Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 2


Recommended Posts

namai k egw!

geia se olous k oles!!!!

kala eiste?

kali epituxia se exetaseis, kalorizikes k me to kalo na xareite tis agores sas, sygxaritiria se oses akousan na ninakia tous....polla polla...

H PANAGIA K O THEOULHS NA'NAI MAZI MAS!

eipa na balw k egw ena ..tikeraki to lene?nomizw oti to katafera.

joanaki xronia polla kala k eulogimena!me to kalo manoula!

daddy k meis to idio karotsi flertaroume...

touristria h+m exei 2-3 sti saloniki mipos se allo exei?

elenakos me ksexases sti lista de me sumplirwses...bale koritsaki!seuxaristw!

egw xtes petaxtika ligo sta jumbo k den antexa pira 1 zeugari papoutsakia pou lene marie (to onoma pou 8a dwsoume me to kalo sti mikri mas), 3 formakia super omorfa!

8eloun prosoxi oi agores..na min en8ousiazomaste alla na pernoume auta pou xreiazontai...

Doxa to Theo k meis kala eimaste..me xtupaei i mikroula pou k pou!k eidika mia mera pou eixame paei se magazi me zwntani entoni mousiki...xoropidouse! :P

telos tou mina 8a pame gia tin kampuli sakxarou..

sas euxomai kalo apogeuma!!!!!!!!paw WC................. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 963
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα μικρές βουβαλίτσες!!(εμένα έτσι με λέει ο άντρας μου αν και τώρα ξεκίνησε να φαίνεται η κοιλιά).

Και γω έχω άγχος γιατί αύριο ξαναπάω για την β-επιπέδου.Την προηγούμενη φορά ήταν μικρό και δεν μπορούσε να κάνει τις μετρήσεις.

Ακούω που έχετε τόσες επιλογές να πάρετε τα πραγματάκια για τα μωράκια σας και ψιλοζηλεύω.Εδώ όλα είναι πανάκριβα.Τέλος του μήνα ανεβαίνω Αθήνα για να βαφτίσουμε και θα πάρω από εκεί όσα μπορώ.Πως να τα κουβαλήσω κιόλας;

Αν πω να βάλω μεταφορική θα μου βγουν ίδια με το να τα παιρνα από εδώ.

Εδώ τα JUMBO έχουν τρεις διαδρόμους μόνο και μου φαίνεται με τα πράγματα που ξεμένουν από τα δικά σας. :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκιτσες μου!!!!!

ελενακι μου καλη επιτυχεια!!!!περιμενω νεα σου αναλυτικα!!!!ολα τελεια ειναι ειμαι σιγουρη!!!ποσα γραμμαρια πηγε ο γαμπρουλης μου υψος ολα θελω να τα μαθω!!!! :lol:

samarcante τι γλυκο κοιλακι ειναι αυτο!!!!!! :x:x μοντελακι εισαι!!!

αννα κ georgi βλεπω τα τικερακια μας...εμεις μαζι γενναμε!!!!!πολυ κοντα ειμαστε!!!!

σαμος μου αφου θα ανεβεις αθηνα ναι τοτε συμφερει παρα πολυ να τα παρεις απο εκει ολα μια κ καλη!!!αν δεν μπορεσεις μια πολυ καλη λυση ειναι κ οι αγορες μεσο ιντερνετ πολλα καταστηματα κανουν αποστολες σε ολη την ελλαδα κ πανω απο ενα ποσο τα μεταφορικα ειναι δωρεαν ψαξε το!!!

τι καλα βρε γιουλι που την βλεπετε κ ετσι...εμενα ειναι γενικα ησυχο μωρακι,μου δινει καμμια κλωτσιτσα καπου καπου οταν θυμαται...ειναι τεμπελιτσα :lol: κ αν βρει κ θεση που την βολευει ξεχναω οτι εχω μωρο στην κοιλια μου :lol::lol::lol:

ειρηνη μου περιτο να σου πω ποσο σε ζηλευω!!!!πολυ μου αρεσουν οι βολτες για μωρουδιακα!!!!με την δουλεια τι γινετε?θα συνεχισεις κανονικα ως το τελος???

