Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 3!!!


Recommended Posts

Αν πάρεις εμένα και τον αντρα μου φτιάχνεις τον τέλειο ζυγό!!!!

Σε μερικά πράγματα είμαστε ακριβώς τα δύο πρόσωπα του ζυγου...σε αλλά συμφωνούμε απολυτα!!!

Εγω δεν ξέρω τι ωροσκόπο έχω...ας είναι καλά η μανούλα μου που κάθε φορά που την ρωτάω μου λέει και διαφορετική μέρα!!!!! όσο για την ώρα...κάπου μεταξύ 9- 10 το πρωί...

Πιασ' τ' αυγό και κούρεψτο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 930
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:shock::shock::shock::shock:

Κι εσύ βρε Έλσα μου δε θυμάσαι τί μέρα ήταν; Μα πού ήσουν; Πού το είχες το μυαλό σου; :P:lol:

Πάντως πρέπει να παραδεχτώ ότι έχουμε τρελό γέλιο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχουμε γέλιο γιατί μπλέξαμε εμείς και γιατί ανεχόμαστε η μία τα αστεία της άλλης. Τώρα αν αρχίζαμε τις εξυπνάδες, δεν θα πηγαίναμε καλά.

Έλσα τι κούρεμα θα κάνεις στο αβγό-αυγό; Και, δεν ντρέπεσαι να μην θυμάσαι τι μέρα γεννήθηκες;

Παρασκευή γεννήθηκες.

http://kalender-365.de/emerologio.php?yy=1972

http://www.anew.gr/astrology/ascendant/index.php

βρες και τον ωροσκόπο τώρα.

βιβλιογραφία - το προφίλ σου γράφει την ημερομηνία γέννησης (είπαμε Μάτα Χάρι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην νομίζεις μου το έχει πει ΚΑΙ αυτό!!!!!

Μια μέρα που την έπρηξα...καλά δεν θυμάσαι την μέρα και την ώρα που γεννήθηκε το παιδί σου;;;

"Ναι μωρέ δεν φτάνει που είχα το ζόρι μου να σε βγάλω 4 κιλά μοσχάρι θα έβλεπα και το ημερολόγιο!!

Και ' συ εκεί ήσουνα γιατί δεν θυμάσαι;;;;;" :shock::shock:

καλά με την μνήμη της μάνας μου δεν βγάζεις άκρη και που θυμάται τα γεννέθλια μου άθλος είναι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

¨αμα λέω εγώ πως είναι γιούχου!!!!

Δευτέρα μου 'χει πει, τετάρτη μου 'χει πει Παρασκευή δεν μου είπε ποτέ!!!

Ευχαριστώ Βιβή μου αν και έχω αρχίσει να αμφιβάλω και για την ώρα που μου είπε...τι διάολο σε άλλη γέννα ήταν;;;;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορτσούδια!!!!

Κάπμεν μου μην ξενερώνεις!!!!Κάτι θα κάνουμε!!!!

Νομίζω πως η Βιβή και η Ελευθερία μπορούν να κάνουν που τα καταφέρνουν καλύτερα με τα ...κοκοψίνια και τα ψιψινοτέτοια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

buenas dias,

νομίζω οτι μόνο η Ελευθερία (ή θάνατος) μπορεί να βάλει χέρι στο θέμα που άνοιξε η ίδια.

Έλσα ωραία τα μπιφτέκια; ωραία;;

Καρμενσίτα μη χολοσκάς και θα τη φτιάξουμε τη φτιάξη. έννοια σου. Μετά θα σας λέω και τι χρώμα βράκα φορώ. Ρε θυμόσαστε την ιστορία με την βράκα της Έλσας από τη λαϊκή;; Ωραίες μέρες!!

Ξέρετε πως λέγεται ένα τραγούδι που έλεγε ο Β. Μπονάτσος: Θέλω βόλτα Κυριακή στο Πορτομπέλο;;;;;

Ελευθερία έμεινε καθόλου γλυκό;

Απόψε έχει την Αθηναϊδα Νέγκα στο ΒΡΑΔΥ του Κωστόπουλου και όπως σας έχω ξαναματαπεί, μου την θυμίζει η μπέμπα. Θέλω λοιπόν να την δω για να δω πως περίπου θα μοιάζει η μπέμπα μετά 30τόσα χρόνια.

Οι υπόλοιπες δεν θα μας πείτε τι ζώδια είστε;;

Μετά θα παίξει ερώτηση: πως γνωρίσατε το έτερον ήμισυ. Η πιο πρωτότυπη γνωριμία θα κερδίσει δώρο μεγάλης αξίας.

ΓΕΩΡΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!! Λέγε, έχουμε αγωνία!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι καλά!!!!!

