Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φιλεναδιτσες 2010!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου καλησπέρα! Σάββατο σήμερα και δεν βλέπω πολύ κίνηση!

Μίρια μου και ανηψιός μου σε πάρκο κοιμόταν που τον κρατούσε η μαμά μου! Δεν έπαθε τίποτα! Λοιπόν μην αγχώνεσαι, βέβαια αν υπάρχει κρεβατάκι αυτό είναι καλύτερο σίγουρα!

Έρη μου εγώ λόγω του ότι μπήκαμε στο νοσοκομείο το ελλάτωσα και το έβγαζα ανά εξάωρο όπως και κάνω αλλά δεν λεεί να ελλατωθεί! Απλώς βγάζω παραπάνω ποσότητα πια! Στο οκτάωρο που το βγάζω το πρωί βγάζω σχεδόν 2 γεύματα! Μάλλον δεν θα τα γλιτώσω τα χάπια!

Αυτά από εμένα! Λοιπόν καλό βράδυ και τα λέμε αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 719
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σου ρε μιριακι με τις βολτες σου!Πολυ σε χαιρομαι!!Για το παρκο δεν μπορω να καταλαβω την πεθερα σου.Γιατι δεν θελει το κρεβατακι?????Κουφο μου ακουγεται.Εννοειται οτι το μικρο θα ειναι πολυ καλυτερα στο κρεβατακι απο οτι στο παρκο.

Μπαρμπι μου τσιγαρακι ε?Και εγω καπνιζα μεχρι που εμεινα εγκυος αλλα μετα το εκοψα μαχαιρι.Σε λιγο κλεινω ενα χρονο χωρις τσιγαρο.Το σκεφτομαι μερικες φορες αλλα απο την αλλη ξερω πως αν αναψω ενα μαλλον θα το αρχισω παλι και δεν θελω!!

Τα νεα μας τωρα.Η μικρη χθες κοιμηθηκε 11 και σηκωθηκε στις 5.15 για γαλα :shock::shock::shock::shock::shock: !!!!!!!6ωρο συνεχομενου υπνου!Δεν το πιστευα!Μακαρι να το κρατησει γιατι με εχει ξετιναξει.Και μεσα στη μερα παντως ηταν πολυ καλη,κοιμηθηκε καλα.Ο αντρας μου ειναι αρρωστος και τον εχω διωξει στη μαμα του για να μην μας κολλησει.Κατα τα αλλα εχω βαρεθει να βλεπω γυρω μου χιονι!Αυτα!Καληνυχτα κοριτσαρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαρμπι ποση ποσοτητα βγαζεισ συνηθως και με ποιο θηλαστρο?Νομιζω πως αν δεν βαζεις το μωρο στο στηθος και αντικαθιστωντας σταδιακα το μητρικο με ξενο δεν θα τα χρειαστεις τα χαπια.Δεν ειμαι και σιγουρη βεβαια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΟΛΕΣ ΛΕΙΠΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ??ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ ΒΕΒΑΙΑ!!ΕΓΩ ΒΑΡΙΕΜΑΙ...Ο ΑΝΤΡΑΣ ΕΧΕΙ 24ΩΡΗ ΒΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ.ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera...!!

miriaki mou telika pou emeine i mikri??? pantws emeis ton koimizoume opou na nai...siga kai meis mikra opou mas vazane koimomastan...den lew kala einai gia ta kormakia tous na xoun to krebataki tous kai t strwma tous alla gia liges meres fden egine kai tipota!!!!!

barbie mou mallon xapia tha sou dwsei...den einai tipota...kai gw xapia pira...4 meres prwi mesimeri vradi...kai telos!!!!!!

raniaki mou pali monaxoula sou???? ipomoni...paixe me tin mpempoula!!!!!