ηλιοδωρα καλο μαθημα!!!πρεπει να ειναι ωραια αυτα τα μαθηματα μια φιλη μου μου ειπε πως κ εδω καπου κανουνε μαθηματα ανωδυνου τοκετου ξεχασα ομως να ρωτησω τον γιατρο :| περιμενω να μου πεις τις εντυπωσεις σου!!!

εμενα οι εφιαλτες μου αφορουν ολοι τον αντρα μου συνεχεια βλεπω πως με κερατωνει κ ξυπναω μες τα νευρα :evil:

μαλλον φταινε οι σκεψεις που κανω....φοβαμαι μην γινω πολυ μαμα κ χασω την ερωτικη μου ταυτοτητα μην απομακρυνθουμε με τον αντρουλη μου με τον ερχομο του μωρου... :?

σημερα ξυπνησα 11+ η μοσχαρα!!!!εβαλα ενα πλυντηριο..εκανα γενικη το μπανιο...ψοφησα απο την κουραση πολυ ευκολα κουραζομε τωρα πια...με ποναει κ η μεση με το παραμικρο...το μενου τι εχει σημερα κοριτσια?εβαλα να κανω πρασα με χοιρινο γιαμ γιαμ εχω πολυ καιρο να φαω πρασο το πεθυμησα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afro και Happy η κοιλίτσα μου σας ευχαριστεί για τα κομπλιμέντα! :ymblushing::ymblushing:

Το μενού σήμερα έχει κοτόσουπα καθώς καταφέραμε και οι δύο να την αρπάξουμε. :( Αγκαλιά με τα χαρτομάντηλα κι εγώ κι ο άντρας μου... Ο Άρης πάλι είναι μες στη τρελή χαρά και χοροπηδάει!! :-p:)

Samos πραγματικά ψάξε λίγο και για αγορές μέσω ίντερνετ, ακόμα κι από εξωτερικό, μερικές φορές συμφέρουν πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou k George kalimera!!

Soulla mou poia einai i mosxara? :lol:.. Mallon egw giati 3ipnisa stis 12:30+ (me pire til o mpampas mou giati anisixise pou xa8ika :) )..3ipnisa k stis 7:30 milisame ligo me ton androuli mou prin paei douleia k 3ana koimi8ika i tempela..Douleies sto spiti den eixa na kanw tipota giati tis ekana oles to savvatokiriako, fagito den kanw to mesimeraki giati o sizigos erxete meta tis 4:00 sto spiti alla twra prepei na dw ti 8a mageire4w gia apo4e :(..

Tin zouzouna mas tin niwsame ligo e3es to vradaki alla amidra..Mono vradaki k an tin niwsoume..Poli tempela 8a einai, mallon 8a koimate oli tin imera k nixta 8a einai 3ipnia, diladi exoume na perasoume diskola :o:lol: :lol:

Elenaki mou sigoura ta apotelesmata sou 8a einai T E L E I A!!!!!!!!! Tin 8etiki mou energeia..

:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ouuaaaaoooo George mou!!! 8a kanete teleio to dwmatiaki tou Xrisovalanti sas :)

730 gr? Axxx megalwse to xriso mou :lol:

Aa oso gia tis agores sas apo e3wteriko emeis skeftomaste na 4a3oume k na feroume to karotsi apo tin italia pou sas exei anaferei o George (Per Perego Pliko Switch Modular) pou einai i xwra kataskevis tou k logika mporei i timi na einai kaliteri..Mou eipe k o sizigos pws paei italia sixna enas gnwstos tou k na doume an mporei na mas to ferei..Prepei na to 4a3oume!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαμος καλα θα κανεις να παρεις και καποια απο Αθηνα ,ειδικα εαν προλαβεις για τα μικροπραγματα απο τα τζαμπο.

γιωργο μπραβο για το μωρο αρκετα μεγαλο!!

