Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Ό9


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια μου!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ Κ ΤΟ 7!!!!!!ΜΗΔΕΝ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΠΟΛΛΑ ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!

Ευακο κ εμενα τα εκανε αυτα οταν γυρισαμε σπιτι απο το νοσοκομειοκ ηταν απο δοντια η παλιοκατασταση! τον εκανα πανω κατω το δωματιο μπας κ ηρεμησει ουτε αγιο βυζι ουτε τιποτα δεν ηθελε κ μετα απο λιγες μερες τσουπ βγηκε δοντακι...κ μετα παλι τα ιδια κ μετα τσουπ κ 2ο δοντακι...κ παει λεγοντας...οταν το κανουν αυτο στον υπνο τους γενικα η ποναει δοντι η αυτακι η εχουν καμια στεγνη μυξουλα που τα ενοχλει αλλα αφου στο κανει συνεχομενα βραδια μαλλον δοντι ειναι...

Ολια μου θα βαλω ναι...αν κ οπως σας ειπα μας την χαλασε η διακοπη κ δεν εβγαλα πολλες δεν προλαβα...

κοριτσια μου φοβαμαι παρα πολυ..ο Κωστης απο εχτες ειναι συναχωμενος πολυ κ εχει κ λιγο βηχα..τρεμει η καρδια μου μην κολλησει παλι το μικρο....αμαν πια..δεν θα αντεξω...

Δημητρα να περασετε τελεια!!!!!!!!!!!!!

εχω μεγαλο θεμα με το φαγητο ρε κοριτσια..δηλαδη αμαν αυτο το παιδι τιποτα δεν θελει κ τιποτα δεν του αρεσει..εχω πελαγωσει δεν ξερω τι να κανω πια...πειτε μου κ εσεις καμια ιδεα φαγητου μπας κ δεν την εχω δοκιμασει να του κανω...

παω να ξαπλωσω φιλες μου...φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 7 Κ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΩΡΑ...ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ...ΑΝ ΣΑΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΒΗΣΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ Κ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΑΝ ΟΧΙ ΞΑΝΑΓΡΑΦΟΥΜΕ ΝΟΥΜΕΡΟ ΣΤΟ 8!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαστε?καλοριζικο!!!!!ειναι κ το αφαπημενο μου νουμερο.τι κανετε?εμεις τα ιδια.τα παιδια παλι αρρωστα..εγω αντιβιωση,αντιφλεγμονωδη και ο λεμφαδενας καλα κρατει κ με ποναει κ αγχωνομαι.εσεις?σιγα σιγα θα κανω τις ετοιμασιες για το σαββατο που θα γινουμε 1.αλλα οι περισσοτερτοι δεν μπορουν να ερθουν κ απογοητευτηκα...εσεις?δεν διαβασα νεα εκτος απο της ολιας που ειναι ο νικολακης αρρωστος περαστικα.ευακι μου κ εσυ διαβασα οτι εχετε προβλημα ε?μαλλον ποναει.προσθεσες κανενα νεο φαγητο κ εχει καμια αλλεργια μηπως?ετσι εκανε εμενα στις αρχες που πονουσε καθε βραδυ κ εκλαιγε....τι να πω.ελπιζω να περασει γρηγορα...εγω εκανα μια μ236α χτες.του δωσα ρυζι που ειχα παραγγειλει απο εξω κ εκανε χτες κακα με αιμα.πολυ στεναχωρεθηκα γι αυτο που εκανα αλλα σημερα ειναι οκ.αυτααα.ελπιζω να ζησω να με τρωστε στην μαπα κ αυτος ο λεμφης να μην ειναι τιποτα...φιλια.καληνυχτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι κι εγω δεν ξερω τι αν του δινω.τα ιδια κ τα γιδια....μηλο κ αχλαδι.κοτο,καροτο,κολοκυθι και πατατα αντε κ κανενα ρυζι κ κανενα αστρακι.και 3 φορες εδωσα φακες.τι να πεις.......ε.σιγα σιγα...αν δεν εχετε ροβλημα εχεις ποικιλια μπολικη..εγω στην νεφελη εδινα οτι τρωγαμε εμεις.μια χαρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!Καλοριζικο το εφτα ..Δεν πειραζει Σοφακι που δεν εγραψες νουμερο ..Ασο οπως ειναι .

Πατσουλινι περαστικα σας..Αντε με το καλο και τα δικα σας γενεθλια..

Κοριτσια εγω στο φαγητο προχθες του εκανα γλωσσα με παττατες και καροτο και του αρεσε..Δυσκολο το φαγητο .Και μενα περιπου τα ιδια τρωει συνεχεια...

Εμεις συνεχιζουμε με το βηχα .Να δουμε πως θα ειναι σημερα ..

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες1!!!!

Τι κανετε;

Εμεις ολοι καλα!

