Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 2


Recommended Posts

Καλημερα!!! Καλα αποτελεσματα Ηλιοδωρα!! Ευχομαι να ειναι ολα σουπερ!!

Happy μου , δεν χρειάζεται να αγχωνεσαι για τον αποστειρωτη..για αρχη αν χτυπα ξυλο δεν θυλασεις εχω διαβασει οτι μπορεις να αποστειρωνεις τα μπιμπερό σε κατσαρολακι που βράζει!

Κι εμεις εχθές σημειώσαμε μερικες τιμες απο μπιμπερο θηλες κλπ αχρειαστα να ειναι! Κιε γω θελω να θηλασω!!

Γιωργο καλύτερα κατα τη γνωμη μου τα 3-6 μηνων γιατι τα 0 απο φιλους που ακουω ειναι πολυ μικρα και φοριουνται ελάχιστα...

Ελενακο συγχαρητήρια για την β επιπεδου!! αντε και στα δικα μας!!! Ποσο μακρυα μου μοιαζει το Σαββατο ε??!!

GeoV προσπαθησε να μη στεναχωριεσαι . εχε πιστη και ολα θα πανε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 963
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευχαριστω κοριτσια για τα μηνυματα σας.

Ηλιοδωρα το μωρο μου καταλαβαινει οταν κλαιω, αναστατωνεται πολυ και γυρναει. Απο χθες προσπαθω να μην κλαψω γι'αυτο το λογο.

Δεν ειναι οτι δεν μπορω να μην το αντιμετωπισω, συμφωνω μαζι σας. Απλα τωρα με την εγκυμ. ειχα αρχισει να παρω τα πανω μου μετα απο ενα χρονο που που παιδευομουνα με την κολιτιδα. Η ψυχολογια μου ηταν στο πατωμα, ενω τωρα ανεβηκε λιγο και αυτος ο ακτινολογος απλα με τρομαξε.

Τι θα μαγειρεψετε σημερα; εμενα μου ζητησε ο μικρος παστιτσιο και δεν του πολυ χαλαω χατιρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη μου καλημερα! Σ ευχαριστω πολυ και στα δικα σας να πανε ολα τελεια!

Georgi, το μωρακι καταλαβαινει ουτως η αλλως μια στεναχωρια της μαμας ασχετα αν εκεινη κλαψει η οχι. Αλλα το κλαμα λειτουργει καταλυτικα για τη μανουλα και την ανακουφιζει, αρα ειναι απαραιτητο καποιες φορες. Παντως θα σου ελεγα πως δεν αξιζει να στεναχωριεσαι, ειναι κατι που θα αλλαξει. Ποπο το παστιτσιο ειναι η αδυναμια μου! Εγω δεν εχω σκεφτει ακομη φαγητο για το μεσημερι! Θα δω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia fouskokoilitses!ola kala?aa..egw simera tha mathw fulo!opote to skor tha allaksei

iliodwra mou s euxaristw gia ola!kala mas apotelesmata simera!ti wra tha pas?egw stis 5!

elenaki mou polu xarika!kale o gios sou antraklas...terastios..ftou ftou ftou!!!mpravo polu omorfa neakia!!!!

giwrgo min pareis me tipota 0 noumero!den tha ta foresei katholou!kai eidika agoraki...kateutheian 3-6..ki auta elaxista tha ta foresei..akou pou sou lew..ek peiras sou milaw!

geov min stenaxwriesai kadia mou..emena mou eipe to antitheto..oti exw liga ugra!gia na doume simera sti b-epipedou..tha exoune auksithei?

koritsakia mou filakia se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα... τελεια το μαθημα στην ευτοκια ε? θελω κι εγω ρε γαμωτο αλλα μπορω μονο δευτερα η τεταρτη απογευμα, αλλιως δουλευουμε... Θα δω τι θα καμνω.

Joanaki αντε καλη επιτυχια και ανυπομονουμε να μας αλλαξεις το σκορ. Samarcnade περαστικουλια... Ποιο κεντρο ειχες βρει εσυ για μαθηματα ανωδυνου?

Σουλιτσα καλα? Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάπου άκουσα παστίτσιο? Μιαμ μιαμ!!!

Καλημέρα! Το συνάχι δε μ' άφησε να κοιμηθώ όλη νύχτα και η αυπνία έφερε όλες τις ανησυχίες για τις δουλειές που δε καταφέρνω να κάνω... Δεν έχω βρει γραφείο ακόμα, το σπίτι μοιάζει με αποθήκη, ο άντρας μου συνεχίζει να είναι περιπλανώμενος ανάμεσα σε δυο σπίτια κι εγώ αισθάνομαι μόνη...

