Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΣ??


ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ.....

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ?! ΣΤΙΣ 26/01 ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 6/02 ΕΙΧΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΕΠΑΦΗ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΝΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΕΒΓΑΙΝΕ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ, ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕ ΒΓΗΚΕ..ΣΑ ΝΑ ΤΟ ΡΟΥΦΗΞΑ! ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΑΝ ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ? ΑΝ ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΔΕ ΒΓΑΙΝΕ? ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ.. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ? ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου δεσποινα .κοιτα εγω οταν εμεινα εγκυος δεν εγινε κατι τετοιο .μπορει η ποσοτητα να ηταν ποιο λιγη κ να μην την καταλαβες .παντως εγω την μια μερα εγινε η πραξη κ το επομενω πρωι εφτιαξα την τσαντα μου να με παει στο νοσοκομειο ο αντρας μου γιτι ειχα τρομερη ζαλαδα .δεν μπορουσα να σταθω μεχρι το μεσημερι,οταν ρωτησα τον γιατρο μου ειπε πως ειναι πιθανο να ειναι απο την συλληψη!!!κανε υπομονη αν εχεισ σταθερο κυκλο σε λιγες μερες θα ξερεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ποσοτητες βρε παιδιά; το σπερμα θελει μιαμιση ώρα για να φτάσει στο ωάριο... χιλιαδες σπερματα ελευθερωνονται με την επαφή... επίσης για να γίνει εμφυτευση του εμβρύου μετα τη σύλληψη περναει μια εβδομάδα.... τι θα πει το ρουφηξα; σφουγγάρι εισαι; να σαι καλα γελασα με την περιγραφή! σου ευχομαι αφου το θέλεις να εισαι εγγυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ποσοτητες βρε παιδιά; το σπερμα θελει μιαμιση ώρα για να φτάσει στο ωάριο... χιλιαδες σπερματα ελευθερωνονται με την επαφή... επίσης για να γίνει εμφυτευση του εμβρύου μετα τη σύλληψη περναει μια εβδομάδα.... τι θα πει το ρουφηξα; σφουγγάρι εισαι; να σαι καλα γελασα με την περιγραφή! σου ευχομαι αφου το θέλεις να εισαι εγγυος!

Savropinguino mporei na einai k 3,5 ml to sperma mono alla na exei polla ekatommiria spermatozwaria gi'auto anafera pws mporei me liga ml na meinei egkios...

Oso gia ta simptwmata k egw proswpika pistevw pws den 3ekinane toso sintoma..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η τυχη σιγουρα βοηθαει μα το αγχος ειναι ασχημος και δυσκολος εχθρος!! γιαυτο ενισταμαι οταν διαβάζω μετα απο λιγες ημερες επαφης να αναρωτιουνται τα κοριτσια εαν ειναι εγγυες! βγαλτε το παιδια απο το μυαλο σας και θα ερθει παρα πολυ γρηγορα!! ομοιοπαθουσα και εγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Exeis apolito dikaio alla einai diskolo stin pra3i, ta perasa k egw 2 xronia me polles talaipwries, 1 e3wmitrio k 4 spermategxiseis gia na kataferoume tin egkimosini mou xwris na vroume kapoio simantiko provlima gia tin mi silli4i k etsi mallon itan to agxos..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ταλαιπωρηθηκες!!! ομως τωρα; με το καλο η υπολοιπη εγκυμοσυνη! αντε φτανει τοσο το καταχραστηκα το θεμα της κοπελας! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ?! ΣΤΙΣ 26/01 ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 6/02 ΕΙΧΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΕΠΑΦΗ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΝΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΕΒΓΑΙΝΕ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ, ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕ ΒΓΗΚΕ..ΣΑ ΝΑ ΤΟ ΡΟΥΦΗΞΑ! ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΑΝ ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ? ΑΝ ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΔΕ ΒΓΑΙΝΕ? ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ.. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ? ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ..