Χαθηκα γιατι χαλασε ο υπολογιστης μου και ο αντρας μου δεν με αφηνει να μπαινω απο το δικο του και δεν εχουμε φραγκο για να παω τον δικο μου για σερβις.

Ο Μιχαλης μου παει κανονικα σχολειο και ο μικρος εδω σπιτι αλωνιζει.

Ευχομαι να στε ολες καλα και τα μωρακια σας!

Να ευχηθω σε οσες γιορταζαν τα μωρακια τους να ναι χιλιοχρονα και παντα χαρες!

Σας αφηνω τωρα κι ευχομαι να μην με ξεχνατε και να μπορεσω να ξαναμπω συντομα!

Σας αγαπω ολες

Φιλακια πολλα πολλα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε Χρυσα μου!!!!!!!!! μας εχεις λειψει παρα πολυ!!!! θα τον δειρουμε ομαδικα τον αντρα σου να του πεις!! κ εμεις σ'αγαπαμε πολυ πολυ!!!!

Πατσυ μου παλι αρρωστουλια??? περαστικα ρε αγαπη κ καλα κουραγια ξανα...

περαστικα κ στον Νικολα σου Ολια μου...

που ειστε μαμακουλες??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρετωωωωωωωωωω!!!!!!!!!! :D:D:D:D

καλοριζικο το 7!!!!!εμενα δεν με πειραζει που δεν εχει νουμερο!!!!!!!!!!! ;)

σοφακι,μπλλλλλλλλλλλλ που το ξεχασες!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P:P:P

πατσουλινι,μη χανεσαι μωρηηηηηηηηηηηηηηηηη :D:D:D:D:D:D

χρυσα,μας ελειψες ρε....... ;)

ολια,περαστικα σας!!!!!! ;)

ολα μια χαρα ευτυχως με τη μπεμπε λιλι μου!!!! :lol: χτες το βραδυ δεν ειχαμε παρατραγουδα!!!!!!για να δουμε σημερα..... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου, καλορίζικο το 7!!!!

και εγώ θεωρώ το 7 τυχερό νούμερο, παντρεύτηκα κιόλας 07/07/07 :lol:

Ολια και Πάτσυ περαστικά στα΄ζουζουνάκια σας, να περάσει αυτός ο χειμώνας με τις παλιοιώσεις να ησυχάσουμε.΄

Ευάκο όλα καλά με τη μικρή, μάλλον για δοντάκι ετοιμάζετε η Αναστασία. Ευά να σε ρωτήσω εσένα που θηλάζεις ακόμα, γενικά σου ξυπνάει τη νύχτα ή κοιμάται σερί? Γιατι η Αγγελική ξυπνάει στανταρ στις δυομιση και στις τέσσερις και μισή, τη βάζω στήθος και σε κάνα 20λεπτο έχει κοιμηθεί. Αναρωτιέμαι αν δεν της φτάνει το γάλα και πεινάει ή αν το κάνει από συνήθεια ή απλά θέλει παρέα...

Γιώτα εσένα ο Ιάσωνας πως τα πάει με τον νυχτερινό ύπνο. Σοφία και Μάγδα δεν σας ρωτάω γιατι ξέρω ότι είναι ξενυχτοπούλια τα δικά σας.

Σοφάκι με το φαγητό αν θυμάμαι καλά δεν έχει κάποιο θέμα αλλεργίας ο Βασιλάκης οπότε δε του τα δίνεις και εσύ κομματάκια μήπως έχει βαρεθεί τα λιωμένα.

Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες~!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλοριζικο το 7!!!!!!!!!!!σοφακι εννοειται πως δεν πειραζει καλε που δεν το ανεφερες στο τιτλο!σιγα!

τι κανετε;;;;

εμεις ειμαστε καλα τελειωσαμε αντιβιωσεις και τα σχετικα.τωρα να δουμε τι θα κανουμε με το νυχακι..παντως πυον δεν εχει μαζεψει απλα ειναι λιγο κοκκινο.

Χρυσα λεμονακι ναι μας ελειψες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1χθες ρωταγα που χαθηκες...αντε βαλε χερι στο συζυγο και μπαινε πιο συχνα!!!!περπατησε ο μικρος σου;;

πατσυ εσεν απερπατησε ε;;;;

πωπω αληθεια ο δικος μου τελευταιος θα μεινει;;;;εκτος απο το βικακι ποιων αλλων δεν εχουν περπατησει;;;αν και το βικακι λεει ειναι ετοιμος.εγω το δικο μου πολυ λαου λαου τον βλεπω...αφηστε που τις τελευταιες μερες εθιναι καποιες ωρες που θελει συνεχεια αγκαλαι....συνεχεια ομως...ερχεται στα ποδια μου παιρνει υφος λυπημενο και σηκωνει τα χερακια του σαν να με ικετευει..παρε με μανουλα....μα αυτο τ ο παιδι προς τα πισω παει;;;

