Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!! Νο 6


Recommended Posts

Καλημεριζω τις ομορφες !!!!!!

Απ οτι βλεπω ειστε καλα και εσεις και τα νινακια σας!!!!

Κι εμεις καλα ειμαστε και χτες κλεισαμε το καροτσι μας (οχι εμεις δηλ,η θεια η κουνιαδα μου..ας παρει κατι κ αυτη :evil: )!!!!!

Ειναι καφε με πορτοκαλι και το ειχαμε βαλει στο ματι απο τον 3ο μηνα αλλα λεγαμε οτι ηταν νωρις για τετοια αγορα ;)

Αχ ποσο <ζηλευω> τις κατασταλαγμενες μανουλες της παρεας σχετικα με το παιδικο!!!! Εγω ειμαι μια ετσι μια γιουβετσι! Εκει που λεω οτι το αποφασισα,βλεπω ή ακουω κατι διαφορετικο κ φτου κ απο την αρχη! :oops::oops::oops: Βασικα μου αρεσουν ολα γι αυτο δε μπορω να καταληξω! :lol::lol::lol::lol::lol:

Για τα κιλα.......ημουν στα 5 αλλα μαλλον θα εβαλα.Δεν εχω ζυγαρια στο σπιτι κ ζυγιζομαι μονο στον ντοκτορα!

Αυτααααα.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα σε όλες...τι κανετε? εγω σημερα ξεκινησα την μερα μου με νευρα...οχι γτ ετσι ξυπνησα αλλα γτ μερικοι ανθρωποι ρε παιδι μου ειναι πολύ σπαστικοι..τεσπα...προσπερνω

λολι τι εχεις στο μυαλο σου για το παιδικο?να σε βοηθησουμε ρε παιδι μου...που προσανατολιζεσαι?το θεμα αριστογατες παιζει ακομα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TESHaki μου, αρχικα σκεφτομουν να βαφτει το δωματιο φουξια-ροζ (δηλ ο τοιχος να χωριστει οριζοντια ...απο το πατωμα ως τους διακοπτες να γινει φουξια κ απο εκει κ πανω ροζ)...κολλησα ομως γιατι το δωματιο ειναι σχετικα μικρο κ φοβαμαι μηπως βγει εντονο κ κουραστηκο.....

Μετα σκεφτηκα να το κανω απαλο λιλα με κιτρινακι....ομως το λιλα μου φαινεται καπως

ψυχρο.......αλλη μια επιλογη ηταν το λαχανι αλλα το συγκεκριμενο δωματιο το εχω ξενωνα (ας το πουμε) κ παιζει πολυ το λαχανι σε κουρτινα κ υφασματα.....

Σε μπερδεψα ε;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Απο χτες ομως παιζει στο μυαλο μου κ αυτος ο συνδυασμος (χρωματικα):

post-10785-13873935550723_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι πολυ ωραιο αλλά θα μου αρεσε πολυ και το λαχανι - λιλα...σπαει την ροζιλα :lol::lol::lol: και ροζ-λαχανι...και ροζ-κιτρινο(ετσι θα το βαψω εγω)...επειδη εχω δει το φουξια σε τοιχο δεν θα το προτεινα,ειναι το πιο τελειο χρωμα αλλά στον τοιχο αγριευει λιγο...καλο ειναι να ειναι απαλοι οι τοιχοι και τα αξεσουαρ που θα προσθεσεις ας εχουν λιγο πιο εντονα χρωματακια. να φανταστεις εκανα στην κρεβατοκαμαρα μου τον εναν τοιχο,αυτον που ακουμπαει το κρεβατι κατακοκκινο και τωρα θελω να ταλλάξω...με αγριευει,μου φαινεται σκοτεινο,ενω αισθητικα ειναι αψογο με ολα τα παρεμφερη...κουρτινες,χαλακια,κουβερλι, πινακας κλπ εμενα μου φαινεται σκουρο και με ριχνει καπως και θα το κανω λιλα...(θα θελω αλλες κουρτινες-χαλακια-κουβερλι φυσικα) και ποιος ακουει τον συζυξ διότι ως γνωστον - όλο γνωμη αλλάζωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε δεν εχω βραδυ κ πρωι....δεν χορταινω με τιποτα...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ουτε εγω χορταινω.... συν 12 τα κιλα!!!!!!!!!!!

Καλημερα σας ειπα δεν σας ειπα!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

Δελφινακι, τουλαχιστον τα εχεις ενα κι ενα! Εμενα που ειναι οπισθιος, ειναι ωρες ωρες που δενμπορω να ηρεμησω. Κλωτσαει τοσο που τρανταζομαι!!!!!