Καλή επιτυχία Joanaki και Ηλιοδώρα στις β επιπέδου σήμερα!!!!!

Georgi79 μη χάνεις το κουράγιο σου κι όλα θα φτιάξουν!

Αχ κορίτσια κι εγώ πιστεύω πως πρέπει να εκφράζουμε να συναισθήματά μας, προφανώς όλα τα νιώθει το μωρό μας αλλά εμένα με τρομάζουν περισσότερο τα καταπιεσμένα συναισθήματα που εισπράττει παρά το εκάστοτε κλάμα ή ο στιγμιαίος θυμός.

GeoV δεν υπάρχουν πολλά να πει κανείς σ'αυτές τις περιπτώσεις, μόνο αν είναι να φύγει, να φύγει με όσο το δυνατόν πιο ανώδυνο τρόπο, γνωρίζοντας πως αφήνει το γιο του ευτυχισμένο μέσα σε μια αγαπημένη οικογένεια. Πονάει, το ξέρω. Το μωρό σας όμως είναι η νέα αρχή, η ελπίδα, η νέα ζωή. Καλή δύναμη κορίτσι μου!

Η μητέρα μου παλεύει με τον καρκίνο εδώ και δυόμιση χρόνια, μέχρι την εγκυμοσύνη ζούσα μέσα στα νοσοκομεία και τους γιατρούς, η αναμονή του μωρού έχει δώσει μια νέα ανάσα σε όλους μας κι ένα κίνητρο στη μητέρα μου να το παλέψει.

Ουφ άντε να ανέβει λίγο η διάθεση σήμερα γιατί δε ξεκινήσαμε καλά. Χαμόγελα κοιλίτσες, χαμόγελα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afro μου δεν έχω κανονίσει ακόμα για ανώδυνο. Θα ρωτήσω στο Αλεξάνδρα και θέλω να δω και τι θα μου πει ο γιατρός μου τη Δευτέρα που έχω ραντεβού και μετά θα αποφασίσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

joanaki να ρωτησεις για το υγρο το απογευμα στην εξεταση. Για να δουμε ροζ ή γαλαζιο; Εσυ τι θα ηθελες;

καλη επιτυχια και περιμενουμε καλα αποτελεσματα και σε σενα και στην ηλιοδωρα και σε οποια κοπελα παει σημερα για β-επιπεδου!!!!!!

σαμακαρδε με ηρεμια οι δουλειες μην παθεις κατι με την μεση σου. Ξεκουραση αυτο μου ειπε ο γιατρος μου χθες και να μην το παρακανουμε!

Οποιος θελει ειναι καλεσμενος το βραδυ (8 η ωρα σερβιρουμε) στο παστιτσιο με μπελσαμελ φυσικα σπιτικη.

Κοριτσια τρωτε γλυκα καθε μερα; τι ποσοτητα περιπου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!!

Εγώ σήμερα έχω ρεβύθια,είπαμε να το ρίξουμε στην υγιεινή διατροφή.

Μέχρι τις 5:30 που έχουμε ραντεβού για το β- επιπέδου θα είμαι μες στο άγχος πάλι.Ελπίζω όλα να πάνε καλά και να σας βάλω και φωτογραφία της μπέμπας.

Από γλυκά GEORGI μου δεν τρώω κάθε μέρα.Ανάλογα με τα κέφια..Υπάρχουν μέρες που δεν τρώω καθόλου και άλλες που τρώω ένα κομμάτι σοκολατόπιτα.

Τα αναψυκτικά μου λείπουν πιο πολύ και είναι από τα λίγα που θέλω αν τα δω μπροστά μου.Είναι όντως τόσο κακό για τα μωρά να πίνουμε ανθρακικό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geov κουραγιο κοριτσακι μου...ειναι δυσκολη κατασταση...τι να πει κανεις...δε υπαρχουν λογια...

κοριτσαρες μου καλη επιτυχεια με τις β επιπεδου σημερα!!!το απογευμα θα εχουμε πολλα νεα!!!

joannaki για αγορακι σε κοβω... :lol::lol::lol:

ελπιζω τα υγρα σας να ειναι αψογα σημερα!!!!!

georgi κρατα μου μια κομματαρα παστιτσιο γιαμ γιαμ :lol::lol::lol::lol:

αφρο μου ολα τελεια!!!

σημερα το μενου εχει τσιπουρες στον φουρνο με λαδοριγανολεμονο :lol::lol::lol: θα κανω κ μια σκορδαλια με καρυδια.

