Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 3!!!


Recommended Posts

καλα κ μενα ο δικος μου ολο για ενα μπεμπη λεει!!καλα λεω αμα τον κανεις εσυ δεν εχω προβλημα!!

γεια σου ρε βιβη!ντρεποσουν ντρεποσουν αλλα ειδαμε ολες τις νεγκλιζε στασεις σου!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 930
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

TZA!!!

Καλά βρε κορτσούδια,γλιστρίδα φάγατε?

πόσες σελίδες πια?Διαβάζω και διαβάζω.....Εμεις δεν έχουμε τόσο χρόνο....

Διότι το δίδυμο - καταστροφή συνεχίζει το ίδιο βραδινό πρόγραμμα- βιολί του!!!

Δε θα στρώσουν ποτέ.- :lol:

Μου αρέσει που ο άντρας μου παραπονιέται οτιι δεν κάθομαι μαζί του να δω το καινούργιο λάπτοπ.Μάλλον ζει σε άλλο σπίτι :roll:

Καλοσωρίζω την Κατερίνα και ελπίζω να τα λέμε.Να χαίρεσαι τα αγοράκια σου!

Ωραιο το θεματάκι με τις κοιλούμπες μας......Και μια που δεν έχετε δει καμία φώτο μας,θα βάλω την κοιλιά μου αλλα και την αρχοντιά μου - πρώτο μπόι 1,60 - με τους μπέμπηδες!!!

Πάω να ταισω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη φορας μινι!!!!!!ουαου!!!!τελειο!!!θελω κ γω!!!!!

εισαι κουκλα!!

να σου ζησουν τα παιδακια σου κοπελα μου!!κουκλια ειναι!!ειδικα η δευτερη ειναι πολυ συγκινητικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμας ευτυχώς το "μαγαζι" υπολειτουργει και έτσι γλιτώνω το 4ο...

Τώρα αν θέλει να το κάνει ο άντρας μου...πολύ ευχαρίστως :lol:

Ευη πολύ όμορφες φωτογραφίες...και τα μωρά , και το αντράκι σου με την κοιλιά!!!

να σου ζήσουν και τα τρία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια παω να την πεσω!!

φιλακια!!

βιβη μην ξυπνησω το πρωι κ δω καμια δεκαρια φωτογραφιες σε ολες τις στασεις!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κούκλες οι διδυμομανούλες!! :D

Καλά για τα διδυμάκια δεν το συζητώ καν ;) Κουκλιά!!!! :D

Σε ένα κοριτσάκι δε θα έλεγα όχι.... σιγά μην πείσω τον άνδρα μου όμως.... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμμμ........... δεν ξέρω Ελευθερίαααα, μπορεί και να βρειιιιιιςςς... όχι τίποτε άλλο, αλλά με πρόσβαλλες κι έτσι εγώ μπορεί να βάλω και 20 φωτογραφίες ακόμη..

Εύη να' σαι καλά και να χαίρεσαι την οικογένειά σου. Κούκλα είσαι.

Είδες Βασιλική ιστορία που ξεκίνησες με τις κοιλούμπες;;

η Αλίκηόλγα χάθηκε τώρα. τι θα γίνει βρε παιδιά; όλο παράπλευρες απώλειες είμαστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα όποιο χαριτωμένο βλέπεις στο δρόμο θα του το δείχνεις και θα του υπενθυμίζεις ότι τα κοριτσάκια έχουν τρελή αδυναμία στο μπαμπα!!! ;)

Κάπως έτσι πέφτουν όλοι... :lol::lol:

Καλά και να μπεί τώρα η Αλίκη θέλει μια ώρα να διαβάσει όοοολεεες τις σελίδες, άρα αύριο θα έχουμε απάντηση της. Μέχρι τότε ας μην ανησυχούμε... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είναι κακή ιδέα :D Πάντως του γυρίζει λίγο το μάτι όταν του λέω να κάνουμε ένα κοριτσάκι ... άντε και δύο (δίδυμα πάλι) :lol:

Όταν ξεπεταχτούν λίγο τα ταλιμπανάκια μας, ίσως και να αλλάξει γνώμη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε παιδάκι μου και 'συ μην τον τρομάζεις τον άνθρωπο...άκου πάλι δίδυμα...

όχι στην θεσσαλονίκη...στο ουζμπεκιστάν θα βρει δουλειά :lol::lol::lol:

Χωρίς πλάκα τώρα άμα μεγαλώσουν τα μωράκια σας και βρείτε και εσείς τους ρυθμούς σας θα αλάξει γνώμη. Οι άντρες παίρνουν πιο εύκολα την απόφαση για άλλο παιδί απο εμάς (γιατί άραγε;;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φίλες μου άυπνες, επιτέλους, με νιώθετε.

