Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Ό9


Recommended Posts

Γεια σας!

Εμείς καλύτερα σήμερα επιτέλους! Της έχει μείνει λίγος βήχας και είχε και δεκατάκια αλλά έχει ξαναβρεί τον παλιό καλό της εαυτό (δηλαδή λύσσαξε όλη μέρα) οποτε δεν αγχώνομαι πια ;)

Κανγκουράκι μπορεί και να κοιμηθεί καλύτερα τώρα που δε θα είσα κοντά της. Πολλές λένε ότι τα μωρά τους ξυπνάνε για βυζοπιπίλα μόνο όταν είναι και η βυζοπιπίλα κοντά :lol: Περαστικά σας!

Πάτσυ τι θεραπεία έκανες? Αντιβίωση? Από δόντι δεν ήταν τελικά?

Συμπεθέρα με σαφραν το μεγαλώνεις το βασιλόπουλο? Μου τον καλομαθαίνεις :lol: Κάνει πολύ καλό πάντως. Δεν το είχα σκεφτεί ποτέ να της βάλω... Βέβαια σιγά μην έτρωγε - άσε καλύτερα τώρα που το σκέφτομαι είναι κι ακριβό :mrgreen:

Το Πασαλάκι δεν εμφανίστηκε να μας πει τι γίνεται? :roll:

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα μανουλες!

κατερινα και γιωτα περαστικα!ΓΙΩΤΑ σ'ευχαριστω για την ευχη... :oops: θα δουμε!κοντος ψαλμος!

πατσυ να χαιρεσαι τον Πετραν σου!καλα πολυ γαιδουρια που στο ακυρωσανε τελευταια στιγμη...α!δεν παιζω cityville!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχ! :lol:

κατερινα μου λογικο ειναι που αγχωνεσαι αλλα να δεις μια χαρα θα τα παει η μικρη..θα προσαρμοστει τι θα κανει;;και θα ανακαλυψεις και συ αν πραγματικα πειναει το βραδυ ή θελει μονο αγκαλιτσα!αντε να κοιμηθεις ενα βραδυ κι εσυ!

εγω αυριο θα του δωσω ψαρι...αντε να δουμε!

Σοφακι και γω δεν εχω καταλαβει φαγητα οπως μπιφτεκια ή παστιτσιο πως τα αλεθουμε...ασε που στα μπιφτεκια ας πουμε δεν μπορεις να βαλεις αλατι μετα..ουτε και στο πατσιτσιο!εγω οταν ειναι να φαει κρεας του το κανω οπως το ετρωγε απλα τπο λαδι τωρα πια το μαγειρευω..επισης εχω βαλει μαιντανο δυοσμο κλπδεν νομιζω να ενοχλουν μονο πιπερι εννοειται πως δεν εχω βαλει

βασω μου οντως τα ζουζουνια μας μοιαζουν σε πολλα απο αυτα που εχουμε πει!στη δουλεια επιστρεφω 28/2...

εγω συνεχιζω με πονακια που ωρες ωρες ειναι πολυ δυνατα και λεω τωρα θα ερθει

μεχρι στιγμης τιποτα αλλα εχω ακομα μεχρι μεθαυριο..

Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα μου τωρα ειδα το μην σου!

περαστικα στη Μαρκελλιτσα σου!αφου ζωηρεψε οντως ειναι πολυ καλο σημαδι!

εγω ακομα αναμενω...

αντε να ερθει η τριτη να κανω τεστ να δω τι μου γινεται!

αχ βρε κοριτσια θα ρωτησω κατι χαζο...δεν εχω ουροσυλλεκτη σπιτι και παντα τα τεστ τα εκανα ετσι...τωρα με τις απεργιες των φαρμακειων που θα βρω;;;δε θελω να πω και στον αντρα μου οτι θα κανω τεστ...φοβαμαι μην το κανω λαθος..ελπιζω να στοχευσω σωστα!χααχα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε μαγδα....μη με δουλευεις!1!!

