Μετάβαση σε περιεχόμενο

δεν παει καλα


Recommended Posts

Γιωτα λυπάμαι και εγώ... Ότι και να σου πώ είναι λίγο, αλλά μην στεναχωριεσαι έχεις τα δυο μπουμπουκάκια σου και τον αντρούλι σου να είναι εκει για σένα και θα δεις σύντομα θα ρθει και το τρίτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 113
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιώτα τελικά δεν υπήρχαν ενδείξεις εγκυμοσύνης (θα το κοιτάξει και καλύτερα αύριο) και το κομμάτι ήταν ολόκληρο το ενδομήτριο μου.Θα πάω και εγώ αύριο να κάνω μια χοριακή που λογικά εμένα θα πρέπει να έχει μηδενιστεί αν και έχω ακόμα λίγο αίμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ ολες......

δεν θα παω για χοριακη....απλα οταν καθαρισω απο το αιμα...τοτε θα παω να με δει...

μαριαννα πως γινεται αυτο;;;;η χοριακη που βγηκε θετικη;;;;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ότι πολλές φορές δημιουργείται ένα επίμονο ωχρό σωμάτιο που δεν σπάει και να έρθει περίοδος και αυτό αυξάνει την χοριακή.Λογικά εμένα αύριο πρέπει να έχει μηδενιστεί.Δεν το είδε το παρασκεύασμα η μητέρα μου ,γιατί δεν πήγε σήμερα, θέλει να το δει και εκείνη για να είναι 100% σίγουρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι μου μην στεναχωριεσαι αλλο κοπελα μου,θα ξαναερθει αυτη η ωρα αφου το θελεις τοσο πολυ θα ερθει το μπεμπακι,σου το ξαναειπα εχεις δυο υπεροχα παιδακια που θελουν να βλεπουν τη μανουλα τους να χαμογελαει,εχεις μια μεγαλη αγκαλια απο μενα,κοιτα μπροστα και χαμογελα ολα θα πανε καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το αιμα μου εχει τελειωσει εδω και 4 μερες.....για χοριακη δεν πηγα....πρεπει να παω ομως......

τελικα δεν ηταν εγκυμοσυνη;;;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariannap και εμένα με ενδιαφέρει πολύ το θέμα αυτό καθώς πριν από ένα χρόνο είχα χωριακή 20 την ημέρα που αδιαθέτησα (ήταν μάλλον βιοχημική αλλά δεν το καταλάβαμε γιατί δεν το περιμέναμε...). Δεν ξέρω αν είχε αυξηθεί πιο πριν και απλώς είχε πέσει εκέινη την ημέρα ή αν δεν ανέβηκε καθόλου πάνω από το 20..

εάν μάθεις τι ήταν τελικά, θα με ενδιέφερε πολύ να μου πεις και εμένα...

σκέφτομαι ότι ίσως τελικά καμιά φορά να είναι και αρνητικό το γεγονός ότι έχουμε τόση πρόσβαση σε 'γνώση' σχετική με τέτοια θέματα και ασχολούμαστε & στενοχωριόμαστε με θέματα που δεν θα τα είχαμε καταλάβει καν (μιλώντας προσωπικά για εμένα :):) ) ...

Γιωτάκι πρέπει να πας οπωσδήποτε για παν ενδεχόμενο!

φιλιά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ότι πολλές φορές δημιουργείται ένα επίμονο ωχρό σωμάτιο που δεν σπάει και να έρθει περίοδος και αυτό αυξάνει την χοριακή.Λογικά εμένα αύριο πρέπει να έχει μηδενιστεί.Δεν το είδε το παρασκεύασμα η μητέρα μου ,γιατί δεν πήγε σήμερα, θέλει να το δει και εκείνη για να είναι 100% σίγουρη.

πες κ σε μενα γιατι θελω ναμαθω κ εγω,......ειχα 4 χοριακη με μια μερα καθυστερηση....κ λεω ηταν δεν ηταν βιοχημικη?......γιατι απο την κολλητη μου που ειχε βιοχημικες εφτανε 160 κ μετα επεφτε....επισης οι γιατροι λενε πανω απο 5 ειναι θετικη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 months later...

ΓΕΙΑ ΣΟΥ BOURIQUE ΜΕ ΘΥΜΑΣΑΙ?

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΟΜΙΖΩ ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ 13 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΟΣΟ ΗΤΑΝ ΖΩΝΤΑΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.

ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΥΧΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΔΥΟ ΣΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΕΝΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ, ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ Κ ΧΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ Κ ΕΣΕΝΑ.

ΕΓΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ, ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lesaki και βεβαια σε θυμαμαι...να χαιρεσαι τον γιοκα σου και με το καλο να αποχτησεις και αλλα παιδακια....

αυτοματη αποβολη εκανα τοτε....τον δεκεμβρη....

τωρα ειμαι και παλι εγκυος και δοξα το θεο πανε ολα καλα....ευχομαι να συνεχισουν ετσι...

σε φιλω και σου ευχομαι οτι καλυτερο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...