Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Νο 5!!!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου γλυκά καλημέρα!!! Λενάκι άρχισαν τα όργανα ε? έτσι είμαι και εγώ κάθε βράδυ κορίτσια. Αφήστε το ξενύχτι απ τη μία έχω τη μικρούλα μου που ξυπνάω αναγκαστικά για να τις κάνω μετρήσεις ζαχάρου και απ την άλλη το κατούρημα δεν κλείνω μάτι όλη νύχτα. Ρεββεκάκι μου ας είναι που μειώθηκαν τα καφέ μη ξεθαρεύεις όμως προσοχή!!

Καλώς το Δεσποινάκι μας!!! Έτσι ακριβώς νοιώθω και εγω Δεσποινάκι και για του λόγου του αληθές δείτε κοιλάρα!!! :P:P

dsc02382a.jpg

Δεν είναι πολύ καθαρή είναι από κινητό.

Φιλιά σε όλες!!!:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αγγελικη μου αντε με το καλο το πτυχιο.

Χαρα στην υπομονη σου.Με την κοιλια στο στομα θα παρουσιασεις.

Ελενη μου ειναι καλα η μικρη?Πως τα πατε με τις ενεσουλες?

ΟΙ κοιλαρες μας μαζι πανε νομιζω.

Ισως βαλω κι εγω καμια φωτο αργοτερα.

Κι εμενα για 27 με βλεπω να γενναω.Μαζι θα κανουμε τις κορακλες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινάκι μου μαζί θα τις κάνουμε τις τσουπρίτσες μας!!!! Με το καλό και συ πουλάκι μου.

Με τις ενεσούλες καλά τα πάμε προσαρμοστήκαμε οικογενειακώς βέβαια δεν είναι και τόσο εύκολο άλλαξε η ζωή μας.

Αυτές τις μέρες ήρθαμε σε επαφή με ιδιωτική τράπεζα φύλαξης βλαστικών κυτάρων ( ξέρω τον ντόρο που έχει γίνει με τις ιδιωτικές μη με βαράτε) αν δεν υπήρχε θέμα με τη μικρή μου θα τα δώριζα σε δημόσια αλλά κορίτσια μου υπάρχουν πολλές πιθανότητες να είνα συμβατή με την αδελφούλα της και όταν μακάρι πρώτα ο Θεός βρεθεί θεραπεία να γλυτώσει το Μαράκι μου απ το διαβήτη τύπου 1. Οπότε κανονίσαμε να τα δώσουμε εκεί μαζί με τα δοντάκια που βγάζει τώρα η μικρή μου για να βγουν τα μόνιμα καθώς και από εκεί φυλάν κάποια κύταρα. Ελπίζουμε.....

Αυτά κοριτσάρες μου. Καλό απόγευμα σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλημέρα!!! Λενάκι άρχισαν τα όργανα ε? έτσι είμαι και εγώ κάθε βράδυ κορίτσια. Αφήστε το ξενύχτι απ τη μία έχω τη μικρούλα μου που ξυπνάω αναγκαστικά για να τις κάνω μετρήσεις ζαχάρου και απ την άλλη το κατούρημα δεν κλείνω μάτι όλη νύχτα. Ρεββεκάκι μου ας είναι που μειώθηκαν τα καφέ μη ξεθαρεύεις όμως προσοχή!!

Καλώς το Δεσποινάκι μας!!! Έτσι ακριβώς νοιώθω και εγω Δεσποινάκι και για του λόγου του αληθές δείτε κοιλάρα!!! :P:P

dsc02382a.jpg

Δεν είναι πολύ καθαρή είναι από κινητό.

