Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φιλεναδιτσες 2010!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

geia sas κουκλιτσες μου. δεν καταφερα χθες να μπω γιατι πηγα αεροδρομιο να παρω αδερφη μου κ ανηψιο που χα νζ δω απο τη γεννα..

miria μου ευχαριστω για τα καλα σου λογια κ ανταποδιδω γιατι εισαστε πολυ ωραια οικογενεια! το μωρακι σου ειναι ησυχο κ κοινωνικο κ ολο βολτουλες ε? με το θεμα τσιγαρου τι κανετε? εμεις οπου πΑμε καπνιζουν :evil::evil::evil: κ δεν την παιρνω.μονο αν εχει καλη μερα κ κατσω εξω.

barbie χαρηκα που επεστρεψες :D:D κ αμεσως στεναχωρηθηκα :(:( τι επαθε η γλυκουλα μου μωλε...περαστικα!!!τωρα πωππος καλυτερα??

ανλου ο μπεμπης μια χαρα θα ειναι...επεμβαση ρουτινας...εσυ με το δοντακι ομως :roll::roll: ΚΟΥΡΑΓΙΟΟΟ.

Α η σταγονα ειχε θεμα με μπεμπη...νομιζω ιος αρκετα σοβαρο κ πηγε νοσοκομειο. ελπιζω ολα καλα να ναι...

ερη η μπεμπουλα τι κανει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 719
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμεις ειμαστε καλα, εχουμε ψηλωσει πολυ (φοραμε ρουχα 6-9μηνων). 3/2/11 εχουμε εμβολιο, αλλα σε λιγες μερες θα ενεργοποιηθει ιδ.ασφαλεια οποτε μπορει να ρθει γιατρος σπιτι να μας κανει (700 ευρω πηγε το χρονο, αλλα ηταν δωρο της ασφαλειας μου( κατα ταλλα γελαμε στηριζουμε κεφαλι αψογα κ βαζουμε τα παντα στο στομα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

καλη σασ μερα..τρωμε τωρα...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδιτσες μου!!!!!!Καλη εβδομαδα να χουμε ολες μας!!!

:D:D:D

Μπαρμπι μου δεν εχουμε κανονισει ακομα ημερομηνια για την επεμβαση, αυριο θα παει ο αντρας μου με τον μπεμπη στην παιδιατρο για το τριτο εμβολιακι(εγω την ιδια ωρα θα ειμαι στην καρεκλα βασανιστηριων του οδοντιατρου χαχαχαχα) και θα συζητησουν αν ειναι καλο να γινει τωρα η να περιμενουμε μεχρι τον 6 μηνα...λογικα θα πει να γινει τωρα οποτε την παρασκευη θα παρουμε τηλ τον παιδοχειρουργο για να κλεισουμε ραντεβου απο δευτερα!!

Οσο για τον υπνο κατα τις 11 κοιμαται...αλλα ενω στον δευτερο μηνα επι μια βδομαδα ξυπναγε κατα τις 6 τωρα ξυπναει συνεχως και δεν υπαρχει λογος πεινας γιατι μεχρι της 7 και το πρωι δεν ζηταει φαγητο...απλα θελει την πιπιλα του ή θελει να κανει αγκου!!!!τι να πω????

Τζιτζικακι μου καλως ηρθες!!!!! Χαρας το κουραγιο σου να θηλαζεις ανα μια ωρα....!!!!! :shock: Μαλλον πρεπει να κανεις κατι δραστικο να μπει σε ενα προγραμμα γιατι σε βλεπω να παθαινεις υπερκοπωση..τουλαχιστον με τα βραδινα ξυπνηματα!!!!

μιριακι μου παλι εξω ολη μερα????καλα ποτε ξεκουραζεσαι ??? :lol::lol: Οσο για το τηλεφωνο νομιζω οτι με το προγραμμα που εχουμε πρεπει να ναι δωρεαν οι κλησεις για κυπρο....μμμμμ θα το κοιταξω και θα σου πω...δεν θα μου την γλιτωσεις ουτε εσυ μου φαινεται!!!!αχαχαχαχαχ :D:D

κατι ελεγες τις προαλλες για δουλεια...τελικα θα πας????