εμένα από την κλινική ακόμα μου είπε, κι άλλα παιδιά κάνω. εγώ όμως που είμαι κοντά (μα πολύ κοντά) στα 40 δεν ξέρω αν θα αντέξω.

Λοιπόν, έφτιαξα σοκολατάκια.

Ακούστε συνταγή να πάθετε: 1 κουτί γάλα ζαχαρούχο, 150 γρ. ινδική καρύδα τριμμένη. ανακατεύω τα υλικά και τα αφήνω στο ψυγείο 4 ώρες ή όλη νύχτα. την άλλη μέρα πλάθω μπαλάκια και τα κυλάω σε ινδική καρύδα (θέλει λίγη επιπλέον). τα διατηρούμε στο ψυγείο και λέγονται χιονομπαλάκια.

Θα σας πω αύριο που θα δοκιμάσω αν είναι ωραία για να φτιάξετε κι εσείς.

Επειδή είμαι λαμόγιο, ξέρω κι άλλες συνταγές τέτοιες (μούφες δηλαδή). θα σας τις πω όλες εν καιρώ.

Έλσα, επειδή εσύ έχεις πείρα, κι εσύ Κατερίνα,

τώρα τα μικρά μας έφαγαν στις 7 το απόγευμα, με τα χίλια ζόρια γύρω στις 9.30 με 10 κοιμήθηκαν και ακόμα κοιμούνται. να τους δώσω γάλα στον ύπνο τους για να μην μας ξυπνάνε το χάραμα;; ή είναι λάθος να τα ταλαιπωρήσω τώρα που κοιμούνται; το θέμα είναι οτι με την αλλαγή της πάνας (που στο μπέμπη γίνεται πριν τη μάσα λόγω αναγωγών) ξυπνάνε και ανταριάζονται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βιβή νομίζω πως για το γαλα στον υπνο είναι ανάλογα στο παιδί.....

καποια δεν το πίνουν οταν κοιμούνται,ο γιός μου έτρωγε απο την άλλη άψογα κοιμισμένος....τι να σου πω,θα δοκιμάσεις το κάθε πλασματάκι και θα δεις....

Κορίτσια σας ευχαριστώ για τα καλα σας λόγια,σε λίγο θα τις βγάλω τις φωτογραφίες....

αχ,μα δεν ησυχάζουν ουτε για ένα μισάωρο....

Καληνύχτα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βιβή ,μου εγω δεν περίμενα να ξυπνήσουν για να τα ταίσω. Κατά τις 12-1 τις τάιζα σχεδόν κοιμισμένες.Καλύτερα το άλαγμα πρίν το φαί για να ξαναζαβλακώσουν με το γάλα. Αρκεί να το πίνουν.Γιατί αν δεν το πίνουν εκείνη την ώρα δεν μπορείς να κάνεις και πολλα παρα μόνο να περιμένεις πότε θα πεινάσουν!!

Πάω για ύπνο...τα υπόλοιπα αύριο...και Βιβή...με μέτρο οι φωτο...μην μας γεμίσεις το νο 3 ακόμα δεν το ανοίξαμε!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες!!!

βλεπω ειχαμε καποιες συμμετοχες στο θεμα κοιλιτσες/λαρες αλλα οι απουσιες ηταν περισσοτερες....!!!

παντως ομολογω πως μονο η βιβη μπορει να με συναγωνιστει απο αυτες που ειδα....

ευη γιατι εβγαλες τις φωτος;;;;;

κατερινα καλως ηρθες! να χαιρεσαι τα ζουζουνια σου!!!

κοριτσια εγω τριτο παιδι δεν θελω... εκτος των οικονομικων και του οτι ποιος θα τα κραταει ολα αυτα τα παιδια..... ειχα λιγο κουραστικη εγκυμοσυνη και δεν θελω ουτε να σκεφτω ποσο χεοροτερο θα μπορουσε να γινει το πατσαβουρι που μου εμεινε, με μια δευτερη εγκυμοσυνη...

ειμαι πολυ τυχερη θεωρω που με μια αποκτησα δυο υπεροχα παιδια, οπως κι εσεις αλλωστε, οποτε ειμαι πληρης!!!

βιβη τα δικα μου πριν λιγο καιρο δεν ετρωγαν κοιμησμενα, τωρα το τσακιζουν....

επισης που ειναι η σοκολατα βιβη;;;;; σοκολατακια χωρις σοκολατα;;;; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα!!!!

