Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΑ!!!!!


Sisy

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 68
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σισακι να σου ζήσει!!!!!!!! Ευχομαι τα καλυτερα για το αγγελουδι σου! Απο δω και περα η ζωη σου θα ειναι κατι παραπανω απο τελεια! Περιμενουμε την ιστορια τοκετου σου και φωτο απο την μικρουλα!!

Φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισακι να σου ζήσει!!!!!!!! Ευχομαι τα καλυτερα για το αγγελουδι σου! Απο δω και περα η ζωη σου θα ειναι κατι παραπανω απο τελεια! Περιμενουμε την ιστορια τοκετου σου και φωτο απο την μικρουλα!!

Φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:kiss: :kiss: :kiss: ΣΙΣΣΥ MOY NA SOY ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ Κ ΕΥΤΥΧΙΧΜΕΝΟΙ.....

ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΓΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΖΗΣΟΥΜΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ....ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:kiss: :kiss: :kiss: ΣΙΣΣΥ MOY NA SOY ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ Κ ΕΥΤΥΧΙΧΜΕΝΟΙ.....

ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΓΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΖΗΣΟΥΜΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ....ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει η μπουμπού σας, τις καλύτερες ευχές μου, να είναι πάντα ευτυχισμένη και γεμάτη υγεία.

Φαίνεται ότι είναι η χρονιά των κοριτσιών!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει η μπουμπού σας, τις καλύτερες ευχές μου, να είναι πάντα ευτυχισμένη και γεμάτη υγεία.

Φαίνεται ότι είναι η χρονιά των κοριτσιών!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΟΛΩΝ!!!!

ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΛΟΓΩ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΔΙΚΙΑΣ ΜΟΥ.

ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ. ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ 9.30 ΚΑΙ 10.00 ΕΙΧΕ ΓΕΝΝΗΘΕΙ.

ΔΕΝ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟ ΠΟΝΟΥΣ ΜΕΤΑ, ΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.ΖΗΤΗΣΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΔΥΟ ΠΡΩΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΜΙΑ ΠΑΥΣΙΠΟΝΗ ΕΝΕΣΟΥΛΑ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ. Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΙΚΤΕΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑΝ ΜΙΑ ΒΡΑΔΙΑ ΣΤΟ "ΣΟΛΑΡΙΟΥΜ".ΒΓΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΜΕ ΙΚΤΕΡΟ 11 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΕΔΙΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΑΛΑ, ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΧΑΣΕ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΒΑΡΟΣ, ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ. ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ 50ΓΡΜ.ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 2.550ΓΡΜ!! ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΟΛΩΝ!!!!

ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΛΟΓΩ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΔΙΚΙΑΣ ΜΟΥ.

ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ. ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ 9.30 ΚΑΙ 10.00 ΕΙΧΕ ΓΕΝΝΗΘΕΙ.

ΔΕΝ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟ ΠΟΝΟΥΣ ΜΕΤΑ, ΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.ΖΗΤΗΣΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΔΥΟ ΠΡΩΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΜΙΑ ΠΑΥΣΙΠΟΝΗ ΕΝΕΣΟΥΛΑ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ. Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΙΚΤΕΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑΝ ΜΙΑ ΒΡΑΔΙΑ ΣΤΟ "ΣΟΛΑΡΙΟΥΜ".ΒΓΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΜΕ ΙΚΤΕΡΟ 11 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΕΔΙΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΑΛΑ, ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΧΑΣΕ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΒΑΡΟΣ, ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ. ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ 50ΓΡΜ.ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 2.550ΓΡΜ!! ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sisy μου να σας ζησει η κορουλα παντα γερη και ευτυχισμενη!!!!!!

Απιστευτα συναισθηματα ,ανυπομονω να τα βιωσω και εγω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sisy μου να σας ζησει η κορουλα παντα γερη και ευτυχισμενη!!!!!!

Απιστευτα συναισθηματα ,ανυπομονω να τα βιωσω και εγω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...