αληθεια σκεφτομαι μη μου βγει ακυρο !!!!ναι οντως πρωι θα το κανω!!!αν βεβαια μεχρι τοτε δεν εχει αφιχθει η περιοδος μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε???????εγω αλλη μια μερα καθυστερησης.......5η για την ακριβεια.....για να δουμε..... ;)

πασχαλακι,δε σου βγαινει ακυρο βρε!!!!!ευκολο ειναι!!!!! :D

κανγκουρακι,τι εγινε???πως πηγε η πρωτη βραδια μακρια απο την κουκλα σας????? :?:

ολια μου,εμενα το θελει πολυ περισσοτερο ο αντρας μου!!!εχει φαγωθει να κανουμε γρηγορα δευτερο....εγω ηθελα να εχουν λιγη διαφορα...τρια χρονια τουλαχιστον....αλλα για να δουμε!!!!! ;)

πολλες απουσιες σημερα...... :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσαααααα!!!!!!!

συμπεθερα τσιγγουνα σε βρισκω κ δεν μαρεσει!!! :lol: τι δωρα θα κανεις στον γαμπρο σου αυριο :?::?:

χαιρομαι που ειναι καλυτερα η νυφουλα!! απορω που δεν ειχες σκεφτει το σαφραν κ εσυ.... :!:

Παχαλιτσα ειναι πολυ ευκολο απλα το πολυ πολυ να κατουρησεις κ το χερακι σου μαζι!! :D:mrgreen:

Ευα μου σπορακι κ εσυ???? αντε με το καλοοοοοοοο πολυ χαιρομαι....

σημερα το μαμουνι ανεβηκε το πρωτο σκαλακι μονος του!!!!!!! ειμαστε για να αγοραζουμε πορτες ασφαλειας τωρα για την σκαλα... :?

Κακγκουρουλα μπραβο σου παντως που το τολμας..εγω ουτε να το σκεφτω δεν μπορω γιατι ειμαι σιγουρη πως δεν θα κοιμηθει καθολου! :shock::shock:

Γιωτακο πως εισαι???

Πατσυ μου μην αρχιζεις να αγχωνεσαι παλι βρε κοπελα μου..τιποτα δεν θα ειναι ρε χαζο...

ΚΛΟΤΕΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΟΟΛΕΣ!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.πρωτη σημερα.χαχαχ.μπλλλλλλλλλλλλλλλλλλ.ναι μαγδακι.αντιβιωση και χαπια αντιφλεγμονωδη.αλλα δεν εφυγε,οσο γι αυτο που λες....για την βυζοπιπιλα.τελευταια ο μικρος κοιμαται συνεχεια.μολις μπαινω εγω στο δωματιο να κοιμηθω οτι ωρα κ να ναι ξυπναει.λες κ με μυριζει.οποτε στανταρ ισχυει αυτο.πασχαλακι αντε να δουμε τι θα δουμε...οσο για το κατουρημα μην φοβασαι..χαχα.πολυ πλακα εχεις.δεν θα βγει ακυρο.χαχαχχαχαχ.σοφακι πως ν αμην εχω αγχος ρε?λες κ δεν με ξερεις.εδω εχω για πλακα αγχος δεν θα χω τωρα που ρο πιανω το ογκιδιο?χαχαχαχα.αντε παιδακια.παω νανακια.φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες

εμεις τα ιδια,πρωσπαθω να κλεισω ραντεβου στο Παπαγεωργιου απο το πρωι για τον Νικο μου παλι και δεν πιανω γραμμη με τιποτα,μιλαει συνεχεια,αντε να δουμε τι θα γινει αυτη τη φορα,

Ευακι δεν μπηκα να δω για ασφαλειες γιατι θα παμε Θεσαλλονικη ετσι κι αλλιως και θα περασουμε μια βολτα απο τα jumbo και θα παρω απο εκει,τι βλεπουν τα ματακια μου αντε μακαρι να εχεις μπεμπακι περιμενουμε νεα,ποτε θα κανεις τεστ;;;;

οποιες ξερουν απο Θεσσαλονικη μηπως ξερετε αν το πολυκαταστημα Κοσμος εχει μεσα zara παιδικα;θελω να παρω για τα μεγαλα κανενα ζευγαρι φορμες για του χρονου και οτι αλλο βρω,

Σοφακι εχουν τα jumbo πορτες εγω ειχα παρει απο τον μεγαλο μου ακομα,να παρεις επειγοντως,εγω μια μερα σκουπιζα και δεν εκλεισς καλα και ανεβηκε τρια σκαλοπατια ευτυχως τον ειδα,κατατρομαξα,απο μυρωδικα μπορεις να βαλεις οτι θελεις στο φαγητο του αφοβα,εκτος πιπερι και πικαντικα φυσικα ξερεις,θα σε παρω τηλ καποια στιγμη

Κατερινακι πως κοιμηθηκε η μικρη χωρις εσενα;;;