οσο για τα γλυκα κ τα αναψυκτικα παιδια ντρεπομε που το λεω αλλα δεν υπαρχει μερα που να μην καταβροχθησω μια σοκολατα κ αναψυκτικο μερα παρα μερα θα πιω απλα οι γιατροι σου λενε με μετρο λογο της ζαχαρης σε λιγες μερες που θα κανω καμπυλη θα δειξει αν μπορεσω να ξανα φαω γλυκο,τουλαχιστον αν μου τα κοψουν μαχαιρι θα ειμαι χορτατη :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελια απο την Σαμο καλη επιτυχια σημερα! Σουλα μου ωραιες οι τσιπουρες!! Συναγωνιζονται και το παστιτσιο μπορω να σου πω! Κι εγω με τα γλυκα αμα με πιασει δεν τρωω μονο ενα! Samarcande σωστες ολες οι σκεψεις που κανεις κατα την γνωμη μου και απολυτα λογικες. Ευχομαι η μαμα σου να παει πολυ καλυτερα και η θετικη ενεργεια που ηρθε με την εγκυμοσυνη σου να συνεχιστει με την ελευση του μωρου και να χαρισει ακομη περισσοτερη αισιοδοξια, κατι που σιγουρα θα γινει! Afro24 πολυ ενδιαφεροντα θα ειναι τα μαθηματα ως φαινεται. Κριμα που μπορεις μονο Τεταρτη & Δευτερα. Νομιζω αυτες οι ομαδες εχουν ξεκινησει απο Νοεμβριο. Αλλα κοιταξε το, σιγουρα κατι θα βρεις που να σε βολευει. ;)

Σας ευχαριστω ολες για τα καλα σας λογια. Κι εγω Joanaki στις 5 εχω ραντεβου! Μα τι συγχρονισμος! :lol::lol: Καλη μας επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy μου φτιαξε μου και εμενα μια τσιπουρα ψημενη. Εγω δεν μπορω να μυρισω ψαρι και ετσι το μονο που μαγειρευω ειμαι μπακαλιαρο τηγανιτο. Μου αρεσουν τα ψαρια, υπομονη μεχρι να γεννησω!

Δεν εχω ξανακουσι οτι μπορει να βλαψει το ανθρακικο, μονο για την ζαχαρη θελουν οι γιατροι μετρο!

Εγω τα γλυκα τα φτιαχνω εγω και ποτε σοκολατα (αλλεργεια).

Το βραδυ περιμενω νεα σας απο τα ζουζουνια σας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπακαλιαρος τηγανητος!! ΠΟπο ξελιγωθηκα!! εχω να φαω κανα χρονο και βαλε!!

Αυτο θα κανω αυριο!! σιγουρα πραγματα!! :lol:

Happy φαε τωρα που μπορεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία και σε σένα Ηλιοδώρα μου!!

Happy μου τι γκουρμέ σκορδαλιά είναι αυτή;Φτου φτου μη σε ματιάσω.

Geogi μου εκτός της ζάχαρης που έχουν τα γλυκά και μας λένε να τα αποφεύγουμε, μου είπαν να κόψω τα αναψυκτικά γιατί το ανθρακικό στο στομάχι μας κάνει τα μωρά να αισθάνονται ότι σκάνε πυροτεχνήματα δίπλα τους και τρομάζουν.

Το θέμα είναι οτι μου το παν και γιατροί και άλλες κοπέλες που γέννησαν.Με κορόιδευαν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!Καλή επιτυχία στο joanaki,στην Ηλιοδώρα κ στη Samos σήμερα στις β-επιπέδου!!Όλα τα μωράκια γερά θα είναι!! ;):D

GeoV μου λυπάμαι πολύ που περνάτε αυτή τη κατάσταση.. δε θα σου πώ να μη στεναχωριέσαι γιατί ξέρω οτι δε γίνεται,να ξεσπάσεις να ηρεμήσεις άν σε κάνει να νιώσεις λίγο καλύτερα..απλα θα σου πώ να σκέφτεσαι πώς όταν ένα άνθρωπος "φεύγει" μια νέα ζωή γεννιέται.Θα δείς που το "μαύρο σύννεφο" θα εξαφανιστεί μόλις έρθει το μωράκι σας..καλή δύναμη κούκλα μου.

