Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!! Νο 7


Recommended Posts

ΣΑς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!ΓΕΝΝΑΩ ΣΤΟ ΡΕΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΤΑ!ΠΙΟ ΙΟΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΛΙΔΑΤΟ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΟΛΥ ΕΞΕΛΙΓΜΕΝΟ ΑΠΟ ΟΛΕς ΤΗς ΑΠΟΨΕΙς....Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΕ ΛΕΓΕΤΑΙBIOKLINIKA GENEA ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΝ ΘΕς ΜΠΕς ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥ ΡΕΑ ΝΑ ΔΕΙς...ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΕΙΜΑΙ 38 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΑΚΡΙΒΩς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 695
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα σε ολες τις αγχομενες μελλουσες μανουλες!!!! λοιπον κων/νος ψιλομπερδευτηκαμε αλλα μετα τα σημερινα το ελυσα το θεμα....

λοιπον σημερα πηγα στο γιατρο,μου ειπε πριν μπουμε μεσα οτι επειδη ποναω αρκετα θα μου κανει γυναικολογικη εξεταση οπως θα την εκανε στον 9 για να δει τον τραχηλο μηπως εχει κανει διαστολη η εχει μαλακωσει μετα το περπατημα που εκανα το σαββατο για ψωνια και ηταν αρκετο θα ελεγα... και μετα απο αυτο αρχισα να ποναω πολυ...

λοιπον μπηκαμε και εβαλε δεν ξερω ποσα δαχτυλα αλλα αρκετα βαθια στον κολπο... ομολογω πως πονεσα λιγο εκεινη την ωρα και ηταν και παρα πολυ ενοχλητικο αλλα μετα που εφυγα δεν πονουσα καθολου ουτε ειχα κατι παραξενο. τι να πω καθε γιατρος μαλλον εχει την δικη του τακτικη αλλοι ψαχουλευουν στο τελος και αλλοι απο την αρχη :D:D:D:D:D:D

ολα καλα τελικα!!! εχω ξανα ραντεβου σε 2 βδομαδες και ο μπεμπινος ειναι 2475.

μου ειπε να μην περπαταω και να κουραζομαι μεχρι την 37 βδομαδα, απο κει και μετα δεν τον πειραζει οποτε και αν γεννησω.... αυτα σας κουρασα εεεε?

σοφουκι και γω φοβαμαι οσο και συ και μαλιστα στο παρελθον ο γιατρος μου επειδη δεν αντεχω και πολυ τον πονο μου ειχε πει πως οταν μεινω εγκυος θα μου κανει επισκληριδιο απο τον 7 :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μου ειμαστε ολες ακριβως στην ιδια κατασταση κ ψυχολογια...πολυ αγχος βρε παιδακι μου...μονο να μας πανε ολα καλά κ να ερθουν γερα τα μωρακια μας κ φυσικα με κανεναν πονο αν γινεται :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!χαλια η ψυχολογια σας βλεπω!εγω παρολο που ειμαι χαλια στομαχικα καθε απογευμα,ειμαι οκ.ουτε νευρα,ουτε τπτ..μονο η μεση που με επιασε χτες στη δουλεια και ζοριζομαι λιγο.μου φαινεται σιγα σιγα θα το κλεισω το μαγαζι,δεν θα την παλεψω μεχρι το τελος οπως πιστευα..

τη δευτερα πηγαμε στο γιατρουλη,ολα καλα,ο μπεμπης ειναι 2100 και πολυ ομορφος!!κουκουβαγια μανα ε?

σημερα πηραμε και καροτσι!τελικα πηρα της chicco το living και αργοτερα θα παρω το καθισματακι του αυτοκινητου.οποτε τωρα ολα κομπλε.μονο πλυσιματα και βαλιτσα μου μενουν.απο εβδομαδα αυτα..

αντε φιλακια στις κοιλουμπες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Εχω απο το πρωι κατι πονακια, αχ τι αγχος κι αυτο.... Mamys love τι ωραια, πλησιασες, ξεκουραση και παλι ξεκουραση και θα περιμενουμε τα ευχαριστα! Εγω σιγα σιγα τελειωνω και με τη βαλιτσα, πηρα και τα σουτιεν θηλασμου χθες, θα ρωτησω την αλλη βδομαδα που θα παω στο γιατρο τι χρειαζεται ακριβως να παρω για το μωρο για να τελειωνω μ' αυτα. Ρανια με γεια το καροτσι ! Ανυπομονω να ερθουν και μας τα δικα μας, καροτσι, επιπλακια κτλ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)

Καλημερα! Κερναω καφεδακι!

