Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Νο 5!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα λοιπον και απο εδω και καλοριζικο!Περασαν οι μερες κοριτσακια και την Δευτερα θα παω και εγω στον γιατρο μου να δω το νινακι μου!Αχ εχω αρχισει και το αισθανομαι κιολας και ειναι ολα τελεια!Απαλα σκιρτηματακια και χτυπηματακια αν και οταν με χτυπαει στη ουροδοχο κυστη με τρεχει στην τουαλετα! :lol::lol::lol::lol:

Λενακι καλως ορισες σπιτακι σου!!!!Σε δυο εβδομαδες το ντοπλερ πως και δεν το κανετε νωριτερα;Μην αγχωνεσαι παντως ολα καλα θα πανε!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Δεσποινακι μεγαλωσε η μπεμπα σου!!!!!Περαστικουλια και στον μπαμπακα σου!

Αννουλα τελεια σου παει η σαλοπετα!Θα παρω κι εγω μια! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

barbitsa καλη σκεψη η λιστα σου μηπως ομως απλα αναφερει τα παντα ολα;;;Καλο ειναι και τα κοριτσια που εχουν ηδη παιδακια να μας βοηθησουν λιγο!

Ρεββεκακι την εξεταση ουρων εμενα μου την γραφει καθε μηνα!Μη τυχον παθουμε καμια ουρολοιμωξη πραγμα οχι σπανιο στις εγκυμονουσες!Προληπτικη εξεταση ειναι οπως οι αιματος κτλ!

Ελεναα μαζι θα φερουμε νεακια απο τα μπεμπακια μας την Δευτερα!!!!! :):):):)

ΑΑΑ χτες εκανα και τις αιματολογικες και μου βγηκαν λιγο ανεβασμενα τα λευκα :?:? φυσιολογικες τιμες 4-10 και εγω ειχα 11!Παρολαυτα αισθανομαι μια χαρα!Σας εχει τυχει;;;

Φιλακια σε ολες κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα [smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif] και καλοριζικο το νο5 αλλα ειχαμε πει ο τιτλος θα γινει παλιογκαστρουλες του μαιου!!!! [smilie=wav.gif] χαχα!!!

κοριτσια εχτες κουρευτηκα!!!!κοντα σαν την αγαπημενη μου αμελι!!!!

τωρα που ειπα αμελι να δειτε που κλωτσαει σαν τρελη η μικρη μου και οτανν της βαζω το σαουντρακ της αμελι ηρεμει αμεσως!!!της αρεσει της γλυκιας μου!!!το εχετε ακουσει???ειναι τελειο ;)

ιωαννιτσα ελενα περιμενουμε τα νεακια και τις φωτο την δευτερα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κουκλιτσες!!!!!Καλοριζικο και το 5!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Λενακι μου ευχομαι ο μπεμπουλης σου να ειναι γερος και ολα να πανε καλα!!!! :-*:-* Κι εγω την ιδια απορια με τα κοριτσια εχω:Γιατι σε 2 εβδομαδες;;;; :-?

Ιωαννα μου μπορει καμια ιωσουλα να ανεβασε τα λευκα, μη σκας!!!! :-*

Δεσποινακι μου αν ο μπαμπας σου δε βρισκει γιατρεια απο τους ορθοπεδικους στειλε μου πμ εχω προβλημα χρονια και ξερω τι τραβαει.....εγω οταν με πιασει,παω σε καποιον πρακτικο στην Εδεσσα και γινομαι περδικι!!! ;)

Ρεββεκακι μου, Αννουλα και οσες λετε για κιλα κατω των 55-60 δε μας λετε και το υψος σας γιατι εχω παθει τραλαλα.........σας περναω καμια 20αρια κιλακια!!!!! :((:((:((:(( Εγω ειμαι 1,75!!!

Κοριτσια μου φιλακια σε ολες!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ματα!!!ειμαι 1.73!!!αλλα παντα ημουν αδυνατο σαφρακιασμενο χαχαχαχαχα!!!το ιδιο και ο αντρουλης μου!!!και σκαιυτομαστε την λυδια απο οποιον και να παρει θα ναι κανιολι!!!! :D:D:D:D:D:D

πριν 2 χρονια ημουν 47 κιλα και μολις γνωρισα τον τζεμ πηγα 51!!!τωρα ειμαι 54.30

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ;;;;;;;;; :o:o:o TΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ;;;;;; :o:o:o ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ;;;;;;;; :o:o:o

Εγω 51 θα ημουν καπου στο δημοτικο........ :roll::roll::roll:

ΑΑΑΑΑΑΑχχχ!!!!Και ειχα μια κρυφη ελπιδα πως θα σας ριχνω και καμια 20αρια ποντους...γι αυτο και τα καμια 20αρια κιλακια!!!!! :-s:-s:-s Τι θελω και ρωταω;;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκακι μου με γεια το κουρεματακι!!!Κουκλιτσα θα εισαι παλι!!!! :-*:-*

Αμα σου πω τι επαθα με το Αμελι....θα γελασει και το παρδαλο κατσικι!!!! :lol::lol::lol:

Την πηραμε να τη δουμε οταν πρωτοβγηκε σε dvd.........και την πηγαμε πισω γιατι...................δεν ακουγαμε τιποτα................ :oops::mrgreen::oops::mrgreen::oops::mrgreen::oops::mrgreen: τους ειπαμε και οτι ειναι χαλασμενο!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα α ρε ματα τι γελιο εχεις!!!!

τελικα την αμελι δεν την ειδατε???

οταν ημουν ελλαδα επι 8 χρονια δουλευα προισταμενη σε αλυσιδα βιντεο κλαμπ φωτογραφειο!!!ξερεις ποσους πελατες σαν και σενα ειχα?? :D:D:D:D:D:D

εχω δει ολες τις ταινιες τα παντα!!!

και μια που το φερε η κουβεντα!!!αυτος που εχει τα βιντεοκλαμπ φωτογραφεια ειναι κολλητος μου και κουμπαρος μου!!!οτι θελετε απο φωτο απο βιντεο βαπτισεις γαμους μετατροπες τα παντα να μου πειτε θα σας κανει τρελες τιμες!!!εχει μαγαζια πειραια νικαια δραπετσωνα ταμπουρια κορυδαλλο νεαπολη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα παλιογκαστρουλες μου!!!!!!!! :)

Καλοριζικο το νουμερο 5!!!! Αραγε ποσα θα φτασουμε μεχρι να γεννησουμε;; :)

Εβαλα την μικρη ξανα για υπνο και εκατσα να πιω το καφεδακι μου με ησυχια.

Και εμενα μου φανηκαν πολλες οι 2 εβδομαδες αλλα δεν ειπα τιποτα,Λεω για να το λεει κατι

παραπανω θα ξερει.Την αλλη εβδομαδα εχω την καμπυλη ζαχαρου και θα δω μηπως μπορεσω να

κανω τοτε ενα ντοπλερ.

Και εγω κουρευτικα στην Καβαλα και πολυ με βολεψαν ετσι.Τα εκανα ενα καρεδακι λιγο πανω

απο τον σβερκο και μπροστα λιγο πιο μακρυ,Τα κανω σπαστα και σε 3 λεπτα ειναι ετοιμα.Θα το καθιερωσω γιατι δε πιανουν καθολου τα χερια μου σε αυτα. :lol:

Δεσποινακι μου περαστικα στον μπαμπακα σου και στην πεθερουλα σου.Ηθελα να σου στειλω

μηνυμα να δω που χαθηκες αλλα δεν προλαβα.Εμφανιστηκες παλι! :) Βαλε κοιλιτσα να δουμε πως μεγαλωσε!!!

Ματινακι μου εγω 1.60 ειμαι με τα χερια σηκωμενα!! :lol: Παντα ημουν 45 με 47 κιλα και ετρωγα οσο ηθελα.Τωρα με την εγκυμοσυνη ξεκινησα 49.5 και εγινα 57.5 η γουρουνα! :lol: μεχρι στιγμης.

Ρεββεκακι μου με γεια το κουρεματακι!! Χρειαζεται μια αλλαγη.Βαλε φωτο να σε δουμε!

Ιωαννα μου τι καλα που αρχισες να νιωθεις το νινι! Περιμενουμε νεα σου απο τον γιατρο.

Οταν βρω λιγο χρονο παραπανω θα σας γραψω τι χρειαζεται να παρετε για το νινι σας.Εχει τοσα πολλα αχρηστα πραγματακια που δυστυχος οι πιο πολλοι απο αγνοια τα αγοραζουνε.

Τα φιλια μου σε ολες!!! :x:x:x:YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεγεια το κουρεμα Ρεββεκακι!Την καλυτερη δουλεια εκανες :-bd:-bd:-bd βολευει το κοντο μαλλακι!Θα τα κοψω και εγω την Δευτερα γιατι με εχουν κουρασει τα εχω μεχρι την μεση.......αλλα δεν εχω το θαρρος να τα κανω τοσο κοντα....... :oops::oops::oops::oops: εχω ενα θεμα με τα μαλλια μου τα αγαπαω :P:P:P:P θα τα φερω ομως λιγο κατω απο τον ωμο!Να ελαφρυνει λιγο το κεφαλι μου!

