Μετάβαση σε περιεχόμενο

μανουλες με τρια,τεσσερα ή και περισοτερα παιδακια


Recommended Posts

Ενα ποστ για πολυμανουλες δεν εχουμε και σκεφτηκα να το ανοιξω να γνωριστουμε κι εμεις,για ελατε να τα λεμε κι εμεις που εχουμε πολλα παιδακια και τρεχουμε και δεν φτανουμε ολη μερα,σας περιμενω μανουλες με τρια παιδακια και πανω να λεμε τα δικα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια χαρα κ απο εμενα

Ειμαι η Ευα , εχω τρια κουτσουβελακια κ ειμαι καλα ! :lol: ..η τουλαχιστον προσπαθω ..!

Κατερινα γεια χαρα , καιρο εχω να σε ακουσω - διαβασω , τι κανουν τα αντρακια σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι μου οντως εχουμε χαθει,εχουμε καιρο να τα πουμε,ειμαστε ολοι καλα,να μπαινεις εδω να τα λεμε,τα παιδακια σου τι κανουν;να μπαινεις εδω να τα λεμε πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χμ..καλα ειναι κ τα φασολακια μου ..Παλευουμε με τις αλλεργιες της μικρης , τα νευρα της μεγαλης κ το τρεις λαλουν κ δυο χορευουν της μεσαιας ..

Κατα τα αλλα το μικρο με το που περπατησε εχει εξελιχθει σε πειραχτηρι απο τα λιγα κ δεν αφηνει τις αλλες δυο σε χλωρο κλαρι ..Τα θελουν ομως κ αυτες .. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευα μου ο χαμος καταλαβα,αλλα και εμεις δεν παμε πισω,οι δυο μεγαλοι μαζι δεν κανουνε και χωρια δεν μπορουνε ποτα σκωτονονται στο ξυλο ποτε ειναι κωλος και βρακι,και το μικρο θελει να παιζει μαζι τους,οταν εχουν ορεξη τον παιζουν οταν δεν εχουν τον διωχνουν και παει λεγοντας,ενας χαμος ολη μερα δηλαδη,αφου αν παρει καποιος τηλεφωνο με ρωταει εχεις κοσμο;τι κοσμο να εχω λεω εμεις απο μονοι μας ειμαστε πανηγυρακι!!!!η μικρη σου τι αλλεργιες εχει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και εγώ στο κλαμπ! Φρέσκια μανούλα. Ο πρώτος καιρός ήταν ιδιαίτερα δύσκολος αλλά όσο περνάνε οι μέρες γινεται και πιο όμορφο. Τα κορίτσια μου είναι απόλαυση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Athina να χαιρεσαι τις κουκλες σου,ειναι πολυ γλυκιες και οι τρεις,βλεπω μικρη διαφορα τις εχεις,ωραια θα μεγαλωσουν και οι τρεις μαζι,απο ζηλεια πως πατε;πως υποδεχτηκαν το νεο μελος οι μεγαλες σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι δύο μεγάλες τσακώνονται συχνά. Η μικρή σίγουρα έφερε αλλαγές αλλά για την ώρα την εχει γλιτωσει!!!

ειναι μικρη ακομα γιαυτο,οταν μεγαλωσει και παει και τις παιρνει τα παιχνιδια τοτε θα αρχισουν τα μεγαλα γλεντια,ετσι κανουν τα δικα μου,οταν εχουν ορεξη τον παιζουν οταν τους τα χαλαει ομως τον διωχνουν και ο δευτερος του ριχνει και καμια ξαναστροφη επι της ευκαιριας,και ο μικρος κλαιει και γινεται ενας χαμος........

