Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Νο 5!!!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσακια μαου σας ευχαριστω ολες που με καθυσυχαζετε, ειστε οι μονες που με καταλαβαινετε!!

Η αληθεια ειναι οτι μετα το γυναικολογο θα καταληξω σε ψυχολογο - ψυχιατρο :D

Ολα καλα θα πανε ;) Το μωρακι μου σημερα μου εδωσε κατι καλουτσικες το μεσημερι, αφου τσακισα μια σοκολατα ιον και μια συσκευασια μικρη caprice 8-} 100 κιλα θα φτασω...... Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ bibibo τι μου κάνεις!!!!Μη λες τέτοια πράγματα και μου τρέχουν τα σάλια!!Μου φαίνεται θα πάω στο περίπτερο να πάρω κι εγώ καμιά σοκολατούλα!!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπιμπιμπο και γω τα καπρις τα εχω ταραξει!!!σαν να αρχισα να τρωω σοκολατες χμμμ ;))

ειρηνακι εμεις μια μερα διαφορα εχουμε [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] για να δουμε μαζι θα γεννησουμε???

αννουλα και γω κρυουλιαρα εχω παραμεινει!!!!αντε να δεις το μπεμπακι σου και συ την δευτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!Παλι δροσια σημερα.....μου φαινεται θα στρωσω πιο νωρις φετος!Οσο για το κρυο μια χαρα κρυωνω και τωρα οσο και πριν ....και μετα το συναχι που αρπαξα προσεχω ακομα πιο πολυ!Αυριο θα ανεβασω τα καλοκαιρινα και θα βγαλω χειμωνιατικα!!! ;);););) Να δω βεβαια τι θα μου κανει... :roll::roll::roll:

Δεσποινακι συγχαρητηρια για το πτυχιο σου κοπελα μου!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Καλη σταδιοδρομια σου ευχομαι!!!

Ρεββεκακι μπιμπιμπο ειναι και το κρυο που γτραβαει την σοκολατιτσα!Κι εγω που δεν τρωω γλυκα γιατι δεν μου αρεσουν καμια σοκολατιτσα την χτυπαω αυτες τις μερες!

Βρε Ειρηνακι σε εχουν πρηξει πια με αυτα τα κιλα..... :x:x:x:x:x και εισαι και αυτη που προσεχει περισσοτερο απ ολες μας την διατροφη της!Ευχομαι η επαναληπτικη εξεταση να ειναι καλυτερη!

Καλως να δεχτεις την μανουλα σου σημερα Ρεββεκακι!!!

Λενακι ωραιο αυτο που μας προτεινες για το γαλα!Βιαστικα μπηκα αλλα αυριο που θα εχω χρονο θα δω πως μπορω να το παραγγειλω! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Και μια και λεμε για αιμορροιδες εγω ειχα συχνα κατα καιρους στη ζωη μου και φυσικα τωρα εχω ακομα πιο συχνα!Αιμα εχω δει κανα 2 φορες αλλα δεν ανησυχησα με προσεκτικο σκουπισμα διαπιστωσα οτι ειναι απο ....πισω :lol::lol::lol: δεν το ανεφερα καν στον γιατρο μου!Απλα μειωσα την ορθοστασια και εκανα δροσερα ντους τοπικα οποτε ξαναεφυγαν....!Και φανταστειτε οτι δεν ειμαι δυσκοιλια οπως παλια ισα ισα που εχω διαρροικες κενωσεις.......(σ......κουβεντα πρωι πρωι ανοιξα =))=))=))=)) )

Φιλακια πολλα σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koρίτσια καλημέρα και από εμένα!

Δεν θα σχολιάσω για τα κιλά γιατί είναι πονεμένη ιστορία. Εμένα μου φωνάζουν όλοι γιατί έχει ανοίξει η όρεξή μου και πεινάω συνέχεια. Εντωμεταξύ και εγώ είμαι στο κλαμπ με αυτές που ζεστένονται υπερβολικά και ο άντρας μου με κοροϊδεύει όλη την ώρα. Με 9 κιλά και 3 πόντους λοίπος΄, μου λέει, πώς να κρυώνεις :oops::oops: Εγώ δεν είμαι του καπρίς αλλά έχω ταράξει τα maltezers.