Ματα ειμαι ο ανθρωπος σου :lol::lol::lol::lol::lol: λοιπον ειμαι 1.61 και 67 κιλα :D:D:D:D:D:D δεν τρελλαινομαι ομως!Τ α εχω ξαναχασει και θα τα ξαναχασω!Προς το παρον απλα πρεπει να προσεχουμε να μην παρουμε πολλα ! :-*:-*:-* Πηρες λιγο κουραγιο;;;;;; =))=))=))=))

Αχ εχεις δικιο Ρεββεκα για το παλιογκαστρουλες...... #-o#-o το ξεχασα!Στο επομενο τωρα....ετσι κι αλλιως τωρα που ξαναμαζευτηκαμε πολλες θα το γεμισουμε και το 5 σε 15 μερες! :D:D:D:D

Λενακι μεγεια και τα δικα σου μαλλακια!Κι εγω λεω οσο πιο νωρις κανεις το ντοπλερ τοσο καλυτερα να μην σε φαει το αγχος!Αν και πιστευω πως μπορει να ειναι τυχαιο και την επομενη φορα να εχει παρει πολυ το νινακι σου! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα λενακη!!!!!τα μαλλια μου τα εκοψα σαν τα δικα σου περιπου,ασυμετρο καρε πανω απο τον σβερκο και μπροστα απο την μια μερια μακρυ και απο την αλλη κοντο,οσο για την φρατσα αλα αμελι!!!μολις εμεινα εγκυος τα εκοψα,τα ειχα ως την μεση μακρια!!!

μεγια και το δικο σου μαλλακι βαλε φωτο και συ!!!εγω θα βαλω μετα το μπανακι μου :D

ιωαννιτσα εγω παντα τολμω!!!κοφτα καλε θα μακρυνουν παλι!!!ποσο ανακουφισει νιωθω που ειναι κοντα,ουτε σεσουαρ τιποτα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκακι η αληθεια ειναι οτι ηθελα να βγαλω σημερινη αλλα βαριομουν! :P

Με επεισες ομως και να μια φρεσκια φρεσκια! :)

Φαινεται μικρη αλλα με δυσκολευει πολυ.Τα παπουτσια μου με το ζορι τα βαζω!!

PA021628.JPG[/attachment:j62rocml]

post-1499-1387393512799_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] :x:x:x:x

Πολλα φιλακια στα κοιλακια!!

ερχετε ενας [smilie=angel13.gif] για σενα!!!!πολλα φιλακια και φουυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Καλορίζικο το νέο θέμα μας!!

Εχθές συναντήθηκα με κάποιες μανούλες από Ηράκλειο και περάσαμε σούπερ!

Μακάρι να ήμασταν όλες κοντά και να μπορούσαμε να συναντηθούμε!!!

Rebbeka είσαι καλύτερα;;; πέρασαν τα πονάκια;;;

Filaki 800γρ… ουαου!!! Μπέμπαρος όχι μπέμπης!!!

Georgiasamar ομοπαθούσα πως πάνε οι πόνοι;;; η αδελφή μου θα κάνει την εξέταση την Δευτέρα και τα αποτελέσματα βγαίνουν σε 2-3 μέρες… για να δούμε …

annoula1987 τέλεια η σαλοπέτα σου … θέλω και εγώ!!!

Lenaki26 καλό χειμώνα τώρα! Πότε θα δεις ξανά τον μπεμπούλη σου;;;

Barbitsa ωραίες οι πληροφορίες μου μας έδωσες. Τις αποθήκευσα.

THEODOSIADOU περαστικά στον μπαμπά σου. Και εγώ δεν περιμένω ακόμα το νετμπουκ και δεν έχω καθόλου καλή πρόσβαση πια αλλά τι να κάνω … υπομονή. Θα έρθει δε θα έρθει??

ioanna123456 και εμένα τα λευκά είναι λίγο ανεβασμένα αλλά το θεώρησα λογικό λόγω της εγκυμοσύνης. Δεν νομίζω πως είναι ανησυχητικό.

Rebbeka θέλουμε φωτό το μαλί!!!

Lenaki26 σούπερ κοιλίτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου γλυκο ειρηνακι,ναι ειμαι καλητερα με τα πονακια δοξα το θεο,

αντε να δουμε με το μωρακι της αδερφουλας σου!!!!καλη επιτυχια ολα να πανε καλα!!!

θα σας βαλω φωτο ολοσωμη τωρα ειμαι σαν την πλυστρα χαχαχαχχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!! [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif]

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ Ν 5!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

ioanna123456 ΜΟΥ ΝΑΙ ΜΑΖΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!! ΕΓΩ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΥΟΥ ΣΤΙΣ 6:00 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΣΥ????

rebbeka Lenaki26 ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΑΚΙΑ!!!

