Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΦΟΡΑ -ΖΗΤΗΣΗ ΦΑΡΜΑΚΩΝ


Recommended Posts

SOS!!!!!!!!!!Καλησπέρα Κορίτσια, αναζητώ επειγόντως φαρμακα εγκυμοσυνης DARONDA,PREGNYL KE MERIONAL H MENOPUR.Δυστυχώς σαν ανεργη δεν μπορω να τα γράψω σε βιβλιάριο για να πληρώσω μόνο συμμετοχή. .Αν οποιαδήποτε κοπέλα έχει στη διάθεσή της απο πριν περισσεούμενες που δεν τις χρειάζεται πλέον και μπορεί να με βοηθήσει θα το εκτιμούσα αφάνταστα,βρίσκομαι σε μεγάλη ανάγκη!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΚΟΡΙΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΜΙΑ PUREGON 600 ΚΑΙ 1 ΚΟΥΤΙ ORGALUTRAN 0.25mg/0.5ml. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΟΛΥ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Bianca 23. Αν έχεις ακόμη τις 2 gonal, θα ήθελα να επικοινωνίσουμε. Εγώ αρχίζω στις 10/10/13. Αν οι ημερομηνίες τους είναι εντάξει θα τις ήθελα πάρα πολύ.Ευχαριστώ πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κοριτσια δεν ηξερα οτι ανοιξατε εδω αυτο το θεμα.

Εχω 2 κουτια Puregon των 900 που ληγουν τον δεκεμβριο του 2013. Εγω θα κανω προσπαθεια τον Ιανουαριο του 2014. Αν υπαρχει καποια κοπελα που κανει τωρα προσπαθεια και θελει να τις ανταλλαξουμε παρακαλω ας στειλει μηνυμα!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, υπάρχει άμεση ανάγκη για Gonal, είμαστε μέρες πριν την λήψη και δεν έφτασε τελικά δυστυχώς το φάρμακο και οικονομικά είμαστε στα δανικά . Αν κάποια κοπέλα έχει και περισσέψει παρακαλώ να βοηθήσει. ευχαριστώ

Αγοράσαμε τελικά, δεν προλαβαίναμε. άντε να δούμε με το καλό

Επεξεργάστηκε από dimhai
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

γεια σας κοριτσια μου!θα κανω την επομενη προσπαθεια αρχες Φεβρουαριου και θα χρειαστω menopur η gonal.σε οποια κοπελα εχουν περισεψει και δεν τα χρειαζεται πλεον αν ηθελε να επικοινωνησει μαζι μου!

ευχαριστω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα κορίτσια μου.

Είμαι στην 7η προσπάθεια και έχω ξεκινήσει τις ενεσούλες. Λόγω όμως αυξημένης δόσης δε θα με φτάσουν τα φάρμακα που αγόρασα. Χρειάζομαι επειγόντως γκονάλ 900. Αν σε κάποια κοπέλα έχουν περισσέψει θα ήμουν υπόχρεη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XRONIA POLLA KE KALH XRONIA SE OLOUS!!!!!Μήπως εχει κάποια κοπέλα MENOPURπου δεν τα χρειάζεται??μια σκονη,διο οσο εχειτε,,Ευχαριστώ εκ των προτέρων.... EINAI POLLH ANAGH!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

κοριτσια καλησπερα σας ζητω και εγω PUREGON 600 ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 7η προσπαθεια συστυχως εχω εξαντησει τα φαρμακα του εοππυ,δεν θελω να την στερησω απο καποια κοπελα,ΑΝ δεν τις χρειαζεσται η αν ακουσετε καποια κοπελα που δεν θελει σας παρακαλω να με εχετε υποψην σας.θα κανω προσπαθεια περιπου τελος καλοκαιριου,σας ευχαριστω παρα πολυ.................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα Κορίτσια, αναζητώ επειγόντως φαρμακα εγκυμοσυνης GONAL H MENOPUR.Δυστυχώς σαν ανεργη δεν μπορω να τα γράψω σε βιβλιάριο για να πληρώσω μόνο συμμετοχή. .Αν οποιαδήποτε κοπέλα έχει στη διάθεσή της απο πριν περισσεούμενεςπου δεν τις χρειάζεται πλέον και μπορεί να με βοηθήσει θα το εκτιμούσα αφάνταστα,βρίσκομαι σε μεγάλη ανάγκη!!!!!!!!!​ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!! 
 

SOS!!!!!!!!!!Καλησπέρα Κορίτσια, αναζητώ επειγόντως φαρμακα εγκυμοσυνης GONAL H MENOPUR.Δυστυχώς σαν ανεργη δεν μπορω να τα γράψω σε βιβλιάριο για να πληρώσω μόνο συμμετοχή. .Αν οποιαδήποτε κοπέλα έχει στη διάθεσή της απο πριν περισσεούμενεςπου δεν τις χρειάζεται πλέον και μπορεί να με βοηθήσει θα το εκτιμούσα αφάνταστα,βρίσκομαι σε μεγάλη ανάγκη!!!!!!!!!​ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

 
 
 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

ΧΑΡΙΖΩ τα εξής:

 

1. gonal των 900,

1. pregnyl των 5000 και

4. altermon των 75

 

Όποια κοπέλα ενδιαφέρεται μπορεί να μου στείλει μήνυμα.

σου εχω στειλει πμ, εχω αναγκη την Gonal.  ευχαριστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

καλησπέρα κι από μενα χρειαζομαι κατεπειγόντως altrermon οποια κοπελα θα μπορουσε να με βοηθησει θα τις ημουν ευγνομων....ευχαριστω πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ. ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΜΕΣΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΙΛΗ. ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΗΝ 5Η ΤΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ MENOPUR 75iu, ARVEKAP 0,1 ΚΑΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ VIBRAMYCIN 100mg. Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΡΟΜΕΡΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΙ ΑΝΕΡΓΗ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΣΣΕΨΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΔΕ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΙΛΗ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...