Μετάβαση σε περιεχόμενο

δεν παει καλα


Recommended Posts

δεν ηρθε;;;; :o:? μα εγω το εστειλα...τεσπα...αυτη ειναι στο μητερα παντως και για τοκετο περνει νομιζω 1700 ευρω....

δεν θυμαμαι καλα γιατι λογω συναδελφικοτητας μου αρκετα λιγοτερα...

αν σε ενδιαφερει πες μου να στο στειλω ξανα...

ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα απο το δειγμα που εδωσες στην μαμα σου;;;αληθεια τη δουλεια κανει;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 113
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τα outrogestan πως επηρεάζουν την χοριακή ,την αυξάνουν;Α μπορεί για αυτό να ανέβηκε και μένα λίγο ενώ περίμενα να κατέβει

Αν μπορείς ξανάστείλε μου το σε παρακαλώ.

Είναι παθολογοανατόμος.Φαντάζομαι από Δευτέρα γιατί σήμερα δεν πήγε.

Και εσύ γιατρός είσαι;Τι ειδικότητα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι μαριαννα δεν ειμαι γιατρος...μια απλη τιποτενια νοσηλευτρια ειμαι :lol:

παντως αυτο που λες για το μεγαλο κομματι...θυμαμαι στην δευτερη εγκυμοσυνη ειχα μεγαλη αιμοραγια και οταν πηγα στην τουαλετα μου εφυγε ενα μεγαλο κομματι αλλα ηταν πηγμα...μηπως ηταν κατι τετοιο;;;;

θα στο στειλω αυριο...γιατι τωρα ειμαι ξαπλα στο κρεβατι και το κινητο ειναι μεσα στο σαλονι :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρούλα σε βρίσκω και πάρα πολύ ενημερωμένη.

Ναι νομίζω πως κάτι τέτοιο ήταν και το δικό μου.Την θυμάμαι αυτή την λέξη που την είπε όταν το είδε αλλά και κάτι άλλες ορολογίες που δεν τις θυμάμαι.Μου είπε πως αν υπήρξε πραγματική εγκυμοσύνη θα το δει.Θα την ρωτήσω πιο αναλυτικά αύριο.

Μόλις πάρεις τα αποτελέσματα της χοριακής γράψε μας γιατί έχω στεναχωρηθεί πάρα πολύ ,βλέπεις είναι και το δικό μου πρόσφατο και νιώθω την αγωνία σου.Καληνύχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την δευτερα θα παω...ασε πως θα περασουν οι μερες;;;;

θα γραψω παντως...

να σαι καλα...και ευχομαι συντομα με ενα γερο σπορακι στην κοιλιτσα σου....

α!!περιμενω να μου πεις τι εγινε!

φιλια και καλο βραδυ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα τι έγεινε έχω χάσει επεισόδια ; δεν μπαινω πολυ συχνα σε θεματα εγκυμοσυνης τυχαία το είδα το θεμα και όταν ειδα ότι εισαι εσυ χαρηκα αλλα ταυτόχρονα στεναχωρήθηκα με τα νέα εύχομαι όλα να πάνε καλά .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πως εισαι γιωτα μου σημερα?πολυ χαιρομαι που αλλαξες την φωτο σου...ειναι ενα πρωτο βημα...ελπιζω τα δυσκολα να περασαν κ να μην μπεις σε αλλες διαδικασιες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου χρυσανθη...πηγα εκανα χοριακη...στις 4 θα ξερω......βεβαια εχω ακομα αιμα...φανταζομαι θα κοντευει να μηδενιστει τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

k egw dn exw na sou pw kati allo...min stenaxwriesai.... :) kserw pws afto einai sxedon adynato alla akoma dn exei apokleistei tpt!!!!ola tha pane kala koritsaki mou!!!eimeis eimaste edw gia sena k oti k opote mas xreiastei tha eimaste parouses! :) filia polla k ta leme stis 4 me ta apotelesmata!!!!