IreneValadia annoula1987 dat Marielen mata ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑ :x:x:-*:-*:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια , καλορίζικο και το Νο 5 , από ότι βλέπω είμαστε όλες καλά, εγώ έχω άυριο ραντεβού να δω τα παιδάκια μου και θα κάνω και την καμπύλη ζαχάρου .Το ντόπλερ σε ποιά εβδομάδα το κάνουμε ? Δεν έχω ψωνίσει τίποτα ακόμα για τα μωρά μου να δω πότε θα πάω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FANIKO ΑΝΤΕ με το καλο αυριο να δεις τα παιδακια σου!!!Περιμενουμε νεακια!Αχ επισης θελω να μαθω πως σου φανηκε η καμπυλη :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick: πολυ στραβα την εχω παρει και δεν ξερω πως θα την κανω!!!!

Ελεναα εγω εχω στις 5 ραντεβου χιχι :) μαζι σχεδον θα επιστρεψουμε!Αντε αυριο θα ορισουμε και μερα για την β επιπεδου επιτελους!!!

Ειρηνη αχ καφεδακι με φιλες.....σαν να τις εχω παραμελησει τελευταια μου φαινεται...... :oops::oops: Απο ΔΕΥΤΕΡΑ θα αρχισω τις εξοδους με φιλεναδες κι εγω ;););) Να κραταμε και τις ισορροπιες :D:D:D:D

Λενακι τι κοιλιτσουλινι γλυκο ειναι αυτο!!!!!!!!φτου φτου φτου :):):):)

Ρεββεκα περιμενουμε ολοσωμη φωτο μας το εταξες :lol::lol::lol::lol: να δουμε και μαλλακι και κοιλιτσα!!!!

Και μια ερωτηση βρε κοριτσια με ολο το θαρρος......... :oops: την ευαισθητη περιοχη την ξυριζεται η κανετε κερι;Εγω χρησιμοποιουσα ξυραφακι αλλα τωρα με την κοιλια δεν εχω πια καλη οπτικη επαφη =))=))=)) και δυσκολευομαι.....τι κανετε εσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα παλιγκαστρουλες.

Καλοριζικο και το Νο 5.Ποτε προλαβατε και γραψατε 3 σελιδες????

Βρε κοριτσια τι υπερηχους λετε για αυριο?Αυριο δεν ειναι Κυριακη ή εγω μπερδευτηκα?

Μου φαινεται οτι απο τη βιασυνη σας πηδατε μερες.

Ιωαννα εγω χρησιμοποιω ξυραφι.Δε βλεπω,δουλευω με τυφλο συστημα.

Μην ανησυχεις για την καμπυλη,δεν ειναι τιποτα.Το μονο σπαστικο ειναι οτι θα πρεπει να περιμενεις τοσες ωρες εκει,αν μενεις μακρια.

Φανη μου το ντοπλερ γινεται στην 32η βδομαδα,εκτος κι αν κατι δεν παει καλα με την αναπτυξη του μωρου,οποτε το κανεις νωριτερα.

Λενακι μου να επιμενεις για ντοπλερ νωριτερα.Ποσο πισω στην αναπτυξη ειναι ο μικρουλης?Τα αμνιακα σου ειναι καλα?

Καλα η κοιλιτσα δεν το συζητω,ειναι υπεροχη.Που να τολμησω α βαλω εγω τη δικη μου κοιλαρα...

Βλεπω ολες τις καναμε τις αλλαγες στο μαλλακι.Ε,ειναι και το μονο που μπορουμε να κανουμε...

Εννοειται οτι δε θα σχολιασω κιλα και υψη.(Ειμαι pocket size σε υψος και οικογενειακη συσκευασια σε κιλα)

Ματινακι μου μαλλον δεν το γλιτωνει το χειρουργειο.Ασ'τα να πανε.Εδω και 8-9 μερες ειναι καθηλωμενος στο κρεβατι.Φετος ειναι η χρονια του.Μολις συνηλθε με την καρδια του,τον ξαναπιασε η μεση του.

Κατα τα αλλα,περιμενω να περασει ο καιρος να δω τον αντρουλη μου.

Μπορει να παω μετα τον επομενο υπερηχο (στις 20/10).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ioanna123456 ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!!! :D:D:D

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ ΠΟΛΥ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ioanna123456 ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!!! :D:D:D

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ ΠΟΛΥ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ!!!

Ολα τελεια θα ειναι.Μην ανησυχεις για τιποτα.

Ζηλευω που θα δειτε τα μπεμπακια σας μεθαυριο.Αν και ειδα τη σκατουλιτσα εχθες,μου ελειψε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...