Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΦΟΡΑ -ΖΗΤΗΣΗ ΦΑΡΜΑΚΩΝ


Recommended Posts

εχω 3 φυσσιγια puregon των 900μον που ληγουν 10/2014 (παραδοση σε θεσ/νικη γιατι θέλουν ψυγειο) και δυο κουτια ARVEKAP 0,1. Οποια ενδιαφερεται (που δεν εχει την οικονομικη δυνατοτητα, ή δε μπορει να περασει επιτροπη) ας μου στειλει μηνυμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Έχω μια Gonal, αλλά έχει τα εξής θέματα: 1)λήγει 09/2014 και 2) έχει αφαιρεθεί μια ποσότητα με σύριγγα (το καπάκι ασφαλείας υπάρχει). Ωστόσο λυπάμαι να την πετάξω γιατί είδα οτι κοστίζει γύρω στα 95 ευρώ. Αν κάποια κοπέλα θεωρεί οτι την θέλει, ας μου στείλει μήνυμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΘΕΜΑ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΦΤΙΑΧΘΕΙ ΩΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΤΟΠΙΚ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΓΚΟΝΑΛ ΤΩΝ 900 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΠΕΡΙΣΣΕΨΕ ΘΑ ΤΗΣ ΗΜΟΥΝ ΥΠΟΧΡΕΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εχω 2 900αρες γκοναλ που ληγουν τελη οκτωβριου. Οποια ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ.  Ειναι στο ψυγειο.

 

 

 

 

 

 

οι ενεσεις δωθηκαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

 

ΧΑΡΙΖΩ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΑΡΒΕΚΑΠ(ARVEKAP 0.1) ΛΕΙΠΕΙ ΕΝΑ ΦΥΑΛΙΔΙΟ ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΧΑΜΕ  ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΚΟΥΤΙΑ ΜΕΡΙΟΝΑΛ(MERIONAL O.75) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΗΓΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΕΡΙΣΕΨΑΝ. ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΜΑΙΛ ΜΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΑΣ ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΛΕΣΩ ΑΜΕΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΣΤΕΙΛΩ(broumasp@hol.gr)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας,

 

Χρειάζομαι ενέσεις Puregon διότι δεν δικαιούμαι άλλες από το ταμείο μου. Εάν υπάρχει κάποια κοπέλα που δεν τις χρειάζεται πια θα ήμουν ευγνώμων. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Geia sas koritsia.... kali epituxia se oles euxomai... apla thelw na xarisw GONAL F PEN 900 IU. exw tesseris diathesimes oi opoies ligoun to febrouario ...egw den tha mporesw na tis xrisimopoiisw logo oikonomikwn alla mporei kapoia kopela na tis exei amesa anagki.einai swsta sintirimenes...opoia endiaferetai as mou apantisei..euxaristw kai kali xronia...gemati mpempakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia.... kali epituxia se oles euxomai... apla thelw na xarisw GONAL F PEN 900 IU. exw tesseris diathesimes oi opoies ligoun to febrouario ...egw den tha mporesw na tis xrisimopoiisw logo oikonomikwn alla mporei kapoia kopela na tis exei amesa anagki.einai swsta sintirimenes...opoia endiaferetai as mou apantisei..euxaristw kai kali xronia...gemati mpempakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΧΑΡΙΖΩ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΑΡΒΕΚΑΠ(ARVEKAP 0.1) ΛΕΙΠΕΙ ΕΝΑ ΦΥΑΛΙΔΙΟ ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΧΑΜΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΚΟΥΤΙΑ ΜΕΡΙΟΝΑΛ(MERIONAL O.75) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΗΓΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΕΡΙΣΕΨΑΝ. ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΜΑΙΛ ΜΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΑΣ ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΛΕΣΩ ΑΜΕΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΣΤΕΙΛΩ(broumasp@hol.gr)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα κορίτσια,

 

χρειάζομαι το φάρμακο gonal, γύρω στις 1200 μονάδες...αν υπάρχει κάποια κοπέλα που δεν τις χρειάζεται θα της είμαι υπόχρεη.

