Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!! Νο 7


Recommended Posts

Παω κι εγω να δω τις φωτο!!!!!!!!!!

Εχει πολυ πλακα εδω στο σπιτι. Ολοι οι γειτονες δεν ξεραν τι περιμεναμε κ δεν ειδα κανεναν, αλλα βλεπουν τις ροζ γλαστρες κ τις ανθοδεσμες στο μπαλκονι και όποτε βλεπουν τον αντρα μου του λένε "Να σου ζησει η κόρη" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ολοι οι γνωστοι πρωτα ρωτουσαν τι ειναι το παιδι κ μετα αν ειμαι καλα εγω κ το μωρο. Τους ειχαμε σκασει ολους 9 μηνες...χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 695
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

sofouki να σου ζήσει ο παίδαρος!!! καλή λοχεία τώρα κ με το καλό να βρείτε τους ρυθμούς σας!

Nutella μάλλον θα κρατάς ήδη το μπεμπεκάκι αγκαλίτσα ! τι ωραία! άντε, αναμένουμε τα νεότερα!

στα υπόλοιπα κορίτσια, τις τελευταίες φουσκοκοιλίτσες Ιουλίου, υπομονή και τα μωράκια είναι στο δρόμο! ;)

DaddyCool 78, να υποδεχτείτε κ εσείς με το καλό τον αγορίνο σας! κοντεύετε!!!

φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofoyki να σου ζησει [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] καλη λοχεια ευχομαι και περιμενουμε την εμπειρια σου αναλυτικα ;)

αχ βρε κοριτσακια μου και εξωση της εχω κανει κ με το καλο την πηρα και την μαλωσα αλλα τπτ....με γραφει κανονικοτατα.μεχει σκασει

παω για περπατημα μπας κ σπρωξω λιγο την κατασταση :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια(και γιωργο)!βλεπω μονη μου εχω μεινει...γεννησατε και οι υπολοιπες καλε?εγω λεω κατα το πασχα να τον βγαλω το μπεμπη μου,μη μου κρυωσει τωρα!

μαρακι γεννησες αραγε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofoyki και noutela να σας ζησουν τα μωρακια!!!υγειης κ καλοτυχα να ναι!!!καλη λοχεια!!!!

γιουλακι κ λολλιπακι για πεστε βρε φρεσκομανουλες πως ειναι η ζωη στο σπιτι με τα μωρακια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι και γω και φυσικα δεν γεννησα ακομα......

μην ανυσηχεις Ρανια μα αμα τον αφησω και τον δικο μου κατα το πασχα τον βλεπω να βγενει και αυτο με πολυ δυσκολια..... τελος παντων!!!

ουτε καλημερα δεν ειπα..... καλημερα!!!!!

λολλακι να χαιρεσαι για ακομα μια φορα τα μικρουλια σου!!

σοφουκι και νουτελα συγχαριτηρια και παντα ευτυχισμενα τα μικρουλια σας!!!

καλη λοχεια σε ολες και πειτε μας πως πατε με τον υπνο αν ειναι 2 βδομαδες που μου μενουν να το ρηξω εκει να μου περναει και το αγχος!!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα να δω ποιες γεννησαν....

καλε καμια????

ανοιξα θεματακι για τον ερχομο των μικρων μας.... θα σας κανουμε παρεουλα και εδω μεχρι να γεννησετε ολες βρε, δεν σας παραταμε!!!!

Ολες μαζι το περνάμε αυτό και θα συνεχίσουμε!

Κανενα νεο απο Μαριτινα και βασω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω για τις ευχες.τοσεςμερες δεν εμπενα.δεν προλαβαινα.σε ολα τα κοριτσια που γεννησαν να σας ζησουν τα μωρα.

εχω και το δευτερο σπιτι απο την καθαρα δευτερα και τρεχουμε και δεν φτανουμε.φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!! τι κανετε σημερα? εγω μια απο τα ιδια!!!!

μαλλον γενναει και το Μαρακι μας, μπραβω πολυ χαιρομαι φιλεναδιτσα!!!

βρε παιδισ εγω καθε βραδι ποναω πολυ και εχω παρα πολλες συσπασεις και ο τραχηλος κοιμαται... πως γινετε με διαστολη 2 να μην εχεις πονους??????

