Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μποντζιορνο κοπελιες!!κομε σταη οπως λενε στην Ιταλια αλλα εγω θα πω.....Ιντα μπρε γινετε?Πραμα καλο σημερο? :lol::lol: Ζαχα τι γινεται μοναξιες βλεπω επαε μεσα!!Σημερα εχω ραντεβου με το καινουριο γιατρο να δω τι θα μου πει και αυτος!!Ελπιζω βεβαια να μην μου το ακυρωσουν τελευταια στιγμη και την πιω την πορτοκαλαδα...χωρις ανθρακικο παρακαλω να μην ρευομαι μετα!!Μπα σε καλο μου ορεξη εχω πρωινιατικα!!Παω γυμναστηριο να φτιαξω κορμι και επιστρεφω ;);) Καλημερααααααααααααααααααααααα 8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα και παλιιιιιι!!!! ναι μεγαλωνει αφου σε λιγο θα παω για ασκησεις ανωδυνου τοκετου!!!! :lol::lol::lol: τι λετεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε????? :lol::lol:

το αρρωστουλι το Γωγουλι που ειναιιιιιι?????πως εισαι γωγουλι?

Η Βασωωωωω μας??????? η Δαφνηηηηηη ξερω που ειναι....αλλα δνε λεω...εχει παει στις Μπαχαμεςςςςς!!! :lol:

το Κατερινιω κανει κρεβατινγκ!!! Η Νικολ ζαλιζεται γιατι καιτ πινει κα δεν μας δινειιι!!!! t0316.gif :lol:

Η Νικολτζι που βοσκει??? Τα γκαστρωμενακια ?

Η ΦΕΝΙΑΑΑΑΑΑΑ κανα νεο????

ε και πολλα δεν θυμηθηκα...σπανιο για μενα!!!

εχουμε καμια χοριακη σημερα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαρτσελονιτααααααααααααα καλο χτισιμο κορμιου...σημερα αραχτη ε ?εν εχετε κολειο??? τι καλα!!!!

ωωωωω ωωωω θελω κι εγω ενα μωροοοοοοοο 000200D3.gif

(ελπιζω να εμφανιστει το εικονιδιο)

Καλο ραντεβου με τον ντοκτορ ευχομαι να ενθουσιαστεις...με την καλη εννοια βρε οχι την προστυχη!!!! χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα!!!

Εδω ειμαι καλε Ζαχα μη φωναζειειειςς!!!

Τι κανετε καλε?

Νικολακι αυριο ωοληψια ε?? Ολα καλα να πανε που θα πανε δηλαδη!!!

Zaxa σοβαρολογεις οτι η Δαφνη ειναι στις Μπαχαμες? Ζηλευωωωω. Και εγω ηθελα να παω ενα μεγαλο και καλό ταξιδι αλλα σκεφτομαι τα λεφτα ρε γαμωτο. Θα ηταν καλό για να ξεπερασουμε την ηττα που φαγαμε αλλα δυστυχως σκεφτομαστε οτι τα λεφτα του ταξιδιου ισοδυναμουν με αλλη μια προσπαθεια οποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωςςςς την περδικα που περπατει λεβεντικα. Οχι ρε δεν πηγε η δαφνη στας μπαχαμας!!

πας δουλεια κανονικα ή εισαι σπιτι? φτιαξανε τα κεφια λιγακι?εισαι αποφασισμενη για να προχωρησεις?

θα πας στο καπακι τον επομενο μηνα?πιστευω απο ερωτησεις τελειωσα!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια στα κοριτσάκια.............ευχαριστώ Βασούλα μου, αυριο πάω αντε γιατί δεν μπορώ ούτε να κάτσω με τη κοιλια που έχω κάνει............

girl84 κάνεις ενεσούλες τώρα ε? ποιές έιναι? δεν έχω καταλάβει κ το πρωτόκολλο που θα κάνεις....για πε...

ζαχα μπύρες πίνω..................όχι βρε ούτε καφέ δεν πίνω τώρα........... [smilie=confused2.gif] έχει στρίψει το μάτι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loipon nikol m emena tin 21 i mera tou kiklou m arxisa tis suprefact!

auta me ta prwtokolla dn ta polikatalavw:)

m exei pei oti oi suprefact einai gia anastoli wothikwn!

kai tha tis kanw mexri na adiathetisw!

meta tha tis sinexisw tis suprefact kai tha arxisw kai tis alles gia ta proklisi worrixias:)

mono p ta diigoume agxwnomai nikol m!skeftou:)

esi pas aurio e?ante koritsi m kali wolipsia kai kathe epitixia!

posa wariakia ekanes?i dn xereis akomi?:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλα να πανε αυριοοοοοο Νικολλλλλλλλλλλλ

και να βαλεις δυο γκολλλλλλλλ!!!!! κανα αυγο και τετοια δεν ετρωγες για τα φουσκωματα και τις υπερδιεγερσεις ρε μπουμπου??? απο αυτο δεν φουσκωσες?