Χα χα χα τώρα πρόσεξα Βιβή ότι η συνταγη δεν γράφει για σοκολάτα :lol::lol::lol:

Βασιλική σε καταλαβαίνω...κι εγώ αν είχα την εγκυμοσύνη και την γέννα των διδύμων πρώτα ούτε θα το σκεφτόμουνα για άλλο παιδι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

καταρχην να πω οτι πολυ μου αρεσ συμπεθερα μου το νουμερακι της εβδομαδας στην κοιλια.

αν ξαναμεινω εγκυος θα το κανω κι εγω!

ολες οι κοιλιες ομως ηταν φανταστικες...αν και της ευης δεν την προλαβα βα τη δω...

κατερινα να σε καλοσωρισω κι εγω γιατι το ξεχασα νωριτερα

ρε κοριτσια εγω εχασα τον σκληρο δισκο παλι αλλα θα βγαλω νεες φωτο σημερα να βαλω απο το δωματιο

αλλα ρε γμτ στο σκληρο εχω την κοιλουμπα.

παω να ψαξω παλι και επανερχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα! νοικοκυρές. ήτανε τέστ (πες οτι το έγραψες στη βιασύνη σου, αντί να γράψεις κουρκουμπίνια, έγραψες σοκολατάκια) για να δω ποιες θα το καταλάβετε.

λοιπόν, δεν τα έφτιαξα ακόμη, γιατί είχαμε άστατο πρόγραμμα και πρέπει να τελειώσω και τη ρεβιθάδα μας.

α! χθες με το πουρώτησα για το γάλα στον ύπνο, σηκώθηκαν ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΟΥΡΛΙΑΖΟΝΤΑΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΝΑ ΤΑ ΤΑΙΣΩ ΑΠΟ ΠΡΟΠΕΡΣΙ!!!!

Η μπέμπα λέει αγκού (αν- κού!) με πολύ ξενόφερτο τρόπο, τι να σας πω, και χαριτωμένο επίσης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορες σας γραφω απο την δουλεια με τον διονυσακη αγκαλια

Ευη ουτε εγω ειδα τις φωτος. Βιβη τελεια η κοιλια. Εγω θα σκεφτομουν για 4ο αν ειχα βοηθεια αλλα δεν με βλεπω να την παταω καλα ειμαι.

Η μπεμπα σου θα σε ξετρελανει απ οτι βλεπω Βιβη

Κατερινα καλυτερα να μεινεις εκει εφοσον εχεις βοηθεια μεχρι να ξεπεταχτουν λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...

σας διαβαζω με ενδιαφερον αλλα δεν εχω κουραγιο να σχολιασω.ψηνομαι στον πυρετο.

κ μπηκα μονο κ μονο για να πω το εξης:

ΚΑΡΜΕΝ ΚΟΨΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΗ ΤΖΩΡΤΖΙΑ.

ΜΑΣ ΠΕΘΑΝΕ ΟΛΕΣ......

φευγουμε για παιδιατρο(αυτο μου ελειπε τωρα) να μας δωσει προγραμμα για κρεμες.

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασιλικη εγω εδειξα την δικια σου στον αντρα μου και μου ειπε να σε ρωτησω αν τα μωρα σου οταν ηταν στην κοιλια ηταν μονο ξαπλωμενα οριζοντια?!?!?!?

παω να δω και τις αλλες!

καρμεν καλες δουλειες ευχομαι την νεα χρονια!

φριντομ το κακο ματι της τζωρτζιας καραδοκει

περαστικα γρηγορα σου ευχομαι

συμπεθερα μου σου στελνω φιλια

βρηκα τον σκληρο επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι αλλη μαζεμενη ομορφη κοιλιτσα!!!

καλε γιατι κρυβετε τη φατσα σας ολες;;;;

μηπως να με σβησω κι εγω;;;;;

τα μωρα μου ηταν στην κοιλια μου χιαστι.. το ενα πισω απο το αλλο....

βασικα ο λογος ππου μπηκα στις 36 εβδομαδες να γεννησω ηταν η κοιλια μου....

ο γιατρος οταν με ειδε 2 μερες πριν γεννησω φρικαρε!!!! και επειδη δεν αντεχε αλλο η κοιλια με εβαλε.... αΛΛΙΩς ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΟΚ ΑΠΟ συσπασεις, αμνιακο κλπ...

ελευθερια τι επαθες ξαφνικα;;;;;;;;

περαστικα! να προσεξεις μην ειναι καμμια ιωση.. για τις μικρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επανηλθα!!

καλυτερα ειμαι...ο λαιμος ομως σκατα.

νιου ουτε εσυ ειχες πολυ μεγαλη κοιλια.παντως εχεις ωραια φατσα!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...