μαλλον θα μεινω η τελευταια του ποστ... εγω το ανοιξα, εγω θα το κλεισω κιολας!! σιγουρα δηλαδη γιατι με βλεπω να τον κανω πρωταπριλια και να μην το πιστευω ουτε η ιδια οτι γεννησα... :D:D:D:D:D:D:D:D

tesh, ρανια που εισαστε??? γεννατε και σεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Spirtouli κρατα γερα τα συνορα :lol::lol::lol:

η Τεση που κανατε καλη παρεουλα χαθηκε και η Ρανια το ιδιο, λες να γεννησαν? :lol::lol::lol:

Μη στεναχωριεσαι θα ερθει , απλα θελει να βγει στην ωρα του!!!!Περπατα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχ Γιουλακι αλλο πονεμενο θεμα πιανεις...... κανω το τετραγωνο της γειτονιας κανα δυο φορες και οτι αλλο εχω με τα ποδια αλλα αφου εσπασε και ο καλος μου το ποδι του τα 5 που ειχε πει ο γιατρος δεν μπορω να τα κανω με τιποτα μονη... τελος παντων υπομονη, υπομονη, υπομονηθα ερθει και ο δικος μου που θα παει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι αγαπες μου δεν γεννησα...περπαταω σαν την βαρκα οπου βρω...κανω δουλειες με μεγαλη δυσκολία αλλά κανω μπας κ μας σπασουν τα νερα αλλά τιποτα...πασχα θαρθει η κορη μου μου φαινεται :lol::lol: εμεινα τελεγκαρος ρε κοριτσια.... :lol::lol: θελω την μπεμπα μου τωραααα :P:P αφηστε που χω χεστει πανω μου γτ σκεφτομαι ποσο θα πονεσω :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκωκοιλιτσες και ξεφουσκωκοιλιτσες. να σας ζησουν τα μωρακια σας και με το καλο σε οσες ειστε σε αναμονη να ερθουν με κανεναν πονο. ειμαι η αδερφη της μαριας+φωτης. το μαρακι μας γεννησε εχθες το πρωι ενα πανεμορφο και υγιεστατο αγορακι 2900κιλα παρα πολυ μα παρα πολυ γλυκουλη και παρα πολυ παραπονιαρη. της λεπτομερειες θα σας της πει η ιδια οταν μπορεσει να μπει. δευτερα βγαινει. φιλακια πολλα και καλο σ/κ. αντε γεννηστε και οι υπολοιπες με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι να σας ζησει ο μπουμπουκος σας!!!!

οσο για μενα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως ΔΕΝ γεννησα...μην απορειτε,δεν γενναω εγω.ρε μπας και δεν ειμαι εγκυος και εχω απλως κατακρατηση? :lol::lol: αστειο... :roll: σημερα εκανα τοοοσες δουλειες και τοοοσο περπατημα,χοροπηδαγα κιολας λιγο,που αν δεν σπασουν τα νερα θα χωσω τπτ εκει μεσα να τα σπασω μονη μου!!!λογικα τεταρτη μου ειπε ο γιατρος θα με βαλει με τεχνητους,χτες που περασα λιγο απο το ιατρειο του...αντε να δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axaxaaxa Μπραβο Ρανια ετσι να χοροπηδας!!!

Τετοιες βλακειες εκανα κι εγω και γεννησα με αποκολληση πλακουντα!

Με μετρο!!!!!!!!!!!!!!

Μαρουλιτα ΟΛΕ ΟΛΕ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσσακια....να σας ζησουν νουτελιτσα ,σοφουκι και μαρακι....... :ymapplause:@};-@};- εμεις ολα καλα τρωμε κοιμομαστε τρωμε κοιμομαστε............απλα δεν μπορω να μπαινω συνεχεια γιατι ο υπολογιστης ειναι στην κρεββατοκαμαρα διπλα στο μωρο....γειτονισα πως τα πας με τα δυδιμακια??????τες μου σπιρτουλι ΠΕΡΠΑΤΑΤΕ,Ε!ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΕΞ ΒΟΗΘΑΕΙ....αν βεβαια εχετε τα κουραγια.......υπομονη ερχονται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και γω εδω.... καλημερα!!! δινω και γω το παρον αφου 3 και ο κουκος μειναμε εδω, μην το εγκαταλειψουμε και μεις το ποστ!! :D:D:D:D:D

Ρανια θα συναγωνιστουμε για την τελευταια θεση ;););););) αλλα αφου θα μπεις με προκληση μαλλον εγω θα την παρω....... ας ειναι 10 μερες μου μενουν μοοοοοοονο δεν ειναι πολλες εεεεεεεε?

αχ βρε μπεμπη βολευτηκες καλα εκει μεσα και εχεις και την μαμα να σε ταιζει γλυκα, που να βγεις μετα :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεριζω κι εγω της φουσκοκοιλιτσες με την γαιδουρινη υπομονη κ τις μεγαααααλες κοιλιες!!!!!!

Ξερω οτι αν γεραψω <υπομονη> θα με παρετε με τις πετρες.........γι αυτο θα γραψω καλη αναμονη.... ;);););) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε σπιρτουλι,κι εγω αυτο λεω,που να βγει?τον εχω μαθει με τα σουβλακια του,με τις πιτσουλες του..σου λεει σιγα μη βγω να πινω μονο γαλα!τελικα δεν εχουμε τεμπελικα μωρα,αλλα εξυπνα!

α ρε λολλι με τις 2 νυφες...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...