Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα Μωρακια του 2011 για παντα!!!!


Recommended Posts

Εδα φως και μπηκα να πω μια καλημερα!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ λοιπον σε ολες!!!!!

Καλε ειδα καλα ή με γελουν τα ματια μου;;; Η DOSIA ειναι εγκυος;;;;;; :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πατατουλα μου ειμαστε στην ιδια παρεα τελικα!!!!Και θ αμαστε για τους υπολοιπους 8 μηνες!!!!!!!!

Χαρα μου συγχαρητηριαααααααααααααααα να χεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!

Στο εξωμητριο εχεις συνηθως αιμα κι η χοριακη δεν ανεβαινει σωστα!!Εσενα ειναι μια χαρα μην ανησυχεις!!!!!!

Μαριλου εμεις απο εξωσωματικες ειμαστε γενικα λενε πιο ευαισθητες εγκυμοσυνες γι αυτο..ετσι μου ειπαν δενξερω σιγουρα...

Τα διδυμα συνηθως γεννιουνται το πολυ μεχρι την 36η βδομαδα αντε 37η..δεν τα αφηνουν να ζοριστουν...μην αγχωνεσαι λοιπον...

Κοριτσακια καντε copy/paste στη λιστα και προσθετετε τα δικα σας στοιχεια...οχι παραθεση

Φιλακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χαρά!!!! Τέλεια η χοριακή σου μπράβο!! Άντε με το καλό να δείτε και τον σάκο την Τρίτη! Να έχεις μία τέλεια και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Για τα πονάκια που λές που και πού έχω και και γώ... κάτι σαν τσιμπιματάκια... Ο γιατρός λέει ότι είναι απο την μήτρα που μεγαλώνει..

Lollipopaaaaakiiiii!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* Ήρθε και σειρά μου, είδες? Τι κάνουν τα Lollipopakia????

Εντωμεταξύ κορίτσια είμαι στη δουλειά και γίνεται ένας ψιλοχαμός... γιαυτό αργώ να απαντήσω να ξέρετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΗΘΕΙΑ?????!!!OXI δεν εχουμε στις οικογενειες μας διδυμα..

χαιρομαι που ειναι ολα δειχνουν φυσιολογικα!!!! [smilie=love4.gif](*)(*)(*)(*) κοριτσια ευχομαι να εχουμε μια ευχαριστη εγκυμοσυνη!!!!!!η τελευταια μου περιδος ηταν 30/10.αρα γυρω στις 4-5εβδομαδος και ισως και πιο λιγο..!!!ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!!!!! :P:P ΑΦΟΥ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ..ΕΝΤΑΞΕΙ...ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΗΣΥΧΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια οποτε βλεπω μωρο,ακουω για εγκυμοσυνη,βλεπω μαιευτηριο στη τηλεοραση ακομη κ διαφημιση κλαιω!!!!Συγκινουμε πολυ πολυ ευκολα...

Εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα μου ,εγω ακομη δε συγκινουμε ευκολα..ακομη ..

δε το εχω πιστεψει και ολας!!!!!!! :D:D

απλα το μονο που με ενοχλει που και που ειναι αυτα τα πονακια ...που χθες το βραδυ ηταν πιο δυνατα!!!

dosia να εχεις και εσυ μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!ολες κοριτσια...

δε το εχω πει εδω στη δουλεια σε κανεναν..θα βαλω ομως αδεια καποιες μερουλες διοτι νιωθω κουρασμενη και ατονη...νυσταζω λιγο..!!

οσο για ορεξη δε πειναω κοριτσια ,εσεις???μονο τη προηγουμενη εβδομαδα ετρωγα καθε μερα μπακαλιαρο!!!!!!!!!!!!αν ειναι δυνατον!!!!τωρα ζηταω να πινω μονο γαλα και πορτοκαλαδες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε εγώ συγκινούμαι... γενικώς έχω γίνει ψιλοαναίσθητη... :lol::lol:

Ούτε να τρώω κάτι συγκεκριμένο θέλω... ούτε και ποσότητες μεγάλες... έχω αρκετές αναγούλες όμως σε όλη τη διάρκεια της ημέρας... και υπνηλία... πάρα πολύ υπνηλία...

