Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μεγάλος διαγωνισμός του anatello.gr με ένα παιδικό κρεβατάκι δώρο!


lena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 334
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πολυ καλο το κρεβατακι!!!θελω κ εγω να μπω στην κληρωση!!

Ευχομαι να το παρει η μανουλα που το εχει περισσοτερο αναγκη!!!

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΕΥΤΗΧΙΑ !!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το κρεαβατάκι είναι τέλειο!!!!!!! Και για κοριτσάκι και για αγοράκι!!!!!!!!!!

Όποια και να το κερδίσει θα είναι πολύ τυχερή.

Εγώ αν το κερδίσω

:ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: θα το χαρίσω ή στην φίλη μου την Samantha ή στην φίλη μου Anastasia32.

Φιλιά σε όλες και καλή επιτυχία!!!!!!!!!!!!!!!!!

:-* :-* :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Πολύ χαίρομαι που σας άρεσε το δωράκι.Είναι πράγματι πανέμορφο! Μακάρι να το κερδίσει όποια το έχει περισσότερο ανάγκη. [smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πανεμορφο δωρο το κρεβατακι!!! Λατρεψα αμεσως την ιδεα!!! Pleaseeeeeeeeeee ας κερδισουμε κατι!!! Ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες μας και καλα Χριστουγεννα, προπαντων, με υγεια, αγαπη και τελειες οικογειανκες στιγμες!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι κατι που θα μας χρειαστει μιας και μεχρι το καλοκαιρι θα μας ερθει το δευτερο μωρακι.σε ευχαριστουμε λενα για τα ομορφα δωρακια που βαζεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω θελω να συμμετεχω!Αρε Ανδιανα εισαι καλη φιλη!Αν το κερδισεις να το δωσεις στη samantha που περιμενουν αμεσα την μπεμπουλα τους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω θελω να συμμετεχω!Αρε Ανδιανα εισαι καλη φιλη!Αν το κερδισεις να το δωσεις στη samantha που περιμενουν αμεσα την μπεμπουλα τους!!Εντομεταξυ την ημερα που θα γινει η κληρωση θα κανω και χωριακη μετα απο σπερματεγχυση...λετε να ειμαι 2 φορες τυχερη? μακαρι!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις το είδα το κρεβατάκι , κλωτσησε πολύ δυνατά το καραμελάκι μου, σαν να μου φωνάζει "Μανούλα το θέλωωω"

Το πιο ομορφο μερος για να κοιμηθει , μολις βγεί απο τη κοιλίτσα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγο παιδακι δεν εχο ..αλα ελπιζο απο ολι την καρδιαμου..που ο θεοσ τα μου δοσι σιντομα...

λεο να σιμετχο και εγο μπασ και τα μου φερι τιχι..ποτε δε ξερισ!! ποτε!!!

σασ φιλο ολεσ..και σε οσεσ εχετε παιδακι ,..να τα χερεστε..και οσεσ ιστε εγκιουλεσ..να εχετε μια ομορφι εγκιμοσινι..και υγιεστατα μορακι!! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετά τα Χριστούγεννα περιμένω το πιο όμορφο δώρο που θα μπορούσα να έχω, το αγγελούδι μου!!!! Και αυτό το κρεβατάκι θα ήταν το πιο όμορφο δώρο για να κοιμίζω ένα αγγελούδι σαν το μωρό μου!! Καλή επιτυχία σε όλες και καλά Χριστούγεννα!!! [smilie=angel11.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά... εχω πάθει την πλακάρα μου.Είναι τέλειο και είμαι μεγάλη λάτρης των swarovski !!! :D:D

Όχι απλά ψήνομαι έχω ξεροψηθεί.....και οτι λέγαμε οτι πρέπει να βγάλουμε το μπουμπούκι μας από το λίκνο...Τι καλύτερο απο να κοιμάται στο τέλειο κρεββατάκι.Perfect timing! :lol::lol: Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια ευχομαι!!!Κάλες γιορτές να έχουμε και με το καλό το 2011!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...