Πασχαλια μια χαρα θα τα καταφερεις με το τεστ,φανταζομαι αγωνια που εχεις,εμεις και περιμενουμε να

μας πεις νεα πως και πως

Πατσυ οπως το ειπες μαλλον σε μυριζει ο Πετρακης

δεν θυμαμαι να σχολιασω κατι αλλο,που χαθηκατε οι υπολοιπες;;;

πολλα φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα. Τί κάνετε; Εμείς με τον άντρα μου είμαστε σαν βαμπίρ, η μικρή δεν μας αφήνει να κοιμηθούμε όλη νύχτα λόγω δοντιών και τα έχουμε δει όλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γι' αυτό κιόλας δεν έμπαινα..... και από νεύρα και κακή διάθεση άλλο τίποτα........ Ελπίζω να φτιάξουν σύντομα τα πράγματα :roll: γιατί αλλιώς δεν παλεύεται με τίποτα το νυχτερινό.

Εύα τί ακούω; Πέντε μέρες καθυστέρηση; Πολύ καλά νέα αυτά ;) .

Εμείς λέμε πρώτα ο Θεός να ξεκινήσουμε το καλοκαιράκι τις προσπάθειες, να έχουν τα παιδάκια μας γύρω στα 2-2.5 χρόνια διαφορά.

Αυτά, πάω να σας διαβάσω και τα ξαναλέμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!

πατσουλι μου δεν θα ναι τιποτα μη φοβασαι..θα ξαναπας στο γιατρο τωρα;;

μπορει να χρειαστει κι αλλη αντιβιωση...λογω του δοντιου.

ΕΥΑ!!!!καλε ποσες μερες καθυστερηση περιμενεις να εχεις για να κανεις τεστ;;;;;;;;;;;ποια ηταν η πιο μεγαλη σου καθυστερηση;;;;

εγω παντως θα κανω αυριο τεστ που περιμενω περιοδο!!!δεν περιμενω να εχω καν καθυστερηση!!τοσο ανυπομονη ειμαι να μαθω!

ουτως ή αλλως και στο μακη ειχε δειξει μια μερα πριν την ημερα που περιμενα περιοδο!

γαι να δουμε...

αυριο θα σας εχω νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Παλιογκρουσίτσα περιμένουμε το Πασχαλάκι κι εσύ έχεις 5 ολόκληρες μέρες και δεν έχεις κάνει τεστ? και μας το πετάς κι έτσι ψιλοαδιάφορα? ααααααα :-p Κάνε παιδάκι μου ένα τεστ! Δε σε έχει φάει η αγωνία?

Πασχαλάκι τίποτα και σήμερα ε? Άντε μια μέρα έμεινε! Κι εγώ τη μέρα που περίμενα έκανα όταν ήμουν έγκυος στη Μαρκέλλα μου :x

Σοφία εμάς θα μας έρθει ποτέ περίοδος? Το θα γίνει? Μοναχοπαίδια θα τα αφήσουμε? Καλομαθημένα και μοσχοαναθρεμένα? :lol:

Καλά ακόμα δεν έχεις βάλει πορτούλα στη σκάλα? Βάλε!!!

Πάτσυ σε εέδε οδοντίατρος? Σου είπα ότι η ξαδέρφη μου μπήκε νοσοκομείο από δόντι...Πήγαινε πάλι μπορεί να θέλει άλλη θεραπεία. Ογκίδιο αποκλείεται να είναι, μη λες βλακείες :-p

Πρινγκιπέσσα, εγώ να δεις νεύρα από τα ξενύχτια... Σε καταλαβαίνω...

Κατερινάκι καλή φάση να ψωνίζεις από τώρα για του χρόνου. Λέω κι εγώ να πάω να της πάρω καμιά φορμίτσα και καμιά πιτζμούλα τώρα που έχουν εκπτώσεις ;)

Σήμερα η Μαρκέλλα ξύπνησε στις 5 και δε μπορούσε να ξανακοιμηθεί. Την είχε πιάσει και βήχας...Μια ήθελε να θηλάσει, μια σηκωνότανε, μια με κλότσαγε, μια με γρατζούναγε...με έφερε στα όριά μου μιλάμε :twisted: τις έβαλα τις φωνές...Και στις 7 που σηκώθηκε ο άντρας μου του την έδωσα να πάω να κοιμηθώ λίγο και πλάνταξε στο κλάμα. Ε, μετά από 10 λεπτά πήγα και την πήρα πάλι και κοιμηθήκαμε μαζί μέχρι τις 9.30... 11 η ώρα ήρθα πανεπιστήμιο. Αναρωτιέμαι τι θα έκανα αν είχα κανονική δουλειά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτσες

εγώ είμαι καλύτερα σήμερα μόνο δεκατάκια γιατι χθες το βραδυ έφτασα με μέχρι 39.