μαμουνακι καλως του δεχτηκες!!!!!!Τελικα πηγες στην εκθεση στα μεκ???? Εχει την αλλη εβδομαδα και στο εκθεσιακο περιστεριου εκεθεση γαμου βαφτισης....οποτε εκει θα παω σιγουρα!!!!!

Εχω δεκα μηνες να ετοιμασω γαμο και βαφτιση και ομως νομιζω οτι δεν θα προλαβω τιποτα :?:?

Κατι αλλο ηθελα να πω αλλα δεν θυμαμαι....τελος παντων!!!!!!Παω να πιω λιγο καφε μπας και ξυπνησω γιατι ακομα κουτουλαω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anlou δεν καταφερα ναπαω δεν εχω που να αφησω μπεμπα. αντρουλης επιασε δουλεια :D:D αλλα εγω πια δεν μπορω να φυγω :(:( θα παει η αδερφη μου να παρει ιδεες.

περιστερι και εγω. ή σαββατο ή κυριακη πουναι κ κοντα, γιατι το αλλο στην Παιανια...αντε θα τα πουμε εκει

(δουλεια μεσα Μαρτιου ξεκιναω :shock::shock: )

τζιτζικακι καλως την!να μπαινεις να μας λες νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες οχ παναγια μου παλι κοιμηθηκα στις 2 το βραδυ και δεν μπορουσα να σηκοσω το κεφαλι μου απο το μαξιλαρι σημερα :shock: και εχει και ενα παλιοκαιρο και δεν εχω ουτε αυτοκηνιτο πηγε για γενικο servises και δεν ερχεται και καμια φιλεναδα να ποιουμε καφε :cry::cry: χαλια μερα νομιζω τρελενομε αμαν δεν εχω αυτοκινητο και ας μην παω πουθενα φτανει να ξερω οτι ειναι εξω απο το σπιτι

ανλου μου προσπαθω να το καθηστερισω οσο περισσοτερο μπορω με την δουλεια στην αρχη τους ελεγα οτι θα παω μαρτη μετα τους ειπα για απριλη και χθες λεω στον αντρουλη τι να ερθω απριλη αφου ειναι και το πασχα να ερθω μαι σιγα σιγα θα παω αυγουστο νομιζω και θα ζητησω και αδεια για καλοκαιρι :lol::lol:

μαμουνακι μου εμας εδω απαγορευεται αυστηρα το καπνισμα μονο στα μπουζουκια και σε καμια ταβερνα μπορεις να καπνησεις στα cafe η εστιατορεια απαγορευεται οποτε μπορουμε και παμε ανετα

τι λες η δικια σου φοραει ρουχα 6-9???? εμεις ημαστε 3 και ακομη φοραμε για 0-3 και ειναι και ψηλι καλα η δικια σου θα γινει γκομεναρα 2 μετρα :D

κοριτσια μου σας αφηνω παω να κανω καμια δουλεια και να σιδερωσω και λιγο :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΕΙΑΣΑΣ.ΤΖΙΤΖΙΚΑΚΙ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΠΑΛΙ!!!!ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.ΜΑΜΟΥΝΑΚΙΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕ ΠΟ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΤΗΣ ΤΑ ΦΟΡΕΣΩ.ΧΑΛΑΛΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΟΥ(ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ)ΤΡΩΕΙ 210ΜΛ ΑΝΑ 4 ΩΡΕΣ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΕΡΑΤΑΚΙ!!!1 :lol::lol::lol: ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ,ΔΙΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΑΤΑΚΙ ΒΓΑΖΕΙ ΠΥΟΝ.ΜΑΣ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΛΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ.OYTE LOGO ΝΑ ΕΙΧΕ!!!!ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΡΑΓΜΕΝΟΣ Ο ΔΑΚΡΥΚΟΣ ΠΟΡΟΣ.ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΣΤΑΓΟΝΕΣ(ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΤΑΓΟΝΑ!!!!)ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΜΑΣΑΖ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΥΤΗ.ΚΑΙ ΑΝ ΣΕ 1-2 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΩΛΗΝΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΒΟΥΛΩΣΟΥΝ.ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ!!!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.Ο ΑΚΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΨΙΧΑΛΙΖΕΙ.ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα ώστε εδώ είστε όλες.... Ανοίξατε καινούργιο θέμα (πηγαδάκι).. :mrgreen::mrgreen:

Anlou, barbie ανησυχησαμε καλέ.Σας χάσαμε τελείως... Τέλείωσαν οι απουσίες...τώρα θα δίνουμε αποβολή σε όποια λείπει :lol::lol::lol: πλάκα κάνω. :D

Barbie περαστικά στην μικρούλα, anlou καλή επέμβαση, μην ανησυχείς όλα καλά θα πάνε...

To πρωί βγήκα να πληρώσω τον λογαριασμό της ΔΕΗ ο οποίος ....κρατηθείτε παρακαλώ :shock: ........ ήρθε 407 ευρώ (4μηνο)#@$#$@%@$%$ @-) [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] :-t

Φέτος δεν βάλαμε πετρέλαιο γιατί δεν μπορούσαμε να συνενοηθούμε με τους άλλους νοικάρηδες. Εχουμε βάλει ένα σώμα καλοριφέρ στο δωμάτιο του παιδιού που καίει όλο το 24ωρο σε σταθερή θερμοκρασία 20-21 βαθμούς κελσίου και όταν έρχεται και κανένας άλλος ανάβουμε και άλλα σώματα....

Φωτια έχει πάρει το ρολόι της ΔΕΗ... :lol::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LETICIA ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ???ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΔΕΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!ΚΑΙ ΤΡΕΜΩ...ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΕΡΟΘΕΡΜΟ ΣΩΜΑ ΛΑΔΙΟΥ.ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ ΘΕΡΜΟΣΗΦΩΝΑΣ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΣΙΔΕΡΟ...ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!! :idea::idea::idea: ΟΥΠΣ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΑΛΛΕΣ ΛΑΜΠΕΣ... ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΕΙ Η ΔΕΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!Σας διαβασα γρηγορα γρηγορα γιατι εχω τη μικρη αγκαλια που μου κανει αμπουμπου και αγκουγκου και με αποσπα :lol::lol::lol:

μιρια μου πολυ σε ζηλευω που ειστε ολο βολτες!!Θελω και εγωωωωω!!Με τετοιο καιρο ομως που να παμε?Εδω σημερα χιονιζει...

μαμουνακι καλα να περασεις με αδερφη και ανηψιο!κοιτα να τους ευχαριστηθεις αφου εχεις τοσο καιρο να τους δεις ;);)

ανλου μου καλο κουραγιο με τον οδοντιατρο και να μας ενημερωνεις για το μικρο!Οσο για τα μετρα που λες δεν ξερω τι αλλο να κανω...Ειναι στο παιδι μαλλον.. :(:(

επανερχομαι γιατι η μικρη αρχισε την γκρινια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε λετισια αυτο δεν ειναι λογαριασμος :shock::shock::shock: ολοκληρο νοικι εινα :shock::shock:

το καλοκαιρι με τους καυσωνες που εκαιγε το ερκοντισιον πληρωσα 350 ευρω..τωρα φυσικο αεριο(ειναι λιγο πιο οικονομικο)

miria μακαρι να εφαρμοστει κ εδω ο νομος για το τσιγαρο..αλλα δεν το βλεπω..

