Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα Μωρακια του 2011 για παντα!!!!


Recommended Posts

γεια σας ομορφογκαστρουλιτσες μου...

βλεπω πως ειστε ολες καλα κ χαιρομαι πολυ...

μπραβο στην κατερινουλα κ στο μαρακι μας...

κ μεις μια χαρουλα ειμαστε..αναμενω την πεμπτη με τρελα...κ την παρασκευη με φοβο...ουφ..

μαρακι μου εγω θα κανω λαπαροσκοπικη γιατι απο τα λιγα που καταλαβα ειναι οτι εχω διδυμα,οτι με αυτη τη μεθοδο το ραμμα δεν περναει απο τον κολπο κ ετσι αποφευγουμε την μολυνση κ θεωρειται πιο ασφαλεστερη μεθοδος.επισης η αντιβιωση που θα παρω θα ειναι ελαχιστη σε σχεση με την αλλη...σκεψου οτι εδω την κανει μονο ενας..την πεμπτη θα παω για αυχενικη κ εαν ολα ειναι καλα παρασκευη μπαινω...δλδ θα ειμαι 11 εβδομαδων

εαν ειχα μονο ενα παιδακι θα μου εκανε την κλασικη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα καλησπερα χρονια πολλα σε ολους οσους γιορταζουν..με το καλο κοριτσια...

σημερα πηγαμε και στο γιατρο και ακουσαμε καρδουλα την πρωτη φορα ακουσα καρδια στις 7 και 1 και τωρα ειμαι 8 εβδομαδων αλλα μου ειπε ο γιατρος οτι μου βγαζει το κομπουτερ οτι ειμαι 7 και 1 γαιτι το μωρακι ειναι λιγο πιο μικρο αλλα μου ειπε μην αγχωνεσαι μετα μπορει να μεγαλωσει και να δειχνει ακριβως τις εβδομαδες που εισαι..αυτα τα νεα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSIA!!!!!!!!!TI KANETE? SHMERA 8A PAW STO GIATRO STIS 5K30...MAKARI NA EINAI OLA KALA.!!AERINI MOU TI KANEIS PWS AIS8ANESAI?EGW PRAGMATIKA DE TO EXW PISTEPSEI AKOMH...

MARILOU MOU ,MOU FAINETAI OTI EXEIS DIKIO.8A PERIMENW ALLO 1,5 MHNA (NA KLEISW 3MHNO)KAI PARAPANW KAI MONO EAN O GIATROS MOU TO EPITREPSEI 8A PAW.EYXARISTW POLY PANTWS :x:x:x:x:D MARILOY EXEIS DIDYMA?????

DOSIA KALHMERA KAI SE SENA!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς τα κορίτσια, Χαρά μου με το καλό να δείτε το μωράκι σας σήμερα!

Καλημέρα Cesilia, πώς πάνε οι αναγούλες? Εγώ πάνω που είπα ότι μόνο το πρωί δεν έχω άρχισα να έχω και το πρωί! Κάπου διάβασα ότι αυτές τις εβδομάδες (8η-9η) η Hcg ανεβαίνει πολύ(100 000) και οι ναυτίες και οι ζαλάδες γίνονται πιο έντονες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε ξερνουσα ολη νυχτα..πολυ πικρα..το στομαχι μου ειναι χαλια..σε καποια φαση νομιζα οτι θα βγαλω τα εντερα μου!!!

Ειχα και τον μικρο μαζι μας σημερα γιατι δεν ηταν καλα το βραδυ και τον εφερε ο αντρα ςμου και δεν κοιμηθηκα καθολου.

Ζαλαδες δεν εχω πολλες αλλα αυτοι οι εμετοι μου θυμιζουν την προηγουμεν εγκυμοσυνη και ειμαι πολυ μπλιαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ευτυχώς δεν ξερνάω... μόνο ανακατεύομαι-ζαλίζομαι! Αν ξερνούσα κιόλας δεν ξέρω ώς θα ήμουν! Υπομονή κοπέλα μου!