με το φαγητο εχουμε και μεις θεμα....μονο τα νεροβραστα του αρεσουν δεν εξηγειται αλλιως ...οσες φορες εχω προσπαθησει να του δωσω απο δικο μας φαγητο αηδιαζει και το φτυνει δεν το θελει με τιποτα...δοκιμασα και κομματακια αλλα τζιφος////σημερα με σπανακορυζο δεν εφαγε καθολου...του εφτιαξα μετα μοσχαρι και το τσακισε,....τι ναπω και γω δε ξερω τι θα κανω με αυτο το θεμα...ψαρι και αυγο δενε χω αρχισει ακομα...αντε να δουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου δεν θελει κομματακια με τιποτα..εχω δοκιμασει...

Πασχαλιτσα ωραια!αντε να δουμε τωρα κ με το νυχακι του...

καλε εσενα τρωει κ κρεας εμενα καθολου...σιγουρα θα εχει σιδηροπενια πρεπει να παω για εξετασεις...μου το ειπαν κ στο νοσοκομειο...

εγω σημερα εδωσα κ ενα μικρο κομματακι ασπραδι απο το αυγο κ οκ καμια αντιδραση...

εβαλα λιγες φωτο απο τα γενεθλια αν θελετε να δειτε αγαπουλες..ειναι στο Βασιλειος Νο2 κ οποιος αντεξει!!

καλα ε πηρα ενα καινουργιο αφρολουτρο που εγραφε με αρωμα κρεμ μπρουλε κ μυριζει υπεροχα!! μου θυμιζει λουνα παρκ η μυρωδια!! βλεπω κ το ματι του καλου μου να γυαλιζει!!! :D

παω να........κοιμηθω!!! :D:oops:=))=))=))=)) φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κουρτσούδια και καλορίζικο το 7...

καλό νούμερο το 7 αλλά εμένα το αγαπημένο μου είναι το 5...

Λεμονάκι να μπαίνεις πιο συχνά, όλες αναρωτιόμασταν πού χάθηκες!

Πασχαλάκι μου τα ίδια κάνει και η Μαρία, φαίνεται βαριέται να μασάει, ακόμα αλεσμένα τα θέλει και ψιλοάνοστα. Της έδωσα μια μέρα κοτόπουλο σε κομματάκια και το είδε σαν παιχνίδι, το έκανε νιανιά και το σκόρπισε παντού... Γιατί δεν αρχίσατε ακόμα ψάρι και αυγό? Είναι αλλεργικός?

Ευάκο φιλιά στην Αναστασία!

Πάτσυ περαστικά στα μωρά σου! Το ρύζι γιατί τον πείραξε τον Πετράκο?

Όλια μου πως πάει ο Νικόλας?

Γιώταααααααα πού είσαι? Τα ταλιμπανάκια καλά?

Δημητρούλα καλά να περάσετε στην Θεσ/νίκη...φέρε μου κι εμένα λίγο καυσαέριο γιατί μου την έχει βαρέσει το σκατοχώρι και ο πολύ καθαρός αέρας...θέλω φασαρία, κίνηση, να δώ κόσμο ρε παιδί μου!

Βικάκι μου έμπλεξες με την δουλειά ε?

Σοφάκι μου.....καλόν ύπνο κορίτσι μου.... ;);)

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι...κάθε πότε δίνετε αυγό? Κάθε μέρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ..

ΜΕΓΕΙΑ ΤΟ 7,ΝΑ'ΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΙΩΣΕΙΣ!!

ΕΙΜΑΙ ΨΙΛΟ ΧΑΛΙΑ,ΒΑΣΙΚΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΧΑΝΟΜΟΥΝ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ,ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ..ΕΥΤΗΧΩΣ ΗΤΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΤΟΝ ΘΑΝΟ,ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ..ΠΡΕΠΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΜΕ ΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ..ΤΕΣΠΑ ΑΥΡΙΟ ΠΑΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ..

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΑΖΕΨΩ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΥΣΑΕΡΙΟ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΦΕΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ..ΞΕΡΩ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΝΕ..

ΠΑΤΣΥ ΚΑΙ ΟΛΙΑ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΛΑ,ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ..ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ,ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ..

ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΚΙΝ.ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ,ΟΚ?

