Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

κοριτσια θελω μια ακομη φορα την βοηθεια σας...

καταρχας λετε προσευχη στα μωρακια σας το βραδυ που τα βαζετε στο κρεβατι???και τι προσευχη λετε???

εγω οταν βαζω τον μπεμπη μου για υπνο τον σταυρωνω και του λεω το πατερ ημων εεε δεν ξερω παιδικη προσευχουλα για το βραδυ και ετσι λεω αυτο..

για πειτε κοριτσια εσεις τι κανετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.....

Κ ΓΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΩΝΩ ΚΑΘΩΣ Κ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΟΥ..ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...."ΙΗΣΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΣΚΟΡΠΑ" ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΠΑΝΤΑ.....

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα.Κι εγω λεω το ΙΗΣΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑ και το ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ και στο τελος προσευχομαι να εχει το κοριτσακι μου γερο και δυνατο παντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ κορίτσια σταυρώνω τη μπεμπούλα μου ,τη φιλάω κ της λέω να περάσει όμορφα στην ονειροχώρα...

Ο ονειροχώρα είναι μία χώρα πάνω στα σύννεφα όπου τα μπεμπουδάκια πηγαίνουν εκεί όταν κοιμούνται...

Εκεί έρχονται πολλά μωράκια κ ζουν κ πολλά μικρά ζωάκια,κατσικάκια,προβατάκια,γατάκια κτλ.Παίζουν όλα μαζί κ χαίρονται κ η Παναγίτσα τα προσέχει.....χιχιχιχιχιχιχιχι....

Ετσι της λέω κάθε βράδυ....

Επίσης συμπληρώνω ότι όταν ανοίξει τα ματάκια της το πρωί εγώ θα είμαι εκεί.....

Αχ να είναι γερά τα μωράκια μας κ να κοιμούνται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέφτω κάνω τον σταυρό μου , κι άγγελο έχω στο πλευρό μου

δούλος του θεού λογούμαι , και κανέναν δεν φοβούμαι.

Πριν πέσω να πλαγιάσω , Θεέ μου σε παρακαλώ

να δώσεις να περάσω , τη νύχτα με καλό.

Τον άγγελο σου στείλε , πάλι από ψηλά

δίπλα στο προσκεφάλι , πιστά να με φυλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω λεω το "πατερ ημων" και το σταυρωνω το μωρο κι εχω κατω απο το σεντονακι του ψηλα στο κρεββατι μια εικονιτσα της Αγιας Ειρηνης Χρυσοβαλαντου που ειναι η προστατιδα μου, για να προστατευει και τον μπεμπη, αφου το εκανε απο την εγκυμοσυνη μεχρι τωρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις παλι κανουμε προσευχη ολοι μαζι καθε βραδυ,λεμε το πατερ ημων και στο τελος λεμε να μας φυλαει ολους ο Θεουλης και κατι αλλα δικα μας,μας εχει γινει συνηθεια πια και τα παιδια το ζητανε απο μονα τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ωραιες προσευχουλες...αχ ανυπομονω να μεγαλωσει ο μπομπιρακος μου να τον ακουω να λεει προσευχουλα και να λιωνω... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

KORITSIA χαιρομαι πολυ που βλεπω οτι υπαρχουν ακομη μανουλες που θα μεταλαμπαδευσουν το σπορο της αιωνιοτητας στα παιδια μας.παραδειγματιζομαι απο σας,μη το ξεχασετε ποτε.τα ταιζουμε,τα ποτιζουμε,τα διασκεδαζουμε,τα σπουδαζουμε...αλλα ποσες εχουν φροντισει για τη πνευματικη τους παιδεια κ ποσες τα προετοιμαζουν για την ουσια της ζωης τους....ευχαριστω τη μητερα μου που ακομα κ σημερα στα 26 μου ειναι διπλα μου κ δε ξεχνα να μου θυμιζει την αιωνιοτητα.

να χαιρομαστε τα παιδακια μας,σας φιλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...