 

Όπως και να 'χει σας ευχαριστώ πολύ που υπάρχετε και μας ακούτε

Εγώ είμαι νέα χρήστρια αλλά έμπαινα σχεδόν καθημερινά και διάβασα τους προβληματισμούς, τις ιστορίες και τον αγώνα που κάνει ο καθένας για να πετύχει το ακατόρθωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dimitra82, τις έχεις δώσει τις gonal;  είσαι από Αθήνα;

 

Geia sas koritsia.... kali epituxia se oles euxomai... apla thelw na xarisw GONAL F PEN 900 IU. exw tesseris diathesimes oi opoies ligoun to febrouario ...egw den tha mporesw na tis xrisimopoiisw logo oikonomikwn alla mporei kapoia kopela na tis exei amesa anagki.einai swsta sintirimenes...opoia endiaferetai as mou apantisei..euxaristw kai kali xronia...gemati mpempakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια...Ξεκιναω αμεσα προσπαθεια εξωσωματικης και χρειαζομαι επειγοντως 600 μοναδες ενεσεων  Gonal puregon minerial altermon οτι εχετε ,οποια δεν τα χρειαζεται θα με βοηθουσε πολυ... Ειμαι απο Θεσσαλονίκη... Καλη δυναμη σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Κορίτσια, αναζητώ επειγόντως φαρμακα εγκυμοσυνης GONAL.Αν οποιαδήποτε κοπέλα έχει στη διάθεσή της απο πριν περισσεούμενεςπου δεν τις χρειάζεται πλέον και μπορεί να με βοηθήσει θα το εκτιμούσα αφάνταστα,βρίσκομαι σε μεγάλη ανάγκη!!!!!!!!!​ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΛΥ ΕΠΥΤΙΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα!

χρειαζομαι για την αμεση προσπαθεια μου  Puregon ,εχασα τα διδυμάκια 22 εβδομαδων και  η  επομενες προσπαθειες ηταν μηδενικη χοριακη.τωρα η μονη ελπιδα μου ειναι να βρω  φαρμακα και παλι απο την αρχη. περιμενω με αγωνια .σας ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα!

χρειαζομαι για την αμεση προσπαθεια μου  Puregon ,εχασα τα διδυμάκια 22 εβδομαδων και  η  επομενες προσπαθειες ηταν μηδενικη χοριακη.τωρα η μονη ελπιδα μου ειναι να βρω  φαρμακα και παλι απο την αρχη. περιμενω με αγωνια .σας ευχαριστώ

to e-mail  eva7676@hotmail.com

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, αναζητώ επειγόντως φαρμακα εγκυμοσυνης GONAL.Αν οποιαδήποτε κοπέλα έχει στη διάθεσή της απο πριν περισσεούμενεςπου δεν τις χρειάζεται πλέον και μπορεί να με βοηθήσει θα το εκτιμούσα αφάνταστα,βρίσκομαι σε μεγάλη ανάγκη!!!!!!!!!​ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΛΥ ΕΠΥΤΙΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!

kaneis vre koritsakia moy? [smilie=sad7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΥΔΟΜΑΔΑ!!!!ΤΟΝ ΑPRILO PALH PIRA MIDENIKH XORIAKH [smilie=sad7.gif]  [smilie=sad7.gif]  [smilie=sad7.gif] MAZEVONDAS TA KOMATIA MOY PALH ZHTW THN VOHTHEIA SAS!!!! Αναζητώ επειγόντως φαρμακα εγκυμοσυνης GONAL I MENOPOUR.Αν οποιαδήποτε κοπέλα έχει στη διάθεσή της απο πριν περισσεούμενες που δεν τις χρειάζεται πλέον και μπορεί να με βοηθήσει θα το εκτιμούσα αφάνταστα,βρίσκομαι σε μεγάλη ανάγκη!!!!!!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΛH ΕΠΥΤΙΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας είμαι παλιό μέλος, αλλά για κάποιο λόγο δεν μπορώ πλέον να μπω.

Χρειάζομαι gonal ή puregon για να ξεκινήσω την επόμενη προσπάθειά μου.

Αν έχουν περισσέψει εκλιπαρώ να με εξυπηρετήσετε.

Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...