Μετάβαση σε περιεχόμενο

Xαρίζεται


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!!! Εχώ κι εγώ αρκετά πραγματάκια να χαρίσω κι όχι μόνο για παιδιά ;) . Αν θέλετε μπορείτε να επισκέπτεσται το Χαρίζεται και να βλέπετε τι χαρίζεται καθημερινά.

Κάθε μέρα γίνεται και μια νέα ανάρτηση με ένα νέο αντικείμενο, και εν καιρώ θα χαρίσω αρκετά απο τα πράγματα που δεν χρειάζομαι πια για τα παιδιά μου! Αν θέλετε ρίχνεται μια ματιά :) .

Σήμερα χαρίζονται κρεμαστά για το λαιμό εδώ

Θα είναι χαρά μου τα πράγματα που χαρίζονται να πάνε σε ανθρώπους με αγάπη προς τα παιδιά και τον εαυτό τους.

Ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα Σίσυ

Δεν με πειράζει να γίνεις μέλος, δεν είναι απαραίτητο, αρκεί να αφήσεις σχόλιο στο αντικείμενο που σε ενδιαφέρει και αν φαίνεσαι ανώνυμος χρήστης απλά μέσα στο σχόλιο γράψει το όνομά σου!

Σε ευχαριστώ πολύ για την επίσκεψη στο μπλογκ σου. Θα χαρώ πολύ να συμμετέχεις σε αυτή την ενέργεια

Ο,τι χρειαστείς ευχαρίστως να σε βοηθήσω

Φιλιά

Μαρία Ζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμμ ένα σωρό λάθη απο βιασύνη έκανα στο προηγούμενο σχόλιο :lol::lol: !!!! Εννοούσα λοιπόν ευχαριστώ για την επίσκεψη στο μπλογκ μου :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου αρεσε πολυ το blog κ επειδη κατα καιρους εχω σκεφτει να χαρισω πραγματα που δεν τα χρειαζομαι θα γινω κ μελος.αυτο που ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει η δυνατοτητα μεσα απο το blog να χαρισουμε πραγματα (παιχνιδια κ ρουχα) σε παιδια.φανταζομαι οι μανουλες που το παρακολουθουν θα εχουν ηδη αρκετα ωστε να θελουν κ αλλα,οποτε σκεφτομαι εδω κ καιρο πως εχω αρκετα τετοια απο την μικρη μου κ θελω να τα δωσω.στην περιοχη που μενω δεν ξερω οικογενειες ή ιδρυματα που να τα χρειαζονται.αν εχεις κατι υποψιν σου πολυ θα με βοηθησει.εγω παντως θα τα αναρτησω κ αν καποια μανουλα που παρακολουθει τα εχει αναγκη πολυ ευχαριστως να τα χαρισω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίση μου είναι πολύ όμορφη η πρότασή σου!!! Θα το κοιτάξω αυτό που λες για τα ιδρύματα γιατί είναι εξαιρετικό!!!

Γενικώς να έχεις κατά νου οτι υπάρχουν κορίτσια που δεν έχουν γίνει ακόμα μανούλες και περιμένουν τα πρώτα τους παιδάκια και δυσκολεύονται πολύ οικονομικά για να παρέχουν στα μελλοντικά παιδάκια τους έστω και τα βασικά! Οπότε θα ήταν και γι αυτές πολύ χρήσιμα!!!

Θα χαρώ πολύ να λάβω e-mail σου με πραγματα που δεν χρειάζεσαι πια :) .

Πολλά φιλιά και είμαι στη διάθεσή σου για ο,τι χρειαστείς ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το όμορφο σχόλιο σου. Ελπίζω να βρεις κάτι που να σε ενδιαφέρει στις αναρτήσεις του Χαρίζεται και σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και μια ανώδυνη γέννα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίση απλά πατάς το "Παρακολουθηση" στην δεξιά πλευρά και βάζεις τα στοιχεία σου (αναλογα με το αν έχεις κάποιο λογαριασμό στο Google ή yahoo κλπ) Δεν χρειάζεται τίποτε άλλο!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikxar σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Εχω ξεκινήσει αυτό το μπλογκ με μοναδικό γνώμονα τις δύσκολες εποχές που ζούμε. Ξέρω οτι πολλά πράγματα που δεν χρειάζομαι πια υπάρχουν άλλοι άνθρωποι που τα χρειάζονται.

Περιμένω λοιπόν και δικά σας e-mail με πράγματα που δεν χρειάζεστε πια στο mariazkeepthinking@gmail.com για να βρουν το νέο τους σπιτικό!

Σε ευχαριστώ και πάλι για τα καλά σου λόγια αλλά και για την βόλτα σου απο το ιστολόγιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περιμένω λοιπόν και δικά σας e-mail με πράγματα που δεν χρειάζεστε πια στο mariazkeepthinking@gmail.com για να βρουν το νέο τους σπιτικό!

Θα σε ΄χω στα υπόψιν μου!!! Βέβαια και εγώ τίποτα δεν πετάω, οτιδήποτε του γιού μου τα δίνω στον κουνιάδο μου και τα κοριτσίστικα τα έχω δώσει σε έναν υπάλληλο του άντρα μου που τα είχε πολύ ανάγκη. Ακόμα και παιχνίδια δίνω.

Δεν μπορώ με τίποτα να πετάω πράγματα, μου 'ρχεται πολύ κρίμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έχεις δίκιο και είναι φανταστικό να μπορούμε να ανακυκλώνουμε τα πράγματα και απο οικολογικής αλλά και οικονομικής άποψης!!!! Θα είναι χαρά μου να φιλοξενήσω στις σελίδες του Χαρίζεται πράγματα που δεν χρειάζεσαι πια.

Σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα.δεν εχω καταφερει να γινω μελος.με πεταει συνεχεια εξω.θα σου στειλω μειλ κ φωτο απο κατι που εχω για να το ανεβασεις.στους τροπους αποστολη κ πληρωμης δεν καταλαβα κατι.το στελνω με ταχυδρομειο εγω κ το πληρωνει ο παραληπτης?με την πρωτη ευκαιρια οταν παω σπιτι στα στελνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα.δεν εχω καταφερει να γινω μελος.με πεταει συνεχεια εξω.θα σου στειλω μειλ κ φωτο απο κατι που εχω για να το ανεβασεις.στους τροπους αποστολη κ πληρωμης δεν καταλαβα κατι.το στελνω με ταχυδρομειο εγω κ το πληρωνει ο παραληπτης?με την πρωτη ευκαιρια οταν παω σπιτι στα στελνω

Περιμένω το e-mail σου Σίση !!! Οσον αφορά για τον τρόπο αποστολής και πληρωμής είναι όπως τα λες. Δηλαδή τα έξοδα αποστολής τα πληρώνει ο παραλήπτης!!

Σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία είσαι και στο μάσα ;;

Ναι είναι το πρώτο φόρουμ που γράφτηκα ποτέ και μετά απο ενάμιση χρόνο πήρα φόρα :lol: Και τώρα να'μαι κι εδώ! Βέβαια μπορείς να το καταλάβεις και απο το όνομα!!!! Εγώ όμως δεν καταλαβαίνω απο το δικό σου πια είσαι (γιατί δεν μπορεί σε ξέρω σίγουρα αν κυκλοφορείς στο Μάσα) :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...