εμενα η μπουμπου ειναι νταρντανογυναικα :mrgreen::mrgreen:

σταγονιτσααααααα....που εισαιιιι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια και παλι τελικα δεν σιδερωσα μου ηρθανε κατι συγγενεις του αντρουλη να μας δουν που δεν ηρθαν στην γεννα :D παλι δωρακια :D:D τωρα εβαλα παιδακια και πατατουλες στον φουρνο και μολις ηρθε και ο ανρας του σπιτιου και αναψε το τζακι κανει κρυοοοοοοοοοοοοο

ερι μου 210 μλ πινει το κοριτσακι σου? εμεις ακομη ειμαστε στα 150 μλ ερι θυλαζεις ακομη η σταματισες?

λετισια 407 ευρω ο λογαριασμος τις ΔΕΗ? εγω πηγα προχθες και κρατιθειτε πληρωσα 600 ευρω για 4 μηνες για την ακριβεια 595,99 ελεοςςςςςςς εμας εδω ολα ειναι πολυ ακριβα :evil::evil:

τζιτζικακι που μενεις και χιονιζει??

ερι μου μακαρι να πανε ολα καλα με το ματακι του κοριτσιου σου αν και νομιζω οτι με αυτο που σου εδωσε θα γινει καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas kopeloudes!!!!!ti kanete???wraia eixa na diavasw arketa... loipon emeis forame akoma rouxalakia 3-6 minwn..kumainomaste se fusiologika epipeda, emena o mpempis trwei apo 180 mexri kai 250 to vradu prin pesei gia upno...alla einai stilaki!!!!!me duskolia pernei 700 gr to mina..xaxaxaxaxaxa emiase stin manoula tou...

oso gia tin dei kai emeis plirwsame tin paraskeui 389 parakalw (fusika 4mino)...miriaki mou eilikrina me misthous 700-800 eurw den mporeis na plirwneis tosa gia reuma...kai 500 eurw dosi gia daneio spitiou...as ta!!!!einai xalia...alitheia posos einai o vasikos stin kipro???

tzitzikaki mou mia xara eisai esi ekei...katalaveineis xeimwna...oxi opws edw stin athina pou mexri xthes kukloforousame me kontomanika 9tropos tou legein)...apolause to!!!!!

raniaki mou kai emena exei akrivws to idio..einai auto pou sou lega tis proalles sto fb... den einai tipota!!!tobrex sou dwse????poses stagones tin imera??? kai mas tha mas dei se duo mines pali o ofthalmiatros kai eipe oti i epemvasi einai kalutero na ginei meta ton 9o mina! den einai tipota tou kanoun mia mikri narkwsi kai tou pernane apo tin tripoula pou vgainoun ta dakriakia ena mikro kathetiraki, tou anoigoun ton poro kai telos....auto to kathetiraki einai paaaaaaaaaaaaaaaaaaara poli lepto...den ponaei katholou na fantasteis, apla tou kanoun narkwsi epeidi einai duskolo na meinei akinito :D:D oloi i pothesi einai 1 wras...pas kai feugeis!!!!ola ta rwtisa....!!!!xixixixi

alla sto 90% twn periptwsewn me to masaz kai tis stagones anoigei apo monos tou...opote dont worry!!!!!

leticiaki mou edw eimaste.....vlepeis oles mas thelame enan pion prive xwro...xixixixii kai pirame tin prwtovoulia na anoixoume kainourio themataki..diaforetiko desimo exoume metaxu mas, allwste zousame toso kairo kathimerina i mia tin alli!!!!...o palios einai alliws :D:D

loipon paw na kanw mpanaki kai na vgalw kana frudi....krima aurio pou tha paw gia exagwgi na tromazw ton kaimeno ton giatro :P xaxaxaxaxa

loipon filakia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LETICIA ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ???ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΔΕΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!ΚΑΙ ΤΡΕΜΩ...ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΕΡΟΘΕΡΜΟ ΣΩΜΑ ΛΑΔΙΟΥ.ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ ΘΕΡΜΟΣΗΦΩΝΑΣ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΣΙΔΕΡΟ...ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!! :idea::idea::idea: ΟΥΠΣ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΑΛΛΕΣ ΛΑΜΠΕΣ... ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΕΙ Η ΔΕΗ!!!!