Σας ακούω ότι έχετε οργανωθεί για τα ψώνια σας και εμείς δεν έχουμε κάνει τίποτα ακόμα. Μήπως έχουμε αργήσει? Αγχώθηκα λίγο. Αν και λέμε από τέλος του μήνα να ξεκινήσουμε. Όλοι οι γνωστοί μου λένε ότι τα έπιπλα έχουν ένα μήνα παράδοση οπότε σκέφτηκα ότι αν παραγγείλουμε τέλος Οκτώμβρη θα τα πάρουμε αρχές Δεκέμβρη και θα τα έχουμε έτοιμα μπαίνοντας στο μήνα μου (ε δε νομίζω να γεννήσω με το που θα μπω στο μήνα μου). ΄

Ποιος κατεβάζει χειμωνιάτικα σήμερα?? Βαριέεεεεεμαι :shock::shock:

Φιλιά σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια γλυκιες μου!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Ιωαννα μου εμεις εχουμε ηδη στρωσει και τα χειμωνιατικα τα εχουμε βγαλει πριν 2-3 βδομαδες!!!! ;) Πριν καμια ωριτσα ειχαμε 3 βαθμους!!!!! \:D/ \:D/ \:D/

Δεσποινιω μου μπραβο κοριτσαρα μου!!!!Καλη σταδιοδρομια!!!! :-*:-*:-*

Bibibo κι εγω εχω αιμοροιδες και τωρα με την εγκυμοσυνη....... :?:?:? καποιες μερες δεν μπορω ουτε να καθησω!!! :cry: Δε νομιζω πως πρεπει να αγχωνεσαι!!!!Παρ'ολα αυτα ομως καλο ειναι ο γιατρο σου να ειναι ενημερος για ολα!!!!! :-*:-*

Ειρηνουλα μου ευχομαι η επομενη εξετασουλα σου να ειναι τελεια και να παψουν ολοι να ασχολουνται με τα κιλακια σου!!!! :-*:-*

Ρεββεκακι, αντε και σ'αλλες βολτουλες με υγεια!!!Με το καλο να ερθει η μανουλα σου και καλα να περασετε!!! :x:x

Αννουλα μου εγω δε θα απαντουσα στο mail..... :-?:-? Ευχομαι να εχεις μια τελεια β'επιπεδου!!!! :-*

Λενακι μου ποτε πας για ντοπλερ γλυκια μου;;;Ευχομαι να βρειτε γρηγορα σπιτακι γιατι οσο περναει ο καιρος τοσο πιο δυσκολο θα ειναι για σενα.... :roll::roll::-*:-*:-* Φιλακια πολλα και στη ζουζουνιτσα σου!!!!! :-*:-*

Πεννυ μου κι εγω το αισθανομαι αυτο....απο κουραση λεω πως ειναι και ουτε στο γιατρο μου δεν το ανεφερα..... :oops::oops: Το παθαινα αλλωστε και στην Αντωνια μου..... και ολα καλα!!!;)

Μινι τελεια η φωτο!!!Φατσουλα γλυκια!!!! :-*:-*:-*

Φανουλα με το καλο να ξανακανεις καμπυλη και ολα να ειναι τελεια!!!! ;):-*

Σοφια μου μην τρελαινεσαι με τον αιματοκριτη σου....εμενα και χωρις εγκυμοσυνη γυρω στο 34 ειναι...τωρα ποιος ξερει που εφτασε.... :-? αφου δε ζαλιζομαι δε σκαω.... :-*

Αγγελικη μου καλα να περασεις στην αδεια σου!!!Καλη ξεκουραση!!! :-*

Ελενα θα παρω κι εγω στη mothercare!!!!Δε θα αφησουμε βαλιτσακι, για βαλιτσακι!!!!! :lol::lol::lol:

Αφροδιτη μου εγω στο πρωτο μου παιδακι, πρωτα γεννησα με το καλο και μετα πηρα κρεβατακι!!!Το πρωι το παρηγγειλα και το απογευμα μου το φερανε!!!!;)

Πολλα φιλακια σε οοοοοολες!!!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη μου εγω στο πρωτο μου παιδακι, πρωτα γεννησα με το καλο και μετα πηρα κρεβατακι!!!Το πρωι το παρηγγειλα και το απογευμα μου το φερανε!!!!;)

