Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μεγάλος διαγωνισμός του anatello.gr με ένα παιδικό κρεβατάκι δώρο!


lena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 334
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

φοβερός διαγωνισμός, καταπληκτικό δώρο, θα είναι ωραίο δώρο για τη μπέμπα μας που θα σκάσει μύτη μέσα φεβρουαρίου. καλή επιτυχία σε όλες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και μου αρεσει και εμενα παρα πολυ και θα το ηθελα..ευχομαι πραγματικα μεσα απο την ψυχη μου να παει σε οποια οικογενεια το εχει την περισσοτερη αναγκη..Καθε παιδακι αξιζει ενα τετοιο κρεβατακι και η σκεψη πως καποιο δεν εχει την δυνατοτητα να το εχει με πληγωνει παρα πολυ..

Ευχομαι σε ολους οτι καλυτερο για τα παιδακια σας και το παιδακι που θα το παρει να εχει τα πιο γλυκα ονειρα μεσα σε αυτο ! καλα Χριστουγεννα σε ολους! @};-[smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

After 2 IVF and 2 misscarriages, we adopted a wonderful boy at the age of 15 days and now i will try again with a donor egg, if my endomitrium is thick enough!

I hope it works and have another baby too, a brother of MAXIMUS, and have white dreams as my hopes are now.....

HAPPY HOLIDAYS TO EVERYBODY AND NEVER GIVE UP YOUR DREAMS, EVEN FOR A WHITE, SHINY COSY BED. :D

DIANA,MAX,JEROEN

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ειναι τελειο πραγματικα εμεις εχουμε δυο δανεικες κουνιες για τα διδυμομπομπιρινια μας κ την μια δυστηχως πρεπει να την επιστρεψουμε μιας κ η κοπελα που μας την εδωσε ειναι εγκυος σε διδυμα κ αυτη οποτε ο ενας μπεμπης θα μεινει ανευ χιχι θα μας ερχοταν θειο δωρο. Ευχαριστουμε για τους ωραιους διαγωνισμους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ!!ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΝΕΟΣ ΧΡΟΝΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΙΑΤΙΚΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΜΗΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ.ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ:):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε για τον διαγωνισμό mammyland!!! Το κρεβατάκι είναι σούπερ!!!! Τυχερή όποια το κερδίσει!

Καλές γιορτές σε όλες με υγεία και αγάπη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...