Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

Καλημέρα παιδάκια!!!!!!!!!!!!

Γιώργο……. η μεγάλη μέρα φτάνει!!!!!! Με το καλό!!!!!!!! Να γεννηθεί με το καλό ο μπομπιράκος σας!!!!!!!! Όλα ΤΕΛΕΙΑ να είναι στη ζωούλα του & να σας γεμίζει ευτυχία!!!!!!!!

Νινάκι μου…… δεν πιστεύω να τρως….. ακόμη!!!!!! Εεεεε????????? Ευχαριστώ πολύ για το σχόλιο σου κοριτσάκι, τώρα είμαι ακριβώς 5,5 μηνών ή αλλιώς διανύω την 25η εβδομάδα…. η φώτο πάντως είναι περίπου 1 μήνα πριν!!!!!

Γιωτάκι μου….. υπομονή με τις μικρούλες σου….. κοιμήσου στα κλεφτά όποτε κοιμούνται!!!! Έχεις βοήθεια φαντάζομαι…. ε…..

Καλλάκι μου….. τι κάνεις κορίτσι μου??? Η μικρή σου???? Πάλι σχολείο από Δευτέρα????

Καλημέρα Αναστασία φρεσκο-εγκυούλα μου!!!!!!!!!!! Φιλάκια στην κοιλίτσα!!!!!

Μαράκι μου…… γεια σου γλυκειά μου!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλιμερα και απο μενα....

βρε Πιπιτσα μου..οχι δεν τρωο πια.. :lol::lol::lol: τοσο πολι..αλα παλι τρωο.. :lol::lol::lol::lol:

πο πο ..φτου σου κοριτσι μου...φτου σου... :lol::lol::lol: ..εκινι η φοτο ινε πριν ενα μινα???... :o:o:o:o:o ..ξερισ γιατη ροτο?...επιδι φενετε πολι καλα η κιλια σου..μα πολι... :lol::lol::lol: ..δεν ινε κακο!!!..μια χαρα ισε!!!!...ελα δε που σε μενα δεν φενετε τιποτα..μα τιποτα..και ινε 20 και κατι μερεσ... :x:(:x:(:x ..και εγο ιτελα να φενετε η κιλια μου!!! :?:):? .....και ροτισα την γιατρινα μου...και μου ιπε ποσ επιδι εχασα κιλα..τα εχασα απο την κιλια..και για αφτο δεν μου φενετε η κιλια.. :lol::lol::lol::lol: ....ασε που δεν αφινο κατρεφτι χορισ να κιταο την κιλια!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

αντε Γιοργο..ιρτε η μερα...η μεγαλι μερα....αχ ποσο τα ιτελα να ιμε σε μια γονια να σε δο... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ...αααα Γιοργο..παρε κανενα βρακι μαζι σου...ιμε σιγουρι ποσ μολισ τα τηδ το μικρο...τα καθουριτισ πανο σου!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ιπολιπεσ που ιστε???..φιλακια σε ολεσ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο, να χαίρεστε το υπέροχο αγγελούδι σας!!!Πολύ συγκινήθηκα, κι ο άντρας μου το ίδιο :):):) Μπράβο που επικαλείσαι την αγία Ειρήνη, θα είναι πάντα δίπλα σας όπως και σε κάθε άνθρωπο που ζητά τη βοήθειά της.Μεγάλη η χάρη της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργακη μου να σας ζησει το αγγελουδι σας!!!!!!!!!!!ευχομαι να ειναι παντα γερο και καλοτυχο!!!!ειναι ενα κουκλακι!!!!!!!!!!ευχομαι η μαριανα να αναρρωσει πολυ πολυ γρηγορα!καλη λοχεια να εχει κι εσυ να την βοηθας οσο μπορεις ετσι???????????δωσε ενα φιλακι στα πατουσακια του χρυσοβαλαντη σας!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΡΟΣ !!!!!!!!!!!!

ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!! ΣΚΕΤΗ ΖΩΓΡΑΦΙΑ!!!!!!!