Σου ευχομαι ολοψυχα να εισαι εγκυος. [smilie=icon_compress.gif] [smilie=icon_compress.gif] οσο για το σπερμα που ρωτας.Ισως αυτη την φορα εμεινες πιο πολυ ωρα στο κρεββατι κ δεν εκανες αποτομες κινησεις μετα την επαφη.Μου εχει τυχει κ εμενα να μεινω για αρκετη ωρα ανασκελα σχεδον ακινητη κ σταγονα να μην τρεξει κ μολις εκανα την κινηση να σηκωθω να τρεξει εξω.Τα καλυτερα ευχομαι.Να μας πεις νεα σου [smilie=happy6.gif] ευχαριστα ελπιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΣΥΜΤΩΜΑΤΑ...ΠΑΝΤΩΣ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΡΧΕΣΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ Κ ΝΑ ΜΙΝ ΕΧΕΙΣ ΑΝΧΟΣ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ!!!!!!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι ολοψυχα να εισαι εγκυος. [smilie=icon_compress.gif] [smilie=icon_compress.gif] οσο για το σπερμα που ρωτας.Ισως αυτη την φορα εμεινες πιο πολυ ωρα στο κρεββατι κ δεν εκανες αποτομες κινησεις μετα την επαφη.Μου εχει τυχει κ εμενα να μεινω για αρκετη ωρα ανασκελα σχεδον ακινητη κ σταγονα να μην τρεξει κ μολις εκανα την κινηση να σηκωθω να τρεξει εξω.Τα καλυτερα ευχομαι.Να μας πεις νεα σου [smilie=happy6.gif] ευχαριστα ελπιζω

ΤΟ ΘΕΜΑ EYAGGELINA MOY ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΟΥΤΕ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΕΤΡΕΞΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ.. ΠΟΤΕ. ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ. ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΤΑΚΑΙΡΟΥΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!! να σου πω αύτο που περιγραφεις είχε συμβεί και σε μένα μια φορά και έλεγα λες να εγινε τίποτα γιατί κατι είχα ακούσει και εγώ αλλά...τζίφος τίποτα ;) τωρα που έμεινα έγκυος δεν συνέβει κάτι τέτοιο...σου εύχομαι πάντως ανεξαρτητα από το αν ισχύει αυτό ή όχι να είσαι έγκυος και να αποκτήσεις νινάκι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινάκι, το να έχεις μείνει έγκυος, αφού είχες ολοκληρωμένη επαφή και δεν έχεις κάποιο πρόβλημα είναι πιθανόν.

Τώρα μην κάθεσαι να υπολογίζεις αν δε βγήκε σπέρμα, αν ήταν λίγο, αν ήταν πολύ, αν σε πονάει η κοιλιά σου, αν ζαλίζεσαι, γιατί δε θα βγάλεις άκρη.

Συνήθως δημιουργούμε από μόνες μας συμπτώματα, ή μια μικρή αδιαθεσία (εγώ προσωπικά έχω συνέχεια ζαλάδες, κόπωση, κ.λπ.) τη μεταφράζουμε αυτόματα ως σύμπτωμα εγκυμοσύνης και αρχίζουμε τα είμαι-δεν είμαι.

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μην το σκέφτεσαι, κι αν έχεις καθυστέρηση κάνε ένα τεστ ή μια χοριακή! Άλλο δεν έχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω με την σειρα μου καθε φορα που ειχα ολοκληρωμενη επαφη,ρωτουσα μηπως ειμαι εγκυος???γιατι εχω κατι μικρο ζαλαδεσ σαν να εχει πριστει το στηθοσ μου και γενικα ολα αυτα που μου ερχοντουσαν στο μυαλο,και μετα ερχοταν η περιοδος!!!9 μηνες το ιδιο και το ιδιο!!!!

αποφασισα λοιπον να μην ξανα πω τιποτα γιατι ετσι αγχονομαι και ποτε δεν θα πιασω.....ειχα πολυ αγχος ειδικα τον τελευταιο καιρο!!!!αλλα ειπα <<οχι>> μεχρι εδω τερμα το αγχοσ.....ετσι τα εδωσα ολα ουτε που το σκεφτομου ουτε τιποτα....το καταλαβα οταν ημουν 2,5 εβδομαδων εγκυοσ που δεν ειχα ορεξη να φαω γιατι ολα μου μυριζαν ασχημα....και δουλευα τοτε σε σνακ μπαρ που ειχαμε τισ λιχουδιεσ τα φαγητα,και μου βρομουσαν ολα...μονο σαλατεσ ετρωγα....και λεω κατι δεν παει καλα,και εκανα μια β'χοριακη και βγηκε θετικο...

οποτε η γνωμη μου ειναι να το αφισεις ετσι και να μην σκεφτεσαι το αν εισαι η οχι!!!!οταν νιωσεισ πραγματικα αδιαθετη θα κανεισ ενα τεστ,και οχι να νομιζεισ το αν εισαι!!γιατι πιστευω οτι τα μικρο ποναλακια και οι ζαλαδεσ και οι τασεισ για εμετο τα βγαζουμε απο το κεφαλι μας...γιατι ετσι θελουμε να πιστευουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 7 months later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...