Η μικρούλα μου καλά της έδωσε η μαμά μου το γάλα και αφού της είπε οτι το έχει βγάλει η μανούλα το δοκίμασε η σουπια και μετά το ήπιε. Μου είπε πάντως ότι δυσκολευόταν λίγο με τη θηλή έπερνε ανάσα και συνέχιζε. Λέτε να φταίει η θηλή είναι το Νο3 της AVENT ή την μπερδεύει ο διαφορετικός τρόπος άντλησης από το στήθος. Όσο για το ξύπνημα, ξύπνησε δυο φορες στις μια και μιση όπου δεν της έδωσε γάλα και ξανακοιμήθηκε και τις πέντε και μιση οπου ήπιε το πρωινο της γάλα και ξανακοιμήθηκε μέχρι τις 8.

Αυτα τα νέα μου σας αφήνω κοριτσακια ισως μπω αργότερα έχουμε να πάμε και αλλεργιολόγο σήμερα

Τα φιλια μου σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι εχει ζαρα παιδικα..αν κ σου προτεινω το μεγκα αουτλετ.εκει εχει τελεια ρουχαααααα.μαγδα μην το λες.η φιλη μου απο το σχολειο των παιδιων μας,δηλ μια αλλη μαμα χαχααχ λεει οτι λογω θηλασμου δεν της ειχε ερθειο περιοδος αλλα εμεινε εγκυος.λετε να στε κ εσεις?χαχαχαχ.εγω πντως ειμαι η μονη που θηλαζω κ εχω περιοδο εκτος πο την εγκυο ευα?τελικα ποιες ειστε στανταρ με μωρο στην κοιλια και ποιες ισως???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πατσυ ευχαριστω,στο μεγκα αουτλετ εχω ξαναπαει αλλα δεν ειδα για παιδικα μονο αντρικα και γυναικεια,στο κοσμος δεν ξαναπηγα,ξερεις τι αλλα παιδικα εχεις εκει;στο μεγκα θα βρω τιποτα λες;

Μαγδα μου δεν βγαινουμε περα αν τα ψωνισουμε ολα το σεπτεμβριο,με τα σχολεια θελουν πολλα,καθε μερα φορμες να αλλαζουνε και παντα κατι παιρνω με τι εκπτωσεις γιατι αλλιως δεν γινεται

Πασχαλια μου αντε μας εχει φαει η αγωνια και εμας μαζι σου,μακαρι να ειναι θετικο αυριο το τεστ,να γραψεις πρωι πρωι εεεε.....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι,παρε καγκελακι γρηγορα!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

πατσουλινι,τι εχεις ρε?????αποστημα???? :?:

συμπεθερα,ετοιμαζομουν το πρωι και δεν προλαβαμε να τα πουμε...ποτε πατε θεσσαλονικη τελικα???? ;)

νατασα μου,ναι εχω καθυστερηση αλλα ειναι κατι φυσιολογικο για μενα.....ξενυχτατε ε???????σε καταλαβαινω..... :roll:

πασχαλακι μου,αυριο θα κανεις τεστ????αντε,περιμενουμε τα νεα με αγωνια!!!!!!εμενα εχει τυχει και 2 βδομαδες καθυστερηση....και 3 καμια φορα....γι αυτο ειμαι τοσο χαλαρη.... ;)

χιονοκοριτσο,να σου πω την αληθεια δεν εχω και πολλη αγωνια....οι 5 μερες καθυστερηση για μενα ειναι κατι απολυτα φυσιολογικο...οποτε περιμενω και βλεπουμε....