Φιλιά σε όλες!!!:-*:-*:-*

καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?????εχω παθει με την κοιλια σου :shock::shock::shock::shock::shock:

φτου καλεεεεεεε :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: Δεν σας τα έλεγα??? Σα να κυοφορώ δύδιμα είμαι!!! :)):)) Στη δεύτερη εγκυμοσύνη πάντα κάνεις μεγάλη κοιλιά αλλά αυτή παραείναι!!!! Βέβαια είναι μεγάλο μωρό και αυτό στο dopler φαινόταν 10 μέρρες μεγαλύτερη. Και η Μαρία μου όταν γεννήθηκε ζύγιζε 4,140 και είχε 56 εκ ύψος οπότε πάει μου την ξεχύλωσε την κοιλιά μου :P:P
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο βραδυ σε ολες , παω να ξαπλωσω γιατι χθες και σημερα ειμα καπως , ελπιζω τα μπεμπακια μου να μην βιαζονται πολυ να βγουνε.... εχει τεντωσει η κοιλια μου και ποναω παντου κοριτσια μου , δεν περιγραφεται, τα μωρα χορευουν μεσα , κλωτσανε και νομιζω πως θα γεννησω , πως θα περασει αλλος ενας μηνας ???? δεν με βλεπω να αντεχω τοσο !!! :?::?::?: τα λεμε αυριο μετα το doppler τα υπολοιπα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!Χτες ξεκουραστηκα για τα καλα εκατσα ξαπλα ολη μερα και φαγητο εφαγα στην μανουλα μου (να ναι καλα!!!) γεμιστα και γενικως δεν εκανα τιποτα!

Μαριελεν τι ομορφη κοιλιτσα ειναι αυτη!!!Κι εγω μεγαλη σαν και εσενα θα κανω ειμαι σιγουρη :):):) αφου ειμαι στην 28 εβδομαδα και ηδη ειναι πολυ μεγαλη!!! :lol::lol::lol:

Δεσποινακι χαιρομαι που ειναι καλα η μπεμπουλα σου ευχομαι και εσυ να εισαι μερα την ημερα και λιγο καλυτερα!

Ρεββεκακι μπραβο που λιγοστεψαν τα καφε ομως μην ξεθαρεψεις και αρχιζεις τις ταρζανιες παλι!!!Τ ακους κακομοιρα μου :?::?::?: μην γελας κι ας εισαι μακρια θα ερθω να κανω παρεα στον Τζεμ να στις βρεξουμε :lol::lol::lol::lol: !

Λενακι μου αν ειμασταν κοντα θα ειχαμε ερθει με τουρτα μονοπετρο και λουλουδια να σου καπαρωσουμε την κορη για οταν κανουμε αγορακι :lol::lol::lol::lol::lol: Πραγματακια δεν θα αγορασω τα παντα γιατι κουνια λικνο καροτσι και ρουχαλακια θα μου δωσουν τα αδερφια του αντρα μου!!!Θελω να παρω ομως πορτ μπεμπε μπανακι καθισμα αυτοκινητου κτλ!!

Faniko μου εδωσαν το παρον τα μπεμπακια σου και ησυχασες!Οσο για τον πονο υπομονη ενας μηνας ειναι ακομα θα περασει!!!!

Αγγελικη μου αν πονας και εχεις συσπασεις ισως να επρεπε να κατσεις λιγο απ την δουλεια!!Πες το στον γιατρο μηπως σου δωσει καμια αναρρωτικη!

Κοριτσακια μου παω στην δουλεια ελπιζω να συνεχισω να αντεχω και να αισθανομαι καλα τουλαχιστον μεχρι τα Χριστουγεννα που θα εχει δουλιτσα!Σας φιλω ολες καλημερα και καλη εβδομαδα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες μου!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Ρεββεκακι μου ευχομαι σημερα να εισαι ακομα καλυτερα και μην ξαναδεις αιματακι!!!Ξαπλα, ξαπλα, ξαπλα!!!!!! :-*:-*:-*