Βρήκα και μία φωτό που νομίζω μας ταιριάζει... έτσι για να γελάσουμε και λίγο! ;);););)

pregnancy300x263.jpg

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xara mou kala eimai, ate na deis to thaumataki sou gia na pernoume kai emeis seira...molis ertheis mpes na mas peis...min mas kratas se agonia sti katastasi mas :lol::lol::lol::lol::lol:

kopeles to stomaxi mou arxise na me ponaei kai emena...anagoules exo alla den kano emeto...isos an ekana tha iremouse to stomaxi mou ligo...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

8A SAS ENHMERWSW AMESWS!!!EYTYXWS KORITSIA EGW DEN EXW TIPOTA APO AYTA,APLA WRES WRES NIW8W OTI8ELW NA KOIMH8W.TWRA DE KSERW EAN AYTO EINAI KALO POU DEN EXW OUTE ZALADES OUTE TO STOMAXI MOU.APLA O ORGANISMOS MOU ZHTAEI SUNEXEIA GALA NA PINW KAI AGGOURIA!!OLO AGGOURIA ZHTAW ...!!! :lol::lol::lol:

DOSIA ,CECILIA POSO EBDOMADWN EISTE ESEIS?AERINI KSERW GIA SENA....SAN KAI EMENA!!

EXW AGWNIA GIA SHMERA ...DHLADH 8A EINAI H PRWTH TOU FWTOGRAFIA????DE TO PISTEYW OLO AYTO!!!!!!!!!!!DE MPORW NA TO SYNEIDHTOPOIHSW!!!!! 8-}8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά μου εγω είμαι 9εβδ. και κάτι...

Σωστά το είπες θα είναι η πρώτη φωτό του μωρού σου!!! Δεν υπάρχει πιο ωραίο πράγμα!!! Εύχομαι να το απολαύσεις σήμερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά μου εγω είμαι 9εβδ. και κάτι...

Σωστά το είπες θα είναι η πρώτη φωτό του μωρού σου!!! Δεν υπάρχει πιο ωραίο πράγμα!!! Εύχομαι να το απολαύσεις σήμερα!!!

AX DOSIA MOU.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλά να σου πώ και αυτό στη πρώτη φωτό δεν θα δείς και πολλά πράγματα...(αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είναι ΤΕΛΕΙΟ!!!) τα καλά αρχίζουν απο την 9η και μετά που έχουν χεράκια ποδαράκια κουνιούνται κάνουν τούμπες!!! Κάθε υπέρηχος θα είναι μία τέλεια εμπειρία απο εδώ και πέρα! Γιαυτό χαλάρωσε και απόλαυσέ το!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρω στους 4 μηνες περιπου αν θυμαμαι καλα.

Αλλα και τωτε οπως και τωρα ειναι τοτελευταιο που με ενδιαφερει...φυσικα η μαμα μου, η πεθερα μου και ο πεθερο ςμου το εχουν δεσει κομπο οτι θα ειναι κοριτσι, μονο ο μπαμπας μου περιμενει αγορι μπας και παρει το ονομα του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται ότι ναναι γερό να ναι! απλά ρωτάω γιατί εμένα την πρηγούμενη φορά μου είχα πεί φύλο στην αυχενική (12η εβδομάδα)

Ναι ναι Χαρά μου χεράκια και ποδαράκια!! Είναι τέλειο το θέαμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα εγκυουλες μου!!!!!!!!Τι κανετε??

Εγω καλα ακομη σημερα..χτες ημουν χαλιαααα ολο ανακατευομουν κ που επεσα για υπνο ανακατευομουν...

Το μεσημερι εφαγα λαχανοντολμαδες τους ευχαριστηθηκα ηταν τελειοι...αλλα μετααααα....ημουν χαλιαααα...

Σημερα ακομη ειμαι καλα..εμετους δεν εχω ακομη ..μονο ανακατωσουρες...

Χαρα μου με το καλο ο υπερηχος!!!!!!!!!

Εγω ακομη 4 μερουλες.....για να ακουσω αυτον τον υπεροχο ηχο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κατερίνα!! Καλώς ήρθες στο club με τις αναγούλες!!! :lol::lol::lol::lol: Εμένα το σλόγκαν μου είναι ανακατεύομαι - ζαλίζομαι αλλά μαρέσειιιιιι!!!!

Με το καλό να περάσουν οι μέρες για να ακούσεις και εσύ το μωράκι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως σας βρηκα Diosa μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):)

Μου αρεσει το σλογκαν σου..θα το υιοθετησω κ γω!!!!! :D:D:D

Ναι αντε να περασουν να ακουσω την καρδουλα και να ναι ολα καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Για αλλη μια φορα ανυπομονωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...