MAMMYS LOVE με το καλο να γεννηθει το ζουζουνι σου και να μας κανεις ποδαρικο!!!!!

%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Εμεις πηγαμε χτες στον γιατρουλη...μετρηθηκαμε,ζυγιστηκαμε,τοκοκαρδιογραφιθηκαμε....Η μια μπεμπα ειναι 2200 και η αλλη 2150.....σαν λιγα μου φανηκαν εμενα(παλι),αλλα αφου ο ντοκτορας λεει οκ..τοτε οκ....

Κλεισαμε και ημερομηνια τοκετου στις 9 Μαρτιου...καισαρικη....επισκληριδιο...

Ας ελπισουμε οτι δεν θα κανουν κανενα ξαφνικο ντου οι μικρες ..... !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollaki 9 μαρτιου εε???? αααχχχχ!!! εκεινη τη μερα εχω πητ!!! αλλα ελπιζω να μου ερθει λιγο πιο νωρις... νιωθω πως η υπομονη μου εξαντλειται με γρηγοροτερους ρυθμους τωρα... χτες πηγαμε γιατρο... ο μικρος μια χαρα περναει εκει μεσα και ακομα λεει δε φαινεται να εχει διαθεση να βγει. ευτυχως ακομα εχει το κεφαλακι κατω και ο γιατρος ειπε οτι ειναι σχεδον αδυνατο να αλλαξει τωρα πια! ;) και βεβαια μεγαλωσαμε κι αλλο και εχουμε ξεπερασει τα 3 κιλα!!! 3100γρ το παιδι μου!!! πως θα βγειιιιι????επισης για την επισκληρηδιο που συζητησαμε, δε μου ειπε τιποτα! :shock: εκεινη την ωρα λεει, βλεποντας και κανοντας... ηρθαν τα επιπλακια μας και θα μας τα φερουν μαλλον την αλλη βδομαδα γιατι τους καθυστερει το καροτσι. ελπιζω να μη γεννησω και να μην εχω που να βαλω το παιδι!!!!!!! :shock::shock::D:D:D και τελος... το τικερακι μου δεν ειναι τελειο???????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollaki 9 μαρτιου εε???? αααχχχχ!!! εκεινη τη μερα εχω πητ!!! αλλα ελπιζω να μου ερθει λιγο πιο νωρις... νιωθω πως η υπομονη μου εξαντλειται με γρηγοροτερους ρυθμους τωρα... χτες πηγαμε γιατρο... ο μικρος μια χαρα περναει εκει μεσα και ακομα λεει δε φαινεται να εχει διαθεση να βγει. ευτυχως ακομα εχει το κεφαλακι κατω και ο γιατρος ειπε οτι ειναι σχεδον αδυνατο να αλλαξει τωρα πια! ;) και βεβαια μεγαλωσαμε κι αλλο και εχουμε ξεπερασει τα 3 κιλα!!! 3100γρ το παιδι μου!!! πως θα βγειιιιι????επισης για την επισκληρηδιο που συζητησαμε, δε μου ειπε τιποτα! :shock: εκεινη την ωρα λεει, βλεποντας και κανοντας... ηρθαν τα επιπλακια μας και θα μας τα φερουν μαλλον την αλλη βδομαδα γιατι τους καθυστερει το καροτσι. ελπιζω να μη γεννησω και να μην εχω που να βαλω το παιδι!!!!!!! :shock::shock::D:D:D και τελος... το τικερακι μου δεν ειναι τελειο???????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!τελος η δουλεια και σημερα,τι καλα!!μολις εφαγα και μια πιαταρα φασολαδα της μαμας(που θα ετρωγα ευχαριστως 2-3 πιατα ακομα).ας οψεται που δεν εχω φτιαξει τπτ για τον αντρα μου που θα ερθει σε λιγο,αλλιως θα του το ετρωγα!για το ποσο πεθαινω για ολων των ειδων τα λαδερα και οσπρια τωρα στην εγκυμοσυνη,δεν λεγεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι κουκλιτσες!