tzitzikaki perastika mvre ston antrouli sou!!!!!! Kala kaneis kai ton esteiles stin mitera tou...kai gw auto tha kana...ton exw idi proidopoihsei xaxaxaxaxaxa kale ftusto na min to matiaseis to paidi!!!! an sou arxise ta 6wro eisai mia xara....opou na nai tha to kathierwsei!!!!!

emeis siemra olo to vradu kaname voltes ton mpempi...kati eixe kai eklaige sinexomena...mallon dontia nomizw!!!!evaze to xeri tou sto stoma...to trive, to trive...kai sto telos egine katakokkino to xeraki tou mvre!!!!!telos pantwn twra eftiaxa koulourakia boutirou kai perimenw na psithoun gia na ta glasarw kai na ta tsakisw!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει προβλημα το μαμιλαντ απο χθες θελω να μπω κ δεν μπορω

ανλου το παιδων ειναι πολυ καλο εχουν τρομερη εμπειρια. όμως αν θες διευθυντη να εγχειρισει δεν το γλιτωνεις το φακελακι. το ζητανε απο την αρχη (αν θυμαμαι καλα 300 ή 500 ευρω ζητησαν πριν λιγους μηνες απο την αδερφη μου για κρεατακια παιδιου)_αν δεν δωσεις λεφτα στελνει κανα βοηθο του να εγχειρισει.

μακαρι να βρειτε συντομα δουλιτσα..στελνω πολυ πολυ θετικη ενεργεια.

εγω ειμαι κρυωμενη κ μπεμπακι μου ειναι λιγο καλυτερα. αυριο θα παρω αποτελεσμα ουρων παιδιου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!εχει οντως προβλημα και ειναι πολυ αργο το μαμμυ :evil::evil: Γι'αυτο χαθηκατε ολες???

μαμουνακι περαστικα!Γιατι κανατε εξεταση ουρων στο μικρο αν επιτρεπεται?ελπιζω ολα να ειναι καλα.

εμεις ειχαμε ενα υπεροχο βραδυ :D:D κοιμηθηκε η μικρη γυρω στις 10.30 και ξυπνησε για γαλα 4.30,6,8.30 και 10.30 οριστικα.ΤΕΛΕΙΑ!!Πηγαμε κιολας χθες με τη μικρη σε ενα φιλικο ζευγαρι που μενει πολυ κοντα μας.Οση ωρα καθησαμε ηταν κυρια!Μοιραζε σε ολους χαμογελα, <μιλουσε> συνεχεια και δεν ζητησε ουτε να θηλασει ουτε γκρινιαξε καθολου.Φτου φτου μην τη ματιασω.Ειμαι πολυ χαρουμενη :D:D

Αντε μαζευτειτε σιγα σιγα.φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τζιτζικακι μου εχει προβλημα κ οτι γραφω με πεταει εξω ή αργει ναανοιξει...θα μαζευτουμε ομως.

φτου κ απο μενα στην κουκλιτσα σου. κοινωνικό μωρακι μπραβο χιλια μπραβο!

εμεις καναμε αναλυση ουρων κ κοπρανων γιατι ειχε 4 μερες διαρροια..για να αποκλεισουμε ενδεχομενο μικροβιου.

όμως εχθες αρχισε ναχει πολλες μυξες κ πνιγοταν κ εβηχε. καθε 2 ωρες βαζουμε ορο κ τραβαω με σωληνακι οτριζαλιν να αναπνεει...κ νευριαζει κ πλανταζει στο κλαμα...ουφ ειμαι να σκασω σημερα.

ελπιζω ναστε ολες καλα.φιλακιααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου πως ειστε?

χθες πηρα απουσια σας διαβαζα αλλα δεν καταφερα να γραψω αν και ειμασταν ολη μερα σπιτι δεν ημουνα και πολυ καλα :?

τζιτζικακι αντε να μπαινεται και εσεις σε ενα προγραμμα :!:

μαμουνακι περαστικουλια σας αρωστισε το μωρακι σου ελπιζω να περαση γρηγορα ;)

τα αλλα κοριτσακια που ειναι??