Ερι όπου να ναι ο λογαριασμός θα σας έρθει.Μίρια εσύ πλήρωσες πιο ακριβά απο μένα..τι καίτε και πλήρωσες τόσα? Ανλού άσε πολλά τα έξοδα και δεν τελειώνουν ποτέ παρα μόνο αυξάνονται..

Παιδιά κοίταξα αναλυτικά τον λογαριασμό, έχουν αυξήσει τα πάγια και την τιμή της κιλοβατόρας...25 ευρώ για την ερτ.ήμαρτον

Εμείς μόνο το σώμα λαδιού καίμε, αποστειρωτή, θερμοσήφωνα για κανα 20 λεπτο ανα 2 μέρες κυρίως για τον μπέμπη, έχουμε και ηλιακό και αν καμιά φορά έρθουν επισκέπτες βάζουμε και ένα δεύτερο σώμα λαδιού και μια αλογόνου...

Αλήθεια εσείς τι θερμοκρασία έχετε στο δωμάτιο του παιδιού?

Κοριτσάκια μου σας φιλώ όλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ομορφες μου καλησπερα οχ κοριτσακια μου εριξα εναν υπνο στον καναπε ενα δυορο κοιμομουνα βασικα ξαπλωσα για να κοιμησω την μπεμπα και στο τελος κοιμηθηκα και εγω :D ταισα την μπουμπου πριν λιγο και τωρα ειναι στην κουνια τις και βλεπει το τζακι και εγω σας γραφω και ακουω την βροχη

ο βασικος εδω ειναι 700 ευρω αμαν εχεις καλη δουλεια ομως μπορει να περνεις και περισσοτερα η μπορει να σου δωσουν και λιγοτερα εγω στο σπιτι αναβω μονο κλιματικο οχι πολυ συχνα επιδη εχουμε το τζακι και καμια φορα το ηλιακο το καλοκαιρι με το κλιματισμο πληρωνουμε 500-600 ευρω το δυμινο εμεις πληρωνουμε με το δυμινο απλα προχθες πληρωσα 4 γιατι χρωστουσαμε τους 2 απο πριν οποτε τωρα ειμαστε και ευχαριστιμενη :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο το απογευμα που σας εγραφα τωρα καταφερα να ξαναμπω!!! :o:o Μολις κοιμηθηκε η μικρη (στην αγκαλια μου βεβαιως βεβαιως) και ειπα να σας διαβασω λιγο να χαλαρωσω.Καλα τι νουμερα ειναι αυτα της ΔΕΗ?Σε ολα ανεβαινουν οι τιμες,να δουμε πως θα ζουμε σε λιγο :?:?

μιρια μενω στη Φλωρινα και το χιονι δεν μου αρεσει καθολου!!!!!! :evil::evil::evil:

ανλου εξαγωγη ε?ελπιζω να μην την καταλαβεις καθολου...

λετισια στο δωματιο εχουμε γυρω στους 20 βαθμους.Γενικα παντως επειδη ειμαι πολυ κρυουλιαρα αναβω τα καλοριφερ συνεχεια.

Αυτα κοριτσακια μου.Παω να ακουμπησω τη μικρη για υπνο και να ξαπλωσω και εγω.Αυριο πρωι εχουμε παιδιατρο!Ας ελπισουμε να εχουμε ενα ηρεμο βραδυ αποψε.Φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω στο σπιτι αναβω μονο κλιματικο οχι πολυ συχνα επιδη εχουμε το τζακι και καμια φορα το ηλιακο το καλοκαιρι με το κλιματισμο πληρωνουμε 500-600 ευρω το δυμινο εμεις πληρωνουμε με το δυμινο απλα προχθες πληρωσα 4 γιατι χρωστουσαμε τους 2 απο πριν οποτε τωρα ειμαστε και ευχαριστιμενη :shock:

:shock::shock::shock::shock: κοριτσάκι μου είναι πάάρα πολλα.... δεν ξέρω που θα πάει αυτή η κατάσταση... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες τις φιλεναδίτσες μου!

