Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φαγανούλικα μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2010


Recommended Posts

Κοριτσακια μου να το ΝΕΟ μας θεματακι!

οπως παρατηρησατε αλλαξαμε και ενοτητα στο μαμμυ, γιατι στην προηγουμενη ενοτητα ηταν για τις εγκυουλες τωρα ομως ειμαστε στις ΜΑΝΟΥΛΕΣ :D

Να σας ευχηθω καλη συνεχεια με τα μικρα σας, να εχουνε μια αριστη αναπτυξη και να ειναι παντα γερα!

Καλες γιορτες!

Και με το καλο να ερθει το νεο ετος γεματο χαρες! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalispera koritsia....xronia polla :!::!::!: elpizw na eiste oles kala kai ta mwrakia sas akoma kalutera :!: kaloriziko to neo themataki mas !!!! epitelous giname oles manoulessssssss..........................me to thema tou upnou pws ta pate :?::?::?: emeis den............akoma ta idia... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλορίζικο το θεματάκι μας!!!

Ναταλάκι ωραίο τίτλο του έβαλες! Και όντως όλα βγήκαν φαγανούλικα ε; Ευχομαι να παραμείνουν έτσι και να μεγαλώσουν γερά και δυνατά. Να μας δίνουν μόνο χαρές και εμείς όλη μας την αγάπη και στοργή που μπορούμε να έχουμε μέσα μας γι'αυτά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααα σας κοριτσακιαααα!

ευχαριστω για τους επενους σας! χεχεχεχε ηταν σκεψη της στιγμης, κανονικα επρεπε να βαλω ΑΥΠΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ αλλα δεν το σκεφτηκα! :lol::lol:

Λοιπον εσεις τι κανετε? εμεις δεν μπορω να πω οτι εχουμε μπει σε σε ενα προγραμμα ξυπναμε περιπου ανα τρεις ωρες το βραδυ φαγαμε στις 12 [μεχρι τη 1 βεβαια το παλευαμε] μετα ξανα τεσσερισιμισι και κοιμηθηκε πεντεμισι και τωρα φαγαμε στις 9!

τον περιμενω κατα τις 12 και κατι

η μαμα μου ειναι ακομα εδω γιατι αλλιως δεν θα μπορουσα να τα βγαζω περα και με τα μεγαλα.. δηλαδη το μεσημερι μαγειρευει η μαμα μου γιατι εγω ταιζω την μικρη, Δωξα το Θεο που υπαρχει και η μανουλα μου αλλιως πως θα τα εβγαζα περα?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμας!!!! καλοριζικο το νεο θεματακι με πολλα ξενυχτια και ομορφες στιγμες με τα αγγελουδακια μας. ευχομαι οτι καλυτερο σε ολες και ο καινουργιος χρονος να ειναι σαφως πολυυυυυυυυυυυυυ καλυτερος απο τον παλιο.

κοριτσακια μου να προσεχετε τα νινακια σας γιατι ειναι οτι πολυτιμοτερο υπαρχει,εγω εχω ξετρελαθει!!!!!! φιλακια πολλαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ!! :D

ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ!

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΗΤΕ!!

ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ 2,5 ΧΡΟΝΩΝ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΧΩΡΑΩ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ!!

ΝΑΤΑΛΙ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΕΧΕΙΣ 4 ΝΙΝΑΚΙΑ;;;ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!ΠΩΣ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΠΕΡΑ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera, kalhspera!!!!!!!

Twra to ida to kainourio mas themataki kai lew na metakomisw pros ta edw....

Kaloriziko, elpizw kai efxome ola ta mwrakia mas na vgaloun ton ximona xoris arosties kai iosois (emas les kai mas eftisan fetos) h megalh mou sinexia arosth einai...

Bikoulini kalos hrthes sthn parea mas, xilioi kaloi xorane, na xerese ta paidakia sou...

XRONIA POLLA KALH XRONIA SE OLOUS...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ποτε μετακομοισαμε????αντε καλοριζικοοοοο και εγω ευχομαι αυτο το θεμα να ειναι τοσο γουρικο που να αρχισουμε να ανακοινωνουμε και νεες εγκυμοσυνες... :oops::oops::oops::oops::oops: βιαζομαι λιγακι η μου φαινεται???? :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ποτε μετακομοισαμε????αντε καλοριζικοοοοο και εγω ευχομαι αυτο το θεμα να ειναι τοσο γουρικο που να αρχισουμε να ανακοινωνουμε και νεες εγκυμοσυνες... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: βιαζομαι λιγακι η μου φαινεται???? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Katse vre na xaroume ta mpempakia mas ligaki, tou xronou pali......Dld se 4 meres :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!