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟ ΠΡΩΙ....ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ..ΚΑΛΗ ΝΥΧΤΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS TSOYPRES.ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ Κ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΩΣ ΑΝ ΠςΕΡΑΣΕΙΗ ΙΩΣΗ ΜΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΡΕ.Ν; ΤΩΡΑ ΕΛΕΓΑ ΣΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΟΤΙ 100 ΦΟΡΕΣ ΛΕΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ Κ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΛΕΜΕ ΑΝΤΕ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ.ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧ.ΤΟ ΡΥΖΑΚΙ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΕ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΜΑΛΛΟΝ ΜΑΓΕΙΡΕΜΕΝΟ ΜΕ ΒΟΥΤΥΡΟ?ΞΕΡΩ ΚΙΝ ΕΓΩ ΤΙΟ ΒΑΖΟΥΝ ΕΞΩ ΣΤΑ ΡΥΖΙΑ?ΑΛΛΑ ΑΙΜΑ.ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ.Κ ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ.ΤΕΣΠΑ.ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΑΥΣΤΗΡΑ...ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΤΗΣ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΙΔΑΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΣΤΟ ΦΕΙΣ.ΠΕΡΠΑΤΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΑΘΕΙ Κ ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ ΒΟΥΡ ΣΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ....ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΙΝΙΟ...ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΨΙΛΟΤΡΕΞΙΜΟ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΑΚΥΡΟ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΥΩ ΤΟ ΜΕΝΟΥ.ΤΑ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ.ΤΕΕΣΠΑ.ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΑΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ Κ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ.ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ.Ο ΛΕΜΦΗΣ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΑΕΙ.ΦΙΛΙΑ.ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια,καλοριζικο και το 7,δεν πειραζει Σοφια που δεν το εγραψες εμεις το ξερουμε ετσι κι αλλιως,λιγοτερες ιωσεις ευχομαι μακρια απο μας.....μεσα στον Φεβρουαριο πρεπει να κλεισουμε παλι ραντεβου να δουμε την τσουτσου του μεγαλου παλι,ηρθε ο καιρος,αντε παλι αρχιζω να αγχωνομαι....

αχ ρε Σοφακι μου με το φαγητο τι τραβας κι εσυ,δοκιμασες να του δωσεις απο το δικο σας φαγητο;εγω πια σπανια του μαγειρευω χωρια οτι τρωμε εμεις τρωει κι αυτος αλλα ο δικος μου ειναι βολικος,νομιζω τα εχεις εξαντλησει ολα απο νεες συνταγες τι να πουμε αλλο δοκιμασε και απο το δικο σας μηπως και φαει το ζουζουνι

Πασχαλια μου και ο Δημητρης οταν γυρισαμε απο το ταξιδι ηθελε συνεχεια αγκαλια και εκλαιγε βλεπεις οι γιαγιαδες την εκαναν τη δουλεια τους συνεχεια αγκαλια,μην τον παιρνεις ομως κατσε κατω μαζι του και αποσχολησε τον με κατι και θα ξεχαστει,αυγο και ψαρι γιατι δεν του εδωσες ακομα;αν τρωει τα νεροβραστα δεν πειραζει τουλαχιστον τρωει του ξαναδινεις αργοτερα δωσε εμφαση στο αυγο και στο ψαρι,οσο για το περπατημα και εγω ετσι ελεγα θα αργησει αλλα ξαφνικα μια μερα σταματησε ορθιος μονος του,μην αγχωνεσαι και θα δεις ξαφνικα μια μερα θα παρπατησει μονος του,καθε παιδι εχει τους δικους του ρυθμους μην το συγκρινεις με τα αλλα,μακαρι να το ξεπερασει με το νυχακι του ο καημενουλης

Νασια εγω του δινω αυγο μερα παρα μερα και καμια φορα και μετα απο δυο μερες,

Κατερινακι εγω νομιζω οτι δεν ξυπναει απο πεινα,αλλα απο συνηθεια για να βυζοπιπιλησει

Χρυσα γιατι δεν σαφηνει να μπεις απο τον δικο του υπολογιστη;;;σε χασαμε τοσες μερες και εγω προχτες ρωτουσα που εισαι;πως τα παει στον παιδικο ο Μιχαλακης;

Ευακι μου χαρηκα που τα ειπαμε εστω και λιγο,θα τα πουμε παλι συντομα

Γιωτου που χαθηκες;;δουλεια εεε!!

Δημητρα καλα ψωνια να περασετε καλα θελω και εγω καφεδακι.....

Πατσυ μπρβο ο Πετρακης σου νωρις νωρις περπατησε καλα τρεχαματα τωρα,και περαστικα σας

Ολια μου ακομα βηχει ο Νικολακης ε;;και εμεις πολυ μυξα τι πραγμα κι αυτο εχει τοσο καιρο δεν λενε να φυγουνε,τον εχουμε ταραξει στο ορο καιο στο ρουφηγμα

δεν θυμαμαι κατι αλλο να σχολιασω πολλα φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλίτσες

Δήμητρα καλά να περάσετε στη Θεσσαλονίκη!

Σοφία τι έγινε με το αφρόλουτρο μήπως θα αποκτήσει αδερφάκι ο Βασιλάκης.

Νάσια εμένα μου είπε η παιδίατρος αυγό δύο με τρεις φορές την εβδομάδα και όταν δεν τρώει άλλη ζωική πρωτείνη εκείνη τη μέρα δηλαδή όταν δεν τρώει κρέας ή κοτόπουλο.