Lollaki κλεισαμε ημερομηνια βλεπω! Μπραβο, με το καλο! Κι εγω καισαρικη με επισκληριδιο, θα περιμενω εντυπωσεις :roll: Μια χαρα ζυγιζουν τα κοριτσακια, εξαλλου ειναι δυο, μην το ξεχνας!

Σημερα με πιασε και μενα αυτη η βαρεμαρα που λεγατε... Βαριεμαι να κανω δουλειες, βαριεμαι μεχρι και να δω τηλεοραση... και εχω τοσα πραγματα να κανω... Παω σιγα σιγα να αρχισω αλλιως θα μεινω εδω :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου ήρθε το καλαθάκι της johnson υφασμάτινο που είχε μέσα: σερβιέτες τένα, κουπόνια τζόνσον, πάνες λίμπερο (14 τμχ), μωρομάντηλα με την θηκη τους (63 τμχ) , σαμπουαν- αφρόλουτρο (κανονικό μέγεθος), κρέμα για σύγκαμα πενατε 25 γρ , κρέμα ενυδατική (δείγμα) και ενα ματακι με παραμανα!

ολα αυτα ειναι που παρηγγειλα μεσω του λιμπερο κλαμπ το μονο που καναν λαθος στο φυλο κ μου στειλαν το καλαθι ροζ :cry::cry::cry: αλλα δεν πειραζει μωρε θα το χρησιμοποιησω για πραγματα της μεγαλης μου κορης :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσι πως πανε τα κεφια ?τα δικα μου λιγοστευουν αιωνας μου φαινεται η επομενη τεταρτη :o λολακι αντε βρε με το καλο,ερχετε και εσενα η σειρα σου:!!!!!!!!μια μια της μετραω της μερες σαν τους φανταρους.....6και σημερα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο παει βαραινω πιο πολυ κ μου φαινεται τοσο περιεργο που γινεται απο τη μια μαρα στην αλλη :roll::roll: αλλαξτε μου κι εμενα ημερομηνια 27 μαρτιου μου κλεισανε ραντεβου με προκληση κ ανυπομονω!!αν κ μου αρεσει περισσοτερο η ιδεα να ρθει απο μονο του αλλα δεν πειραζει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα, τι κάνουν οι φουσκοκοιλίτσες? ωραίο το βαλιτσάκι konstantinos αλλά παρόλο που έστειλα μέιλ, τηλέφωνο δεν με πήραν κι έτσι δεν βλέπω να το στέλνουν...

σήμερα πήρα τα αποτελέσματα από το μικροβιολογικό κ το ζάχαρο από 90 πήγε 75 :shock: ! χάρηκα τρελά! βέβαια έχω κόψει τα γλυκά, μόνο σήμερα τσίμπησα, μια κ με παίρνει! αιματοκρίτης από 31.5 πήγε 36.5, πολύ καλά για τα δεδομένα μου.

κατά τ'άλλα, αύριο έχουμε γιατρό να μας πει τα νέα μας. ελπίζω να έχει πάρει θέση ο μπεμπούλης, αν κ ακόμη έχουμε καιρό! 26/2 μπαίνω στο μήνα μου, δλδ σχεδόν σε μια εβδομάδα. από την άλλη εβδομάδα αρχίζουν κιόλας τα μωράκια της φουσκο-λίστας! με το καλό! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ox koritsia mallon pesame oles mazi na steiloume mail kai sou leei tha pesoume exw ws epixeirisi. Oute emena me phran thlefwno an kai tous egrapsa kai dieuthinsi kai thlefwna. Den eimai kai toso aisiodoxi oti tha mas steiloun pantws..fainetai auxithike h zhthsh....Demie ki egw exw rantevou aurio me to giatrona doume ti kanei h mpempoula mas kai pote me to kalo leei na vgei. Kai ti den tha dina na anevaine kai mena o aimatokritis mou etsi katakorufa kai kuriws h aimosfairini giati auto einai pou exei shmasia. Me to pou emeina eguos apo 37 phge sto 33 mesa se ena mina kai eftase mexri kai 31.8, an kai me eixe plakwsei sxedon apo tin arxi sta duo legofer tin hmera. To teleutaio mina eida ki apoeida otan mou eipe koita an katevei kai h aimosfairini katw apo 9 den exw kai polles epiloges, h kanoume endoflevies pou ponane polu h metagisi. Panic...plakwthika ki egw sto mosxari sxedon kathe mera (den tolmw na kanw exetasi xolisterinis) kai katafera na anevasw aimatokriti 32.4 kai aimosfairini 10.4...psixoula. Elpizw kai twra pou tha xanakanw na min exoun parei tin katiousa pali giati exoume kai ti loxeia meta pou tha xanoume....Kalhnyxta se oles euxomai!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια, μπορει τα μαιλ να μην τα βλεπουν καθε μερα γι αυτο να μην πηραν τηλ , βεβαια αν θελετε παρ τε τηλ στο νουμερο που σας εδωσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκοκόριτσα τι μου κανετε?το πηρα κι εγω αυτο το δεμα που λεει ο κωνσταντινος και χτες μου ηρθε δεματακι απο frezyderm με μικρα μπουκαλακια δειγματα απολα τα βρεφικα προιοντα και μυριζουν τελεια.απο την μονη εταιρια που δεν πηρα ειναι η pampers γιατι λεει δινουν στην κλινικη οταν γεννησεις κ μετα... :roll::roll:

κατα ταλλα χτες κουραστηκα υπερβολλικα και ολη νυχτα μου πονουσε η λεκανη , η μεση, τα ποδια κλπ...το καλο ειναι οτι σημερα τελειωνω τις δουλειες του σπιτιου και ειμαστε πανετοιμοι :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!επιτελους,κοιμηθηκα σχεδον συνεχομενα το βραδυ!τι ωραια που ηταν!σημερα ψιλοδουλιτσες στο σπιτι και το μεσημερι για δουλεια,αρκετα χαλαρα σημερα,τελεια!

χτες συζητουσαμε με τον αντρα μου και κατι φιλους,πως τον τελευταιο μηνα θελει συνεχεια επαφες για να μαλακωσει ο τραχηλος.ο δικος μου τρομαγμενος κοιτουσε την κοιλια μου και λεει,δεν μπορω ρε παιδια,εχει κατεβει το κεφαλακι του προς τα κατω.και τι φοβασαι του λεω,μη συναντηθουν τα 2 κεφαλια και τρομαξουν?χαχα!παει,δεν με βλεπω να μαλακωνει ο τραχηλος μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χτες συζητουσαμε με τον αντρα μου και κατι φιλους,πως τον τελευταιο μηνα θελει συνεχεια επαφες για να μαλακωσει ο τραχηλος.ο δικος μου τρομαγμενος κοιτουσε την κοιλια μου και λεει,δεν μπορω ρε παιδια,εχει κατεβει το κεφαλακι του προς τα κατω.και τι φοβασαι του λεω,μη συναντηθουν τα 2 κεφαλια και τρομαξουν?χαχα!παει,δεν με βλεπω να μαλακωνει ο τραχηλος μου...

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Aχ ρε ΡΑΝΙΑ!!!!!! Κοντεψε να μου βγει ο καφες απο τη μυτη!

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Μαλλον φοβαται μην κουτουλησουν και βγαλουν κανενα καρουμπαλο! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααα!!!! τι ωραια μερα που ειναι σημερα.... και γω βρε teshaki πονουσα ολο το βραδι γιατι σιδερωνα 3 ωρες τα μπεμπεδορουχαλακια και μετα αστα να πανε αλλα χαλαλι... εχω και μερικα που εχουν μεινει για σημερα και μετα τελειωσα!!!

Ρανια ολοι το ιδιο προβλημα εχουν με το κεφαλακι του μωρου... χαχαχ σε εμας παντως μεχρι τον 7 κατι γινοταν τωρα στον 8 με τιποτα.... αντε να δουμε σε 1,5 βδομαδα που μπαινω στον 9 αν θα βοηθησει λιγο την κατασταση... γιατι απο περπατημα μου εταξε ο γιατρος οτι θα με ξεπατωσει....3 χιλιομετρα την μερα την 1 βδομαδα και 5 χιλιομετρα τις υπολοιπες :o:o:o:o:o:o:o:o μετα απο αυτο θα παρω μερος στην επομενη ολυμπιαδα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...