κανγκουρακι,η μικρη δεν ξυπνησε για πιπιλισμα δηλαδη το βραδυ????μια χαρα!!!!!!!!!! ;) περασρικα σε σενα και τον αντρα σου!!!!! :)

κουκλες,αν ημουν ναυπλιο ισως ειχα κανει τεστ...τωρα επειδη εχει μονο 2 φαρμακεια εδω και επειδη ειναι ολιγον κουτσομπολιδες.....λεω να παω για τεστ αργοτερα...ετσι κι αλλιως εχω παντα αρκετες μερες καθυστερηση....αν περασουν 2 βδομαδες τοτε θα παω....χτες το βραδυ ειχα κατι αναγουλες...αλλα μπορει να ειναι και της φαντασιας μου.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΧΑΘΗΚΑ!ΑΦΟΥ ΜΕ ΠΑΕΙ ΜΗ ΠΩ ΠΩΣ ΜΕ ΠΑΕΙ!!!!ΕΙΧΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ ΠΝΕΥΜΟΝΙΚΟ ΟΙΔΗΜΑ!ΒΓΗΚΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΠΕΙΔΗ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΝΙΚΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΚΟΥΡΑΖΩ ΛΙΓΟ!!!ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΧΟΜΟΥΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΦΥΓΩ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΚΩΛΟΒΗΧΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕ 39 ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΤΟ ΞΥΛΟ ΤΗΣ ΑΡΚΟΥΔΑΣ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΕΞΑΝΤΛΗΣΗ!!!ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕ ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΚΟΛΛΗΣΕ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ ΠΗΓΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΤΗΧΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΡΟΑΣΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΚΟΔΙΑΘΕΤΗ ΛΙΓΟ!!!ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσα!! να μαι κ εγω!!!

Κατερινακι μου ειδες που κλεισαμε το τηλ να παω να παρω ψωμι?? ε ειχε τελειωσει.. :evil: αλλα δεν πειραζει γιατι εκανα μακαρονια τελικα κ δεν θελουν ψωμακι...

Ευα μου σε νιωθω κ εδω ετσι ειναι...δεν εχεις καμια γνωστη η φιλη εμπιστοσυνης να παει αυτη να στο παρει??? κ εμενα ετσι ηταν η περιοδος μου αστατη...

Ματινα περαστικα κοπελα μου..

Πατσακο μην τρελενεσαι ρε βλημα..κακο σου κανεις....αν ειναι απο δοντια δεν περνανε ευκολα αυτα τα σκατ@...

Μαγδα εχτες το βραδυ μαλλον το ζευγαρακι τα ειχε κανονισει...μιλαμε ηθελα να βαλω τις φωνες μες την νυχτα απο τα νευρα μου...θελω να κοιμηθω..δεν αντεχω αλλο ωρες ωρες...

σημερα με πηρε τηλ η Κατερινα κ με ακουσε...με εχει διαλυσει το ξενυχτι πια...τεσπα μολις μου χαμογελασει παλι θα το ξεχασω...απλα καμια φορα ξεσπαω κ εγω...

ειμαι αγκαλια με τα χαρτομαντιλα...πολυ μπουκωμα ρε γμτ κ δεν ξεκουραζομαι κιολας κ γινομαι χειροτερα...

αυριο εχουμε σκοπο να παμε Γιαννενα στα τζαμπο να παρουμε καγκελακι..ειναι ακριβα ομως ρε κοριτσια μου...φυσικα προεχει η ασφαλεια του Βασιλη...

θελω να παρω κ καμια κουδουνιστρα ενα πακετο πανες το Νο1 κλπ γιατι γεννησε μια φιλη μου κ σε 2-3 μερες να ειμαι καλυτερα θα παω να την δω κ θελω να της φτιαξω μια τουρτα με πανες..μιλαμε καθε μερα στο τηλ την βοηθαω με τον θηλασμο..χαιρομαι πολυ που με ακουει κ τα εχει καταφερει...

της ειπαν της καημενης καθε φορα που θηλαζει μετα να βγαζει με το θηλαστρο για να μην πετρωσει το γαλα της :shock::shock::shock::shock::evil: ...γεννησε στις 24/01 κ μεχρι προχτες που πηγα απο εκει κ την ειδα κ μου το ειπε καθοταν η κακομοιρα με το θηλαστρο κ εκανε αυτη την δουλεια καθε φορα αφου θηλαζε.ακομα κ στις 3 το πρωι..αμαν πια με ολους τους ανιδεους...εκλαιγε απο τον πονο...ευτυχως που μου το ειπε...

κοριτσια μου οταν πηγα πηρα αγκαλια το μωρο να της βαλω σωστα στο στηθος κ συγκινηθηκα απιστευτα...ηταν τοοοοοσο μικρο!!!! εμενα εχει γινει ολοκληρο παιδακι...