Georgi μου μην ανησυχείς κοριτσάκι μου!Σίγουρα δεν είναι κάτι ανησυχητικό αφού στο είπε κ ο γιατρός σου,αλλα το έχω ξανακούσει κάπου κ δεν είχαν κανένα πρόβλημα!θα δείς που στην επόμενη εξέταση όλα θα έχουν φτιάξει! Πάντως 2 φορές τη μέρα γλυκάκι για τα δικά μου δεδομένα τουλάχιστον μου φαίνονται αρκετά..:roll: Μιας κ το ρώτησες εγώ τρώω 1 με 2 Kinder bueno την εβδομάδα κ αυτά με πολύ φόβο μην ανεβάσω κανένα ζάκχαρο! Με τα αναψυκτικά έχω "θέμα" κυρίως με τη coca cola που είμαι εθισμένη κ μετα βίας κρατιέμαι κάθε μέρα.Απο αυτά 2-3 φορές την εβδομάδα πίνω κανένα ποτηράκι.

Α! βρε κούκλες μου εσείς ποια καμπύλη θα κάνετε ή κάνατε;; Εμένα είναι η μεγάλη αλλα μου είπε οτι μαζί με αυτή θα μου κάνουν κ μια επιπλέον ειδική εξέταση επειδή έχουμε κ οι δύο ιστορικό στην οικογένεια με ζακχαρώδη διαβήτη.

Samarcande μου περαστικούλια σας!!Μην αγχώσεσαι για τις δουλειές,εσύ να σαι καλά κ θα γίνουν. ;)

Σουλίτσα μου 3D φωτογραφία δε μου έδωσε :cry: κ που τον είδαμε 3D πολύ μας ήταν γιατί δεν καθόταν ήρεμος να τον μετρήσει κ είχαν σπάσει τα νεύρα της εμβρυολόγου!Μέχρι παλιοχαρακτήρα μας τον είπε! :lol: 2 φορές βγήκα απο το ιατρείο κ ξαναμπήκα μπας κ είχε ηρεμήσει αλλα μπάαα..αυτή κοπανούσε τον υπέρηχο στη κοιλιά μου κ χαμπάρι δεν έπαιρνε το πιτσιρικάκι μου,συνέχιζε τα ακροβατικά!

Ασπρόμαυρη προλάβαμε να βγάλουμε προφίλ,άν τα καταφέρω θα την ανεβασω!Εσένα η ζουζούνα σου τι κάνει;;Απο κλωτσιές πως πάτε;; Της μίλησες κ για το υπέροχο καρότσι της να υποθέσω ε;;!

Τα υπόλοιπα κοιλάκια τί κάνετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω πω καλυτερα να αφησουμε την συζητηση με τα φαγητα γιατι οτι διαβαζω θελω να το φαω!!!!παρολο που εχω ψαρι σημερα τωρα μου τρεχουν κ μενα τα σαλια για μπακαλιαρο τηγανητο...

την σκορδαλια την εμαθα ετσι απο την γιαγια μου...καρυδια ψωμι σκορδο ελαιολαδο αλατι κ ξυδι μεσα στο μουλτι κ βουρ στο στομαχακι :lol::lol::lol:

το πιο κουφο που εχω ακουσει ειναι- μην πινεις αναψυκτικα γιατι θα κουφαθει το μωρο :shock: ΤΕΟΝ!!!

σαμος αυτοι που στο ειπαν αυτο φανταζομε δεν...κλανουν...κ ποτε για να μην τρομαξει το μωρο ε??? =))=))=))=))=))

το σωμα μας εχει πολυ θορυβο μεσα του δεν τρομαζει απο το ανθρακικο το μωρο μονο για την ζαχαρη στο απαγορευουν οι γιατροι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μου κ εγω τη μεγαλη θα κανω στην 26 εβδομαδα εσυ ποτε πας???οσο για το καροτσακι μονη της το διαλεξε ηταν ενα κοκκινο απο αριστερα κ αυτο απο δεξια κ εκεινη την ωρα χτυπουσε δεξια για αυτο πηρα το συγκεκριμενο :lol::lol::lol: α΄ληθεια σου αρεσε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα με τρέλανες τώρα...πεθαίνω για τσιπούρες κ κυρίως για σκορδαλιά!!!!καλέ τα σάλια μου τρέχουν!!Μέχρι εδώ ήρθε η μυρωδιά!!Θα τη φτιάξω οπωσδήποτε όπως λές σύντομα!

Σάμος συμφωνώ με τη Σουλίτσα! Σουλάκι μου έγραψες πάλιιιιι!!! :lol::lol::lol:

Το καρότσι μ'αρέσει τρελά!!Πόσο το πήρες άν επιτρέπεται; Ακόμα δεν έχω καταλήξει πουθενά κ έλεγα μπάς κ το πάρω κ εγώ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ Ελενάκο μου.

Εγώ αντίθετα με σένα πρέπει να βήχω,να κόβω βόλτες μες το ιατρείο και να πίνω νερό μήπως και συγκινηθεί να κουνηθεί λιγάκι.Πλήρης αναισθησία.Αφού ακόμα δεν μπορώ να πω με σιγουριά οτι την έχω νιώσει.