Πολλα φιλακια σε οοοοοολες!!!!! :-*:-*:-*:-*

Μάτα μου δεν αγχώνομαι μην τυχόν έρθει το μωρό και δεν τα έχω. Όλο και κάπου θα βρούμε να το βάλουμε (δεν θα κοιμηθεί και στα πατώματα), αλλά να θα ήθελα να το φτιάξω και να το προετοιμάσω γιατί μου αρέσει και όλη αυτή η διαδικασία. Είναι ένα μωρό που ήρθε με αρκετή δυσκολία, μεγάλη αναμονή και θέλω να το υποδεχθώ πανέτοιμη :D:D:D

Ασε που δεν ξέρω και πόσο χρόνο θα έχω μετά την γέννα, και διάθεση μη σου πω, γιατί δεν θα έχω βοήθεια από κανέναν οπότε........

Φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!

ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΔΩ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ. ΑΧ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΛΥΠΗΜΕΝΗ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ :cry::cry::((:((:((

Bibibo ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΟΤΑΝ ΕΝΕΡΓΟΥΜΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΙΜΟΡΑΙΔΕΣ [smilie=confused2.gif] ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ

ioanna123456 ΜΟΥ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ [smilie=binkybaby.gif] ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!! :x

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ Καλη σταδιοδρομια!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

AFRODITI82 ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑΚΙΑ 14 ~x( ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΡΥΟ ΚΡΥΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΟΣ ΠΑΓΩΜΕΝΑ!!!!

mata ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??? 3 ΒΑΘΜΟΥΣ!!!! ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ? ΝΑ ΝΤΥΝΕΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΚΡΥΩΜΑ [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

rebbekaΚΙ ΜΟΥ :-*:-*:-*

annoula1987 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!! ΝΑΙ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΔΩΡΕΑΝ :D:D:D

dat IreneValadia Marielen Lenaki26 KALLI5 ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ [smilie=love2.gif][smilie=love2.gif][smilie=love2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaaaaaa

lenaki ti kala ayta pou mas ebales!!mravo

despoina sygxarhthria kai apo mena kalh stadiodromiaaaa

eirhnh ypomonh ti na po ki an sou lene kati gia to kalo sou to lene kaneis den thelei to kako sou alla kai sy ti allo na kaneis..

mini82 kouklaki zografisto to bebe sou!!!

anoula eyxomai na nai ola kala sth b epipedou tha entousiasteis poli otan deis to moraki sou..

afrodith poli kalo ayto poy sou eipe o antras soy akoma gelaoo..an exeis xrono phgaine na deis tipota ki as mhn psoniseis apla gia na pareis mia idea.. ego re koritsia paraggeila kounia kai skeftomouna 3 meres ti xroma tha ti paro ti sxedio tha balo pio arkoudaki kai tetoia.meta skeftomouna ti xroma tha nai to paplomataki kai ekei na deite skepsh ithela kai th kalathouna set na tairiazei.telika apofasisa kai tora skeftomai ti xali fotistiko kai kourtines tha balo..to kalo einai oti me ola ayta pou exo balei sto mualo mou eytyxos stamathsa na exo polles ligoures den poli skeftomai to faei troo ta aparaithta mono nai exthes eipa oxi se mia bafla pou me koitaze kai as mh synexiso pou allou kai sas anoikso thn oreksi.a! lenaki labetes einai kati san saliara alla den denei sto laimo einai tetragono

elena pos pairnoume eipes to balitsaki toy mothercare?.. filakia polla koritsia.kai an breite kana site me xalia gia mora etsi gia na paroume mia idea peite to

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbitsa ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΣ ΚΟΥΝΙΑ ΜΕ ΓΕΙΑ!!!! ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΤΗΣ MOTHERCARE ΠΑΡΕ ΤΗΛ. ΣΤΟ 8001182800 ΧΩΡΙΣ ΧΡΕΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙΣ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΣΕ ΚΑΝΑ ΔΥΜΗΝΟ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ ΕΤΣΙ ΕΙΠΑΝ ΣΕ ΕΜΕΝΑ. ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΜΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΙΔΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ !!!! www.motherbaby.gr ΦΙΛΑΚΙΑ :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλησπερα!!!σημερα πηγα πηρα την μανουλα μου απο το αεροδρομιο!!!!

μου ειπε να δωσω φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες σας και να εχετε μια καλη εγκυμοσυνη!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

τωρα θα φαω τα γιουρβαλακια απο τα χερακια της!!!!σλουρπ!!!!