λοιπων κοριτσια σας αφηνω να τελιωσω με τις δουλειες θα παμε στην πεθερα μου για φαγητο ( χθες τις εκανα εγω το τραπεζι σημερα αυτη) τελικα δεν εμεινε εκει το μωρο το σαββατο ηρθε στο σπιτακι τις...

το απογευμα εχω και λειζερ αποτριχωση θα τα πουμε το βραδακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!

Και εγώ χθες δεν μπορούσα να μπω όσο και να προσπάθησα!

Μαμουνάκι μου περαστικά σας! Πρόσεχε γιατί και εμάς έτσι είχε αρχίσει! Και εμένα λόγω του ιού μου έκανε διάρροια!

Ανλού μου μπισκοτάκια ε?

Τζιτζικάκι εγώ δεν κάπνιζα συστηματικά που και που κανένα τσιγαράκι αλλά μου λείπει παρόλαυτά. Όσο για το γάλα πριν έβγαζα 140 ανά 4ωρο τώρα βγάζω 180 - 200 ανά 6ωρο. Ελπίζω να μη χρειαστεί να πάρω τα χάπια και να μου κοπεί σιγά σιγά!

Ρε κορίτσια η ζουζούνα μου έχει αρχίσει πάλι και βάζει το δάχτυλο στο στόμα και το πιπιλάει, ειδικά στον ύπνο της που της έχει πέσει η πιπίλα. Τι να κάνω?

Αυτά που λέτε κοριτσάκια μου! Χθες είχαν έρθει δίπλα στη μαμά μου οι αδερφές μου με τα πιτσιρίκια αλλά εμείς είμασταν σε καραντίνα! Τα έχω παίξει μέσα στο σπίτι! Θέλω να πάω βολτίτσα με τη μικρούλα μου αλλά μετά από αυτό που πάθαμε φοβάμαι!

Λοιπόν φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Barbie πως καταλαβατε τελικα τι ειναι?κ μεις μαλλον απο τον ανηψιο μου κολλησαμε.θυμισε μου παλι..βροχιολιτιδα σας εκανε???

ολο το βραδυ την ειχα διπλα μου γιατι πνιγοταν απο μυξες κ εβηχε..δε θελω ανθρωπος να ερχεται σπιτι. κ στη μαμα μου βαζω μασκα,

οι εξετασεις ουρων κοπρανων ειναι καλες.

τσιγαρο εγω καπνιζα απο το 1997 . αλλα εχω ενα χρονο να καπνισω.

μιριακι γιατι δεν ειχες ορεξη χθες?τι εγινε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kouklitses, kalooooooo mina!!!! mamounaki mou o paidiatros ti sou eipe gia tin mikri??? pantws tis koumparas mou o mpempakos edw kai ena mina eixe polles mixes kai ena"brasimo" pou to vradu xeirotereue otan epefte gia ipno kai tis eipe oti einai arxi vroxiolitidas..tis edwse kati stagones pou tis evaze mesa ston gala kai aerolin!!!!

barbie mou mpiskotakia polu nostima!!!!!san auta ta boutirou pou bazoun sta pagwta gia sinodeutika...giam giam!!!!

emeis koritsakia mou eimaste poli kala... o antroulis telika tin epiase tin douleia!!!xekinise idi...kai kala lefta kai euelikto wrario!!!!supeeeer!!!!vevaia duo mere twra mou leipei pou den einai spiti sinexeia mazi mas!!!

miriaki mou esi ti epathes????giati den exeis orexi???Se peiraxe kaneis????grrrrrrrrrr..

simera aurio tha pame jumbo, prepei na parw formakia giati telika ta 3 den tou kanoun siga sgia..theloume 6 minwn pleon!!!

tin pempti tha pame sto paidwn telika na doume kai autonton giatro kai meta na apofasisoume pou kai pote tha knaoume tin epemvasi...auta apo emena!!!!filakia polla...

