Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ...


pappy

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΔΩ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ....ΚΑΜΜΙΑ ΔΕΝ ΕΜΗΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΗΣ ΦΟΡΑ?ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΡΩΤΑΩ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΜΟΥ (50 ΤΩΡΑ) ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΝΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΑΙΔΙ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΦΤΑΝΕΙ...ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ?ΠΡΩΤΗ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΕΠΑΦΗ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΡΑΣΠΑΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ. ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙ...ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΕΔΩ ΚΑΙ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΑΜΕ SEX ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΘΟΔΟ ΤΟΥ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΚΑΙ ΛΑΘΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.......ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΗΣ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΕΠΑΦΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το δευτο μωρακι μου το πετυχα με την πωτη προσπαθεα για παιδι..

δηλαδη με το που αποφασισαμε οτι θελλουμε μωρακι..τον πρωτο μηνα προσπαθειων το πετυχαμε..

τον γιο μου βεβεια προσπαθουσαμε καμποσο καιρο να τον πετυχουμε..αλλα με τα δεδομενα του μαμιλαντ δεν ητανκαι τοσο μεγαλο το διαστημα τελικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο δεν ειναι απολυτο και δεν μπορει κανεις να το ξερει.για παραδειγμα εγω για να μεινω γκυος στην κορη μου περασαν δυο χρονια και κατι!!!!!!ενω στον γιο μου εμεινα με τη μια!!!!!!!!! [με την καμια που λενε],(και χωρις να το εχουμε προβλεψει) :D:D:D;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρα γινετε....που και που.....μακαρι κοριτσια.......!!!!και αν ναι μετα τι κανουμε???φοβαμαι τον τοκετο!!!!!αλλα μια φιλη μου που ειναι εγκυος μου λεει οτι με το καιρο δεν το σκεφτεσαι...... :shock::shock::shock: ειμαι μπερδεμενη απο τη μια θελω τρελα (μεχρι και ονειρα εχω φτασει να βλεπω οτι ειμαι εγκυος)και απο την αλλη φοβαμαι τον τοκετο...... :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου pappy.

και γω ανηκω στην κατηγορια με την πρωτη φορα,ειμαι τωρα στο 8 μηνα και περιμενω το πρωτο μου παιδακι.

τον ιουνιο αποφασισαμε οτι θα αρχισουμε προσπαθεια και οποτε ερθει και τον ιουλιο εμαθα πως ειμαι εγκυος!!!!! ολα μπορουν να συμβουν. καλη επιτυχια και την φοβια για τον τοκετο θα την ξεπερασεις οταν θα ερθει εκεινη η ωρα...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pappy geia kai apo mena. Auta den programatizontai.. H episimi ekdoxi twn giatrwn einai oti an theleis na apoktiseis paidaki prospatheis kanonika gia kana xrono, enamisi kai meta an den exei prokupsei kaneis kai kamia exetasoula na eisai sigouri oti ola einai kala..Kai pali proswpika pisteuw oti kanones den uparxoun.. Auto pou mporw na pw egw einai oti o xeiroteros anastaltikos paragontas einai to agxos. An den agxwnesai gia to pote tha meineis eguos kai giati den exeis meinei akoma einai pithanotero na meineis. Gia ton toketo den xerw pws einai tha to zhsw ki egw opws o spirtoulis se kana mina peripou, pantws to na eisai eguos kai na niwtheis to plasmataki auto mesa stin koilia sou einai monadiki kai apisteuti empeiria.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pappy κ εγω εμεινα πολυ ευκολα εγκυος στον τριτο μηνα εντατικων προσπαθειων ολα ειναι πιθανα ο πελαργος βλεπεις ειναι απροβλεπτος αλλες φορες ερχετε γρηγορα αλλες φορες αργει για αυτο ξεκινα!!!! :lol:οι γιατροι λενε πως η γυναικα σε καθε κυκλο εχει 25%πιθανοτητα να μεινει εγκυος :P

οσο για τον τοκετο ολες φοβουντε πιστεψε με!!!εγω τρεμω στην ιδεα αλλα οταν ερθει εκεινη η ωρα θα παρακαλας να βγει να ξαλαφρωσεις κ παρεις αγκαλια το μωρακι που τοσους μηνες κουβαλουσες που το εβλεπες να μεγαλωνει που του μιλουσες κ σε κλωτσουσε ειναι υπεροχα συναισθηματα!!!

αλλωστε βρε χαζουλι υπαρχει κ η επισκληριδιος δεν καταλαβαινεις τιποτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι απο τις τυχερες,στο πρωτο μου παιδι,καναμε τρεις μηνες ελευθερα και εμεινα εγκυος,στο δευτερο χωρις να το καταλαβω απο τα πρωτα υγρα,και στο τριτο τον Μαρτιο ειπαμε ξεκιναμε και τον Απριλιο εμεινα εγκυος,το παν ειναι να μην αγχωνεσαι και να εισαι χαλαρη,καντε ερωτα ελευθερα χαρητε το και μην εισται με το αγχος,σου ευχομαι να μεινεις εγκυος τοσο ευκολα οσο και εγω και συντομα να γεμισει η κοιλιτσα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια οχι για να σας καλοπιασω αλλα οσες εχουν φωτο των παιδιων τους ειναι ολα κουκλακια!!!!!να σας ζησουν κοριτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...