Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διαγωνισμός με δώρα μπανάκια FlexiBath για τα μέλη του Mammyland!


lena

Recommended Posts

Σας το κρατούσα για έκπληξη!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Οι φίλες μου Εβίτα και Μαρία μου πρότειναν να κάνουμε αυτόν τον διαγωνισμό. Για όσες δεν τις γνωρίζουν είναι οι κοπέλες που έχουν το e-shop maria-evita.gr. Με μεγάλη μου χαρά δέχτηκα κι' έτσι σήμερα σας παρουσιάζω με περηφάνια τον διαγωνισμό!!!

Για περισσότερες λεπτομέρειες και απορίες γράψτε εδώ και θα σας απαντάω κι' εγώ και η Εβίτα.

Καλή επιτυχία σε όλες! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 410
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΕΦΗΚΑΤΕΡΙΝΑ έγραψε:

αντε και καλη μας επιτυχια :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

να ξεφυγουμε απο τα κλασσικα μπανακια μας B)B)DSC01368m.jpg

καλα η μικρουλα στο video ειναι ολα τα λεφτα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariaevita έγραψε:

Η μικρή είναι γεννημένη STAR!

Να τη χαίρεστε!

Ευχαριστώ Εβίτα μου!!!! Δεν ξέρω σε ποιόν έμοιαξε αυτο το παιδί. Έχει δικό της στυλάκι. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τερμα πια τα νερα στο μπανιο

η ακαταστασια και οι πατημασιες σε ολο το σπιτι

Τωρα πια ηρθε και στην Ελλαδα το πρωτο ...τσαλακωμενο μπανακι !!!

τσαλακωνει και δεν λερωνει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε λιγο καιρο περιμενω τον πριγκιππα μου να ερθει να γεμισει τις ζωες μας και τις αγκαλιες μας :) Πιστευω οτι θα μας χρησιμευε πολυ. Μου αρεσει πολυ,φαινεται ευχρηστο και σιγουρα θα αρεσει πολυ στο μπεμπακο μου :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε λιγο καιρο περιμενω τον πριγκιππα μου να ερθει να γεμισει τις ζωες μας και τις αγκαλιες μας. Μου αρεσει πολυ το μπανακι,φαινεται ευχρηστο και ειμαι σιγουρη οτι θα ξετρελαθει ο μπεμπουλης μου στα πλατσουρησματα :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουβέλλα

για να συμμετέχεις στο διαγωνισμό, γράψε μας αν σου αρέσει το "flexibath" και τι ακριβώς σου αρέσει. Ψάχνουμε να βρούμε πρωτότυπους ή ακόμη και κοινότυπους χαρακτηρισμούς για να καθιερώσουμε το βραβείο του "mammyland" για το μπανάκι "flexibath"!

Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tο FlexiBath το νέο επαναστατικό μπανάκι που κατέκτησε τον κόσμο, σιγά σιγά αλλά σταθερά κατακτά και την Ελλάδα!

 

*** Κλικ εδώ για να διαβάστε ολόκληρο το άρθρο... ***

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΣ ΤΑΞΙΔΙ?ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΧΩΡΟ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ?FLEXIBATH.ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΧΩΡΟ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ?FLEXIBATH.ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΟΓΚΩΔΗΣ ΜΠΑΝΑΚΙ?FLEXIBATH.ΒΑΡΕΘΗΚΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ?ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΑΠΑΞΙΟΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ?FLEXIBATH ΚΑΙ ΠΑΛΙ FLEXIBATH.TO ΠΙΟ ΕΥΧΡΗΣΤΟ ΒΟΛΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΧΩΡΟ....ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΗΡΘΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ? ΤΙΠΟΤΑ....ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΝΙΝΑΚΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ?? ΚΟΥΒΑΛΑΣ Η ΠAIΡΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟ FLEXIBATH!! :silly: :lol:

ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΤΟ ΣΑΠΟΥΝΙΖΕΙΣ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΝΤΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙΣ ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΑΥΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΛΕΠΤΟ ΣΑΝ ΧΑΡΤΟΝΑΚΙ...

ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΡΟΥΜΠΙΝΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΥΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΤΗΣ ΜΕΛΙΝΑΚΙ... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένα φοβερό μπανάκι για κάθε ξεχωριστό μωράκι!!!!!!

Καθαρίζεις το μπεμπάκι στο πιο τέλειο μικρό μπανάκι!!!

Δε φοβάσαι,δεν λερώνεις χωρίς κόπο τελειώνεις...!!Έχεις το flexibath...έχεις το τσαλακωμένο εύχρηστο μπανάκι στο δικό σου το σπιτάκι...!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ? ΤΙΠΟΤΑ....ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΝΙΝΑΚΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ?? ΚΟΥΒΑΛΑΣ Η ΠAIΡΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟ FLEXIBATH!! :silly: :lol:

ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΤΟ ΣΑΠΟΥΝΙΖΕΙΣ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΝΤΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙΣ ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΑΥΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΛΕΠΤΟ ΣΑΝ ΧΑΡΤΟΝΑΚΙ...

ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΡΟΥΜΠΙΝΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΥΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΤΗΣ ΜΕΛΙΝΑΚΙ... :PIMG_1423_Small.JPG

ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ!!!!!! ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!!!!!!!!!

:cheer: :cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι ένα μικρό αγοράκι και θέλω και εγώ το μπανάκι,για να κάνω πλάτσα πλούτσα χωρίς να κάνω τους άλλους λούτσα..την μαμά μου να ξεκουράσω και τον μπαμπά μου να ησυχάσω,πως θα πεσω νομίζει και το μάτι του ανάποδα γυρίζει...για αυτό δώστε μου το μπάνακι και θα τιμήσω και με το παραπάνω το flexibathaki..... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρό στο μάτι..... αλλά μεγάλο όταν ανοίξει!

Τέλειο!

Κλείνει ώστε να μην πιάνει χώρο όταν δεν το χρησιμοποιούμε ή όταν θέλουμε να το πάρουμε μαζί μας στις διακοπές!

Η καλύτερη αγορά για το καλοκαίρι και όχι μόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...