Πάτσυ περαστικά στο μικρό και καλές ετοιμασίες για τα γενέθλια, να περάσετε όμορφα.

Πασχαλια όλα καλά τώρα με τον μικρό, θα περπατήσει και δεν θα τον προλαβαίνεις.

Πάω να κάνω μπάνιο την μικρή και να την κοιμήσω.

Τα φιλια μου κοριτσάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κι απο μενα!!!

Δημητρα καλα να περασετε!!!!!!!αντε χρειαζεται να αλλαζουμε παραστασεις που και που!μακαρι να καταφερετε να βρεθειτε με τα κοριτσια για καφεδακι!

χαχα Σοφακι θα συμφωνησω με την κανγκουροκατερινουλα και γω αυτο θα σου ελεγα...χιχι αντε βουρρρρρρρρρρρρρ για δευτερο!!!!ε μα και συ φιρι φιρι το πας με τα αφρολουτρ απου βαζεις!!

Νασια μου δωσε πολλα φιλια στη νυφουλα μου!τι κενει το κοριτσακι μου;

εγω κοριτσια σημερα ειχα πολυυυυυυυυυυυυ σιδερο....ευτυχως ηταν εδω η μαμα μου και σιδερωσα...νομιζω ηταν 4 πληντυρια βαρβατα...αλλα τωρα ξεμπερδεψα τουλαχιστον!!!

γιωτα μου που χαθηκες;;;;τι κανεις ζουζου μου;;;

βασω μου κι εγω οταν παω στη δουλεια με βλεπω να χανομαι εδω και τωρα δεν προλαβαινω!δωσε πολλα φιλια στον αντωνακη σου!

ο δικος μου εχει αρχισει και χορευει και εχει πολυ πλακα!!!!τι ζουζουνι ειναι!σημερα αν δεν σιδερωνα θα τον τραβαγα βιντεο!

μεσ στα κεφια ειμαι!φτου φτου!φτυστε με καλε!!!

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χελοοοοο!!!!!!!!

καλε τι δευτερο λετε?? ουτε περιοδο δεν εχω ακομα....οι πιθανοτητες ειναι λιγοτερες απο 20%..εδω με 100% κ καναμε εναμιση χρονο να συλλαβουμε τον ταρζανουλη, οχι τωρα με τοσο μικρο ποσοστο...δεν ειναι καν σιγουρο οτι εχω ωορηξια...

αλλα το αφρολουτρο τελειο κοριτσια σας το συστινω!! μοσχοβολαει ο τοπος!!!

ρε κοριτσια για φωτηστε με λιγο,εχω πελαγωσει με την κατασταση του φαγητου...οταν λεμε οτι δινουμε απο το δικο μας φαγητο πως θα γινει αυτο αφου εμενα τα τρωει αλεσμενα? αν εχω ας πουμε μπιφτεκια με πατατες να του δωσω? να τα αλεσω? κ πως θα τα αραιωσω λιγακι με νερο?

αν εχω ας πουμε κριθαρακι με κοτοπουλο η πατατες γιαχνι? να του δωσω απο το φαγητο κ ας μην ειναι με φρεσκια ντοματα αλλα με πουμαρο? κανει? εννοειται οτι δεν βαζω αλατι κ βαζουμε εμεις μετα στο πιατο μας αλλα βοηθηστε λιγο οι πιο εμπειρες...πρωτη φορα αντιμετωπιζω θεμα κ εχω αποριες σχετικα με το παιδι...χελπ με ε λιτλ!! :D

εσυ Κατερινα μου που λες σπανια μαγειρευεις για το παιδι δινεις απο τα δικα σας τοτε.για πες λοιπον δινεις φαγητα με ντοματα τυπου πουμαρο? αν κανεις φασολακια ας πουμε με πατατες που ειναι θρεπτικο φαγακι του δινεις κ ας μην ειναι φρεσκια ντοματα?

προχτες εκανα φακες κ εβαλα ντοματα που ειχα στην καταψυξη απο το καλοκαιρι απο τον κηπο μου αλλα δεν εχω πολυ ακομα..του το περασα κ απο τον μυλο να μην εχει φλουδια κ τον πειραξει οπως ειπε κ η παιδιατρος κ εβαλα κ μιση πατατουλα κ μισο καροτο..εφαγε μπορω να πω αλλα οχι με ευχαριστηση...καναμε παρα πολυ ωρα κ φυσικα καναμε τους καραγκιοζηδες για να ανοιγει το στομα του...