Την προηγούμενη φορά που πήγαμε για υπέρηχο είχε το χέρι πίσω από το κεφάλι και το ένα πόδι πάνω στ'άλλο.Μάλλον το απολαμβάνει εκεί μέσα.

Σούλα μου τι να πω;Μ' έχουν κατατρομάξει..όλα είναι απαγορευμένα.Στην αρχή δεν με άφηναν ούτε στον υπολογιστή να κάτσω γιατί έχει ακτινοβολία.Πιο πολύ τα πιστεύει ο άντρας μου γι'αυτο και περιμένω πότε θα πάει στη δουλειά για να κάνω ότι θέλω.

Παλιά οι γυναίκες που δεν δεν είχαν ούτε γιατρούς και έκαναν τα πάντα τα έχαναν τα μωρά;Αυτά τους λέω αλλά αγύριστα κεφάλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμενα εχθεςκλωτσαγε στην κουνια της λες να της αρεσε?? χαχα

Σουλα & Ελενάκος ( κι εγω μαζι) το μωρο δυσανασχετει σε γευσεις οπως σκορδο κρεμμυδι κλπ.. Τωρα καταλαβα γιατι την ενοιωσα μτα την πρωτοχρονια,..με τοσο τζατζικι κ κρεμυδι λογικο :lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτο με την κουφαμαρα το ακουσα κι εγω.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Και ειχα την ιδια απορια με την σουλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α ρε πως μοιαζυμε!! Λοιπον τωρα στοπ τα φαγητα..ειμαισ το γραφειο και δεν εχω κολατσιο μαζι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρελοκομεια!!!

ελενα το καροτσακι μας ειναι το carello m8 το πηραμε 250 ευρω στην τιμη μεσα ειναι καλυμα βροχης ποδοσακος τσαντα κ ενα εξτρα στρωματακι που δεν εχω ιδεα που μπαινει τα υφασματα πλενοντε εχει φρενο και στους 4 τροχους το χερουλι αλλαζει μερια κ ολες οι ροδες εχουν κινηση αλλα κ κλειδωμα αναλογος προς την μερια που το εχεις κλεινει κ ανοιγει ευκολα κ εχει ελαφρυ σκουντηγμα αν κ ηθελα πολυ peg perego ειμαι πολυ ευχαριστημενη απο αυτο εχει ολα οσα ηθελα το καθησμα επισης πεφτει μεχρι κατω ειναι απο νεογεννητο μεχρι τριων ετων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ μια συμβουλη που μου εδωσε η καταστηματαρχης(ειναι κ σοι του αντρα μου) αν το καθησμα του καροτσιου πεφτει μεχρι κατω το πορτ μπε μπε δεν χρειαζετε ειναι τζαμπα λεφτα,για αυτο κ δεν πηρα το αλλο καροτσι γιατι εχω καλαθουνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σάμος μου μια απο τα ίδια κ μένα με τις φοβίες..μέχρι κ τα πόδια μου δε με άφηναν να σταυρώνω γιατί υποτίθεται δε κάνει για το μωρό :? Βλακειούλες..Δε λέω μερικά μπορέι να στέκουν αλλα όχι κ όλα!Έγκυος είμαστε όχι άρρωστες όπως νομίζουν μερικοί..

Όσο για τη μικρούλα σου μάλλον "αράζει" μια χαρά στη κοιλίτσα σου! :D Μπορέι να την ακούσεις έντονα λίγο αργότερα,λένε οτι παίζει ρόλο σε αυτό η θέση του πλακούντα.Δοκίμασες καμια σοκολατίτσα μπάς κ τη καλοπιάσεις;;

Στις 24 του μηνός έχω τη καμπύλη,θα είμαι στην 25 εβδομάδα.

Ειρηνάκι έχεις δίκιο αλλα κ εμείς οι μανούλες άς φάμε τώρα μία στο τόσο έστω που μπορούμε γιατί στο θηλασμό καλό είναι να αποφεύγουμε όλα τα παραπάνω..δε τα ξαναλέω για να μη σου μυρίσουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάνω που θα σε ρωτούσα για το πορτ μπεμπέ! Κ μένα θα μου δώσουν καλαθούνα κ αναρωτιόμουν άν χρειάζεται το πόρτ μπεμπέ.Με κάλυψες! Κάθισμα αυτοκινήτου πότε παίρνουμε; Εγώ που μετακινούμε συνέχεια με το αμάξι όταν θα είναι νεογέννητο που θα το βάζω-στερεώνω;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...