(mpainontas sta palia thematakia mas...pou eimastan gastroules akoma!!!! diavaza kai telika exoume oles mas ena mikro imerologio online!!!!! xaxaxaxa)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε;

Μαμουνακι μου μην το αφήνεις να πας στην παιδιατρο γιατί αν είναι κάτι τέτοιο να το προλάβετε στην αρχή.

Και εμείς έτσι είχαμε μυξες και ξεκινήσαμε βηχαλακι και πήγαμε ευτυχώς στη γιατρό και το προλάβαμε στην αρχή και παρόλα αυτά μπήκαμε και νοσοκομείο. Τελοσπαντων εύχομαι να μην είναι τίποτα! Πάντως το 80% των παιδιών που ήταν στο νοσοκομείο είχαν βρογχιολιτιδα! Έχει έξαρση αυτή η ίωση!

Άνλου μου χάρηκα πολύ για τον αντρουλη σου! Μπράβο του! Άντε εύχομαι όλα να πανε καλά!

Αχ περιμένω πως και πως να ξεκινήσουμε κρεμες! Θα έχει πολύ γέλιο! Σκέφτομαι να πάω να της πάρω καρεκλακι τώρα με τις εκπτώσεις για να το πάρω πιο οικονομικά! Πρώτη χρόνια που έχει εκπτώσεις και δεν έχω ψωνίσει τίποτα!

Λοιπόν πολλά φιλακια κοριτσαρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaleeeeeeeeeeeee pou xathikate oles!!!!!????????? emeis pigame jumbo...den eixe kati na me enthousiasei...gia agorakia!!!!alla gia koritsakia eixe kati poli glikoulika formakia!!!!!!

barbie mou egw idi tou xw dwsei merikes koutalitses kremoula....kai to sigoura einai pws sixenetai tin vanilia tis nutricia...xaxaxa, enw giwtis kai nounou aneta tis tsakizei an tou tis dwsw!!!!vevaia i paidiatros mou pe na perimenw akoma kana duo vdomades alla mexri telos tou mina tha xekinisoume!!!!ante anipomwnw!!!!loipon paw na xaplwsw, polla filakia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφες μου τι κανετε?

ανλου μου μπραβω που πηραννε τον αντρουλη σου στη δουλεια αντε παμε για τα καλυτερα τωρα!!!

barbie μου ενα θα σου πω ηρθε ο μπαμπας μου σημερα και μαντεψε τι μας εφερε...... το καρεκλακι για το φαγητο :D ειναι πολυ ωραιο μου αρεσε πολυ ειναι τις peg-perego ανεβοκατεβενει το καθησμα και η πλατι αλαζει στασεις και το καλητερο εχει πανω ενα ποιο μικρο καθησμα που ειναι για την ηλικια που ειναι τωρα ;)

εμεις ειμαστε πολυ καλα σημερα γιατι χθες με ξεκανε η μικρη πηραμε και αποφαση και ξυπναμε πρωι για να μπουμε σε προγραμμα μεχρι να παω δουλεια :!: οπως φενεται θα παω τον μαι τωρα φτιαχνουν τα καινουργια γραφεια και θα μου δωσουν και το ποιο μεγαλο :D επιδη εγω θα εξηπηρετω τους πελατες για να δουμε θα τους παω φιλακι η οχι :lol::lol:

barbie ειδα τις φωτο σου στο facebook πηγαμε και εμεις αυστρια- γερμανια για ταξιδη του γαμου ;) τελεια μου αρεσε πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Miria μου ναι ήταν τέλεια! Αχ πότε θα ξαναπάμε κανένα ταξιδάκι με τον αντρούλη μου! Λίγο δύσκολο για σύντομα μια η βάφτιση, μια η κατάσταση που βιώνουμε όλοι άστα βράστα! Καλορίζικο το καθισματάκι! Άντε καλά ταίσματα! Εγώ θα πάω στις 11 Ιουλίου πρώτα ο Θεός στη δουλειά! :D

Εμείς μέσα στο γάλα μας από τότε που βγήκαμε από το νοσοκομείο βάζουμε 2 κουταλιές στο γάλα μας ρυζάλευρο! Και εμένα η παιδιατρος θα μας ξεκινήσει κρεμούλες αρχές Μάρτη που μπαίνουμε στον 6ο! Α και ξέχασα να σας πω... τέλος οι αποστηρώσεις από τον 6ο!! ΓΙΟΥΠΙΙΙ!

