Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΖΗΤΑΩ


Recommended Posts

mporis na bris se farmakio

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πολυ ετοιμολογη σε βρισκω :lol::lol::lol:

και εγω ζηταω μια νταντα χωρις πληρωμη,εναν μασερ και να κερδισω το τζοκερ :D:lol::lol::lol: καλε καντε κατι!πολλα ζηταω :D:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ,ΤΟ ΕΧΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝΑΓΚΗ. ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΡΙΖΟΥΝ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ. ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΣΩΣΤΑ. ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΔΩ. :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!

ΜΠΕΝΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ.....ΕΙΝΑΙ ΖΗΤΑΩ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ!

ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΤΕΡΟ ΖΗΤΑΩ ΚΟΥΠΟΝΙΑ????

ΠΕΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΕΣ ΕΝΑ ΚΑΤΙ ΤΙ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ! ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ...ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ.... ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ!!!!!

ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ Ι ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΧΑΡΙΖΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΜΕ ΟΛΗ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΛΙΓΟ ΛΟΓΙΚΕΣ ΟΙ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ Κ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΖΗΤΑΣ ΚΑΤΙ!!!

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΤΣΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ...... ΜΕ Η ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΕΝ ΜΕΡΗ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.ΑΚΡΙΒΩΣ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΠΟΥ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΧΑΡΙΖΟΥΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΛΟΓΟ. ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΑΠΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και καλως ηρθες στην παρεα μας

σου ευχομαι να βρεις τον αποστειρωτη που ζητας αλλα αν δεν βρεθει καποια μανουλα να σου χαρισει εγω εχω βαλει εδω και καιρο την παρακατω αγγελια οτι πουλαω εναν της chicco σε αριστη κατασταση

και ποιο κατω απο τα μισα χρηματα απ οτι κανει καινουριος

δες και πες

http://www.mammyland.com/forum/41/16324

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...