απο που εισαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα νταν κ απο μενα :lol:

εμεις θεμα ζηλειας εχουμε με τις διδυμες ..Τι εννοω ? Η Σοφια ζηλευει γιατι η Νικη ασχολειται με την μικρη κ δεν ασχολειται με την παρτη της , κ το αναποδο..Δεν βγαζουν ομως προς το παρον τιποτα προς την Αριαδνη ..Δεν ξερω βεβαια μελλοντικα τι θα γινει , εχει ο θεος ..Παντως οσο η μικρη ηταν μωρουδακι μπορω να πω οτι την αντιμετωπιζαν σα κουκλα , περισσοτερο περιεργεια να την ακουμπισουν να την χαιδεψουν ..Τωρα που το μικρο εχει γινει ζιζανιο εχουν βρει βεβαια τον μπελα τους ομως εχει πολυ πλακα ..Τρεχει κ αυτη πανω κατω κ προσπαθει να κανει πολλα απο αυτα που κανουν χωρις βεβαια την απολυτη επιτυχια ..Παντως εμενα σαν μοναχοπαιδι το αγχος μου ηταν πως θα καταφερνα να τις "δεσω" κ τις τρεις ..Ομως τελικα αυτο εγινε απο μονο του..Ιδιαιτερα οταν το μικρο μετακομοισε στο δωματιο με τις αλλες δυο γιναν λιγακι καλυτερα τα πραγματα ..Οταν καθονται στο χαλι κ οι τρεις κ παιζουν κουζινικα τα παραταω ολα οτι κ αν κανω κ ξαπλωνω κ γω στα πατωματα μαζι τους ..Κ γινεται χαμος ..

Κατερινα , η μικρη μου μας εχει ταλαιπωρησει ξεκινωντας απο την βρογχιολιτιδα οταν ηταν λεχουδακι μεχρι κ τωρα ..Εχουμε θεμα με τις αλλαγες του καιρου αλλα κ με τον Νοτια που εδω στα μερη μας , μας αλλαζει την πιστη ..Επαθε κ προσφατα κατι σαν αλλεργικη λαρυγγιτιδα κ δεν μπορουσε να παρει ανασα ..Αστα να πανε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευα μου και ο δικος μου ο μικρος περασε βροχγειολιτιδα οταν ηταν 40 ημερων και ακομα κανουμε flixotide προληπτικα αλλα ευτυχως τον τελευταιο καιρο με μυξες μονο την περναμε,υπομονη θα μεγαλωσουν και θα το ξεπερασουν,αυριο θα παμε Θεσσαλονικη να δει παιδοχχειρουργος τον μεγαλο μου,οι ορχεις του ειναι ανελκομενοι και υπαρχει πιθανοτητα να χρειαστει εγχειρηση αν δεν σταθεροποιηθουν μας ειχε ξαναδει και τωρα θα δουμε παλι τι θα γινει,μακαρι Θεε μου να μην χρειαστει,το ξερω οτι δεν ειναι κατι σοβαρο αλλα δεν παυει να ειναι επεμβαση και αγχωνομαι

αλλα πολυμανουλες δεν εχουμε;;;

πολλα φιλια κοριτσια,τα ξαναλεμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ρε κοριτσια μου ακομα δεν το ανοιξαμε το μαγαζι να το κλεισουμε κιολας;;;;;ελατε κερναω καφε και γλυκακι μην τα λεω μονη μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

καλησπέρα κορίτσια

και εγώ τρία παιδάκια !! δύο κούκλες 4,5 και 1,5 χρονών και ένα μπεμπουλάκο 2 μηνών...

για την ώρα δεν έχουμε ζηλιες προς το μωρό γιατί δεν τις ενοχλεί καθόλου..τρωει κοιμάται όλη τν ώρα...αλλά εμένα μου λειπει υπνος κορίτσια!! δεν ξυπναει μόνο το μωρό τη νύχτα..όλο και κάποιο θα θέλει κάτι...

πάντως είναι ευτυχία...αλλά θέλει υπομονή !! αλλες μανούλες έχουν 8 και 10 ...τι να πουν και αυτές?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...