Φιλάκια πολλά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emeis koritsakia mou eimaste poli kala... o antroulis telika tin epiase tin douleia!!!xekinise idi...kai kala lefta kai euelikto wrario!!!!supeeeer!!!!vevaia duo mere twra mou leipei pou den einai spiti sinexeia mazi mas!!!

miriaki mou esi ti epathes????giati den exeis orexi???Se peiraxe kaneis????grrrrrrrrrr..

simera aurio tha pame jumbo, prepei na parw formakia giati telika ta 3 den tou kanoun siga sgia..theloume 6 minwn pleon!!!

tin pempti tha pame sto paidwn telika na doume kai autonton giatro kai meta na apofasisoume pou kai pote tha knaoume tin epemvasi...auta apo emena!!!!filakia polla...

Kαλησπέρααα!!! Ανλού συγχαρητήρια για την δουλειά του αντρούλη σου... :D άντε όλα καλα απο δω και πέρα.... :D

α αν πάς jumbo μην πάρεις πολλά φορμάκια των 6 μηνών πάρε και των 12.Εμένα ξεκίνησε απο 2 μηνών να φοράει για 6 και τον άλλον μήνα θα του είναι ίσα ίσα.... Όσο για τα κορμάκια τα εσωτερικά δεν το συζητώ φοράει για 12 μηνών και του είναι και αυτά ίσα ίσα...

Κορίτσια είμαι αγχωμένη.... :shock: Τον μήνα που μας πέρασε δεν προσέχαμε πολύ με τον άντρα μου :mrgreen: και έχω καθυστέρηση να το πώ? 3 μέρες νομίζω. Μετά την γέννα μου ερχόταν η περίοδος κάθε 30 μέρες.Μακάρι να μου έρθει... :-o:-o@-):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

leticia προσεχε κοριτσακι μου..ελπιζω ναναι συμπτωματικο..μην αγχωνεσαι.

ανλου καλη αρχη στον αντρουλη σου.μπραβοοοοο!!

πηρα φορμακια 3αδα φοβερα μακο 13ευρω στα next (στα καρφουρ του Ρεντη), κ απο τζαμπο πηραμε ενα σελτε μεγαλο κουνιας

σημερα ειναι καλυτερα μωρακι.την ειδε γιατρος την πεμπτη για διαρροια κ μιλαμε τηλεφωνικα. μου ειπε θα την ξαναδει αν κανει βηχα εντονο (τωρα δεν βηχει) αλλα πολυ μυξα κ τραβαω με οτριζαλιν σωληνακι. ελπιζω να σταματησει μωρε.

μπαρμπι ξεκινησατε ρυζαλευρο??εμενα ειπε ντοκτορι να μη βιαζομαι, μετα τον 5ο μηνα θα μου πει :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμουνάκι μου λόγω διάρροιας μας είπε να βάζουμε δυο κουταλίτσες μέσα στο γάλα μας και τις δίνω προληπτικά μέχρι την Κυριακή! Δεν το συζητάω την μπόχα που έχουν τα κακά μας τώρα με το ρυζάλευρο! Άντε μπράβο το ζουζουνάκι σου! Καλά κάνεις και εγώ το οτριζαλίν έχω και έβγαζα πολύ πράγμα! Ειδικά όταν γυρίσαμε από το νοσοκομείο έβγαλα κάτι κίτρινες μυξούλες τι να σου λέω! Μακάρι να το περάσετε έτσι!