Λενακι μου τελειες φωτο!!!!!!Πολλα ρουφηκτα φιλια στο Ειρηνακι!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-* Η Αντωνιτσα μου ειναι καλα, εγω δεν ειμαι......ισως εσυ να με καταλαβεις, γιατι ολοι με δουλευουν.......εχω αγχωθει τρομερα με τη γεννα....πως θ'αφησω τη ζουζουνα μου 3-4 μερες;;;;; :cry::cry::cry: 2 χρονια τωρα ενα βραδυ την αφησα με το ζορι...... :cry::cry::cry: να φανταστεις τωρα γραφω και βουρκωνω.....ειμαι υπερβολικη το ξερω....αλλα δεν το θελω, μου βγαινει!!!!Ξυπναει καμια φορα τη νυχτα και φωναζει "μαμα μου ελα, που εισαι μαμα μου;;;" κι αν παει ο μπαμπας της, του λεει "μαμα μου θελω, που ειναι μαμα μου;;;; και κλαιει..... Θεε μου το σκεφτομαι και με πιανει τρελα!!!!! :cry::cry: ααααχχχχχ!!!!!! Θα σου στειλω mail!!! :-*:-*

Μαριαλενα μου επαθα κι εγω πλακα με την "κοιλιτσα σου"!!!!! :o:o:-* Εχω κι εγω μεγαλη κοιλια αλλα.... :D:D Καλα θα κανετε με τα βλαστοκυτταρα, ευχομαι να βοηθησουν τη ζουζουνα σας!!!! ;):-*:-*

Φανουλα καλα σε κανουν και σε ταραζουν τα ζουζουνια σου, να μαθεις να μην αγχωνεσαι!!!! :lol::lol: Και απο δω και μπρος να εισαι ετοιμη για ολα, διδυμακια ειναι αυτα!!!!! ;):-*:-*

Ειρηνουλα φανταζομαι θα παρακαλας να μη φυγει καραβι απο την Κρητη!!!! :lol::lol::-*:-*

Ιωαννα μου καλη δουλιτσα!!!! Κι εγω εχω σα στοχο να δουλεψω ως τα Χριστουγεννα....μακαρι να τα καταφερουμε!!!!! :-*:-*

Δεσποινακι μου γλυκο :YMHUG::YMHUG::YMHUG: ακους εκει καραβι.... :lol::lol::lol: Να εισαι καλα κι εσυ και η ζουζουκα σου και ολη σου η οικογενεια!!!! :-*:-*:-*

Αγγελικη μου καλο πτυχιο!!! Και λιγη ξεκουρασει δε βλαπτει!!!! ;):-*:-*

Αληθεια που ειναι η Αννουλα μας;;;;οεο;;;;;

Πολλα πολλα πολλα φιλακια σε ολες!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kai kali evdomada koritsia :ymparty::ymparty::ymparty: exthes to vradi eixa sispasis mitras gia kamia ora ponaga para poli :cry::cry: pira to giatro mou kai mou edose yutopar kai isoptin.gia xthes kai simera mono.eimai kalitera alla eixa polles taxikardies. :cry::cry: eimai 30 evdomadon einai fisiologiko.an mporitai peite mou kai sis tis empiries sas.filakia :-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stk ειχα κι εγω πριν κανα μηνα.....εφαγα ενα υποθετο, ξαπλαρα και ολα καλα!!!! ;)

Μηπως κουραστηκες η σηκωσες βαρος;;;; Ξεκουρασου και ολα θα πανε καλα!!!!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφουλες!!!!! :y32b4:

αιματακι δεν εχω αλλα πια η λευκοροια που εχω ειναι κιτρινη :oops: ειχαμε κανει ολες τις εξετασεις και για μυκητιασεις δεν εχω τιποτα ειμαι καθαρη!!!!και επισης ποναω παντου στην κοιλιτσα χαμηλα μεση,περπαταω σαν πιγκουινος γιατι ποναω αλλα χαλαρα :D

stk οι συσπασεις απο αυτην την εβδομαδα ειναι νορμαλ αλλα αν ειναι δυνατες και διαρκουν τοτε χρειαζεσε υποστηριξη απο φαρμακακια,