Βλέπω ότι δόξα το Θεό όλες είστε καλά!

Σταγονίτσα μου που είσαι? Μαμουνάκι αλήθεια τι έπαθε ο μπεμπάκος? Μακάρι να μην είναι κάτι σοβαρό!

Αφήστε κορίτσια μάλλον μας έχουν ματιάσει! Χθες το απόγευμα άρχισε και έκλαιγε και λέω είναι η ώρα της να φάει, της ζεσταίνω το γαλατάκι της, εντωμεταξύ μέχρι εκείνη την ώρα να πλαντάζει στο κλάμα. Πάω να την ταίσω, να τρώει μια γουλιά και να κλαίει γοερά και πάλι τα ίδια! Κατάλαβα ότι μάλλον κάπου πονούσε. Μάλλον την πόναγε το αυτάκι της. Να μην μπορώ να την κάνω με τίποτα καλά. Ούτε με την πιπίλα δεν σταματούσε το κλάμα! Πήρα την παιδίατρο και μου είπε να την κάνω μπανάκι να χαλαρώσει, να της δώσω ντεπονάκι και μόλις το έκανα αυτό κοιμήθηκε κατευθείαν από τις 7 μέχρι της 11 που την ξύπνησα για να την αλλάξω και να την ταίσω. Δεν μου ξαναέκανε τίποτα από τότε! Τι να πω ρε παιδί μου τι άλλο θα μας τύχει πια?

Μαμουνάκι πως και θα πας τον Μάρτη τελικά στη δουλειά?

Λετίσια μου ναι χαθήκαμε γιατί εκτός ότι δεν έχω υπολογιστή κάθε μέρα στο σπίτι κάθε φορά που μπορούσα να μπαίνω είχανε γράψει τόσα πολλά που δεν μπορούσα να τα διαβάσω! Τελοσπάντων!

Έρη μου η μπουμπούκα σου καλέ τρώει πολύ. Εμείς πριν αρρωστήσουμε κοντεύαμε τα 150-180 το πολύ τώρα τρώει το πολύ 140. Να είναι καλά πάντα το κοριτσάκι και έτσι φαγανούλα!

Αχ κορίτσια περιμένω πως και πως να ξεκινήσουμε κρέμες! Εγώ έχω βάλει πρόγραμμα μέχρι τέλος Φλεβάρη θα θηλάσω και μετά τέλος! Δεν αντέχω άλλο!

Έχετε αρχίσει να κοιτάτε για τη βάπτιση? Εγώ έχω καταλήξει σε προσκλητήριο πως σας φαίνεται? Και μπομπονιέρα έχω δει κάτι παπουτσάκια αλλά τα άτιμα είναι πολύ ακριβά! Προσπαθώ να δω μήπως τα βρω χονδιρκή σκέτα και τα φτιάξω εγώ!

Λοιπόν φιλάκια πολλά γιατί πήγε πολύ αργά.

post-12824-13873936057584_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααα!!!

σημερα ειμαστε αγγαλιτσα στο κρεβατι μου κοιμομαστε κ παιζουμε κ τρωμε...Βαριεμ;αι να κανω δουλειες...

θερμοκρασια σπιτιου σταθερα στους 22ο εχουμε.

tzitzikaki εχω να ερθω φλωρινα απο το 1996 (εκδρομη Πρεσπες-Φλωρινα) κ εχω πολυ ωραιες εικονες..το χιονι επειδη μας λειπει εμας το αγαπαμε..σιγουρα αν το εχεις συχνα ειναι δυσκολα!

ερη θα δεις που δε θα χρειαστει τιποτα..ορο, μασαζακι κ θα γινει καλα!! :P

ανλου ποναει :o:o ??πηγες εξαγωγη?

barbie μπορει να ποναγε κοιλιτσα, αυτακι ..συμβαινει καμια φορα..φτου φτου σκορδα παντως καλου κακου!