Λετίσια ελπίζω να μην είναι τίποτα. Αυτό τον καιρό πρέπει να προσέχουμε γιατί είναι πολύ πιο εύκολο να μείνουμε εγκυούλες πάλι!

Σας καληνυχτώ καλά μου κοριτσάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia!!!!

leticiaki mou den kaneis etsi proliptika ena test na sou fugei i ennoia...???

mamounaki mou ante afou einai kalitera kai den exei kai vixa anarrwnei i prigkipissa sou!!!!

barbie mou i mpoxa kai me sketo gala einai anipofori!!!!!auto einai to arnitiko an arxisoun na trwne...kai re gamwto exoume poli xeskatisma gia ta epomena 2 kai vale xronia!!!!

Loipon pigame prwi prwi sto paidwn, vrikame ton dieuthinti paidoxeirourgikis pou mas perimene, mpikame mesa eide to aimaggeiwma kai mas ekleise rantevou gia megali deutera...xwris peraiterw exigiseis...tou leme den ginetai pio nwris ..oxi, tou lew na kanw mia erwtisi?? tha vgei tin idia mera meta tin epemvasi...den xerw leei...na kanw alli mia erwtisi???olo erwtiseis eisai mou leei!!!!!!!!ma pame kala?????????ti einai autoi sto dimosio re paidi mou???!!! sto mitera meta tin epemvasi ginetai plastiki sto xeri, sto paidwn mas leei oti den ginetai na kaneis plastiki se toso mikro paidi, sto mitera mpaineis deutera prwi vgaineis to mesimeri, sto paidwn thelei na mpoume tin kiriaki kai tha deixei an tha fugoume deutera, i triti....sto mitera to kaneis opoiadipote mera, sto paidwn prepei na perimeneis duo mines...kai an exoun apergia ekeini tin imera tha paei duo mines meta me kainourio rantevou....milame exw tosa neura pou an den imoun aupni tha tou ormaga!!!!!kai ola auta tou ta vgala me to tsigkeli...oute na se kathisixasei oti den einai tipota, oute na sou exigisei pws tha ginei i epemvasi oute tipota...kai stin erwtisi mou ti thaginei an spasei to aimaggeiwma kai den stamtaei to aima kai molinthei to xeri tou bebakou mou pe na ste prosextikoi.... :shock::shock::shock: ma signwmi pws na prosexw to paidi otan strifogurnaei ston ipno tou kai kounaei xeria podia sto mpanio????na tou to deswwww??????? :evil::evil::evil: aaaaaaaaaganaktisa!!!! etsi apofasisame na pame sto mitera tin alli vdomada na kanoume tin epemvasi...kai tha anavaloume ta sxedia tou gamou, tha vaftisoume ton mikrouli kai o gamos anavaletai mexri neoteras...proexei o mikros!!!!!!

Pantws eilikrina apo dieuthinti paidoxeirourgikis den perimena tetoia simperifora!!!!!! (kai thelei kai fakelaki 600 eurw)..

auta apo mena...paw na mageirepsw ka na milisw me paidiatro kai ton xeirourgo tou mitera, na dw gia proegxeiritiko elegxo ktl.. filakia pollaaaaaaaaaaaa!!!!

ps. mamounaki mou tha pas stin ekthesi peristeriou methaurio???Exeis mathei wres kai timi eisodou???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΑΝΝΑ??ΣΟΒΑΡΑ?ΕΓΩ ΘΑ ΤΟΝ ΑΡΠΑΖΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΤΟΥ ΑΧΡΗΣΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΑΣ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΓΑΙΔΟΥΡΙ!!!!ΠΩΠΩ!!!ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΚΟ ΛΕΜΕ!!!!ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΕΥΡΙΑΣΕ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ!!!!ΡΕ ΣΥ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΣΚΟΤΩΜΑ!!!!!ΑΙΝΤΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ!!!!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ!!!!ΤΟΝ Μ@#$$%#%$!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.....κοριτσάκια μου δεν μπορούσα να κοιμηθώ το βράδυ απο την αγωνία μου...Τελικά έκανα τέστ και βγήκε αρνητικό #:-s#:-s Τουλάχιστον κάτι είναι και αυτό....