Λολλακι συμφωνω κ εγω πως το φουξ ίσως είναι μπουκωτικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki μας βλεπω με τα καροτσακια,φορμουλες και τζοκινγκ τρελο να χασουμε με κοπο οσα με μεγαλη ευκολια στρογγυλοκαθησαν στον ποπο και στα στομαχακια μας :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!μου λειψατε!δευτερα βραδυ επιστρεψαμε απο τις διακοπες μας,λιμνη πλαστηρα.ξεκουραστηκαμε τοοοσο πολυ!ηταν πολυ ωραια!

τη δευτερα καναμε και β επιπεδου στην αθηνα.ολα καλα μας ειπε.βεβαια δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενη απο το γιατρο.μη σας πω πως τσαντιστηκα κιολας.καταρχην με ειχε 2,5 ωρες γιατι ο μπεμπης δεν γυριζε.με πιεζε τοσο πολυ με τον υπερηχο ειδικα στη μια πλευρα προσπαθωντας να τον δει απο το πλαι,που χαιδευω την κοιλια μου και ποναω ακομα...δεν μας μιλησε σχεδον καθολου,μονο ολα καλα μας ειπε και το χειροτερο,ουτε τρισδιατατο μας εκανε,ουτε dvd,τπτ..και δεν ειχε καθολου καλη εικονα στην οθονη.τσαμπα η ταλαιπωρια μου.

εντωμεταξυ,ο γιατρος μου κανει και ο ιδιος β επιπεδου(θα κανω σε αυτον την αλλη εβδομαδα),απλα ειπα,επειδη ειναι ο μονος στην πολη μου που κανει,να μη το ρισκαρω και να κοιταξω και αθηνα χωρις να του το πω.ε,τελικα,χτες πηγαμε στον δικο μου για τον απλο υπερηχο μας,πεντακαθαρη εικονα ο μπεμπης μας,μας εκανε και ενα προχειρο β επιπεδου,το ειδαμε και τρισδιατατο,τις μαγουλινες του,τα μπουτακια του,θαυμα!!και εννοειται με ενα απλο χαδι ο υπερηχος,χωρις πιεση...

κατα τα αλλα ολα καλα,ο μικρος μας εχει κατι μπουταρινες για τσιμπημα!!οι εξετασεις μου ολες καλες,μου ειπε να μειωσω το σιδηρο(ευτυχως) γιατι εχω πολυ και να επισκεφτω διαιτολογο γιατι εφτασα τα 10...5 κιλα αυτο το μηνα!

σας κουρασα το ξερω,παω να ψησω μπριζολιτσες,να κοψω σαλατουλα..φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γκαστρουλες και απο μενα!!! τι κανετε??? βρε ρανια τι ειναι αυτο που περασες με τον γιατρο??? και ειχες πληρωσει κιολας??? εγω κοριτσια εχω αρχισει να βαριεμαι υπερβολικα, παιδικο δεν μπορω να φτιαξω ακομα γιατι με καθυστερει ο υδραυλικος που πρεπει να φτιαξει το καλοριφερ....πειναω και γω συνεχεια και γενικα δεν ξερω τι να κανω για να μην βαριεμαι..... πως την παλευετε στο σπιτι μερικες απο την αρχη της εγκυμοσυνης?????????? αυτα δεν εχω κατι νεο να πω... φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

goodevening everybody !!!

τι μου κάνετε ;;; στα κιλά και γω πηγα στα 79 ...ωχ ωχ ωχ...!!ποιος την ακούει την ντοκτόρα ;;

γειά σου βρε ράνια-σεξουάλα (καιρό ειχα ε;) !!! και γω πονεσα πολύ στη β επιπέδου !!! αχνα δεν εβγαλα... σε καποια φάση νομιζα οτι θα μου τρυπήσει τα πλευρά (δεξιά μεριά) ! ενώ αριστερά δεν χρειάστηκε να με πιέση καθόλου σχεδόν... πολύ περίεργο... ενιγουέι !

lollipopaki μου αρεσει πολύ το δωμάτιο που ανέβασες !!

spirtouli καλως ηρθες στο "καθισιό club" ...χιχιχιχιχι !! εδώ... οπως βλέπεις μπαίνουμε συχνά στο μαμυ, πολλές ωρες στο ιντερνετ γενικώς...κατα τα αλλα... μια συνήθεια ειναι... ε που θα παει ; εφυγε η μιση εγκυμοσύνη... σε λιγο καιρό θα πλακώσουμε ολες πια τα ψώνια ... τα μαθήματα ανώδυνου τοκετού... και τσούπ! θα σκασουν μύτη τα νινάκια !!! υπομονή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σαςκοριτσια τι νεα?εγω εδω σημερα δεν δουλευα και εμεινα ολη την ημερα στο σπιτι αλλα δεν βαρεθηκα καθολου χορτασα καθισιο και γλυκακια :roll: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! και το κορυφαιο ειναι οτι το μωρο ειναι μες την τρελλα και την κινηση....τι στο καλο ολο πιρουετες κανει ,τουμπες και κολοτουμπες...η κοιλια αλλαζει σχημα και γινεται απο στρογγυλη ουτε και εγω ξερω τι....ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ...τι κανετε?ακομα βρε κοιμαστε?λοιπόν σημερα εχω εμπνευση για δημιουργιες...ειχα δει μια τραβερσα πολυ ομορφη με κροσια ενδιαμεσα αποτο υφασμα και ψαχνω σαν τρελη απο χθες κροσια που να ραβονται και απο τις δυο μεριες σε μαυρο ασημι...θελω να το κανω ομορφο το σπιτακι μου για τα Χριστούγεννα...ξερει καμμια καποιο καταστημα με ειδη ραπτικης στην \|Θεσσαλονίκη?