αννα+happy ποτε αλλαζεται μηνα εσεις; εγω αλλαζω καθε 22.

αννα εαν μπορεις να αποφυγεις λιγο την δυνατη μουσικη, επειδη η μικρη σου μαλλον θα ταραζεται και χοροπηδαει. Το λεω αυτο επειδη το επαθα εγω οταν πηγα στη σχολικη γιορτη του γιου μου. Οποτε χειροκροταγανε δυνατα το κακομοιρο χοροπηδουσε πολυ δυνατα. Οταν πηγα σπιτι και χαλαρωσα περασε αρκετη ωρα μεχρι να ηρεμησει.

Απο τοτε αποφευγω οπου υπαρχει φασαρια, οχι τιποτε αλλο αλλα ποναει η κοιλια μου απο τις κλωτσιες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο το ειχα προσέξει κι εγω στο μωρακι οτν οταν φωναζουν οι γυρω αυτο κλωτσαει!!! Ειδικα οταν μουφ ωναζει το αφεντικο :evil:

Κι εγω υπερ των Jumbo ειμαι αν πας αθηνα.. οπως κι εσεις οι αθηναιες εχετε ενα + ! Εχει πολλα πρατηρια με μωρουδιακα οπυ μπορειτε να διαλέξετε πιο οικονομικα επιπλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aγαπούλες μου γλυκειές επέστρεψα!Ναι λοιπόν η θετικότατη ενέργεια σας ήταν μαζί μου σήμερα!!Να είστε όλες καλά φουσκοκοιλίτσες μου κ μπαμπάκα! Όλα είναι άψογα!!Ο μπεμπάκος μου ο πανέμορφος(κουκουβάου... :lol: ) είναι μια χαρά φυσιολογικά!!36,4 ύψος κ 600γρ βάρος!!Ειδαμε το μπουτάκι του,τα πατουσάκια κ χεράκια του αλλα κ το τσουτσουνάκι του ακόμα μία φορά που καλά κρατεί το ύψος του!! :lol::lol: Toν είδαμε κ 3D κ μας έβγαζε τη γλωσσίτσα έξω το ζουζουνάκι μας κ κουνούσε τα δαχτυλά του σα να παίζει πιάνο κ όταν δε τα κουνούσε τα έβαζε πλάϊ στο κεφαλάκι του!Φοβερό,είναι απίστευτο οτι αυτή η ζωούλα είναι μέσα μου..

Α!μη ξεχάσω..είναι ίδιος ο μπαμπάς του!!Ελπίζω να είναι κ αυτός γαλανομάτης!

Αχ!Παναγιά μου σ'ευχαριστώ,μου έφυγε τέτοιο βάρος.. Στις 24/1 έκλεισα για τη καμπύλη ζαχάρου κ μετά μένουν oι υπέρηχοι ανάπτυξης.Κορίτσια ΠΕΡΝΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!ΠΑΛΙΟΣΑΜΕ ΚΑΛΕΕΕΕΕΕ!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΟΥΣ ΓΕΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδατε κουκλίτσες μου;Απο εδώ κ πέρα κάθε φορά που θα πηγαίνει κάποια για εξέταση θα στέλνουμε θετικη ενέργεια κ φυσικά κ η Παναγίτσα μας θα φροντίζει να είναι όλα καλά! ;) Κ στα δικά σας Ανδριάκι μου κ Αφρο μου!!Τα καλύτερα αποτελέσματα!Πότε έχετε κλείσει;; Είπαμε αυτή είναι η χρονιά μας κ όλα θα είναι υπέροχα!

Όσο για το σκόρ 10-10 νομίζω άν δεν αλλάξει κάτι είμαστε κομπλέ! :D

Γιώργο μου ο Χρυσοβαλάντης σας απο βάρος είναι τέλεια κ με το παραπάνω!!Γερός να ναι πάντα κ να τρώει όλο το φαγητούλι της μανούλας του!

