Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 3!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 930
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελα λυσσαξες!!!

λοιπον εγω σου εχω ξαναπει οτι ποδοσακους παρειγγειλα (στο γαμο σου να φερουνε λουλουδια!) απο το ebay.κ μου ηραν μαζι με τα εξοδα αποστολης 45 ευρω κ οι δυο.κ τους εχω καταευχαριστηθει.ειναι πολυ ζεστοι κ βολικοι για τα μωρα.

δεν εβαλα ουτε ζωνη ουτε κορσε.με το που γεννησα οι κοιλιακοι μου ηταν σαν της πετρουλακη.τωρα φυσικα ειναι ακομα καλυτεροι!

φωτο θα σου βαλω να δεις απο τα δωματια.

τιποτα αλλο θες ή φτανει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ειναι το δωματιο των μωρων!

λοιπον να σχολιασω κ τις υπολοιπες!

με το καλο να βαφτισουμε ολες τα μωρακια μας!

καρμεν πολυ ωραιοι οι στοχοι που εβαλες.

αν κ εισαι ηδη σουπερ μαμα δεν νομιζω οτι θες κ αλλο!

κ οντως ολες χρειαζεται να προσεχουμε τους εαυτους μας παραπανω.κ τα μποτε μας να κανουμε, κ τις βολτες μας να πηγαινουμε κ να ανανεωνομαστε γενικως! ;)

ελσα ειδες τα σκατουλια τι πονηρα που ειναι;πολυ γελασα με το σκηνικο με τη μικρη!!

post-10130-13873935945007_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρμεν ειδες τι κανουν τα πολλα πολλα κολλητηληκια με τη τζωρτζια;;;;

τοσο καιρο που δεν μιλαγατε μια χαρα ησουνα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

new mammy σε ευχαριστώ πολύ για το link, το διάβασα, βέβαια για θεσσαλονικη δε λέει πολλά πράγματα, εγω ψαχνω δικηγόρο για θεσσαλονικη, βρήκα βέβαια μία και λέω να το προχωρήσω με τη νέα χρονιά, μου ζήτησε 1300 ευρώ.

Βιβή δε έβαλα καμία ζωνη μετά την εγκυμοσύνη με στενοχωρούσε πάρα πολύ, η κοιλιά συνήλθε αρκετά τώρα, αλλά όχι εντελώς.

Φωτογραφία από το δωμάτιο όταν γυρίσουμε θεσσαλονικη, τώρα είμαστε ακόμη στης γιαγιάς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρμεν ξερω τι σου λεω εγω!!!!

να σου πω ποια κρεμα δινεις στα παιδια;

εγω παω αυριο στη βιλμα να μου δωσει προγραμμα για κρεμες.πεμπτη παρασκευη ξεκιναμε!!! :ymapplause::ymapplause:

ρε κοριτσια εσεις που ειστε στο δημοσιο ποσους μηνες αδεια παιρνετε συνολικα;

εγω πηρα τις 63 μερες του ικα κ μετα ο οργανισμος μου μας δινει αλλους 7,5 μηνες.δηλαδη παω για δουλεια μαζι με την αδεια του 11 οταν τα παιδια θα ειναι 11 μηνων.

εσεις καθεστε παραπανω νομιζω ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ!!!!!

βρε πολυλογούδες τι σας έπιασε μεσημεριάτικα;;;;;

Λοιπόν οι ποδοσακοι του άρια όντως δεν είνα βολική για μωράκια που ξαπλώνουν. Βέβαι τώρα που οι δικές μου κάθονται κανονικά είναι μια χαρά!!!!

Τον πρώτο καιρό μετά την γέννα δοκίμασα να βάλω λαστέξ μπας και μαζέψει η κοιλούμπα αλλά δεν άντεχα με ενοχλούσε πολύ και τπαράτησα!

Στην δουλειά επιστρέφω τον μαρτιο!Πήρα και το εξάμηνο του οαεδ και το μειωμένο ωράριο μαζεμένο και όλη την άδεια...