φιλακια σε ολες σας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κοριτsακια μου καλα μου ειστε?αχ θα παρω κ γω το απογευμα να το παραγγειλώ το βαλιτσακι απο την μαδερκεαρ.μεχρι τι ωρα μπορω να παρω?κοριτσια απο χθεσ τον εχω κουρασει τον αντρουλη μου.εφτιαξε ολη την αποθηκη κ ανεβασε πανω ολα τα μπεμπε.κουνια καλαθουνα ρουχα ρουχα ρουχα .εχω πολυ πραγμα απο την κορουλα μου την πρωτη κ ευτυχως θα αγορασουμε ελαχιστα πραγματα...βγαλαμε κ τα χειμωνιατικα κ μεισ κ οπωσ θα φανταζεστε κουραστηκα πολυ..σημερα θα δωσω κ στην μανουλα μου να πλενει σιγα σιγα τα ρουχαλακια γιατι ειναι κ πολλα.χαχαχα.οσο για το παιδικο δωματιο ?ομορφινε ακομα πιο πολυ.στησαμε την κουνια κ η κορη μου εχει τρελαθει.τωρα το μονο που μου μενει ειναι μια πολυ καλη γενικη σε ολο το σπιτι που ευτυχωσ θα την κανει η μανουλιτσα μου χα ναι καλα κ μετα στρωσιμο το σπιτι.να ζεσταθουμε κ λιγο γιατι κρυωνω πολυ εγω χαχαχα...κοριτσακια μου παω να ξεκουραστω για λιγο κ θα τα πουμε το απογευματακι.φιλακια πολλα πολλα σε ολες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!

Πως εισαστε??

Βλεπω πιασανε τα κρυα στην Ελλαδα.Εδω εχουμε μεχρι και 25 βαθμους!! :o Πολυ εριεργο για την εποχη.Να δουμε ποσο θα κρατησει.Εγω θα στρωσω μια και καλη και στο καινουριο σπιτι που θα μπουμε.ΑΝ βρουμε ποτε! :lol::lol: Με βλεπω Χριστουγεννιατικα να μετακομιζω... :roll:

Δεσποινουλα μου Συγχαρητηρια για το πτυχιο!!!! Πολυ χαρηκα αν και ημουν σιγουρη οτι θα το παρεις!!!

Αντε παει και αυτο.Τωρα μενουνε τα της μπεμπας!

Ρεββεκακι καλος την δεχτηκες την μανουλα σου και την ευχαριστουμε για τις ευχες τις!! :)

Καλλη μου κουραστηκες βλεπω αλλα επρεπε να γινουνε αυτα.Καλα που εχεις την μανουλα σου και τον αντρουλη σου να σε βοηθανε.Ενα ενα τελειωνει.Τυχερη που δεν θα χρειαστεις πολλα ρουχαλακια.Εγω θα του παρω μονο εξοδου γιατι εσωτερικα φορμακια θα βαλει της μικρης..χεχε!

Ειρηνακι χαιρομαι που σου προσθεσε φαγητα ο διαιτολογος.Εβλεπα τι ετρωγες και πεινουσα! Τετοια διατροφη ουτε αυτες που κανουν αυστηρη διαιτα δεν κανουν.

Αννουλα με το καλο η Β επιπεδου.Θα παθεις πλακα οταν δεις ποσο μεγαλωσε το νινι!

Τι καλο αυτο εκει με τα βαλιτσακια.Εδω λιγες εταιριες το κανουνε.Κατσε να στειλω και εγω. :)

Στην μικρη ειχα στειλει στην Nestle της Γερμανια βεβαια και ακομα μου στελνουνε δειγματακια αναλογα με την ηλικια της!

Σημερα εχω τρομερη υπνηλια.Με το ζορι εβγαλα την μερα.

Σας καληνυχτιζω και τα λεμε το πρωι!! Φιλακια πολλα σε ολες! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια δηλαδη καλημερα τετοια ωρα.Αχ αρχισα να εχω αυπνιες τοχει παθει καμια σας δε με πιανει με τιποτα υπνος αν δε παει 2.

Δεσποινα συγχαρητηρια καλη σταδιοδρομια!