mammys love τι γινεται στην κοιλιτσα?πολεμος? ωραια φαση αυτα τα εξογκωματακια που δεν ξερεις αν ειναι χερακι,ποδαρακι ή ποπουδακι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως μας ηρθες κωνσταντινος!!!! αγορακι και συ? ελα να γινουμε πολλες οι αγορομανες..χαχαχα

τι κανετε οι υπολοιπες? παλι χαθηκατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια συγνωμη κιολας, αλλα επειδη ειμαι καινουριο μελος κ δεν ξερω που να ψαξω , θελω να με ενημερωσεται τι περιεχει το βαλιτσακι της mothercare, και γενικα ποιες αλλες εταιρειες δινουν δωρακια.....

σ ευχαριστω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου KONSTANTINOS καλως ηρθες κ με το καλο ο αγοραρος!

Καλησπερα κ στα υπολοιπα κοκονακια!!!!!

Δεν ξερω τι περιεχει το περιφημο βαλιτσακι......Νομιζω οτι στελνουν δειγματακια οι εταιρειες με τις πανες (libero-babylino κτλ).

KONSTANTINOS το 1ο σας παιδακι ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!!!

Κωνσταντίνε καλως ήρθες στη παρέα μας. Με το καλό να δεχτείς το γιόκα σου!!!!

Εγώ μια χαρα, απλώς με έχει πιάσει μια ψιλοβαρεμάρα. Θέλω να περάσει ο καιρός να πάρω αγκαλίτσα το μπεμπάκο μου. Με έχει πιάσει μια ψιλοανυπομονησία. Σήμερα το μενου έχει γαλοπού΄λα γεμιστή μιας και σήμερα στην Αμερική γιορτάζουν το thanksgiving.

Φιλάκια σε όλες και στα ζουζούνάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω μαζευτηκαμε σχεδον όλες....απο που να αρχίσω!!!!!!!!!

Ρανια εμενα δεν με πονεσα στον υπερηχο, αν ο γιατρος ειναι περιεργος τι τα θες???

Τεση Θεσσαλονικια εισαι? Αχ να βρεθουμε, που γεννας?.... στη "στοα Καρασου" ειδες? Σε ποια περιοχή θέλεις? Στους Αμπελοκηπους εχει στο πεζοδρομο στη πλατεια ενα μαγαζακι με διαφορα. Στη Καλαμαρια στο στενο των Γκουντις εχει ενα μικρο μαγαζακι και στη Χαριλαου εχει ενα μαγαζι στον δρομο που οδηγει στην Οσία Ξενη, καθετα της Μαρτιου!!! Αυτα σε καλυψα?

Κωνσταντινε καλως ηρθες με το καλο το νινι σου!!!

Βασια ζηλεψα , θελω και εγω γαλοπουλα κ γιορτινο τραπεζι!

mamys love βλεπω το τικερακι σου που ειναι "μπροστα" και τρελαινομαι!! Ωστε ζωηρουλι κι εσενα ε??? :lol::lol:

Κοριτσια εγω ακομα παιδευομαι με τις καουρες κ τη δυσπεψια κυριως. Απο τη μια ρευομαι κ απο την αλλη πειναω σαν τρελη!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ βαλιτσάκι του mothercare το παρελαβα εγω προχθες και περιείχε 1 δειγματάκι dettol , κάτι φακελάκια με δείγματα κρέμες για τα πόδια και τισ γάμπες και διάφορα άλλα διαφημιστικά έντυπα, αυτά από δωράκια τίποτα ....... Κρίση βλέπεις !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ βαλιτσάκι του mothercare το παρελαβα εγω προχθες και περιείχε 1 δειγματάκι dettol , κάτι φακελάκια με δείγματα κρέμες για τα πόδια και τισ γάμπες και διάφορα άλλα διαφημιστικά έντυπα, αυτά από δωράκια τίποτα ....... Κρίση βλέπεις !!!

μαλιστα........με λιγα λογια ειχε μεσα δειγματα απο δειγματα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ποσο καιρο εκαναν να στα στειλουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...