φοβερο το προσκλητηριο μαργαριτουλα,μου αρεσει πολυ! αν δεν βρεις παπουτσακια θα πηγαινε κ κατι σαν τσαντουλα οπως στο προσκλητηριο (να ειναι το θεμα σου). εχεις φωτο παπουτσακι μηπως πετυχω πουθενα σε εκθεσεις να σου πω τιμη?για ποτε λετε?

θα παω δουλεια μαρτη. τωρα ειμαι σε κανονικη αδεια (αντι να σχολαω 1ωρα νωριτερα για 30 μηνες που λεει νομος, πηρα αδεια 2,5 μηνες κ μετα θα σχολαω 1ωρα νωριτερα για μονο 12 μηνες...αστα μπερδεμα)το μαρτη αρχιζει φουλ δουλεια κ με χρειαζονται :|:|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου τι κανετε?

barbie τελειο το προσκλητηριο σας το διαλεξατε αυτο? ειναι πολυ ωραιο

μαμουνακι μου αρεση και εμενα να καθομε στο κρεβατι αγκαλιτσα και η μικρη τρελενετε ;)

εμας σημερα μας ξυπνησε μια φιλεναδα για να πιουμε καφε ηρθε απο εδω και αυτη με το κοριτσακι τις φιγανε πριν λιγο πηγα και εγω στου σουπερμαρκετ και τωρα λεω να αρχισω σιγα σιγα να καθαρισω λιγο και να σιδεροσω φιλακια σε ολες θα τα πουμε μετα

κοριτσια η σταγονα που ειναι ???????????

ΣΤΑΓΟΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μας λιπεις ελπιζω να ειστε καλα :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Barbie φοβερά τα προσκλητήρια...Πρωτότυπα. Τι τιμή σου είπαν?

Τις προάλλες έτσι έκανε και ο μπέμπης εμάς...Για 45 λεπτά δεν μπορούσαμε να τον ησυχάσουμε με τίποτα, με το που σταματούσε για λίγο ξαναέκλαιγε...ένα τσάκ πριν πάμε σε γιατρό να τον δεί είμασταν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαααααααααααααααααααααααααα γιατι τοσες απουσιες σημερα για μαζευτιτε ολες και δοστε παρων ποια κρατα το απουσιολογιο να βαλει απουσιες?

εγω ειμαι πολυ κουρασμενη σημερα εκανα δουλιες σιδεροσα και καποια ρουχα οχι ολα τουλαχιστον τελιωσα τα ρουχα τις μικρης που ητανε παρααααααα πολλαααααααααα :roll: τωρα μας πηρανε τηλεφωνο να παμε στο σπιτι τους για καφε και λεμε να παμε λιγο αν και ειμαι κουρασμενη τουλαχιστο εκει θα καθομε γιατι οσο ειμαι σπιτι δεν καθομε λεπτο :?:shock:

φιλακια σε ολες και μεχρι να επιστρεψω να δωσετε ολες παρουσια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miria ποσο σε καταλαβαινω..γιαυτο θελω να φευγω..οσο ειμαι μεσα δεν καθομαι λεπτο..

σημερα μου χει κανει 3 φορες διαρροια αλλα ειναι ευδιαθετη. τι να ειναι??? :?::?: η μαμα μου λεει μηπως απο δοντακι(την ενοχλουνε σημερα) δεν ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα!

Χαίρομαι που σας άρεσε το προσκλητήριο! Μάλλον όμως θα το κάνω πουά ή ροζ με λευκό πουά ή λίλά με λευκό πουά. Το έχω βρει στο ιντερνέτ το συγκεκριμένο 1,43 αλλά εμένα θα μου το κάνει ένας γνωστός μου και μου είπε να ρωτήσω στο μαγαζί που το είδα πόσο έχει ώστε να μου το κάνει φθηνότερα!