βρε κοριτσια με τις ραγαδες τι γινεται εμενα αρχισαν να εμφανιζονται

περιμενω απαντησεις αυριο καλα ξυπνητουρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Εγραφα μια ωρα και με πεταξε!!!! :o:o:o:o Παει το σεντονι μου! :x:x:x:x

Πως ειστε σημερα;Εγω κρυωνω ειμαι καναπε αγκαλια με την φλιζ την κουβερτουλα!Σημερα θα στρωσω το υπνοδωματιο μας με τον αντρουλη μου και το υπολοιπο σπιτι θα το στρωσω την επομενη εβδομαδα που θα φερω γυναικα!

Φιλακια σε ολες! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!Κι εγώ στον καναπέ με την κουβερτούλα και μια κούπα ζεστό τσαγάκι!! :D Όσο πάει όλο και περισσότερο κρύο κάνει...Και έλεγα να πάω να σουλουπώσω το υπόγειο σήμερα αλλά με τέτοιο καιρό που να βρω το κουράγιο???? :roll:

filaki,αυπνίες ε?Εγώ δεν έχω ακριβώς αυπνίες...Απλά με πιάνει η πάρλα με το που ξαπλώνουμε με τον αντρούλη και δεν τον αφήνω να κοιμηθεί το καημένο που ξυπνάει 5 η ώρα για δουλειά...Χθές για να με ξεφορτωθεί,μου λέει άσε με να σκεφτώ για κάτι που συζητούσαμε και μετά από δύο λεπτά τον ακούω να ροχαλίζει!!! :shock::lol::lol::lol: Σήμερα το πρωί πάλι με το που χτύπησε το ξυπνητήρι του,άρχισα την πάρλα!!! :lol::lol::lol: Κι αυτό αυπνία θεωρείται?? :roll:

ioanna123456,χαρά στο κουράγιο σου με το στρώσιμο!!Καλά που έχεις και τον αντρούλη σου και σε βοηθάει! ;)

Ρεββεκάκι,πως τα περνάς με την μανούλα???Τα φιλιά μου δώσε της!! :-*

KALLI5,για το βαλιτσάκι πρέπει να πάρεις καθημερινή από 9-9 νομίζω!! ;) Κοίτα να μην κουράζεσαι πολύ!!! :-*

Αχ κορίτσια ανυπομονώ αύριο να δω τον παίδαρό μου!!!! :mrgreen: Αν και με έχει πιάσει ένα μικροάγχος... :roll:

Τα φιλιά μου σε όλα τα κοριτσάκια!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια με τις ραγαδες τι γινεται εμενα αρχισαν να εμφανιζονται

περιμενω απαντησεις αυριο καλα ξυπνητουρια!!!

Βάζεις καμιά κρέμα?Εγώ έβαζα μόνο στην κοιλιά μέχρι τώρα και όλα οκ αλλά εμφάνισα δύο μικροσκοπικές ραγαδούλες στο στήθος και από τότε άρχισα να βάζω κι εκεί καθημερινά!Ελπίζω να μην βγάλω άλλες...Αν και δεν έχω και πολλές ελπίδες γιατί το δέρμα στην κοιλιά έχει τσιτώσει τόσο που δεν πάει άλλο και αναγκαστικά θα κάνει ραγάδες για να τεντωθεί... :( Αχ τι περνάμε για τα μπεμπάκια μας.... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια εδω σημερα εχει ηλιο δεν κανει κ τοσο κρυο!

να κοιμηθω δε μπορεσα κ πολυ ,αρχισε η απο πανω τις δουλειες απ τις 9 κ ξυπνησα σα ζομπι ειμαι :?