Ευχομαι να ειναι γερος και καλοτυχος...ευτυχισμενος θα ειναι σιγουρα με τετοιους γονεις!!!!

Μαριαννακι να εχεις σουπερ αναρρωση (σαν την δικη μου ;) ).Καλη λοχεια κ πολυ ξεκουραση (γιατι στο σπιτι ξεκιναει το πανηγυρι :lol::lol: )!!!

Πολλα φιλια στην οικογενεια <daddy cool>!!!!!

PIPITSAKI απο βοηθεια εχω μονο τον αντρα μου (οταν ειναι σπιτι ξεσκιζεται στην κυριολεξια).Η μαμα μου ειναι μακρυα κ η πεθερα <δε μπορει> να βοηθησει γιατι,λεει,κλαινε και τα λυπατε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(το ακουσαμε κ αυτο)

ΝΤΟΙΝΓΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι νομιζεις γιωτα μου?ολοι αναισθητοι σαν κι εσενα ειναι????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: υπαρχουν και ανθρωποι που τα λυπουνται τα παιδια σου!!!τς τς τς!!!!!!! :ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι νομιζεις γιωτα μου?ολοι αναισθητοι σαν κι εσενα ειναι????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: υπαρχουν και ανθρωποι που τα λυπουνται τα παιδια σου!!!τς τς τς!!!!!!! :ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil:

Πες το ψεματα!!!!!

Δεν ειναι γαιδουρια σαν κ εμενα (και τον γιο της)!!!!!!!!!!!

Ευτυχως εχουμε την ψυχοπονιαρα.....μωρα ειναι κυρα μου,και μαλιστα 2,κλαινε κ πολλες φορες δεν τα προλαβαινουμε!!!! Για ελα να τα ηρεμισεις εσυ χωρις να μαθουν αγκαλιες (γιατι αν το μαθουν κ αυτο τον ηπιαμε κρυο)....μου ερχεσαι 10λεπτα επισκεψη κ εχεις κ αποψη! ΝΟΥΜΕΡΟ!

Δεν τα ταιζει γιατι μπορει να της πνιγουν....

Δεν τα κανει μπανιο γιατι φοβαται.....

Δεν τα αλλαζει γιατι (δεν ξερω).....

Τωρα που την ξεχεσα (για αλλους λογους ασχετους με τα μωρα) κ δεν τολμαει να πατησει το ποδι της, δεν τα ακουει να κλαινε κ ηρεμισε! :lol::lol::lol::lol::lol:

ΣΥΓΧΗΣΤΗΚΑ με την <κυρια> παλι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλιμεραααα...και καλο μινα..

ΛΟΛΛΙ....ενα εχο να πο!!!!!..αφτο.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ..μονο αφτο... :lol::lol::lol::lol:

αλα μιν νομιζισ ..μια απο τα ιδια {πεθερα}..εχο.. :lol::lol::lol: ....η δικια μου για να φανταστισ..κανονιζι ..διακοπεσ στην ελαδα..τελουσ ιουλιου με αρχεσ αυγουστουσ...τοτε που εγο ...τα ιμε σαν βαρελι..και δεν τα μπορεσο να κουνιθο.. :shock::shock::shock: ...και παρα να πι η γλικια μου...."κοριτσι μου"{ :o:o:o:o }..τα ερθο να σασ βοιτισο λιγο...ετσι λιγεσ δουλιτσεσ να κανι ..η τουλακιστον να γλιτονι τον γιοτησ απο μαγιρεματα.......εεεε οχι....η γλικια μου..ιπε ποσ..δεν τα μασ ενοχλι καθολου..αφου τα ξιπνισι ..τα φαι το προινο..και τα φιγι μετα για θαλασα.. 8-)8-)8-)8-) ..και μετα τα γιρισι για μπανιο..και ιπνο βεβεα...εεεεε???..τη λεσ??...δεν ινε γλικια η πεθερα μου??? :lol::lol::lol::lol::lol: ..εεε οχι πεσ!!!... :lol::lol::lol::lol: αααα και το καλο ινε ..ποσ δεν τα ερθι μονι τησ....εεε οχι...τα ερθι με παρεεα..5 ατομα!!!! :lol::lol::lol::lol:

το καλο ινε ποσ το εμαθα εγο πριν να το πι στο ανδρα μου...και τον εδοσα εγο το καλο νεο..πριν την μανα του....εεεεε περιμενο ποσ και ποσ...να δο την σιζιτισι..που τα κανουν τοτε..μανα με γιο!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ..ποσ τα το δεχτι η πεθερα μου..το ΟΧΙ!!!!....επιδι η απανδισι του κοστα..ιταν μολισ το ακουσε..."ΕΕΕΕ ΒΕΒΕΑ..ΜΙΠΟΣ ΘΕΛΙ...ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΤΑΙΖΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ???"""...

οπουσ βλεπισ...δεν ισε μονι στο κοσμο!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα στην πιο ομορφη παρεα!!!!τι κανετε??????????πως περασατε το σ/κ???εμεις πολυ ωραια αν και ο καιρος μας εχει τρελανει!!!!!!

μπηκα να πω μια καλημερα και παω για ψωνια στην λαικη σαν καλη νοικοκυρα,δουλα και κυρα!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: και μετα σιδεροοοοοοοοο!!!!!!!!!!!πολυυυυυυυυ σιδεροοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!αχ κουραστηκα τωρα που το σκεφτηκα!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!

Κάλλι μου γλυκιά τι κάνεις??Δουλίτσες ε?? Υπομονή!!

Εμείς κάναμε πολλές δουλειες το Σ/Κ στο σπίτι...προετοιμασία για τον μπέμπη βλέπεις!! (η αληθεια οι άλλοι κάνανε, εγώ έκανα τον επιστάτη) :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τη κανουν τα κοριτσια μου???..ολα καλα??

Μαρακι με προλαβεσ εσι σιμερα εδο... :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλλι..αμα τελιονισ το σιδερο σε σενα..δεν πεταγεσε και μεχρι στο Λιτοχωρο...να τελιονισ και τα δικα μου???...δεν τα βαρετισ...εχο αρκετα... :lol::cry::lol::cry::lol::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλιμερα στησ κουκλεσ μου....

τη κανετε???

Καλλι..σε περιμενα εχτεσ..σε περιμεναααα..αλα πουθενα εσι...ηηηηη μιποσ ακομα σιδερονισ??? :lol::lol::lol::lol: ..ετιμασα και καφε ..ετιμασα και γλικο...εκανα και μια πιζζα..αλα πουτενα η καλλι... :lol::lol::lol::lol:

Μαρακι ..καλιμερα και σε σενα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγα να μην εμφανιζομουνα ξανα!!!!!!για κοροιδο ψαχνεις????????εγω ακομα τα δικα μου δεν σιδερωσα,θα αναλαμβανα κι αλλα!!!!!!απα πα πα!!!!!!!!!!!!μακρια μακρια!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλισπερααα...

τη κανουν τα κοριτσακια??

εγο μολισ γιρισα απο την γιατρινα μου...και ναι ..ολα καλα..μαγαλονουμε και κλοτσαμε πολι... :lol::lol::lol: ...

Μαρακι....μαλον ποδοσφεριστισ ..και το δικο μου τα βγι...αφου σκεφτουμε να φαο καμια μπαλα..να εχι με τη να παιζι... :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλλι..ακομα σε περιμενοοοοοο...μεχρι τον αυγουστοσ που τα γενισο...τα σε περιμενο.. :lol::lol::lol: ...οσο πολι αργασ τοσα περισοτερα ρουχα τα εχο... :lol::lol::lol:

Χρισανθι..ολα καλα οπουσ ιπα με το μορο...δοξα στο Θεο...πιραμε και εμισ λιγι χαρα..μετα απο β επιπεδου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...