αλλα ρε κοριτσια δεν καταλαβαινω πως σας δινουν φαρμακα μεσω τηλ και δεν σας λενε να πατε πρωτα απο κει να κανετε ενα καρδιοτοκογραφο να δειτε αν ειναι οντως συσπασεις???εμενα οταν ποναω με περναει απο 40 κυμματα για να καταληξει απο τι ερχετε ο πονος!!!!απορια μου ηταν!!!καθε γιατρος ξερει και δουλευει διαφορετικα βεβαια!!!

ειρηνακι τι ωραιες οι κοπανες!!!!δεν πειραζει που θα δουλεψεις σπιτι τουλαχιστον θα εισαι σπιτι!!! :-*

ματα μουυυυυυυυ :-*:-*

ιωαννιτσα θα ξεθαρεψω για να ερθεις :D:D:D να μου κανεις παρεα!!!!!!και ας μου τις βρεξεις :D

η αννουλα μας ειναι καλα και εκεινη και το νινακι της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα κοριτσακια μου!!!! Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας και ελπιζω οτι με τοση θετικη ενεργεια θα τα παει καλα ο μπαμπακας μου :)

Μεγαλωσανε οι κοιλιτσες μας και αρχισαμε βλεπω ολες να ζοριζομαστε :?:? Και εγω μια απο τα ιδια. Θα μου επιτρεψετε να παω οτι εμεις που παμε για το δευτερο εχουμε ενα ζορι παραπανω. Πρωτα απο ολα οι κοιλιες μας για καποιο λογο ειναι τεραστιες (εμενα καμια σχεση με την 1η εγκυμοσυνη) και τα ζουζουνια μας ειναι ολο απαιτησεις!!!! Εμενα τωρα τελευταια ολο αγκαλιες και φιλακια θελει και ειναι και 15 κιλα. Αλλα δεν πειραζει ειναι τελεια τωρα που ειναι χαδιαρα γιατι μεχρι τωρα δεν μπορουσαμε να την αγκαλιασουμε :D:D Μαλλον τωρα εχει αρχισει να καταλαβαινει για τα καλα οτι η κυριαρχια της στο σπιτι σε 1,5 μηνα τελειωνει και προσπαθει να κερδισει εδαφος. Παντως το εχω και αυτο αγχος. Δεν θελω να στεναχωριεται και να ζηλευει το ζουζουνακι μου :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκακι χαιρομαι που ολα πανε καλα και παλι. Αντε βρε ξεκινα παλι τις βολτες και τη γιογκα :lol::lol:

Κακομοιρα μου κατσε στα αυγα σου γιατι ο αντρουλης σου ειπαμε ειναι καλος καλος αλλα μεχρι ενος σημειου. Μαυρη θα σε κανει :lol::lol:

Λευκορια εχω και εγω αρκετη και πετρωματα επισης αλλα δεν δινω σημασια. Τα εχουν αυτα οι εγκυμοσυνες!!! Αυτο που με ενοχλει πολυ τον τελευταιο καιρο ειναι οι καουρες, και ειδικα τις νυχτες :(

Ειρηνακι ειδα και τη διατροφη σου. Μπραβο ρε θηριο εισαι αξια συγχαρητηριων!!!

Ματινακι μου για την μικρη σου εχεις δικιο. Και εγω το σκεφτομαι λιγο αλλα ευτυχως εμενα κοιμαται που και που στην πεθερα μου. Παντως καλο θα ηταν και η δικη σου να μαθει λιγο με την γιαγια γιατι τωρα με το μωρακι ισως θα χρειαστει καποιες φορες!!!!