Η Ελευθερία τώρα με το ένα χέρι θα ετοιμάζει την λίστα με τα πράγματα που θα πάρει μαζί της στο ταξίδι

(και έτσι όπως το κόβω μόνο τα ντουβάρια θα αφήσει πίσω) και με το άλλο θα μασαμπουκώνει ότι απέμεινε απο το λεμον πάι και το σοκολατογλυκό!!!!!! :lol:

Που καιρός για να κλειδώνεις θέματα!!!!!

Ξέρουμε τι ώρα θα πάει η Γιωργία στον γιατρό ή θα κολήσουμε όλη μέρα εδώ για να μάθουμε πόσα τελικά είναι τα παιδια του Πειραία;;;;;

Βιβη μπαίνω να δω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε δεν βλεπω κ εγω την ωρα να μαθουμε νεα απο την Γιωργια ποτε θα παει τελικά τωρα το πρωί η απογευμαα?

ναι θα ελεγα αν κ γινομαι κουραστικη να γινει ιδιωτικη ετσι κ αλλιως εμεις κ εμεις ειμαστε κ γιατι να εχουμε κοινο απο κατω κ να ξοδευομαστε κ για καλαμποκια πασατεμπους κ τετοια??????????????

Ο Λατσιος με το νουνου Βιβη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπρες!!!!

εσεις εδω βλεπω το ξενυχτατε!!! πως αντεχετε;;;; εγω γιατι κουτουλαω απο τις 10;;;;

παλι χθες στις 10 κοιμηθηκα.. δεν ταισα.. το τακτοποιησε το θεμα ο μπαμπας κατα τις 11.. ευτυχως διοτι στις 5 ειχαμε ορεξη για παρτυ... :(

ο γιος μου!!! party animal :lol:

κι εγω με τις πολλες στο ζωδιο.. τοξοτης! φοβερο,ειμαστε κι εδω πολλες αλλα καιστις μανουλες αυγουστου σεπτεμβριου παλι 5-6 τοξοτες!!!

τυχαιο; δεν νομιζω!

θα ζηταγα κι εγω μπιφτεκι αλλα δυο εδω , δυο εκει.. τι να εμεινε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα ξεχασα να σας πω..παντως κι εγω πριν γινω μελος εδω εμπαινα και διαβαζα το ποιες περιμενουμε διδυμακια...

κανα διμηνο πριν γινω μελος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική σόρρυ αλλά μπιφτέκια τέλος...ίσα που πρόλαβα να κρατήσω μερικά να ταίσω την οικογένεια...είναι και μεγάλη...

Την επόμενη φορά θα κάνω παραπάνω και θα τα "ντιλιβερήσω"!!!! :D

Σήμερα το βραδυ θα έχει φακές το μενού...ενδιαφέρεται καμία;;;; να ξέρω ποσότητα!!!! ;)

Και εγώ έμπαινα και διάβαζα στην αρχή χωρίς να γράφω...αλλά όχι συνέχεια :oops:

Μίλησα πριν απο λίγο με την mama eva δεν ξέρω αν την θυμάστε είχε γράψει κάποια στιγμή... μου είπε ότι

μπαίνει καμια φορά και μας διαβάζει γιατί έχουμε πλάκα...(Βιβή μάλλον για σένα το λέει...εσύ είσαι το νούμερο της παρέας!!! :lol:) και μου είπε να ζητήσω εκ μέρους της συγνώμη αν ενοχληθήκαμε απο την παρουσία της...

της εξήγησα πως το θέμα γίνετε για συγκεκριμένα άτομα που ουδεμια σχέση έχουν με δίδυμα και την προσκάλεσα να μας γραφει πιο συχνα...τα διδυμάκια της είναι μεγαλύτερα σε ηλικία απο τα δικά μας οπότε είναι πιο περπατημένη!!!!!!

Α!!!Κάρμεν νομίζω πως κατάλαβα ποιους ενοείς!!!!!!!Αργώ λίγο αλλά άμα πάρω μπρος....

:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το οτι δεν θα σας προλαβαινω δεν το περιμενα ποτε!!!!!

λυσσαρες!!!

ειχα παει για παπ ρε στο νοσοκομειο...

το ξερατε οτι τα νοσοκομεια κανουν δωρεαν το παπ απο το 1985;;;;;;;κ γιατι κανεις δεν το ηξερε;;;;κ γιατι το χιλιοδιαφημιζουν τωρα;;;για να μας πουν οτι κανουν κοινωνικο εργο;;;σαν δεν ντρεπομαστε λιγο λεω εγω.

