Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!! Νο 7


Recommended Posts

με κανεναν πονο σου ευχομαι τεσακι ολα καλα θα πανε!!!τωρα κ στα νοσοκομεια ετσι λειτουργουν γιατι υπαρχουν κι εκει συμφεροντα!!!!!!!!!!5 μερες εμειναν :ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 695
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα στις λιγες που απεμειναν!τωρα το τεσακι θα εχει γεννησει λογικα ε?τι καλα!!εγω το εβγαλα απτο μυαλο μου πως θα γεννησω ποτε,δεν το σκεφτομαι πια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα!!!!!!! εδω ειμαι και γω Ρανια ακομα..... ειχα μια ελπιδα μηπως και το παρει αποφαση να βγει μονος του την τριτη που εφυγα απο το γιατρο αλλα τιποτα......40+1 θα ειμαι την δευτερα που θα του κανουμε εξωση του πισματαρικου μου!!!!!

Τeshaki ελπιζω να ειναι ευκολος ο τοκετος και να εχεις γεννησει τωρα!!!

Βασουλα 3 και σημερα θα λεμε να φαινονται λιγοτερες......... ουφφφφφφφφφφ θα σκασω!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ,τουλαχιστον εσεις ξερετε σιγουρα για δευτερα...εχετε κατι να περιμενετε..εγω τι να περιμενω πια?

καλα,χτες βραδυ ζοριστηκα τρελα.εκανα βλακεια βεβαια,εφαγα 2 πιτογυρα και δεν μπορουσα να ανασανω με το που ξαπλωσα.ημουν με ανοιχτο το στομα και "ροχαλιζα" χωρις να κοιμαμαι.ο αντρας μου χεστηκε!

ΟΣΟ ΔΕΝ ΓΕΝΝΑΩ ΘΑ ΤΡΩΩ!!!το ακους μπεμπη?θα σε σκασω εκει μεσα απτο λιπος,οποτε βγες καλο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε ρανιααααα, εχεις να περιμενεις την πρωταπριλια, θελει και σενα να τις πατησει τις 40 βδομαδες!!μετα θα βγει θελει δεν θελει... :D:D οσο για το γυρο και γω το πρωηγουμενο βραδι τα ιδια εκανα μην ανησυχεις, εφαγα εναν τεραστιο και αν ειχα και δευτερο θα τον χτυπουσα σιγουρα :lol::lol::lol::lol: και μετα ημουν ολο αχ και βαχ απο την καουρα!!!ευτυχως ομως καθε βδομαδα που παω στο γιατρο λεει -400 γραμ η ζυγαρια και μου λεει και αυτος την τριτη που πηγα,δεν τρως γιατι φοβασαι μην βγει τεραστιος ο μπεμπης......... ε και να ηξερε τι κανω στο σπιτι :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γεια σας! Ειμαστε πισω στο σπιτακι μας απο τη Δευτερα αλλα ο μικρουλης μου δε με αφησε ουτε λεπτο να μπω στο ιντερνετ να σας πω τα νεα μας!!! Full time απασχοληση αλλα ειναι ο,τι ωραιοτερο!!! Ολα πηγαν τελεια, αδικα αγχωνομουν, υπεροχη εμπειρια και το μωρακι υγιεστατο δοξα τω Θεω. Οπως σας ειπα πηγα με προγραμματισμενη καισαρικη, στο πενταλεπτο βγηκε το μωρακι και η ολη διαδικασια κρατησε κανενα 40λεπτο. Αναρρωσα πολυ ευκολα και θα ηθελα να γυρισει ο χρονος μια βδομαδα πριν να το ξαναζησω!!! Τωρα ειναι ακριβως μιας βδομαδας, θηλαζει αποκλειστικα και προσπαθει να βρει τους ρυθμους του. Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας, να σας ζησουν και σας τα μικρουλια και περιμενουμε νεοτερα απο τα κοριτσια που περιμενουν! Ετοιμαστειτε για μεγαλη συγκινηση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα,καλημερα στο ερημο πια ποστ!!!!

και ειμαι ακομα εδω........... μια μερα ακομα(την σημερινη την βγαζουμε εξω) και θα εχω και γω τον μπεμπη μου αγκαλιτσα.... :x:x:x:x:x:x:x

Δεν το πιστευωωωωωω ενω ειναι τοσο κοντα μου φαινεται τοσο παραξενο.....ελπιζω ολα να πανε καλα!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!ακομα εδω...και ακομα...και ακομα....

αντε ρε σπιρτουλι,ωραια!και η βασουλα αν δεν κανω λαθος μπαινει τη δευτερα.και εμενα που θα με αφησετε μονη μου? :((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε Ρανια μην κλαις..... μεχρι να γυρισουμε εμεις να πουμε τα νεα απο τον τοκετο θα βρησκεσαι εσυ στο μαιευτηριο.... 6 μερες σου εμειναν και σενα και μετα εξωση στον μπεμπινο.....!!!!! και που ξερεις μπορει και να μας προλαβεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι,καλα...σιγα μη σας προλαβω...εχει σκαλωσει καπου μου φαινεται και δεν μπορει να σπρωξει να βγει!

παιρνω την κοιλαρα μου και παω για ουζακια και ποικιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΑΝΙΑ κ ΣΠΙΡΤΟΥΛΗ εχετε σκοπο να γεννησετε ή θα μας γκαστρωσετε (παλι);;;;;;;;;

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αντε βρε κοριτσακια μου,φτασατε στο τελος...σε λιγες ωρες θα τα καρατατε αγκαλιτσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!καταρχην lollaki αν δεν υπηρχε τροπος να γεννησουμε αλλιως και περιμεναμε να βγουν μονα τους, σιγουρα θα ηταν πιο ευκολο να σας ξαναγκαστρωσουμε παρα να γεννησουμε... :D:D:D:D:D:D

τελος παντων καπου εδω ειναι το τελος και για μενα στις φουσκοκοιλιτσες αλλα ειναι πολυ περιεργα σημερα.... δεν ξερω τι αισθανομαι πραγματικα... ελπιζω τουλαχιστον να πανε ολα καλα αυριο και μολις γυρισουμε να δουμε οτι εχουν αφησει και οι τελευταιες το ποστ...

ΡΑΝΙΑ ολα θα τελειωσουν μεσα στη βδομαδα και θα ξεφουσκωσεις και συ!!!!

Βασουλα καλη επιτυχια αυριο, θα γινουμε μανουλες την ιδια μερα :D:D:D:D:D:D:D:D:D ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΟΟΟΟΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:((:((:((:((:(( που θα πατε και οι 2 να γεννησετε και θα μεινω μονη μου?θα με φαει η παραλογια...

με το καλο ρε κοριτσια,ολα καλα να πανε.αντε και μολις γυρισετε με το καλο σπιτια σας με τα μωρακια σας,περαστε μια βολτα απο τις φουσκοκοιλιτσες να μου πειτε ενα γεια.εδω θα ειμαι ακομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως ειναι πολυ περιεργη μερα μπερδεμενα συναισθηματα!!!ευχομαι ολα να πανε καλα σπιρτουλη με ενα πονο!!!!νομιζω οτι δεν το εχω συνηδητοποιηση ακομα! ρανια που ξερεις μπορει να μας κανεις κ εσυ παρεα!!!!!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!και επίσημα λοιπόν ειμαι στις ξεφουσκωκοιλίτσες μιας κ γεννησαμε την μπεμπα μας την Πεμπτη...παω κι απο κει να σας πω στα γρηγορα ενα γεια :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...