kali epityxia! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακι μου να εισαι δυνατη κ να κανεις κουραγιο για τα αλλα δυο παιδακια σου κ πιστεψε μου αφου το θελεις τοσο θα ερθει γλυκια μου. Μην στενοχωριεσαι κοιτα να εισαι καλα εσυ με την οικογενεια σου. Ευχομαι ολοψυχα ομως να κανεις λαθος κ να ειναι ολα καλα. Περιμενουμε νεοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ;; ΚΡΙΜΑ....τωρα τι γινεται;;;η γυναικολογος τι λεει;;;περιμενεις να μηδενιστει η χοριακη;μη στεναχωριεσαι μικρη μου ...να μου φιλησεις τα παιδακια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι πολυ γιωτα μου..

ομως δε μηδενιστηκε,ε;αλλα μαλλον αυτο δε σημαινει κ κατι μαλλον..δεν ξερω απο τιμες χοριακης..

ευχομαι συντομα να ξαναβρεις τον εαυτο σου!κ να προσπαθησεις για την ταλιμπανιτσα ξανα!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιλησα με την γυναικολογο μου ειπε οτι αν θελω να παω την αλλη βδομαδα να δω αν εχει μηδενιστει..για μενα...αλλα δεν θελω....φτανει πια με τις χοριακες....

LUCKY! σε ευχαριστω πολυ.........

πασχαλια μου :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρίμα ρε Γιωτάκι...Δεν πειράζει μάτια μου..Μη στενοχωριέσαι...Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και σύντομα θα έρθει και το 3ο.....Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ είχα μια κρυφή ελπίδα μπας και ανέβαινε. Μη στενοχωριέσαι.Θα δεις που σύντομα τσουπ θα κάνει και θα ξανατρυπώσει κάποιο άλλο και τότε θα μείνει σίγουρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως κ σου ξαναεγραψα μην στεναχωριεσαι να σκεφτεσαι οτι γλυτωσες το χειρουργειο...δεν ειμαι ψυχρη απλα εχω περασει 2 φορες βεβαια σε προχωρημενη εγκυμοσυνη κ ειναι πολυ επωδυνο....τωρα που ειχα την βιοχημικη ειπα ευτυχως....δεν θα πηγαινα με τιποτε.να σκεφτεσαι οτι για καποιο λογο η φυση εκανε το θαυμα της οσο θαυμα μπορεις να πεις (αλλα ειναι θαυμα γιατι σε μενα δεν εκανε ποτε το θαυμα εμβρυο με τρισωμια 15 δεν μπορει να περασει περαν τις 10 εβδομαδες) κ δεν εφτασες σε μεγαλη εβδομαδα.....εχει σημασια πιστεψεμε....το μωρακι θα ερθει.....γιατι εμεις που τα θελουμε θα μας βοηθησει ο θεος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique mou egw 8a sou elega na pas k gia ena iperixo giati egw stin proigoumeni egkimosini etsi itan..mia au3anotan poli ligo meta meinwtan gia ligo vasika panw katw emene sta8ero k telika itan e3wmitrio k eprepe na valw enesi me8otre3atis gia na stamatisoume tin kuisi k meta ana evdomada pigena k ekana xoriaki meta ana 2-3 meres wspou na 0 teleiws..An einai e3wmitrio oi monades 8a menoune panw katw sta8eres alla i egkimosini 8a iparxei..Min to amelliseis..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι ρε γιωτα...θα συμφωνησω ομως με την adria για τον υπερυχο.φανταζομαι θα σε δει για να δει αν εχεις καθαρησει ετσι δεν ειναι?κ παλι θα σου πω το κεφαλι ψηλα,να προσεχεις τον εαυτο σου γιατι δεν εισαι μονη...εχεις μια υπεροχη οικογενεια που σε εχει αναγκη κ σ'αγαπα...κ ο θεος ειναι μεγαλος...ποτε δεν ξερεις!φιλια κ να προσεχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...