Καλά ανλού με σύγχυσες με τον παλιοδιευθυντή...άκου εκεί ρωτάς πολλά...Για το φακελάκι ρώτησες εσύ ή σας είπε αυτός? ουστ βρεε :lol::lol:

α αυτό με τα κακά το έχω ακούσει και εγώ...όταν αρχίσουν οι κρέμες...ετοιμάστε μασκούλες.. :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδίτσες μου γλυκές τι κάνετε??? έχω να μπώ στο φορουμ κάτι αιώνες! τι διάβασα τα νέα σας και βλέπω ότι όλες είστε κάλα και χαίρομαι πάρα πολύ γι αυτό. Αννουλα μου γλυκιά μην ανχώνεσαι για το αιμαγγείωμα, το είχε και η αδελφή μου δίπλα στο αυτάκι της και μάλιστα εκείνης της είχε σπάσει κι όλας, δεν το είχε προλάβει η μητέρα μου..... :(, Oλα θα πάνε καλά.

Κοριτσάκια μου εγώ είμαι χάλια.... άρρωστη με συνάχι, βύχα εδώ και 5 μέρες μάλλον είναι ίωση ...ευτυχώς πυρετό δεν έκανα γιατί δεν θα το άντεχα και αυτό...όποτε πιάνω την μικρή φοράω χειρουργική μάσκα και νιώθω χάλια..... Εντωμεταξύ προχθές ήρθε ο γιατρός σπίτι για να κάνουμε το εμβόλιο και ήταν και αυτός κρυωμένος...... Του έιπα να του δώσω και αυτου μια μάσκα και με κορόιδευε..... Μηπως είμαι υπερβολική????

η Μικρή μου δεν πήρε πολυ βάρος αυτόν τον μήνα, μόνο 300 γραμμαρια, ε΄΄ιναι 5.740 και είναι στον 4ο μήνα.(θυλάζω αποκλειστικά) Ο γιατρός μου είπε ότι αν δεν πάρει και τον άλλο μήνα περισσότερα κιλά θα μου ξεκινήσει κρέμες νωρίτερα. Βρε κορίτσια κάνει πριν τον 6ο μήνα?? Επίσης μου ειπε να σταματήσω την αποστείρωση..... Δεν είναι πάρα πολύ νωρίς???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφες μου τι κανετε?

ανλου εγω αν ειμουν στην θεση σου δεν θα τον αφηνα ετσι :!: τι χαζος ανθρωπος

λετισια αρνητικο ε.... ατε σου εφηγε το αγχος

μαριασο και μια φιλη μου αρχισε απο νωρις τις κρεμουλες επιδη η μπεμπα τις δεν επινε το γαλα και δεν επερνε βαρος μια χαρα θα ειναι το μωρο μην ανυσηχης και για αποστειροση εγω ξερω στον 5 αλλα καθε παιδιατρος ειναι διαφορετικος

κοριτσια εγω σημερα πηγα λευκωσια και καταθεσα το πτυχιο μου η μικρη εμεινε στην μαμα μου και εγω πηγα με μια φιλη να μου κανει παρεα αλλα βρε κοριτσια κουραστικα να οδηγο ειχε και μια κηνιση.....

μετα πηγα σε ενα πολυκαταστημα και πηρα κατι αποριπαντικα που τα ειχανε 1+1 και πηρα και στην μικρη κατι dvd και τωρα υποτιθετε τα βλεπει η αληθεια ειναι οτι δεν τους δινει και πολυ σημασια παλι πηγανε τα λευτα μου χαμενα??? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...