κ τα αποτελεσματα ποτε θα βγουν;;;;;σε δυο μηνες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

για τους καρκινους εχω να πω (καθως ειναι το ενα μου παιδι το αλλο δεν θυμαμαι) οτι ειναι:

τερμα γκρινιαρηδες,ζηλιαρηδες,μαμακηδες κ ανασφαλεις.

ομως εχουν τρομερο φιλοτιμο,σκιζονται για οσους αγαπουν,ειναι πολυ αγαπησιαρηδες κ δοτικοι.

ειναι η αδερφη μου κ πολλοι γνωστοι μου κ ειναι ακριβως ετσι.

δεν ξερω αλλα το θεωρω το καλυτερο ζωδιο.

οι τοξοτες (η αρχοντομουτσουναρα μου καθως κ ο συζυξ) ειμαστε τρομερα δικαιοι,οργανωτικοι μεχρι αηδιας,ταξιδιαρηδες.ομως ειμαστε πολυ επιπολαιοι,καμια φορα αφελεις κ ευκολοπιστοι κ λιγο τσαπατσουληδες.

αυτα δεν ξερω αλλα για το ζωδιακο κυκλο.

σχετικα τωρα με το ποσοι βλεπουν το θεμα μας εχω να πω δυο τινά:

1ον:εχω την αισθηση κ ειμαι σχεδον σιγουρη δλδ οτι δεν μας βλεπουν ολοι αυτοι που γραφουν απο κατω.κ θα σας πω γιατι το λεω.

προσφατα κοιταγα θεματα για βαφτιση κ επεσα πανω σε ενα θεμα που εγραφε το 2008 η καρμεν.ε απο κατω ειχε σχεδον τα ιδια ονοματα με αυτα που ειχε στο θεμα μας.λεω δεν μπορει να κοιτανε κ αυτοι αυτο το θεμα.ειναι πραγματικα αδυνατο.

κ το τσεκαρα μπαινοντας σε κατι τελειως ασχετα κ παλια θεματα κ συνεχιζα να βλεπω τα ιδια ονοματα κ δικα μας μεταξυ αυτων.πχ στο θεμα με την καρμεν ειδα το ονομα της βιβης κ της αλικης.ε το θεωρω απιθανο να το εβλεπαν.το βλεπατε βιβη κ αλικη;

οποτε νομιζω οτι πρεπει να ρωτησουμε τον αντμιν τι παιζει.

2ον:

εμενα προσωπικα οπως εχω ξαναπει δεν με ενοχλει να με διαβαζει καποιος αλλος.αρκει να μη με ενοχλησει.ειμαι ενημερη τι κ που το γραφω.τωρα θα ελεγα να μην το συνεχισουμε αλλο γιατι θα γινει θεμα στο μαμμυ κ θυμηθειτε το.τωρα οτι θελετε.

θα το κοιταξω πως μπορει να γινει να ειμαστε πριβε.θα σας πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου δειτε κατι που μου εστειλε η ζαχαρενια σε Pm

(το βαζω δημοσια γιατι δεν εχω τιποτα να κρυψω πρωτον και δευτερον δεν περιεχει τιποτα προσωπικο)

σε απαντηση της ευχης και της ερωτησης που της εκανα προχθες μου στελνει:

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! Ευχαριστω για την ευχη σου, να σαι καλα. Ε που να ξερεις οτι δεν εχω παιδακι αφου δεν εχουμε μιλησει ποτε. Εσας βρηκα στα προσφατα θεματα και ειπα να στειλω μηνυμα δεν το ψαξα και πολυ, αν ειστε παλιες ή καινουριες.

Τι εννοεις ''γιατι εσυ θα τις εχεις και κολλητες βρε παιδι μου!''??? Ποιες θα χω κολλητες? τις παλιες καραβανες?απο που και ως που?

bye bye

και της απανταω:

επειδη εισαι μεσα σ'ολα και παντου!

γι αυτο στο ειπα!

μπορουσες να μου γραψεις και δημοσια παντως δεν χρειαζοταν να το παρεις προσωπικα.

και ερχεται ως απαντηση το εξης θεϊκο:

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ:

ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ και ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!!!!!

καταλαβατε φιλες διδυμομανες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον το τσέκαρα και 'γω αυτό που λέει η Ελευθερία και είναι έτσι μπήκα εδω και βλέπω π.χ λιονταρακι αμέσως μπαινω σε άλλο και πάλι το ίδιο και σε άλλο το ίδιο...

Αρα ή η Ελευθερία κάνει ότι κάνω, ή τα όνόματα που βλέπουμε απο κάτω είναι όσον βρίσκονται στην ίδια κατηγορία δηλ. Νέοι γονείς - παιδια στην ίδια ηλικιά κ.λ.π.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...