Κοντεύουμε το Νο 3..άντε με το καλό στο Νο 6-7 να κρατάμε τα μωράκια μας γερά στην αγκαλιά μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!! ειμαι λιγο στεναχωρημενη! Τωρα γυρισα απο το γιατρο, μου εκανε υπερηχο και ο ακτινολογος μου βρηκε ανεβασμενο το αμνιακο υγρο και μου ειπε πως μπορει να ειναιαπο τα γλυκα. Ο γιατρος μου βεβαια μετα με καθυσηχασε και μου ειπε πως δεν ειναι σιγουρο και να παω σε 10 μερες για να μου κανει μια ειδικη εξεταση για το υγρο.

Εντω μεταξυ δεν τρωω πολα γλυκα μονο μετα το μεσιμεριανο και μετα το βραδινο λιγο.

Εγω ομως ειμαι πολυ χαλια!!!!!

το μωρακι μου ομως ειναι καλα, 650γρ. Και με "τρια" ποδια.

Σε 15 μερες τελικα η καμπυλη σακχαρου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite απ'οτι μου ειπε ο γιατρος μου δωματια θα βρουμε ανετα και οπως τα θελουμε. τιμες δεν θυμοταν καλα, αλλα τις βρηκα απο αλλου. Δικλινο 110ε, μονοκλινο 130ε και μονοκλινο λουξ 200. Ακουσα για τολουξ οτι εχει και τηλεορ. πλασμα, σαλονακι μεσα. Ο γιατρος μου μου ειπε να παω να τα δω οποτε μπορω, ειναι στο 4-5 οροφο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Georgi μου μην στεναχωριέσαι, να δεις που τίποτα δεν θα'ναι.

Για καλό και για κακό περιόρισε στο ελάχιστο τα γλυκά μήπως και είναι καλύτερη η επόμενη εξέταση.Μην απογοητεύεσαι γιατί το καταλαβαίνει ο σποράκος σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα υπεροχα ολα!!!σου εδωσε κ φωτογραφια 3d???αν ναι βαλε μας τον φατσουλινο να τον δουμε!!!να το καμαρωσουμε το μωρακι σας!!!!οσο για το σκορ ακομη εχουμε την αφροδιτη μας που δεν ξερει φυλο ακομη :lol::lol::lol: το νινι της θα καθορισει το τελικο αποτελεσμα :lol::lol::lol:

georgi μην μου στεναχωριεσαι κουκλιτσα μου ολα καλα θα πανε,δεν υπαρχει προβλημα που να μην λυνεται τωρα πια!!!καμπυλη εχω κ εγω στην 26 εβδομαδα κ πρεπει να ειναι η μεγαλη γιατι γραφει 3 ληψεις στο βιβλιαριο μου,μηνα αλλαζω καθε 1 του μηνος η πητ μου ειναι 1-5-2011!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samarcante περαστικουλια σας!!!!την αρπαξατε μαζι :lol::lol::lol:

γιωργο μου δεν θα θηλαση η μαριαννα????παρε για αρχη μπιμπερο με διαφορετικες θηλες μερικα μωρακια δεν θελουν σιλικονη αλλα δεν θελουν το καουτσουκ κ το πολυ πολυ πεταγεσε στο φαρμακιο κ παιρνεις,εγω αγορασα μονο δυο θελω να θηλασω αλλα για καλο κ για κακο πηρα να εχω στο νοσοκομειο εφεδρικα αν κατι παει στραβα,αποστειρωτη σκεφτομαι να μην αγορασω ακομη γιατι δεν ξερω αν χρειαστη..

οσο για τα φορμακια γιωργο μου με τετοιον μπεμπαρο κατευθειαν στα 3-6 μηνων μου φαινετε θα πατε!!!!!πολυ μεγαλο φτου φτου σκορδα!!!τον ταιζει καλα η μανουλα του!!!!

μολις φαγαμε μια πιτσα κ μια πολυ σπεσιαλ σεφ με τον αντρα μου σκασαμε!!!αρκουδακια :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi79 μη στεναχωριεσαι να δεις που θα ειναι ολα καλα... οπως ηδη γραφτηκε ολα φτιαχνονται...