κ Μαγδα αυτο ειναι για μας...της θηλαζει καθε 3 ΩΡΕΣ!!!!! το πιστευεις???? κ ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ....τι τυχερη κοπελα..μακαρι να συνεχισει ετσι...

Πασχαλιτσα περιμενουμε να ακουσουμε τα ευχαριστα!!!!!!!!!! :xO:-)

Νατασσα ειναι περιττο να σου πω ποσο σε καταλαβαινω που ξενυχτατε...εγω εχω να κοιμηθω οσο κ το τικερακι μου!!! :D(-|:-w

ΚΟΙΜΗΣΟΥ ΒΡΕ ΨΥΧΟΥΛΑ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ...ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩΩ!!!!!!!!! i-):ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαααααααααααααααααααααααααααααα

βοηθειαααααααααααααααααααααααααααααααααα

εχω αγωνια...και δεν καταλαβαινω το γιατι ρε γντ οκ αν δεν ειμαι δε χαθηκε κι ο κοσμος!ασε που κανονικα θα πρεπει να μαι τελειως ουφο αφου ελπιζω χωρις καθυστερηση και απο τον 1ο μηνα προσπαθειων....βεβαια το Μακη τον πιασαμε στο 2ο μηνα αλλα ειπαμε αυτα ειναι θεμα τυχης!!!

παντως την αλλη φορα ειχα κανει το τεστ Πρωτομαγια!το θυμαμαι!και τωρα 1/2!αντε να δουμε θα μπει καλα ο μηνας;;;;!!!!!!!!!!!!!

ξετρυπωσα κι ενα ουροσυλλεκτη τελικα!!!χαχα!ετσι δεν εχω αγχος αν θα το κανω σωστα!!!!

Σας φιλωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

θα σας πω αυριο τα νεα....αμα δεν μπω αμεσως κι αργησω παει να πει οτι δεν ειμαι να ξερετε γιατι αμα ειμαι θα αρχισω να το λεω παντου!!!

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου1τι κανετε;

εγω με τις μεγαλες ωρες σημερα!

καλα ρε θα μας πεθανετε απο αγωνια αν εχετε σπορακια στις κοιλιτσες!!!ευακι μου κανε ενα τεστ κοπελα μου..εγω πιστευω κατι συμβαινει!!πασχαλια μου σου ευχομαι κ εσενα να εχεις σπορακι,αχ κοριτσια πως περασε ο καιρος κ ηδη συζηταμε για το δευτερο..εχω κ εγω κατι πονακια αλλα δε νομιζω,αλλωστε δε προσπαθουμε.απλα ενω ημουν κατα πολυ μεγαλο ποσοστο αρνητικη για αλλο παιδακι,τωρα το σκεφτομαι κ εγω πιο εντονα αλλα η αληθεια ειναι οτι θελω πιο μετα,να ειμαστε καλα πανω απ'ολα αλλα θελω να μεγαλωσει λιγο ο αντωνακης κ με φοβιζει λιγο κ το οικονομικο.εδω με ενα κ ειμαστε ισα ισα.τελοσπαντων αυτα τα κανονιζει ο θεουλης οποτε ολα θα γινουν.

εμεις σημερα ειχαμε παιδιατρο για εμβολιακι.το γλυκουλι εφτασε 11 κιλα κ ειναι 80 ποντους.εν τω μεταξυ ηθελα να σας ρωτησω κ κατι.οταν τον κοιμηζω τα βραδυα,οπως του δινω γαλα,στη φαση που τον παιρνει ο υπνος πεταγεται.οπως εμεις που τιναζουμε χερια κ ποδια,πιστευω να καταλαβετε τι εννοω.εσας το κανουν αυτο;

τη τεταρτη εκλεισα κ ραντεβου για τεστ παπ.εχει κ ο αντρας μου το δοντι του κ σημερα η παιδιατρος,ολα τα λεφτα οι γιατροι μας τα εφαγαν!! :D

κοριτσακια μου συγνωμη που δε σχολιαζω κατι αλλο,θα ξαναμπω αυριο να δω τα νεα των τεστ!! :D

ευχομαι κ στις δυο καλη επιτυχια!!

φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΙΤΑ ΚΑΤ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟς ΕΧΕΙ ΜΑΓΑΖΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΟ ΜΕΓΚΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΧΕΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΟΡΟΦΟ ΜΑΖΕΜΕΝΑ Κ ΒΡΙΣΚΕΙς ΟΤΙ ΘΕς Κ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕς ΤΙΜΕς ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΚ Κ ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΤΙΜΕς.ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΩ ΑΠΟ ΚΟΣΜΟ..ΕΥΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΣΤΗΜΑ.ΕΧΩ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΙ ΕΝΑΝ ΛΕΜΦΑΔΕΝΑ ΔΙΟΓΚΩΜΕΝΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΚΑΝΑ 2 ΜΕ 3 ΜΗΝΕΣ.ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΕΤΡΗΜΑ.ΚΑΙ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΨΙΛΟΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΑΚΟΜΑ ΑΥΡΙΟ ΞΑΝΑ ΣΤΟΝ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΕΤΥΧΕ Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ,ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΧΩ ΥΠΕΡΗΧΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΥΠΡΧΟΥΝ Κ ΑΛΛΟΙ ΛΕΜΦΑΔΕΝΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕΤΑ ΕΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΕΑΓΕΝΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΝ Ι ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΑΠΟΥ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΒΙΟΨΙΑ ΜΕ ΛΕΠΤΗ ΒΕΛΟΝΑ.ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ.ΠΑΣΧΑΛΑΚΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.ΕΥΑΚΙ ΑΝΤΕ Κ ΕΣΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕ.ΣΟΦΑΚΙ ΚΑΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΑΣ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ?ΕΓΩ ΑΛΉΘΕΙΑ ΟΜΩΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ.ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ 10 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΝΑ ΦΑΕΙ.ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΝΥΧΤΑ ΧΩΡΙΣ ΣΤΑΜΑΤΗΜΟ ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ.ΚΑΛΑ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΔΝΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΛΕΩ.5 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΝΥΧΤΑ ΞΥΠΝΑΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΜΙΑ ΑΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΕΦΕΛΗ ΠΟΥ ΞΕΡΝΟΥΣΑ.ΜΙΑ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΕΦΕΛΗΣ.ΜΙΑ ΤΑ ΚΟΚΚΑΛΑ ΠΟΥ ΠΟΝΟΥΣΑΝ.ΞΑΝΑ ΚΑΠΑΚΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΜΕΤΟΙ ΚΑΟΥΡΕΣ ΚΛΑΜΑ ΚΛΠ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΗΛΑΣΜΟΣ.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ.ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ.ΧΑΧΑΧΑΧΧΑ.ΑΝΤΕ.ΦΙΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ.ΒΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΡΥΟ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΠΟΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και βέβαια δεν πειράζει Πασχαλάκι μου :-*

Για να δούμε όμως θα σου έρθει περίοδος? :roll:

Πάλι ξενυχτισμένη είμαι... Δε με πειράζει να ξυπνάει και 10 και 20 φορές αρκεί να ξανακοιμάυται. Το έχω συνηθίσει κι εγώ. Αλλά δε μπορώ να με σηκώνει από τις 5 τα χαράματα. Να μην ξέρει τι θέλει και τελικά να κοιμάται πάλι στις 8-9 που εγώ πρέπει να φύγω για δουλειά :evil:

καλημέρα - είμαι πτώμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια...

Πασχαλάκι μου δεν πειράζει κοριτσάρα μου, όλα καλά...αφού το βάλατε πρόγραμμα θα έρθει το νινί, μην στεναχωριέσαι! Και κυρίως μη αγχώνεσαι!

Ευάκι μου εσύ? Μην ασχολείσαι με τον κόσμο, έτσι κι αλλιώς ότι και να κάνουμε δεν το γλιτώνουμε το κουτσομπολιό εμείς που ζούμε σε πολύ μικρή κοινωνία. Κάνε αυτό που θες να κάνεις κι άστους να κουτσομπολεύουν! Αν κάνεις χοριακή που θα μάθουν για ποιόν λόγο έδωσες αίμα? Δεν ισχύει το απόρρητο για τους μικροβιολόγους?

Κατερινάκι δεν θυμάμαι αν έχει Zara με παιδικά στο Cosmos αλλά στο Mega Outlet έχει πολύ ωραία πράγματα και σε καλές τιμές όπως σου είπε και η Πάτσυ. Πάντως στο Cosmos γενικά είναι κομματάκι ακριβούτσικα τα μαγαζιά.