αχ δεν ξερω τι θα κανω με το φαγητο του πια...γιατι να μην τρωει ευκολα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακι μου,μην το λες εχουν μεινει πολλες γυναικες εγκυες ενω θηλαζαν και ενω δεν ειχαν περιοδο καν,εχεις κανονικα ωορηξια ας μην εχεις περιοδο,τωρα για το φαγητο,και εγω ειχα στην καταψυξη απο τις δικες μας ντοματες και μου τελειωσαν και βαζω πουμαρο και του δινω,δοκιμασε να μην του αλεθεις αλλα να τα κοβεις μικρα κομματακια ή να τα πατας με το πιρουνι,εγω του βγαζω φαγητο και μετα βαζω αλατι στο δικο μας,το κριθαρακι που λες μπορεις να κοβεις μονο το κρεας και να αφηνεις λιγο ζουμακι και να του δινεις ετσι μικρες κουταλιτσες δοκιμασε και μην απελπιζεσαι αν δεν φαει τη μια μερα ξαναδοκιμασε με κατι αλλο,σιγουρα χρειαζεται πολυ υπομονη και σιγουρα θα κανεις τον καραγκιοζη μονο να συνηθισει να τρωει,το ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολα τα ειχα με τον Γιωργο αυτα ηταν πολυ δυσκολος

που χαθηκατε ολες σημερα,πολλες απουσιες βλεπω,εδω μας χιονισε λιγο και δεν ειχαμε σχολειο σημερα

φιλιααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φίλες μου...

κοιμάται η Μαρία κι εγώ χαλαρώνω λιγάκι...έχει πάρα πολύ κρύο τις τελευταίες μέρες, ανάβουμε το τζάκι και χουχουλιάζουμε...μου την έχει λίγο δώσει η τόση κλεισούρα αλλά τί να κάνουμε? Είχαμε τις γρίπες μας, είναι και το ταμείο μείον οπότε... :ymsigh::ymsigh:

Πασχαλάκι μου η νυφούλα σου δεν παλεύεται με τίποτα...έχει γίνει τόσο μα τόσο ζωηρή πλέον...δεν καταλαβαίνει ούτε από ΟΧΙ ούτε από ΜΗ. Μήπως να σας την έστελνα να την παίρνατε νύφη από τώρα????? :-bd Πόσο σε καταλαβαίνω, κι εμένα ένα βουνό είχαν μαζευτεί τα ασιδέρωτα (πάρα πολύ το βαριέμαι το σίδερο), τελικά τα έκανα προχθές που ήρθε η μαμά μου και κρατούσε την Μαρία. Πώς πάει το νυχάκι του Μακούλη?

Πάτσυ μου μπράβο στον Πέτρο που περπάτησε :ymapplause: καλά τρεξίματα τώρα!!!!!!! Πώς πάτε με την κωλοίωση? Θέλω κι εγώ καφεδάκι στην Σαλόνικα αλλά δεν με φέρνει ο άντρας μου! Κλάψ! :((

Κατερινάκι μου είδες τί μανίκι με τις μύξες? Αμάν πια! Κι εμείς ακόμα έχουμε αλλά σε σχέση με τις προηγούμενες μέρες πάλι καλά είμαστε λέω...Τί κάνουν τα ζουζούνια σου? Θέλω κι εγώ χιόνι.....πρός το παρόν μόνο το κρύο έχουμε!

Κανγκουροκατερινάκι πολλά φιλάκια στην Αγγελική!

Σοφάκι μου πεθαίνω με τα ελληνικοαγγλικά σου :lol::lol::lol: Σοβαρά τώρα, μην υποτιμάς καθόλου το 20% γιατί ποτέ δεν ξέρεις τί γίνεται ;) ξαναγράψε μας ποιό είναι το αφρόλουτρο... :D θέλω να το πάρω κι εγώ! Όσο για το φαγητό του Βασιλάκη, επειδή κι εγώ ακόμα αλεσμένα της δίνω της Μαμίας καναδυό φορές που είχαμε γιουβαρλάκια της τα έδωσα αλεσμένα (μια χαρά σουπίτσα έγινε) και κοτόπουλο με πατάτες γιαχνί που της έδωσα πάλι το άλεσα. Αν γίνει πολύ πηχτό βάζω λίγο νεράκι και το αραιώνω. Σάλτσες τύπου pummaro δεν βάζω στα φαγητά της, ντοματούλα μόνο μερικές φορές χωρίς την φλούδα. Αλλά κι η δικιά μου δεν είναι πολύ φαγού...ένα σωρό πράγματα σκαρφιζόμαστε για να την καταφέρουμε να φάει έστω το μισό από το φαγητό της :roll::? Υπομονή κοριτσάκι, κι αυτά θα μάθουν να τρώνε κι εμείς θα εκπαιδευτούμε μαζί τους! :mrgreen:

