Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΩΡΙΣΜΕΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ????


RUBELA

Recommended Posts

Ρουμπελάκι εγώ θα σου πρότεινα νη μην μπεις σε άλλή σχέση γρήγορα!!! βρες τον εαυτο σου,γίνε ανεξάρτητη πάτα στα πόδια σου και ολα θα γίνουν εν καιρώ...ασε που αμα μπεις σε σχέση γρηγορα ξερεις τι θα πει ο πρωην σου? οτι τον ειχες ετοιμο....άντρες...[/quote

Εννοείτε ότι δεν είναι της παρούσας φάσης να βάλεις στη ζωή σου κάποιον άλλον σύντροφο σαφώς και προτεραιότητα έχει να βρείς μια δουλειά για να μπορέσεις να είσαι αυτόνομη αλλά και ένας φίλος πάντα μας ανεβάζει :roll: και να σου πω κάτι προσωπικά θα αδιαφορούσα τη θα έλεγε ο πρώην σύζυγος απο τη στιγμή που ανοίγεις την πόρτα και φεύγεις δεν έχεις κανένα δικαίωμα να ρίξεις ευθύνες . :roll: Έτσι είνα υπάρχουν άνθρωποι και ανθρωπάκια αυτοί που την κάνουν στα δύσκολα είναι ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ χώρισα όταν το μωρό μου ήταν 9 μηνών. Ήταν πολλά τα έξοδα και οι ευθύνες... Τώρα, οι γονείς του του παρέχουν τα πάντα, του πληρώνουν μεταπτυχιακά, σεμινάρια κλπ... και ο μισθός του πάει στη γκόμενα που σημειωτέον, οι γονείς του του βρήκαν. Χρήματα για το παιδί τίποτα, να έρθει να το δει ούτε λόγος... και επιπλέον ζητά δικαστικά ό,τι μπορείς να φανταστείς!

Πέρασα πολλά και ακόμα περνάω... Ήρθαν φορές που ένιωσα τις δυνάμεις μου να με εγκαταλείπουν.. Όταν, όμως, απέναντί σου έχεις δυο γλυκά ματάκια που από εσένα περιμένουν τη χαρά, δεν κλαις, δεν απογοητεύεσαι, δεν πονάς..! Γίνεσαι δυνατή για το μόνο πλάσμα στον κόσμο που σίγουρα αξίζει την κάθε θυσία! Το παιδί σου! Από εκείνη πήρα δύναμη... Για κείνη ονειρεύομαι ακόμα... Και για εκείνη προσπαθώ να μη χάσω κάθε εμπιστοσύνη σε ό,τι άνθρωπο κυκλοφορεί! Αυτό δεν το έχω καταφέρει ακόμα αλλά το παλεύω! Γνώρισα την προδοσία στην πιο σκληρή μορφή της και από το άτομο που όσο κι αν έβλεπα ότι αλλάζει, δεν πίστευα ποτέ ότι μέσα του ήταν τόσο σκοτεινός και άδειος!

Πλέον, νιώθω καλά! Ευτυχισμένη που έχουμε την υγεία μας και το μόνο που θέλω όσο τίποτα, να βρω μια δουλειά! Για να ελαφρύνω τους γονείς μου που έχουν αναλάβει τα πάντα και να νιώσω ανεξάρτητη! Το έχω τόσο πολύ ανάγκη...

Όσο για σχέση,δεν ξέρω αν ποτέ καταφέρω να εμπιστευτώ κάποιον άλλον...

Τη δύναμη που χρειάζεσαι θα στη δώσει το μωράκι σου! Πίστεψέ με...

Σου εύχομαι ό, τι καλύτερο!

Για ό,τι θελήσεις, μη διστάσεις!!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ποσο ανθρωπακι ειναι σαφώς το απέδειξε στη Ρούμπι..τη Ρουμπι μπορει να μην την απάσχολει μα ένα δικαστήριο που θα εκδικάσει ένα διαζύγιο που θα διεκδικούνται διάφορα μπορεί να το δει λίγο διαφορετικά...

πάντως κορίτσια μπράβο σας που πατάτε στα πόδια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RIRENA θα τα καταφερεις μια χαρα με το μικρο σου και χαιρομαι που δεν εχεις κλεισει την καρδια σου σε αλλους ανδρες που σιγουρα αξιζουν την αγαπη. Γιατι τον παιρνει και καθε Τριτη και Πεμπτη; Πολυ ειναι! Σου μιλαω εκ πειρας, εμενα με παρατησε εγκυος (ειχα γραψει την ισορια μου πιο παλια).

Ουτε εγω δεν μιλησα για τον πατερα του ασχημα και ξερω οτι αργοτερα θα δει ποιος τελικα νοιαστηκε πραγματικα γι'αυτον. Οσο το θεμα του αλλου μισου, απογοητευτηκα αρκετες φορες,στεναχωρηθηκα αλλα παντα πιστευα οτι καποια στιγμη θα τον βρω και μπορει να αργησα αλλα τον εχω διπλα μου να με στηριζει και τωρα να τον κανω χαζομπαμπα και βιολογικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ!! :D

ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΘΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΔΩΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΑΜΑ=ΕΝΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΝΙΝΑΚΙ....ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΗΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΓΛΥΚΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΞΑΝΑ ΓΥΝΑΙΚΑ!! :)

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΣΕ ΜΙΑ ΝΕΑ ΣΧΕΣΗ ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΕΤΟΙΜΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟ!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ!! :D

ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΘΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΔΩΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΑΜΑ=ΕΝΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΝΙΝΑΚΙ....ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΗΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΓΛΥΚΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΞΑΝΑ ΓΥΝΑΙΚΑ!! :)

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΣΕ ΜΙΑ ΝΕΑ ΣΧΕΣΗ ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΕΤΟΙΜΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟ!!! :)

Ουάου!!! Εσύ είσαι γρήγορη καλέ!!! Μπράβο σου που δεν το βάζεις κάτω... Μπράβο που είσαι δυνατή και ζωντανή από την πρώτη στιγμή!!! Σου εύχομαι να βρεις αυτό που πραγματικά αξίζει και σε σένα και στο μικράκι σου!!!!

Φιλιά πολλά!!!!

Υ.Γ.: Είδα ότι είμαστε και γειτόνισσες!!! Να κανονίσουμε κανα καφεδάκι με τα μωρά μας .... να μου κάνεις και κανένα μαθηματάκι αυτοπεποίθησης!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑΣ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!! ΒΡΕ ΓΕΩΡΓΙΑ79 ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΔΙΚΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΣΟ ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ 2 ΣΚ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΗ, ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΗ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΛΙΤΩΣΕΙ ΚΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΣ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ!!! ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΟΥ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΓΛΥΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ!!!! ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΚΑΝΟΥΡΓΙΑ ΣΧΕΣΗ, ΘΕΛΩ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΛΥΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ, ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΑΝ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΚΟΜΑ, ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΟΜΩΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ!!!! ΑΑΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΞΕΧΝΑΕΙ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ ΣΥΧΝΑ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΝΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΗ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΩΝ ΓΙΟΡΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΕΤΣΙ ΕΙΠΑΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΜΑ ΒΓΑΖΕΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!! ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...