Πολλα φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D:D χρυσακη μου καλο στ αυγα μου καθομαι πλεον,και εξω αν θα βγω δεν περπαταω παμε με το αυτοκινητο και καθομαστε σ ενα παγκαγκι στο παρκο και αγναντευω την θαλασσα!!!πριν εκανα μια ωρα περπατημα στο παρκο!!!!σνιφ σνιφ!!!

αχ ρε κοριτσια δεν μπορω να παω να κατσω σε μια καφετερια θελω να ειμαι σε δασακια σε θαλασσες σε παρκα,τι θα κανω τωρα που χειμωνιασε!!!τι χειμωνιασε δηλαδη ακομα με κοντομανικα ειμαστε!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!! @};-@};-@};-

Lenaki26 μου η κορουλα σου ειναι μια γλυκα !!! μεγαλωσε η κοιλιτσα σου !!!

Marielen μου πω πω μια κοιλιτσα φτου φτου και η δικη μου ειναι μεγαλη για την εβδομαδα που ειμαι εαν παρει απο εμενα που γεννηθηκα 4,600 :shock: και απο τον μπαμπα της 4,200 σιγουρα θα κανω μεγαλο και ψηλο μωρακι !!! :lol::lol::lol:

rebbeka καλημερα και μην κουραζεσαι αχ τι καλα που ο αντρουλις σου μαγειρευει και σε βοηθαει ο δικος μου ουτε αυγο!!! :side:

chrysa 77 μου περαστικα για τον μπαμπακουλι σου ολα καλα θα πανε. :x

ioanna123456 μου τυχαιρουλες ειμαστε και εμενα τα πιο πολλα πραγματακια μου τα εδωσε η κουνιαδα μου και ολα ειναι σαν καινουργια εχει αγορακι αλλα δεν πειραζει το καλο ειναι οτι στα κοριτσακια παει και το γαλαζιο. ;;);;);;)

Αχ τι καλα η πεθερα μου μου εκανε δωρο το καροτσι!!! το εχω στο δωματιο και το χαζευω ειναι κοκκινακι με ασπρο.

Την ΠΕΜΠΤΗ εχουμε ραντευου με τον γιατρο μας εχω μια αγωνια θελω πολυ να δω την μπεμπουλα [smilie=binkybaby.gif] μου ελειψε ενα μηνα εχω να την δω θα εχει μεγαλωσει πολυ. [smilie=angel8.gif]

Απο εβδομαδα θα παω με τον αντρουλι μου μια βολτα στα μαγαζια να δουμε και εμεις για κουνια. [smilie=wav.gif]

IreneValadia stk FANIKO mata THEODOSIADOU annoula1987 dat και σε ολες τις κοιλιτσες πολλα φιλακια [smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif]:x:x:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκακι μου κι εγω εχω πολλα υγρα.....και κιτρινα κι ομως οι εξετασεις μου ειναι κι εμενα καλες.... :-?:-?:-? Κι αμα πονας να μην περπατας!!!! Να κατσεις στ'αυγα σου!!!!! :angry::angry::-*:-*

Χρυσα μου εχεις δικιο!!! Εμεις που εχουμε ηδη παιδακια ειμαστε πιο δυσκολα..... :roll::roll: κι εγω δε θελω να ζηλευει η ζουζουνα μου.... :cry::cry:

Ελενα μου με γεια το καροτσακι σας!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου ομορφα! :)

Τι κανετε??

Μολις εβαλα το φαγακι μου στον φουρνο,επλυνα τα πιατα,βγηκα νοκ αουτ και εκατσα να σας διαβασω! :) Πω πω τιποτα δεν μπορω να κανω πια.Τα φτυνω με την μια.Να δω πως θα κανω μετακομιση σε 2 εβδομαδες τρομαρα μου! :lol:

Ματινακι μου ποσο σε καταλαβαινω.Το μοναδικο μου ζορι αυτο ειναι...πως θα αφησω την μικρη τοσες μερες μονη της...μια φορα νοσηλευτικα με δηλητιαριαση για ενα βραδυ και εκανε ποση ωρα να κοιμηθει.Στον υπνο της ολο με ζητουσε..αν μεινω και καμια εβδομαδα μεσα οπως εμεινε στην μικρη την εβαψα...δεν ειναι οτι δεν θα την προσεχουν καλα αλλα το βραδυ εμενε ζηταει παντα για νερακι..ουφ... :roll: με καταλαβαινεις απολυτα νομιζω...