ολοψυχως (ερχεται και χιονιας) καλη επιτυχια για αυριοοοο t1523.gif

t4614.gif ελα να το παρω μια αγκαλιτσα να περασουν ολα..μωλε μωλε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωςςςς την περδικα που περπατει λεβεντικα. Οχι ρε δεν πηγε η δαφνη στας μπαχαμας!!

πας δουλεια κανονικα ή εισαι σπιτι? φτιαξανε τα κεφια λιγακι?εισαι αποφασισμενη για να προχωρησεις?

θα πας στο καπακι τον επομενο μηνα?πιστευω απο ερωτησεις τελειωσα!!! :lol:

Α ρε γαμωτι κριμα! Ωραια θα ηταν να ειχε παει!!! Αλλα να μου πεις και ποιος μπορει να παει ετσι οπως ειναι τα πραγματα?? Γιατι αν αρχισουμε και λεμε ποσα πραγματα θα μπορουσαμε να ειχαμε κανει με τα χρηματα που εχουμε δωσει μεχρι τωρα ολες μας, αφηστε τα!!!!

Τουλαχιστον να τα καταφερουμε ολες και χαλαλι!!!

Εγω θα συνεχισω Ζαχα μου. Δεν θελω να τα παρατησω!!! Αλλα σκεφτομαι με τη νεα χρονια μπας και μου φερει γουρι! Θα μπορουσα και στο καπακι να παω παλι με το ιδιο πρωτοκολλο και μικρη παραγωγη ωαριων παλι, αλλα δεν ειμαι ετοιμη και δε θελω. Θελω να χαλαρωσω λιγακι και μετα!!! Την αλλη εβδομαδα θα παω στο γιατρο να συζητησουμε και να καταστρωσουμε ο νεο μας σχεδιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω πάθει υπερδιέγερση στην 4ησπεμρατέγχυση, έχω τουμπανιαστεί όπως τώρα στην 1η εξωσ. μου εχουν πει οι γιατροι για ασπράδια αβγών κ όχι αλάτι ............. :shock:

αλλα εγω χθες έφαγα πιτόνι :@) που είμαι!!!!!!!!!!!!!

γιαυτό κ η κοιλιά μου σήμερα ξεφαντώνει.!!!!!! βρε δε βάζω μυαλό.....τρώω μερέντα κ ότι βρω...

Απο σήμερα θα βράσω κανα αβγο..

Είμαι ο μάγος ταρμπομπό

έχω για αμάξι μου ενα αβγό

πάει όπου θέλω εγώ

και αν δεν πάει όπου ορίζω

το βράζω και το τηγανίζω!!!!!!!!!!!!!!!!

Girl Μου μάλλον το μακρύ κάνεις, μην μου αγχώνεσαι καθόλου δεν είναι η διαδικασία τίποτα η αναμονή είναι ...ρώτα κ εμάς....

μου έχει γράψει ο γιατρός καμια 30αριά αβγουλάκια...για να δούμε τι έκανε η κότα αύριο....

Thanks a lot μαναράκια μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα περνάει ο καιρός σφαίρα, για πότε θα κάνεις την επόμενη κ τελευταία ούτε που θα το καταλάβεις..........μπράβο κοριτσάρα μου, έτσι σε θέλω κ το σημαντικότερο δεν παίρνεις τόσα φάρμακα...

τώρα που είπα φάρμακα βρε κορίτσια πόσες μονάδες κάνετε σε κάθε προσπάθεια?

Την 1η πήρα περίπου 1570 μονάδες, τη 3η 1330 μονάδες Gonal.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποιητης εκ του προχειρου που χει τη μορφη του :@):lol::lol::lol::lol:

Νικολακι δεν προσεχεις δεν προσεχεις!!! γιατιιιιιιιιιι?????????? τελος παντων...ευχομαι αυτα που ειπα πριν μπουχαχαχα!!!!

Βασω μου ετσι δυναμικα..με τη νεα τη χρονια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ευγενικό κορίτσι με άφησες να έχω εγω τη τελευταία ποιητική ατάκα ε?

Καλό μεσημέρι ζαχαρωτούλι μου .............φευγούτεν...................... :x ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα μαι κ γω!!!!!!!!!Τι κανετε???

Ζαχαρενια μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ κοριτσακι να χεις μια ηρεμη εγκυμοσυνη και με το καλο να περασουν οι 9 μηνες που θα κρατησεις το θαυματακι αγκαλια σου!!!!!!!!!!

Λοιπον εγω ειμαι μια χαρα περασε κ το ποδι μου και περιμενω το Σαββατο!!!!!!!Απο συμπτωματα λιγα εως καθολου και το παιρνω θετικα διοτι την προηγ φορα ειχα τα παντα και πηρα το 0,1!!!!!!

Δεν εχω αγχος καθολου θα ελεγα τουλαχιστον μεχρι στιγμης!!!!!!!

Υπολοιπα κοριτσακια μου και αγορι τι κανετε???

Εγκυουλες???

Νικολ μου καλη επιτυχια αυριο με την μαζωξη των αυγων!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

t4614.gif

καλωςςςςςςςς τηνννννννννν

ευχαριστω πολυ μακαρι παναγια μου !!!

καλα αποτελεσματααααααααααα να χουν πιασει τοσο γερααααααα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...