Κάρμεν θα λές: κρατάτε μισό λεπτο την σκατωμένη πάνα για να σας φέρω ο νούμερο σας;;;;;

Ασχετο, το καινούργιο γκαράζ ίσα που το πρόλαβα πριν το διαλύσουν οι τσούπρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι νιου να το χαιρομαστε!

αλλα πες μας κ κανα νεο....ή εχεις αλλες φιλες τωρα;;;;;;

δεν ξερω....προβληματιζομαι!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax h koilia gia mena eιναι πονεμενο θεμα κοριτσια...

ο γιατρος μου ειπε οχι κορσε, αλλα ετσι κι αλλιως τι θα μου εκανε...

χαλι μαυρο ειμαι.. οπως σας εχω πει απο το τεντωμα της κοιλιας επαθα και κοιλιοκηλη και το δερμα μου εχει πατσαβουριασει και ραγαδες.. σκατα!

ρε κοριτσια η κοιλια σας ηταν πολυυυυυυυυυυυ βμεγαλη;;;;; πως επανηλθε;;

εμενα ηταν τεραστια και βασικα μονο με νυστερι διορθωνεται...

αληθεια καμμια φωτο στις μερες σας εχετε;;;;

post-12483-13873935945465_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο για το αρια, επειδη αυτο ειχα παραγγειλει στην αρχη αλλα με το που ειδα τις ζωνες του φρικαρα και το αλλαξα.. ειχε ποδοσακους μεσα χωρις να τους πληρωσω εξτρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε ναι λοιπον τολμω να βαλω αυτη τη φωτογραφια!!!

ηρωικοι μηνες εκεινοι τοτε!!σαν ονειρο μου φιανεται!!!

αφου θυμηθηκαμε τα παλια......

post-10130-13873935946801_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικούλα, καμάρι, τι ωραία, τι μου θύμησες....... όχι ακριβώς, φωτογραφία από τις μέρες μου όπως εσύ δεν έχω, έχω μία με την κοιλούμπα μόνο, που έχω γράψει με κρέμα το 36 (εβδομάδες) και είμαι νεγκλιζέ.

Ελευθερία, το θυμάμαι για τους ποδόσακους αλλά δεν το έψαξα αν πηγαίνουν και στο άρια. εμείς σίγουρα το καλοκαίρι θα αγοράσουμε 2 μονά καρότσια γιατί εδώ τα πεζοδρόμια είναι για τα μπάζα κια δεν θα βολεύει το διδυμοκάροτσο. και γι' αυτό σκέφτομαι και δεν ξέρω τι να κάνω με ποδόσακους.

Ελευθερία, δεν πήρες πολλά κιλά ρε.. άν δεις την κοιλιά μου.... άσε, ούτε εγώ δεν την βλέπω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ γω κανα δυο βδομαδες πριν γεννησω ειμαι εκει

παντως εμενα η κοιλια μου ειναι σε σχετικα καλη φαση.ραγαδες εχει ελαχιστες κ ενταξει εχει αρχισει κ πεφτει.

βοηθαει πιστευω κ το γυμναστηριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική, τι ποντερνή (μυτερή, έλα που δεν ξέρετε ούτε Ελληνικά πια!) κοιλιά είχες;; εμένα ήταν στρογγυλή ψηλά και μούτριζε (δηλαδή ήτανε σαν την προβοσκίδα ποντικού (μα τι λέω επιτέλους;;) και έγερνε προς τα κάτω (αφού ήταν η γαρδουμπίτσα προς τα κάτω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βιβη γιατι δεν μας τη βαζεις να τη δουμε;;;ντρεπεσαι να σε δουμε νεγκλιζε;;; :lol::lol::lol:

μα τι περιγραφη κ αυτη!!!

ρε βασιλικη ειχες οντως μεγαλη κοιλια.οχι εγω δεν ειχα τοση σιγουρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε ελευθερια! δεν ειχες καλε εσυ κοιλια!!! που ηταν κρυμενες οι τσουπρες;;;;;

ε ναι ρε τι να σου μεινει απο αυτη την κοιλιτσα; εγω ετσι ημουν στον 5ο...

βιβη βαλε κι εσυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...