Η δίαιτα καλά κρατεί, έχασα 4 κιλά, ξεφούσκωσα λίγο και ήδη νιώθω άλλος άνθρωπος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια μου για πες και κατα δω τι διαιτα κανεις;τι ωραια 4 κιλα και εγω ακομα παιδευομαι και δεν λεει να φυγει ουτε κιλο,και κανω και διαδρομο καθε μερα,εχω βαρεθει πια,ενω στα αλλα δυο τα εχασα κατευθειαν τωρα τι να πω,μεγαλωσα και αλλαξε ο μεταβολισμος μου;;;,και μενα ο δικος μου μεσα στην σκανδαλια ειναι,ειχα βγαλει τα χερουλια απο ολα τα ντουλαπια γιατι δεν βρισκω ασφαλειες εδω και παλι βρηκε τροπο και τα ανοιγει και αναγκαστικα με σχοινια ειμαστε εχω βαρεθει να δενω και να ξεδενω συνεχεια,πολυ ζημιαρης ειναι ο σκατουλης μου

Σοφια λες να το παρω το αφρολουτρο μηπως και τον καταφερω να κανουμε τεταρτο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι δεν εχεις αναγκη απο αφρολουτρα εσυ για 4ο καλη μου..το εχεις αποδειξει 3 φορες μεχρι τωρα!! :D

δεν το διαβασες μαλλον αλλα το εχω ξαναπει αρκετες φορες,δεν θελει με τιποτα να μην ειναι αλεσμενο το φαγητο του,μα με τιποτα ομως αναγουλιαζει πολυ δεν ειναι ετοιμος ακομα! εν καιρω ολα θα γινουν δεν βιαζομαι σε αυτο το θεμα μονο να τρωει λιγακι θελω γιατι αλλιως κρεμιεται στηθος ολη την ωρα..

ξερω κ εγω τετοια περιπτωση Κατερινακι μου αλλα ξερω επισης πως δεν ειναι σιγουρο οτι υπαρχει ωορηξια γι αυτο το ειπα..οπως κ να εχει ομως ακομα δεν ειναι οκ τα πραγματα για αδερφακι αν κ το θελω πολυ....

4 κιλα ρε κοπελια??? μπραβισιμο!!!!!!!! αντε κ εις αλλα με υγεια!!! κ επειδη σαρεει το ελληνοαγγλικο μου αντε ιν αναδερ γουιδ χελθ!!!!!!! το αφρολουτρο αν θελεις πραγματικα να το παρεις ειναι παμφηνο ειναι ενα μικρο μπουκαλι του καρφουρ 250μλ κ λεει με αρωμα κρεμ μπρουλε tempation λεγεται..ειναι φανταστικο παντως αλλα μηπως σου χαλασει η διαιτα?? ανοιγει η ορεξη με τετοιες μυρωδιες! :lol:

που ειστε οι αλλες???????οέο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες!!!!!!!!!!1

λοιπον μιας και το εφερε η κουβεντα θα σας πω και γω τα δικα μου...θα σας πρηξω λιγο να μου πειτε γνωμες αλλα ξερω δεν ειναι εδω θεση για τειοιο ποστ θα ανοιξω ξεχωριστο θεμα...

φιλες μου τον προηγουμενο μηνα ειπαμε με τον αντρουλη μου να αφεθουμε μηπως χαρισουμε αδερφακι στο Μακη!

οπως καταλαβαινετε μεχρι να συμβει αυτο καθε μηνα θα σας πρηζω!!!χιχχιχιχ!

περιμενω περιοδο 1/2 με κυκλο 30-33 ημερων περιπου...δεν ειναι και πολυ σταθερος.<Απο τις 25/1 δηλαδη 1 εβδομαδα πριν εχω αρχισει να εχω πονακια περιοδου και ολα τα σχετικα συμπτωματα (το σπυρακι το καραμπινατο που βγαινει καθε φορα και πονοκεφαλο)....

πιο ειναι το θεμα τωρα...οταν εμεινα εγκυος στο Μακη το χα καταλαβει απο αυτο δηλ οτι πονουσα πονουσα και δεν ερχοταν...γι αυτο εκανα τεστ 1 μερα πριν την αναμενομενη περιοδο τοτε και ειχε βγει αχνο θετικο!το χα ψιλιαστει γιατι απο τοτε που αρχιζαν τα πονακια μεσα σε 3 μερες το πολυ μου ερχοταν περιοδος ενω τοτε πονουσα 5 μερες και τιποτα.

βεβαια αυτο μου ανατραπηκε τον προηγουμενο μηνα που φυσικα δεν προσπαθουσαμε και παλαι 1 εβδομαδα πριν ποναγα και τελικα ηρθε με 2 μερες καθηστερηση...αφου αν και προσεχαμε ειχα κανει τεστ γιατι μου ειχε φανει πολυ περιεργο και μου θυμισε τα συμπτωματα που ειχα στο Μακη..

τωρα βεβαια καταρριφθηκε αυτο οπως σας ειπα....αλλωστε τα συμπτωματα ειναι σχεδον ιδια απο οσο εχω καταλαβει(περιοδου εγκυμοσυνης)....οποτε περιμενω καρτερικα εως την 1/2 να κανω τεστ αν φυσικα δεν εχω αδιαθετησει!!!!