Χαρά μου σε ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera eggioules...ti oraia pou megalonei i parea, patata mou kalos orises :-h:-h:-h:-h:-h

xara m ti kaneis koukla m? kale eimaste akrivos stis idies meres...kai emena teleutaia periodos itan 30/11...fisika ego ekana topothetisi ara den 3ero an tha exoume diaforetikes meres...tha pas tin triti e? ego tin epomeni triti exo rantevou kai eimai mesa stin agonia...alla thetiki skepsi pano apo ola kai tha pane mia xara ;);););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

----ΟΝΟΜΑ----------------Τ.Ε.Ρ---------------Π.Η.Τ-----------ΥΠΕΡΗΧΟΣ

1)marilou85-----------23/09/2010--------30/06/2011----9/12 αυχενικη

2)..katerina....-------21/10/2010--------29/07/2011----4/12 πρωτος

3)DIOSA----------------28/09/2010--------10/07/2011----

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ακριβως τις ιδιες μερες αερινη!!!!!!!!!!!!!ΟΥΑΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!! :D:D:D:D

χοριακη εκανα χθες αλλα ο γιατρος ,μου εκλεισε ραντευου για τη τριτη - δεν αντεχω θελω σημερα!!!!!!!!!!!την αλλη εβδομαδα δινω και εξετασεις,ειχα αφησει τα αγγλικα μου..χωρις να παρω καποιο χαρτι.. και δινω το αλλο σαββατο...τωρα δε θα ειμαι μονη μου...θα εχω καποιον να μου λεει τις λυσεις...!!!!!!!!! :D:D

patata καλως ηρθες μαζι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mprabooooooooooooooooooooo!!!!!!!! :-bd:-bd[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ακριβως τις ιδιες μερες αερινη!!!!!!!!!!!!!ΟΥΑΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!! :D:D:D:D

χοριακη εκανα χθες αλλα ο γιατρος ,μου εκλεισε ραντευου για τη τριτη - δεν αντεχω θελω σημερα!!!!!!!!!!!την αλλη εβδομαδα δινω και εξετασεις,ειχα αφησει τα αγγλικα μου..χωρις να παρω καποιο χαρτι.. και δινω το αλλο σαββατο...τωρα δε θα ειμαι μονη μου...θα εχω καποιον να μου λεει τις λυσεις...!!!!!!!!! :D:D

patata καλως ηρθες μαζι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mprabooooooooooooooooooooo!!!!!!!! :-bd:-bd[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

ti simptosi einai auti...kai exo dino e3etaseis tin alli evdomada :o:o:o kali mas epitixia :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΟΜΑ----------------Τ.Ε.Ρ---------------Π.Η.Τ-----------ΥΠΕΡΗΧΟΣ

1)marilou85-----------23/09/2010--------30/06/2011----9/12 αυχενικη

2)..katerina....-------21/10/2010--------29/07/2011----4/12 πρωτος

3)DIOSA----------------28/09/2010--------10/07/2011----

4) cesilia................26/10/10..........31/07/2011.....13/12 πρωτος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti simptosi einai auti...kai exo dino e3etaseis tin alli evdomada :o:o:o kali mas epitixia :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

ΑΑΑΑΑΑ!!!!!ΚΑΛή μας επιτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κοριτσια πως μπαινει η λεζαντα απο κατω με το ποσο εβομαδων ειμαι.....???? :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΟΜΑ----------------Τ.Ε.Ρ---------------Π.Η.Τ-----------ΥΠΕΡΗΧΟΣ

1)marilou85-----------23/09/2010--------30/06/2011----9/12 αυχενικη

2)..katerina....-------21/10/2010--------29/07/2011----4/12 πρωτος

3)DIOSA----------------28/09/2010--------10/07/2011----

4) cesilia................26/10/10..........31/07/2011.....13/12 πρωτος

5)aerini.................30/10/10...........04/08/2011.....14/12 πρωτος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά πάτα πάνω εκεί που λέει "Make a pregnancy ticker" της αερινής και θα πάς στη σελίδα.... βάλε τις ημερομηνίες σου κτλ και μετά κάνε αντιγραφή το BBCode και πάνε να το κάνεις επικόλληση στην υπογραφή σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kopeles mou thelo tin voithia sas....

eimai para poli agxomeni, klaio sinexeia...exo agonia giati akomi den ekana iperixo kai favamai parapoli mipos kati den paei kala...den 3ero ti na kano, i psixologia pou einai xalia kai niotho k enoxi giati prepei na iremiso giati den kanei kalo sto moraki...

tha pao gia iperixo stis 14/12, pira til na pao pio noris alla mou eipe na moin agxonoume kai den mou edose pio noris rantevou....

akousa kai gia mia steni mou pou itan eggios kai telika itan e3omitrio kai den antexo....

ti na kano? pos na iremiso?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αερινη χαλαρωσε