αχ κρεμουλα κ βαζελινη κ εγω βαζω αλλα ετσι που τεντωνεται το δερμα στην κοιλια ,εχει κρεμασει κ το στηθος δεν βλεπω να τις αποφευγω τις ραγαδες:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κ απο μενα κοριτσακια μου...βλεπω ολες λιγο πολυ κρυωνουμε ε?αχ τι καλα που θα ταν να εστρωνα κ γω αλα θα το κανουμε τελη του μηνα βλεπετε εχει 23 του μηνοσ γενεθλια η κοριτσαρα μου κ ο αντρουλης μου κ απο τι καταλαβενετε κριμα θα ναι να στρωσω μιας κ θα γινουν χαλια...οσο για την κοριτσαρα στην κοιλια?αφηστε πολυ κλωτσιδι χαχαχ πλακα εχει ομως ...κ τωρα εχω αραξει στο καναπε κ με τρελαινει.περιμενω το αντρουλη μου να σχολασει κ να μου ψησει στο μπαρμπεκιου μπριζολακια.πολυ τα λαχταρω.ευτυχωσ που ζηταω πολυ σπανια πραγματα κ ευτυχωσ που δεν εχω παρει κιλα.να φανταστητε στην 1η εγκυμοσυνη μου ειχα παρει 30 κιλα.ναι ναι 30.κ τωρα σε αυτην μεχρι στιγμης τιποτα.ευχομαι να μην παρω κ πολα μιασ κ η γιατρος μου πε μεχρι 9 κιλα το πολυ να παρω αλα εγω κυρια.ουτε ενα μεχρι τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κουκλίτσες!!!!!!!!!

έχω να μπω μέρες και δεν σας έχω διαβάσει καθόλου. Είχαμε εργασίες στο σπίτι, βάλαμε κάτι σίτες, φτιάξαμε μια ντουλάπα στο μπαλκόνι και είχα λίγο βαβούρα στο σπίτι.. Αδιάσαμε και το παιδικό δωμάτιο για να ξεκινήσουμε να το ετοιμάζουμε σιγά-σιγά..

Την Πέμπτη είχα πάει να κάνω υπέρηχο καρδιάς εμβρύου και μου είπε η γιατρός ότι η καρδούλα του μωρού μου είναι μια χαρά. Την Παρασκευή πήγα και στην γιατρό μου για υπέρηχο και ήταν όλα μια χαρά!! Μόνο που μου είπε ότι έχω αυξημένο αμνιακό υγρό και αυτό μπορεί να είναι η από κούραση ή από κακή διατροφή και ζάχαρο. Θα πάω αυτή την εβδομάδα να κάνω την καμπύλη ζαχάρου και βλέπουμε..Προς το παρόν προσέχω την διατροφή μου αν και δεν μπορώ να πω ότι είχα ξεφύγει και πολύ..

Ελπίζω να είσαστε όλες καλά και να προσέχετε τα ζουζουνάκια!!!! Φιλιά πολλά :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα. Έχω μέρες να μπω μιας και είχα πάλι τη μικρή μου αρρωστούλα. Μέχρι που χθες βράδυ μπήκαμε εσπευσμένα στο νοσοκομείο μετά από οξεία λαρυγγίτιδα :( Το τι τρομάρα πήραμε άλλο πράμα. Ενώ κοιμήθηκε με λίγο μπούκωμα στη μυτούλα μια ώρα μετά ξύπνησε και δεν μπορούσε να αναπνεύσει, μελάνιασε εγώ απ τον πανικό μου δεν ήξερα τι να κάνω. Τελικά πήγαμε αμέσως στο νοσοκομείο όπου της έκαναν μάσκες και μας κράτησαν μέσα μέχρι σήμερα το μεσημέρι. Περιτό να σας πω τον πανικό μου και την κουρασή μου. Όλο το βράδυ την βγάλαμε στην καρέκλα με τον άντρα μου. Ευτυχώς συνήλθε το πουλάκι μου και γυρίσαμε σπιτάκι μας. Απόψε έχω πάλι άγχος μη ξανασυμβεί. Και έχω και την άλλη μπεμπούλα που κλωτσάει συνεχώς. Το ταλαιπώρησα και εκείνο το πουλάκι μου.

Κατά τα άλλα βγήκε και η δεύτερη καμπύλη φυσιολογική και από εβδομάδα θα πάω να με δει ο γυναικολόγος μου. Σήμερα μπήκα στον 7 ο η ουρίτσα έμεινε.

geozouli μου να ξεκουραστείς λίγο τώρα όσο περνάει ο καιρός πρέπει να είμαστε προσεκτικές.

ΚALLI μου μπράβο που τα καταφέρνεις με τα κιλάκια σου!!! Μακάρι να μπορούσα και εγώ αλλά έχω ξεφύγει λίγο τις τελευταίες μέρες. Βλέπετε όταν στεναχωριέμαι το ρίχνω στο φαί :mrgreen:

Γλυκά μου κοριτσάκια δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω και να σας σχολιάσω όλες καθώς κλείνουν τα μάτια μου απ την κούραση. Σας φιλώ όλες γλυκά γλυκά καλό βράδυ και καλή εβδομάδα!!! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!! Τι μου κάνετε?