Σας το ειπα για να μοιραστουμε αυτη την χαρουμενη "αγωνια" και να μου πειτε και σεις τα συμπτωματα που ειχατε!!!!

α!επισης εχω και καποια λευκα υγρα που ειχα και στο μακη!

σας φιλω και συγνωμη αν σας πρηζω και που βαζω το θεμα κι εδω απλα σας νοιωθω πολυ κοντα και ηθελα να το μοιραστουμε!στον αντρα μου εχω πει οτι θα αδιαθετησω στανταρ για να μην ελπιζει.φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πασχαλιτσα εισαι καλα που ζητας κ συγνωμη?? τι πραγματα ειναι αυτα? εννοειται οτι ο σκοπος μας εδω ειναι να λεμε τα παντα! αφου ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα..ειμαστε!!! :D

λοιπον εγω πραγματικα κ μεσα απ την καρδια μου ευχομαι να σκαρωσατε το 2ο μαναρακι!!!!

εγω καταλαβα πολυ νωρις οτι ειμαι εγκυος απο τις αναγουλες που ειχα απο 10 ημερων εγκυος γιατι αλλιως απλα πονουσε η μεση κ η κοιλια οπως κ στην περιοδο κ ελεγα οκ οπου να ναι θα αδιαθετησω...κ νααα τα παυσιπονα εγω κ ημουν εγκυος κ δεν ηξερα :cry: αλλα ξαφνικα εκει που επινα τον φραπεδακο μου κ καπνιζα :oops: τρεχω στο μπανιο...μπα λεω θα με κολλησε η μικρη γαστρεντεριτιδα(ηταν αρρωστη μια φιλη εκεινες τις μερες) γυρναω σαλονι αναβω ξανα τσιγαρο ξαναπινω γουλια καφε ξανα τουαλετα...ε λεω κατι παιζει εδω...κατι δεν παει καλα..παω φαρμακειο κανω τεστ..οσο πιο αχνο μπορεις να φανταστεις..τηλ Κωστα κ του λεω Κωστα μαλλον δεν ειμαι..τι μαλλον ρε μου λεει? εισαι η δεν εισαι? πολυ γελιο!! ξανακανα κ 2ο τεστ παλι αχνο θετικο ε λεω δεν γινεται παω γυναικολογο ειναι λεει πολυ νωρις δεν δειχνει τιποτα,κανε χωριακη,κανω κ τα αποτελεσματα τα ξερεις...χιχιχι εν συντομια η δικη μου ιστορια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σπεραααααααααααααααααααα :D:D:D:D:D

πασχαλακι μου,σου απαντησα και στο ποστ σου!!!!!!!!!!!!!ευχομαι το σπορακι να ειναι ηδη στην κοιλιτσα!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

σοφακι,κι εγω της μικρης απο τα δικα μας φαγητα της δινω πια....το βγαζω λιγο νωριτερα και μετα βαζω αλατι στο δικο μας....γενικα παντως μην αγχωνεσαι....θα φαει καποια στιγμη...που θα παει?????θα σε παρει μαζι του στο στρατοπεδο για να τον θηλαζεις????? :lol::lol::lol::lol::lol:

κατερινακι,χαιρομαι πολυ οταν τα λεμε απο το τηλ!!!!!!μπες στη σελιδα του λητω και κανε παραγγελια για ασφαλειες.νομιζω εχει...www.letoshop.gr εγω παιρνω πολλα απο κει γιατι εδω οπως ξερεις δεν βρισκω τιποτα..... :roll:

κανγκουρακι μου,για τον υπνο που με ρωτησες,κι εμενα τα ιδια κανει.ξυπναει μια με δυο φορες για πιπιλισμα και στο 10λεπτο κοιμαται....τωρα δυο βραδια δεν εχει ξυπνησει καθολου αλλα ξυπναει απ τις εφτα το πρωι κι αρχιζει το τραγουδι!!!!!!! :) βασικα,ειμαι σιγουρη οτι ετυχε κι οτι παλι θα αρχισει να ξυπναει σε λίγο.....λιωμα η μαμα..... ;)

δημητρουλα,καλα να περασετε!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

νασια,τελεια η φωτο που εβαλες προφιλ!!!!!φιλακια στη μαμια!!!!! :D

εμεις ολα καλα!!!!!ευτυχως το βραδυ κοιμαται τωρα.....για να δουμε ομως πως θα παει....ο καιρος ειναι χαλια....θελω να παμε μια βολτα αλλα χλωμο το κοβω για λιγο καιρο.....εχω καθυστερηση 3 μερες αλλα τεστ δεν κανω ακομα γιατι η επικινδυνη αγκαλιτσα ηταν μονο μια οποτε δεν νομιζω.....και δεν εχω κανενα συμπτωμα προς το παρον....ουτε για περιοδο,ουτε για τιποτα αλλο!!!!!! ;)

παω για νανι!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...