αμα εχει τοσο πολυ αγχος πηγενε σε καποιο εφημερευον νοσοκομειο, πες πως εισαι εγγυος αλλα ειχες αιμα και φοβασαι για εξωμητριο και θα σου κανουν αυτο υπερυχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aerini μου ψυχραιμία.... Το άγχος στην κατάσταση σου δεν βοηθάει και το ξέρεις...έτσι? Πιο νωρίς να πάς να κάνεις τι βρε κοπέλα μου? αφού δεν θα δείς κάτι... κάνε λίγη υπομονούλα... αν αρχίσεις και κάνεις έτσι απο τώρα στη συνέχεια τι θα κάνεις βρε κορίτσι μου? Θα στεναχωρείς το μωράκι σου έτσι χωρίς λόγο? ΑΑΑ θα σε μαλώσω εεεεε!!! Και το ότι συνέβη κάτι κακό σε κάποια άλλη δεν σημαίνει ότι θα το πάθουμε και εμείς.... γιαυτό ψυχραιμία και ηρεμία και όλα θα γίνουν... θα περάσουν οι μέρες και θα δείς το μωράκι σου... και θα ησυχάσεις... όλα καλά θα πάνε! Για να ηρεμήσεις ο μόνος τρόπος είναι να μην το σκέφτεσαι και σε καμία περίπτωση να μην βάζεις το κακό στο μυαλό σου!!! Εγώ πάντα το λέω και πάντα θα το λέω... σκέψου θετικά για να σου συμβαίνουν θετικά πράγματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!! Να μπω στην παρέα σας??? Μετά από 2 εβδομάδες καθυστέρηση και αρνητικά τεστ..τελικά ΄τη Δευτέρα ειχα θετικό τεστ, την Τριτη 640 χοριακή και χθες 2015 χοριακή...Και ναι..θα κάνω ένα λιονταράκι σαν εμένα...ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΜΑΣ!!!! Σήμερα πάμε για τον 1ο υπέρηχο..Εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά και να φτάσω μέχρι το τέλος..

Καλή εγκυμοσύνη σε όλες μας και άντε να τα λέμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kopeles mou thelo tin voithia sas....

eimai para poli agxomeni, klaio sinexeia...exo agonia giati akomi den ekana iperixo kai favamai parapoli mipos kati den paei kala...den 3ero ti na kano, i psixologia pou einai xalia kai niotho k enoxi giati prepei na iremiso giati den kanei kalo sto moraki...

tha pao gia iperixo stis 14/12, pira til na pao pio noris alla mou eipe na moin agxonoume kai den mou edose pio noris rantevou....

akousa kai gia mia steni mou pou itan eggios kai telika itan e3omitrio kai den antexo....

ti na kano? pos na iremiso?

aerini uα σε χαστουκισω :evil: μη νομιζεις επειδη εφυγα απο εδω δεν σε παρακολουθω....ειπαμε ηρεμιααααααα το σπορακι σου τα νιωθει ολα!!!Ελα παμεεε παρε βαθιες ανασες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!! Να μπω στην παρέα σας??? Μετά από 2 εβδομάδες καθυστέρηση και αρνητικά τεστ..τελικά ΄τη Δευτέρα ειχα θετικό τεστ, την Τριτη 640 χοριακή και χθες 2015 χοριακή...Και ναι..θα κάνω ένα λιονταράκι σαν εμένα...ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΜΑΣ!!!! Σήμερα πάμε για τον 1ο υπέρηχο..Εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά και να φτάσω μέχρι το τέλος..

Καλή εγκυμοσύνη σε όλες μας και άντε να τα λέμε!!!

Μαράκιιιι μουυυυυυ!!!!! Κοριτσάκι μου!!!!! Να που βρισκόμαστε και εδώ!!!! Αχ πολύ χάρηκα!!!! Πάρα πολύ όμως!!!!! Εύχομαι να έχεις μια ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑ - ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ εγκυμοσύνη!!!! ΚΑλώς μας ήρθες λοιπόν και με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!! Σε Φιλώ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aerini uα σε χαστουκισω :evil: μη νομιζεις επειδη εφυγα απο εδω δεν σε παρακολουθω....ειπαμε ηρεμιααααααα το σπορακι σου τα νιωθει ολα!!!Ελα παμεεε παρε βαθιες ανασες :D

Πες τα βρε Αναστασία μου πές τα!!!! ΣΥΜΦΩΝΩ!!!! ΣΥΜΦΩΝΩ!!! ΣΥΜΦΩΝΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...