Μετάβαση σε περιεχόμενο

νεο μελος και συντομα και νεα μανουλα


Recommended Posts

Καλησπερα!Σημερα βρηκα τυχαια το mammyland ,και αποφασισα να γινω μελος!Ειμαι η Ηλιαννα,25 ετων και συντομα μανουλα.Περιμενω διδυμακια.Ελπιζω να τα λεμε συχνα και οι πιο εμπειρες να μου δινουν χρησιμες συμβουλες.:P Να χαιρεστε να παιδακαι σας και οσες δεν εχετε να αποκτησε συντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γεια σου Παπακι!Ναι πραγματι μ εναν σμπαρο δυο τριγωνια.Και εμεις πεσαμε απ τα συννεφα οταν το μαθαμε γιατι δεν εχουμε κληρονομικοτητα.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Παπακι!Ναι πραγματι μ εναν σμπαρο δυο τριγωνια.Και εμεις πεσαμε απ τα συννεφα οταν το μαθαμε γιατι δεν εχουμε κληρονομικοτητα.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΗΛΙΑΝΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!

ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!

ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΝΙΟΠΑΝΤΡΗ;;; ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ..

ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΙΟΛΑΣ..

ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΑΡΧΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΗΛΙΑΝΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!

ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!

ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΝΙΟΠΑΝΤΡΗ;;; ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ..

ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΙΟΛΑΣ..

ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΑΡΧΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ηλιάνα μου, με το καλό τα δίδυμακια σου, ότι θες ρώτα εμείς εδώ είμαστε!!!

Εγώ είμαι η Αγγελική 24 ετών και στης 31/10 πρώτα ο θεός θα γεννήσω ένα κοριτσάκι!!!!

Φιλάκια,

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ηλιάνα μου, με το καλό τα δίδυμακια σου, ότι θες ρώτα εμείς εδώ είμαστε!!!

Εγώ είμαι η Αγγελική 24 ετών και στης 31/10 πρώτα ο θεός θα γεννήσω ένα κοριτσάκι!!!!

Φιλάκια,

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BabyBoom,σ ευχαριστω πολυ, με το καλο η μπεμπουλα σου!Ναι ειμαι νιοπαντρη,παντρευτηκα 11/10.Αγγελικη μου,δηλαδη ειναι θεμα λιγων ημερων η αφηξη της μικρουλας σου!Με το καλο!Πως νιωθεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BabyBoom,σ ευχαριστω πολυ, με το καλο η μπεμπουλα σου!Ναι ειμαι νιοπαντρη,παντρευτηκα 11/10.Αγγελικη μου,δηλαδη ειναι θεμα λιγων ημερων η αφηξη της μικρουλας σου!Με το καλο!Πως νιωθεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα Ηλιαννα!

Ειμαι η ΜΑΡΙΑ 28χρ. και εχω μια κορη 2 χρ. που εχετε το ιδιο υπεροχο ονομα και περιμενω και το 2ο παιδακι μου που ειναι μολις 5 εβδομαδων.

Ευχομαι να σου αρεσει εδω και να τα λεμε! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα Ηλιαννα!

Ειμαι η ΜΑΡΙΑ 28χρ. και εχω μια κορη 2 χρ. που εχετε το ιδιο υπεροχο ονομα και περιμενω και το 2ο παιδακι μου που ειναι μολις 5 εβδομαδων.

Ευχομαι να σου αρεσει εδω και να τα λεμε! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

iliana μου γειά σου και απο μένα....

Είμαι η Ειρήνη 29 χρονών και περιμένω το πρωτο μου παιδάκι μέχρι τις 11 Γενάρη..Πιστεύω οτι είσαι τυχερή που έχεις με την μία διδυμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

iliana μου γειά σου και απο μένα....

Είμαι η Ειρήνη 29 χρονών και περιμένω το πρωτο μου παιδάκι μέχρι τις 11 Γενάρη..Πιστεύω οτι είσαι τυχερή που έχεις με την μία διδυμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Ειρηνη(γραφαμε συγχρονως!)Χ ευχαριστω για τα καλα σου λογια.Με το καλο και εσυ!!!Σου ευχομαι να ναι γερο το παιδακι σου και να το μεγαλωσεις με πολυ πολυ αγαπη!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Ειρηνη(γραφαμε συγχρονως!)Χ ευχαριστω για τα καλα σου λογια.Με το καλο και εσυ!!!Σου ευχομαι να ναι γερο το παιδακι σου και να το μεγαλωσεις με πολυ πολυ αγαπη!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ηλιάννα!!! Καλωσήρθες, να έχετε μία ευτυχισμένη και ξένοιαστη ζωή και με το καλό να φέρεις στον κόσμο τα διδυμάκια σας!!!

Είμαι η Κυριακή, κλείνω τα 29 σε μερικούς μήνες και έχω μία κορούλα, τη Μαρία, που κλείνει τον πρώτο χρόνο της ζωής της την Τρίτη!!!

Πιστεύω να τα λέμε!!! :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ηλιάννα!!! Καλωσήρθες, να έχετε μία ευτυχισμένη και ξένοιαστη ζωή και με το καλό να φέρεις στον κόσμο τα διδυμάκια σας!!!

Είμαι η Κυριακή, κλείνω τα 29 σε μερικούς μήνες και έχω μία κορούλα, τη Μαρία, που κλείνει τον πρώτο χρόνο της ζωής της την Τρίτη!!!

Πιστεύω να τα λέμε!!! :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...