Μετάβαση σε περιεχόμενο

Xαρίζεται


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αυτό το Σαββατοκύριακο χαρίζεται μια συλλογή απο 15 DVD και 2 Τετράβια πρώτης γραφής για παιδιά 5-6 ετών (Νηπιαγωγείο-Α Δημοτικού)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία θέλω να γίνω μέλος αλλά δεν βρίσκω πως :oops::oops::oops:

προς το παρών δεν έχω κάποιο αντικείμενο αλλά σίγουρα θα βρεθεί αργότερα κάποιο που δεν θα το χρειάζομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίληηηηηηη μου!!! Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να επιλέξεις Παρακολουθηση στη δεξιά στήλη και να επιλέξεις ή να φτιάξεις ένα προφίλ (μέσω google ή yahoo ή twitter) και αυτό είναι όλο!!!! :D Καλή επιτυχία και αν χρειαστείς βοηθεια εδώ είμαι!!!

Φιλιά

Αααααα επίσης στο κάτω μέρος του ιστολογίου υπάρχει το εικονίδιο RSS (ξέρεις εκείνο το πορτοκαλί) αν το πατήσεις και γράψεις δυο πράγματα που θα σου ζητήσει (ηλεκτρονικό ταχυδρομείο σίγουρα) θα σου στέλνει κάθε καινούρια ανάρτηση με e-mail

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα χαρίζονται κλασσικές ταινίες western με πρωταγωνιστές κάποιους απο τα μεγαλύτερα ονόματα αυτού του είδους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...με ενδιαφερουνε και αυτα τα τα δυο!

Ευχαριστω,

Δημητρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koρίτσια ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!!!! Ελπίζω όλοι να μπορούμε να ανακυκλώνουμε τα πράγματα μας με το να τα δίνουμε σε κάποιον που τα βρίσκει χρήσιμα !!! leopard εχουν χαριστεί αυτά ήδη! (Τα περισσότερα πράγματα χαρίζονται σχεδόν την ίδια μέρα που γίνεται και η ανάρτηση.) επειδή όμως υπάρχει πιθανότητα να μην χαρίζω εγώ αλλά κάποιος άλλος και σίγουρα δεν θα δει το μνμ σου καλό είναι να το αφήνεις στην ανάρτηση του κάθε αντικειμένου (ακολουθώντας τον σύνδεσμο)

Πολλά φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...