Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το mammyland συζητάει με την Voula!


lena

Recommended Posts

Βούλίτσα μου σ' ευχαριστώ για την συνέντευξη που μου παραχώρησες. Έχεις μια υπέροχη οικογένεια και σου εύχομαι οτι καλύτερο! Ύστερα απ' όλες τις προσπάθειές σου ο θεός σου χάρισε αυτό που τόσο πολύ επιθυμούσες.. την Μαγουλίτσα σου!!!! Να την χαίρεστε και να την καμαρώνετε πάντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 118
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΒΟΥΛΑ να χαίρεσαι την οικογένειά σου! Εσύ και ο άντρας σου να είστε πάντα καλά να καμαρώνετε τη μαγουλίτσα γερή κι ευτυχισμένη! Πολύ όμορφη η συνέντευξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΘΑΡΡΟΣ ΣΕ ΟΣΕΣ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΤΩΡΑ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΩΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΩΝ..ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλακι μου να ειστε παντα ευτυχισμενοι κ να χαιρεστε την μαγουλιτσα σου!!!

Συγκινηθηκα πολυ στο σημειο που ειπες οτι...Χαιδευες την κοιλιτσα σου κ καλοπιανες το νινακι να μην φυγει!!!

Αχ!Και ΤΙ νινακι!!!!

Με το καλο κ ενα μαγουλοαδερφακι!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια η συνεντευξούλα!!!

Voula μου να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου, να είναι πάντα γερό και καλότυχο!!Και να είστε καλά κι εσείς να είστε δίπλα της να τη συμβουλεύετε και να την καμαρώνετε!!!Με συγκίνησες πολύ!!!

Και σύντομα και με ένα δεύτερο μωράκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια Βουλα μου! σου ευχομαι οικογενειακη υγεια και ευτυχια! αντε και να χαρισεις στην Μαγουλιτσα σου ενα αδελφακι με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΑ Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΚΑΙ Η ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ Η ΠΛΕΟΝ ΤΕΛΕΙΑ ΟΛΩΝ...ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε βρε Βούλα...τι μου έκανες μεσημεριάτικα;;; Κλαίω από τη συγκίνηση.. :blush::blush: κι είμαι και στο γραφείο... :P:S:P

Να'σαι καλά κοριτσάκι μου... να χαίρεσαι τη Μαγουλίτσα σου και τον αντρούλη σου και εύχομαι να'σαστε γεροί, ευτυχισμένοι και σύντομα και μ' ένα δεύτερο μωράκι!

Φιλάκια πολλά πολλά!! :):kiss::kiss:

Λένα, τι ωραία συνέντευξη;!;! Μήπως έπρεπε να γίνεις δημοσιογράφος;;; ;);):P:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ομορφη συνεντευξη ,πολυ ομορφη οικογενεια :) !!

Κοριτσακι μου να ειστε παντα καλα κ ευτυχισμενοι κ να χαιρεστε κ να καμαρωνετε τη μαγουλιτσα σας!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΙ ΟΜΟΡΦΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ!!!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ!!!!ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΦΥΣΙΚΑ!!!ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ,ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ!!!!!!!!!!!

ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΕΣ!!!

ΑΑΑΑΧ...ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΤΕ ΠΑΛΙ.....

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!

Κ ΣΕ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΜΩΡΑΚΙ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΗ Κ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΜΟΥ,ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΑΠΟ ΤΟ CNN....ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ ΓΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ....

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΙ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...