ΕΥΗ ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΦΕΤΟΣ ΟΛΟ ΑΡΡΩΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ...ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΤΑ ΕΙΧΑ ΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΤΑ 2...ΤΩΡΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΕΧΕΙ ΠΥΡΕΤΟ ΧΩΡΙΣ ΜΙΞΕΣ Κ ΒΗΧΑ...ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ...ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ ΠΑΛΙ!!

ΜΑΡΙΑΚΡΗΤΗ ΦΑΙΝΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΗΡΕΜΟ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΓΡΗΓΟΡΑ Ε;;...ΜΗ ΒΙΑΖΕΣΕ ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ 2...ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΠΑΛΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια θελω την βοηθεια σας: το απογευμα ανεβασα πυρετο στα καλα καθουμενα 38,μιλησα με τον παιδιατρο και μου ειπε να φοραω μασκα και να παιρνω depon καθε τρεις ωρες..μαλλον καποια ιωση κολλησα..τον ρωτησα για το depon μηπως κανει κακο στον θηλασμο,αλλα ειπε οχι βεβαια!!

τι λετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΦΑΡΜΑΚΑ ΟΤΑΝ ΘΥΛΑΖΕΙΣ...

ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΕΤΣΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ...

ΕΓΩ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΚΟΛΗΣΑ ΜΙΑ ΙΩΣΗ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΘΥΛΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ...ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΥΝΕΡΘΩ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΟΠΗΚΕ...ΛΟΓΙΚΟ ΗΤΑΝ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marina mou logika kanei na pareis depon, giati kai sthn eggumoshnh epitrepete opos kai kapies antiviosois epitreponte otan thilazeis, esu na akolouthiseis tis odigies tou giatrou aftos einai o idikos...

Makari na mhn kolisei o mikros sou. Na pleneis kala ta xeria sou sinexia...Perastika..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες! Τι κάνετε;

Βικουλίνι καλως ήρθες στην παρέα μας!

Εμείς είμαστε καλά. Σήμερα είχαμε επισκέψεις και η μπουμπού ήταν όλο χαμόγελα και γκριμάτσες. Της άρεσε φαίνεται που είχαμε παρέα.

Που είναι οι υπόλοιπες μανούλες; Άντε να μαζευόμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε?Πως ειναι τα μωρακια?

Ακουω τον μεγαλο μου λιγο μπουκωμενο και εγινε ενας χαμος πριν λιγο για να βαλουμε φυσιολ.ορο.Παλευουμε μεχρι να τον βαλω!Ουφ!

Βικουλινι καλως ηρθες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα κοριτσακια μου..

τι κανετε? εχουμε και καινουργια φιλεναδα? :) Καλως ηρθες Βικουλινι να χαιρεσαι τα παιδακια σου!Και με το καλο να μπει και σε εσας το νεο ετος!

ααχ κοριτσακια μου το βραδυ δεν κοιμηθηκα :? ειχα το μωρο ξυπνησε και ο μεγαλος απο το κλαμα του μωρου και μεχρι να τον ξανακοιμησω ξανα ξυπνησε ο μικρος για να φαει οποτε υπνος χθες ΓΙΟΚ!

κοιμηθηκα 5 με 6 :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!

ΝΑΤΑΛΙ ΠΩΣ ΤΗ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΜΕ 3 ΜΩΡΑ;;;

ΕΓΩ ΜΕ 2 ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ :shock:

ΕΛΙΣΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΟ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΖΩ...ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΕΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΕΜΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλινι 4 παιδακια εχω ;)

χεχε ειναι λιγο δυσκολα αλλα ειμαι ΤΟΣΟ γεματη με τα αγγελουδια μου που δεν θα τα αλλαζα με τιποτα αλλο πανω στην γη! ειναι ερωταας! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΥΣΗΧΑ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ... ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ!

ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗ ΠΑΛΕΥΩ... Ο ΜΠΕΜΠΗΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΕΚΛΕΓΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΑΝ Κ ΠΑΛΙ ΚΛΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ...Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΚΟΥΕΙ Κ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου,

μπηκα στα γρηγορα....μεγαλωνω τους νεους τρομοκρατες στο σπιτι μου!!!!

με τις θηλες μου υποφερω ακομα,τρεχουν αιματακι και δεν εχω πολυ γαλα :(

το Μαρακι απο Καναδα ειναι καλαααααααααααααα δοξα το Θεο απλα δεν προλαβαινει να μπει.

φιλακια σε ολες και ολα τα μπεμπακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...