Βικάκι μια χαρά παλίκαρος ο Αντωνάκης! Φιλάκια να του δώσεις! Αυτό που ρώτησες αν τινάζονται στον ύπνο τους, η Μαρία μου δεν το κάνει συγκεκριμένα όταν την παίρνει ο ύπνος, αλλά γενικά κάνει πολύ ανήσυχο ύπνο και κοπανιέται συνεχώς (δεν ξέρω αν εννοείς αυτό.) Εύχομαι όλα καλά με το τεστ παπ. Κι ο δικός μου άντρας τρεχάματα με το δόντι του έχει, του έκανε κύστη στην ρίζα και τώρα πρέπει να κάνει επέμβαση. Και κοστίζει 300 με 500 ευρώ όλη η ιστορία μας είπανε και μας έπεσαν όλα τα μαλλιά!!!!!!!! Κι εμείς θέλουμε δεύτερο νινί αλλά σκοντάφτουμε στο οικονομικό!

Πάτσυ μου εύχομαι όλα καλά να πάνε με τον λεμφαδένα, τίποτα δεν θα είναι μωρέ...η μαμά μου έχει έναν στον λαιμό μονίμως φουσκωμένο, έκανε εξετάσεις και δεν της βρίσκουν τίποτα και το παράτησε έτσι και δεν ξανασχολήθηκε.

Εμείς πρέπει να βρούμε γναθοχειρούργο για να κάνει την επέμβαση στο δόντι ο άντρας μου εκτός αν το αναλάβουν στο πανεπιστήμιο στην οδοντιατρική σχολή και γλιτώσουμε κανένα φράγκο. Αύριο θα πάμε να ρωτήσουμε...

Αυτά μανουλίτσες

Φιλάκια πολλά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΛΟΟΟΟ!!!

Πασχαλιτσα μου ευκαιρια για πιο πολυ σεξακι τωρα!!! ;) δεν πιστευω να μου στεναχωρηθηκες??? ολα θα γινουν!!

Πατσυ μου οχι δεν με ενοχλει τοοοσο πολυ οπως ειπες αλλα ειναι φορες που πραγματικα με ενοχλει πολυ που ειμαι κακοκεφη κ κουρασμενη επειδη δεν εχω κοιμηθει...

οσο για το ποσο καιρο εχω να κοιμηθω κ εγω...αστο...επαιρνα τις βαλεριανες 3 μαζι μπας κ με πιασει ο υπνος απο το αγχος μου για διαφορα θεματα...αλλα δεν μπορω να το περασω κ σαν κατι εντελως φυσιολογικο ενα παιδι να ξυπναει τοσες πολλες φορες κ για τοσο πολυ καιρο...θα ηθελα να ξυπναγε πιο λιγες κ οπως λεει κ η Μαγδα να μην ξυπναει στις 5 το πρωι κ να χορευει αγκαλια με τον αγκαλιτσα του ενω εγω δεν μπορω καν να κουνηθω απο την κουραση...για αυτο ειπα πως καποιες φορες ξεσπαω...ειπαμε ομως χαμογελαει το πρωι κ παμε παλι απ'την αρχη!!

Κατερινα μου να βρεις που ειναι τα H&M η να σου καποια κοπελα αν ξερει απο εκει κ να πας,ειναι παμφηνα κ εχει φοβερη ποιοτητα στα παιδικα..εγω ολα τα ρουχαλακια του Βασιλη τα εχω απο εκει..κ τα παιδικα ειναι κ οργανικο βαμβακι κ εχει φοβερες φορμες με 6 κ 7 ευρω! πηγαινε ριξε μια ματια...

Βικακυ κ εμενα το κανει καποια βραδια αυτο που τιναζεται...ακουσα κ διαβασα πως μετα τους εννέα μηνες στα ονειρα των παιδιων μας μπαινει η καθημερινοτητα τους οπως κ η δικη μας.προφανως σχετιζεται κ με αυτο γιατι μπορει ας πουμε να βλεπει πως περπαταει κ πεφτει κ τσουπ τιναζεται η απλα να ειναι ενας μυικος σπασμος κ τιποτε αλλο...

θελουμε κ εμεις να παμε Σαλλονικα να ψωνισουμε αλλα σκεφτομαι οτι θα ταλαιπωρηθει κ θα κουραστει ο Βασιλης...δεν μπορω να τον αφησω εδω εγω...οποτε...

Νασια ευχομαι να πανε ολα καλα κ με το δοντακι σας...

ξυπνησεεεε φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...