Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 3!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 930
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελευθερία σιγά την κοιλια!!!

Εμένα κάπως έτσι ήταν στον 5-6 που την βλέπω σ'ενα βίντεο φώτο δεν έχω :(

Στον δε 7ο οι νοσοκόμες με φώναζαν "το βουνο" και ο διευθηντης της μαιευτικής όποτε έκανε επίσκεψη με ρωτούσε αν αναπνέω καλά :shock:

Την έβλεπά μόνο απο πάνω μια και στο δωμάτιο ο καθρέφτης ήταν μικρός και έβλεπα μόνο μέχρι το στήθος αλλά καταλάβαινα ότι ήταν τεράστια απο το βλέμα των υπολοίπων!!!! :lol:

και να σκεφτείτε πως έτρωγα 1 μήνα τις αηδίες του νοσοκομείου!!!

Ραγάδες δεν έκανα αλλά δεν λέει να φύγει αυτό που έμεινε...

(σταμάτα την μασαμπούκα κυρά μου για να φύγει!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω κ εγω με το μαγιο αλλα αν το βαλω θα παθει μπλακ αουτ το μαμμυ χιχι

καλα απο ραγαδα δεν το συζητω καργα κ μεγαλες κιολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονια Κατερινα κ να μπαινεις κ εσυ στην παρεα μας τι και αν ειναι μεγαλυτερα τα αγορια σου? θα μας λες κ εμπειριες.

Αχ κ μενα στη πρωτη εγκυμοσυνη ηταν πιο ωραια η κοιλια αλλα δεν εχω παραπονο τουλαχιστον κ μ αυτη πηγαινα για μπανιο μεχρι τελος κ δεν με ενοιαζε κιολας καθολου το απολαμβανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλσα βάλε, βάλε.

Γεια σου Κατερίνα, και γουελκαμ.

για πες μας να σε γνωρίσουμε από που είσαι, ποσο χρονών, πως λένε γτα παιδάκια σοιυ, τι δουλειά κάνεις, τι νούμερο παπούτσια φοράς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ναι καλα να σου ζήσουν φανταζομαι θα ναι τελεια τωρα με τα περπατηματα κ αυτα το θυμαμαι κ εγω απο την κορη μου τι φαση ειχε αλλα ποσο μαλλον με δυο μπεμπιδια θα χει πολυ γελιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα γειά και καλή χρονια!!

και μένα τα μωρά μου είναι πιο μεγάλα αλλά έχει ωραία παρέα εδω!!!

Λοιπόν 10 μέρες πρίν γεννήσω τον Δημήτρη...

P3100002.JPG[/attachment:37kcdx1a]

Στις δίδυμες 32 εβδομάδες και ήταν μεγαλύτερη!!!

post-7977-1387393594815_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γέλιο έχει αλλά δεν ξέρεις πού να πρωτοκοιτάξεις και ποιον να προφυλάξεις.... :? Πάντως είναι ωραία ηλικία, γίνονται ανθρωπάκια, καταλαβαίνουν τα πάντα, δείχνουν τί θέλουν και επικοινωνούν μεταξύ τους και μαζί μας.... :D

Τί θυμηθήκατε σήμερα...... πώς περνάει ο καιρός, πότε ήταν εμβρυάκια και τώρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ωραια κ η περιοδος της εγκυμοσυνης βρε κοριτσια εγω σας το εχω ξαναπει καμια φορα την νοσταλγω.

Και οι κοιλιτσες τελειες φτου φτου. Στο κατω κατω οταν τις ειχαμε δεν ειχαμε ανχος ουτε για το ντυσιμο ουτε για τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

20112010738.JPG[/attachment:3q57d5zc]post-1311-13873934649868_thumb.jpg20112010734.JPG[/attachment:3q57d5zc]

οπως σας ειπα τους εχουμε μαζι μας λογω ελειψης χωρου αλλα σας εβαλα τις κουνιες μας μιας κ βαζουμε τις φωτος μας σημερα χιχι το υπολοιπο ντεκορ λεω να μην το βαλω μιας κ ειναι ολο με τον γουινι οπως καταλαβαινετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι ωραιο θεμα πιασατε!

αν μετα εχω χρονο θα βαλω κι εγω την κοιλουμπα.