εγω ακομα δεν ξερω ποτε θα κανω β επιπεδου θα σας ενημερωσω αυριο, αυτη η αλλαγη γιατρου με καθυστερησε λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera!!!Etoimazeste gia b epipedou e?Axxx ti kala!einai apo tis pio oraies exetaseis,analoga vevaia k pou 8a thn kaneis,ego sto Elena se ena tetarto eixa ksemperdepsei k oute DVD oute tipota...omos kanonisa na pao ston 8o mhna peripou gia ena aplo dvd Anamnhstiko gia thn korh moy k na thn do kalytera...anypomono.

Ostoso mexri tote,prepei na pao or8opediko gia thn mesh mou,epa8a zhmia den mporousa na shko9o gt ka8omoun na kano xeirotexnies sto patoma h eksupnh,eftiaxa k kati koutes na paketaro gia apo8hkh xoris vevaia na shkoso varos....k katastrafhka.Epishs na pao k se dermatologo mou eipe o giatros prota gia ta spi8ourakia ,ta opoia tora exoun eksas8enisei, alla mou eipe na pao protou me dei.Exei perasei enas mhnas apo thn b epipesdou k exo megalh agonia na do to moroulini mu,alla etsi opos paei den me vlepo na ksemperdevo grhgora....:-(

Afhste to allo ,xanoume ton pe8ero mou ,einai 8ema xronou,o syzhgos mou einai xalia ,exoume ena vary klima k den paei kairos pou exasa k ton diko mou apo thn gnosth arrostia...Den mporo na phgaino safos sta nosokomeia eimai spiti k me trone oi skepseis k o fovos giayta pou erxontai,se epanalhpsh...H mpempoula mas einai h dynamh mas giayto prepei na estiazomai ekei....sorry an sas stenaxorhsa ...apla den mporo na koimh8o k to moirazomai mazi sas.Filakia se oles k kalh epytyxia me tis exetaseis!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! Ειστε καλα? Ολα ειναι μεσα στη ζωη GeoV, κι ο δικος μου ο πατερας εφυγε πριν 2 χρονια απο τον ιδιο λογο. Ειναι μια δυσκολη στιγμη και το καλυτερο οπως λες ειναι να συγκεντρωνεσαι στην μπεμπα σου και αν ερθει και καποια στεναχωρια, εκδηλωσε τη, μην την κρατας μεσα σου και θα νοιωσεις καλυτερα. Για ολες μας ισχυει αυτο. Χθες που εκανα το πρωτο μαθημα στην Ευτοκια, συζητησαμε και γι αυτο και μας ειπε η κοπελα ως ψυχολογος , πως ειναι μυθος οτι πρεπει να κραταμε τα συναισθηματα μας και να μην κλαιμε μηπως το μωρο μας το καταλαβει. Το κλαμα βοηθαει να απελευθερωθουμε απο την ενταση και θα νιωσουμε καλυτερα. Δεν πρεπει να καταπιεζομαστε. Και για να αλλαξουμε διαθεση να σας πω πως ηταν πολυ ενδιαφερον το μαθημα χθες. Ειμασταν κοπελες εγκυες με τους αντρες μας, μια ομορφη παρεα. Τρεις ωρες διηρκησε.

Σουλα μου καλημερα, καιρο εχω να φαω junk food κι εγω και ζηλεψα! Ελενα μου μπραβο ολα καλα με τον μπεμπη! Να τον χαιρεσαι! Georgi κανε προσπαθεια και ολα θα βελτιωθουν με το υγρο, μην ανησυχεις.

Joanaki μου καλα εισαι? Κοριτσια και το Joanaki δεν γνωριζει ακομη τι μωρακι εχει αλλα θα μαθει σημερα! Ευχομαστε ολα να ειναι τελεια! Κι εγω θα κανω το απογευμα β' επιπεδου και χαιρομαι πολυ γι αυτο! Να ειστε ολες καλα και τα μπεμπακια σας το ιδιο! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...