Μαμουνάκι μου πως είναι τώρα το μπεμπάκι? Μήπως έφαγες εσύ τίποτα και την πείραξε? Έχετε αρχίσει κιόλας δοντάκια?

Και εγώ τα ίδια ρε κορίτσια! Χθες δεν κάθησα καθόλου από το πρωί που σηκώθηκα! Σιδέρωσα γιατί λόγω του ότι είχαμε μπει νοσοκομείο και ήταν άρρωστο το πουλάκι όλες οι δουλειές είχαν πάει πίσω! Μαγείρεψα κιόλας πολλά πράγματα και μου έφαγε πολύ ώρα στην κουζίνα. Έβρασα χόρτα που μου είχε στείλει η πεθερά μου από το νησί, έφτιαξα μια ζυμαρόπιτα, έψησα ψαράκια και επειδή μου έχει στείλει και πολλά αυγά από τις κοτούλες που προορίζονται να φαγωθούν από την μπέμπα μου έφτιαξα και μια ομελέτα.

Καλά η μικρή μου με έχει τρελάνει! Της δαγκώνω τα μπουτάκια και αυτή ξεκαρδίζεται στα γέλια! Αχ είμαι ερωτευμένη με την κόρη μου!

Μαμουνάκι τις έχω δει και αυτές τις μπομπονιέρες και μου άρεσαν απλώς τα παπουτσάκια σκέφτηκα αν τα βρω χονδρικής θα μπορέσω να ττις φτιάξω μόνη μου είναι απλό μετά, βάζεις απλώς τα κουφέτα μέσα και ένα τούλι κορδέλες και αυτό ήταν!

Εμείς λέμε επειδή την βάφτιση θα την κάνουμε σοτ νησί σε αυτήν την εκκλησία που σας παραθέτω η οποία είναι σε ένα λοφάκι και γύρω γύρω βλέπει θάλασσα, να την κάνουμε στις 11/06 γιατί την Δευτέρα 13/06 είναι του αγίου πνεύματος οπότε όποιος θέλει μπορεί να το κάνει τριήμερο! Απλώς φοβάμαι μην έχουμε πρόβλημα με τα ξενοδοχεία επειδή είναι λίγα σε αριθμό και δεν ξέρω αν κάποιος θέλει να μείνει μόνο Σάββατο θα του κλείσουν δωμάτιο. Αν υπάρχει τέτοιο θέμα θα πάμε για το επόμενο Σάββατο 18/06.

Αυτά από εμένα κοριτσάρες!

Ανλού πρέπει να πόνεσες πολύ για να μην μπήκες καθόλου χθες ε? Κοριτσάκι περαστικά σου!

post-12824-13873936094988_thumb.jpg

post-12824-13873936095068_thumb.jpg

post-12824-13873936095138_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΒΑΡΒΙΕ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ!!!ΕΓΩ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΗ Θ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΟΛΑ ΕΓΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΜΑΙ!!!ΧΑΧΑΕΧΕΙ ΤΡΕΛ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ.ΜΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ΝΑ ΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!

ΑΝΛΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΠΟΝΑΣ??

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΧΕΙ 24ΩΡΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ.ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

eri σημερα μονη με την κορουλα..δεν πειραζει θα περασει η μερα πολυ γρηγορα δε θα το καταλαβει. εσεις ερη ποτε λετε για βαφτιση?

barbie θα χω το νουμου για πουα παπουτσακια αυτες τιςμερες. αν τα καταφερω θα παω σε εκθεση για επαγγελματιες αυτες τις μερες.

και γω ειμαι στο πουα ροζ-ασπρο..λεω να φτιαξω κουτακια που ειναι οικονομικα κ θα ψαξω αναλογα με το θεμα μου να κρεμασω κατι αναλογο..(π.χ επειδη θα γινει σεπτεμβρη 18/9-στα γενεθλιαα της- να εβαζα ομπρελιτσες σαν θεμα)

ακομα ομως δεν εχω βρει τιποτα στο ιντερνετ με ομπρελιτσες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...