ρε συ φριντομ με πληγωνεις! γιατι εχεις παραπονο απο τηνεπικοινωνια μου???

ξερεις οτι εγω ημουν μονη μου -σχεδον-οταν γεννησα και δεν ειχα με ποιον να παω τον πονο μου ενω εσεις γεννησατε κοντα κοντα αλλα παρολα αυτα σας αλλαζω????οχι κυρια μου! παραμενω εδω γερα!

ακομα και στα μωρα του μαϊου που γραφω εχω αραιωσει γιατι δεν προλαβαινω και για εναν ακομα λογο...οι περισσοτερες ειναι με ενα παιδακι και δεν μπορω να νιωσω οτι με καταλαβαινουν απολυτα οπως οι διδυμομανες που ζουμε τα ιδια.

καρμενσιτα το δωματιο σουπερ θα ειναι με γουινι! εγω το εχω με ζωα αεροπλανα ψαρια κιβωτους κτλ. θα σας βαλω φωτο, αλλα δεν ξερω ποτε!

πρεπει να οργανωθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα καλωςηρθες!!!να σου ζησουν!

απαντησες σε ολες τις ερωτησεις που σου εκαναν οι φιλες διδυμομανουλες εκτος απο μια πολυ σημαντικη:τι νουμερο παπουτσια φορας;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

ρε καρμεν σας αρεσει ο γουινι;;;;δεν φαινεται.αν δεν το ελεγες δεν θα το καταλαβαιναμε!!

καλε ο θεοφιλος ισα που φαινεται διπλα στο διονυση!!!!χαχαχα!!!

αχ νιου μου σ αγαπω!!!κ βαλε καμια φωτο να δουμε το καραβι των πειρατων!!!

βιβη τι λες ρε συ στην ελσα βαλε βαλε;;;για βαλε εσυ πρωτα κ μετα να δινεις κ κατευθυνσεις!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γόβα ή μπότα; Διευκρινήστε ρε κορίτσια :P

Ωραία δωμάτια έχετε :) Εμείς ευτυχώς είχαμε τους δικούς που μας σκέφτηκαν και μας δώρισαν τις κούνιες των παιδιών και έτσι αγοράσαμε μόνο τις κούνιες για το δωμάτιο των παιδιών στη Θεσσαλονίκη.... ικεα εννοείται.... λες και θα κοιμηθούν πολύ καιρό εκεί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουπς κ εσυ δλδ μενεις αθηνα με τους δικους σου;

σορυ κιολας γιατι δεν πας κ συ επανω απο τωρα να ειστε ολοι μαζι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρίν απο λίγο βλέπαμε με τον αντρούλη μου και τον Δημήτρη βίντεο που ήταν πιο μικρός... στο ένα είναι δυο χρονων και κάτι και προσπαθει να πει μια ιστοριούλα, σκάσμε στα γέλια, ο δε δημήτρης δεν καταλάβαινε τι έλεγε!!!

Αχ μωρέ ποσο γρήγορα μεγαλώνουν!!!!!!

Βιβή τέλεια κοιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν, πριν ξαναέφτιαξα τη βασιλόπιτα γιατί μου άρεσε και τη θέλω με τον καφέ μου.

διαπίστωση. τα μωρά όταν σ' αυτό το σπίτι φτιάχνεται βασιλόπιτα ουρλιάζουν και σεληνιάζονται. τέλος,

είπα στον Αλέκο ότι θα την ξαναφτιάξω για να δούμε 100% οτι είναι έτσι και μου απάντησε με αυστηρό ύψος: δεν χρειάζεται (χε! χε! γιατί τον άφησα και με τα δύο όσο ήμουνα κουζίνα και έπηξε το καημένο)

Καρμενσίτα όντως το γουινοδωμάτιο θα είναι σούπερ.

Μάμμυ συμπεθεράκι περιμένουμε φωτογραφίες από κοιλούμπα και τους τοίχους του Νώε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Έλσα όλες οι κοιλιές όμορφες ήταν. και τι προσδοκίες, τι φόβοι, για θυμίσου τι ένιωθες..

μήπως όλη η τρελοπαρέα εδώ να πάμε για τα τρίτα ή τα τέταρτα;; μου λέει ο Άλεξ, άντε και του χρόνου να κόψουμε κι άλλο κομμάτι στην πίτα. Τρελλάθηκες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...