Εγω αυτο που κανω ειναι να της εξηγω απο τωρα οτι θα λειψω για λιγες μερες για να φερω τον μπεμπη στο σπιτι.Πιστευω οτι αν και μικρη κατι καταλαβαινει..κανε και εσυ το ιδιο με ηρεμο τροπο.Η προετοιμασια ειναι το παν σε τετοιες καταστασεις.Της μιλας καθολου για τον μικρο?? Να της τα εξηγεις ολα..

Φανουλα μου κουραγιο και λιγος καιρος εμεινε.Εσυ δυσκολευεσαι περισοτερο απο εμας με 2 μωρακια στην κοιλιτσα.

Ρεββεκακι και εγω τωρα τελευταια εχω πιο πηχτη και λιγο κιτρινη λευκοροια αλλα αφου ολα ειναι καθαρα δεν δινω σημασια.Να κατσεις στα αυγα σου εσυ και ολα θα πανε καλα.Μαγνησιο περνεις??

Ιωαννουλα μου να μπουμε στο ψυγειο μεχρι να κανεις τον γιο?? :lol::lol::lol: Γελασα πολυ οταν φανταστικα το ολο σκηνικο! :lol:

Ελενα μου με γεια το καροτσακι σας!! Περιμενουμε νεα απο την μικρη σου την Πεμπτη! Ολοκληρη κοπελα θα εγινε τωρα! :)

Θα επανελθω σε λιγο παλι.Τα φιλια μου σε ολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου λενακη!!!

τι φαι εβαλες στο φουρνο?? :P

μαγνησιο περνω 2 την ημερα!!

βαριεμαι κοριτσια δωστε καμια ιδεα τι να κανω μεσα στο σπιτι που δεν θα με κουρασει??

ολη μερα ολομοναχη ειμαι ουτε καν μιλαω!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axoυ Λενακι μου τα ιδια περναμε..... :roll::roll::roll: Της λεω διαφορα της Αντωνιας μου για το μπεμπη, αλλα με αγχωσε λιγακι ο γιατρος που μου ειπε πως μπορει να ειναι δυσκοιλια απο το αγχος της για το μπεμπη.....αν ειναι δυνατον!!! και να μη μιλαμε για το μπεμπη μπροστα της..... :?:?

Ρεββεκακι μου εγω αν ημουν στη θεση σου..... θα αραζα στον καναπε μου και δε θα εκανα τιποτα!!!!!! Αντε να επιανα και το τηλ και να κουτσομπολευα με καμια φιλη!!!!! ;):-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα! είπα να κάνω μία βολτούλα να δω τα νεάκια σας κ να σας πω κ τα δικά μου!

Κάναμε την προηγούμενη Τρίτη τη β' επιπέδου και όλα ήταν πολύ καλά! Έχουμε τελικά έναν ωραιότατο μπεμπούλη!!! Έχω ξετρελαθεί κ περιμένω τις αγορές, όταν πλησιάσει ο καιρός.

Ρεββέκα κάνε υπομονή, διάβασε κανένα βιβλιαράκι για να περνάει η ώρα!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου γλυκά!Τι όμορφες κοιλίτσες είναι αυτές που είδα!!Εγώ περνάω κάποια ζόρια τελευταία για αυτό έχω χαθεί,πάντως το νινί μου είναι καλά!Θα ήθελα την βοήθειά σας κοριτσάκια,ξέρει κάποια κοπέλα κανέναν δικηγόρο για να τον ρωτήσει κάτι που θέλω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...