Δέσποινα συγχαρητήρια!!!!Πολύ χάρηκα!!!!

Άννα μη στεναχωριέσαι για τις ραγάδες, είνα αναπόφευκτες...κι εγώ έχω 1 στο στήθος από την εποχή που άρχισα τα αντισυλληπτικά (τον πρώτο καιρό φούσκωσα). Αλλά μετά από 3 χρόνια δεν φαίνεται καθόλου, μόνο αν κοιτάξεις κοντά. Εγώ βάζω λάδι το βράδυ (περιέχει ελαιόλαδο, λάδι jojoba, αμυγδαλέλαιο) και το πρωι πριν φύγω για τη δουλειά βάζω το ίδιο σε body butter. Δούλευα σε κατάστημα με βιολογικά και ευτυχώς ήξερα που να πάω (και δεν είναι ακριβά γιατί είνα ελληνικά).

Κάλλι σταμάτα να λες οτι δεν έχεις βάλει κιλό, θα ξαπλώσω στις ράγες του τρένου (και δεν εχουμε τρένα στο νησί)!!

Filaki κι εγώ είχα αϋπνίες πριν ένα μήνα, αλλά συμβαίνει πάντα σε μένα όταν έχω έννοιες ή άγχος ή ανυπομονησία για κάτι...μήπως κάτι σκέφτεσαι συνέχεια??

Λένα 25 βαθμούς? Αν είναι δυνατόν...!

Ιωάννα κι εγώ έχω φλις κουβέρτα φούξια, τα Σαββατοκύριακα τη σέρνω σε όλο το σπίτι σαν ουρά χιχιχιχ!

Αύριο Δευτέρα εργασία και "χαρά"........λέμε τώρα...

Α Ρεββέκα να μην ξεχάσω μιας και πηγαίναμε πλάι πλάι στα κιλά...εμένα η ζυγαριά μου δείχνει πλέον 55 και βαδίζει στα 56.....(Κάλλι μην μιλάς, μην βγάλεις κιχ!)..εσύ πώς πάς?

Φιλιά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ καλη βδομαδα να χουμε κοριτσακια μου.μαριελεν περαστικα στην μικρουλα σου.τωρα που αρχισε το σχολειο θα τα χεισ αυτα περσυ εγω την ειχα ολη την ωρα με βροχιτιδα την μια με λαρυγγιτιδα την επομενη φορα κ ολο με εισπνοες τον βγαλαμε τον χειμωνα..υπομονη κ περαστικουλια τησ.βρε αγγελικη θα μιλησω για κιλα χαχαχα μακαρι να μουνα κ γω 55 κ να επερνα κιλα συνεχεια.απλα ειμαι 90 κιλα κ δεν πρεπει να παρω πολα μιας κ ηδη εχω παραπανισια.χαχα ηρεμησε λοιπον.παντωσ στην πρωτη μου εμεινα εγκυος 65 κ γεννησα 95.αλα ευχαριστηθηκα απλα τωρα για καθαρα θεμα υγειας παλευω να μην παρω κιλα κ μεχρι στιγμης τα χω καταφερει.λοιπον παω να ξυπνησω την μικρη μου να ετοιμαστουμε σιγα σιγα για το σχολειο κ μετα θα παω στο ικα ουφ να στο ικα να μου γραψουν τισ εξετασεις του μηνα κ τα συμπληρωμα.φιλακια πολλα πολλα σε ολες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορίτσια και καλή εβδομάδα σε όλες , σήμερα πήγα στο ΙΚΑ μου έδωσαν άδεια 1 μήνα , πήγα να πληρωθώ , πήρα τις πρώτες 21 ημέρες και αργότερα θα πληρωθώ τις υπόλοιπες 9 ημέρες , δεν πήρα τον μισό μισθό πήρα παραπάνω ευτυχώς.. Κατά τα άλλα εσείς τι κάνετε ? Εγώ έχω πάρει εως τώρα 7 κιλά και προσπαθώ να μην πάρω πολλά γιατί ξεκίνησα εγκυμοσύνη με 81, είχα πάρει και 6 κιλά όταν έκανα την θεραπεία για την εξωσωματική για αυτό είμαι συγκατημένη .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...