Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Νο 5!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Είχα μέρες να μπω και μόλις μπήκα είδα τα δυσάρεστα νέα της Δεσποινούλας μας :(

Δεσποινάκι μου τα θερμά μου συλλυπητήρια κούκλα μου. Είναι πολύ δύσκολο το γνωρίζω αλλά κάνε κουράγιο μάτια μου για τη μπεμπούλα σου. Η σκέψη όλων μας είναι μαζί σου. Καλό κουράγιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια που ειστε ολες? ξερω ειμαστε ολες χαλια αλλα μου λειψατε!!!!!οταν νιωσετε καλυτερα σας περιμενω. Και εμενα η σκεψη μου ειναι συνεχεια στη Δεσποινουλα, θα πρεπει να ειναι πολυ δυσκολα :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την Καλημερα μου κοριτσαρες μου σε ολες!!!!! :-*:-*:-*:-*

Ρεββεκακι μου αντε δειξε μας το δωματιακι της Λυδιας!!!! (Αν δεν παρουμε εμεις τα πανω μας, πως θα βοηθησουμε το Δεσποινιω μας;;;;; Με το να την κοπανησουμε ολες;)

Ελατε κοριτσαρες μου "πως ειστε; τα μωρακια μας καλα;;;;;;

Εμενα ποναει η μεσουλα μου.....χθες πηγα και στο ΙΚΑ για να μου υπογραψει ο γιατρος την αδεια........ξεκιναει ταχα......την Παρασκευη!!!! Τσακωθηκα με το γιατρο (αλλιως δεν ειχε σκοπο να υπογραψει) :evil::evil::evil: και ολα καλα!!! Μια ωρα περιμενα εξω απο το γραφειο του και μολις ηρθε η σειρα μου βγαινει και λεει " οι υπολοιποι να κατεβειτε κατω στο γραφειο 3!!!!" Βρε γιατρε του λεω δεν υπογραφεις και σε μενα που ειμαι εγκυος να μην περιμενω αλλη μια ωρα κατω;;;;;" Tοσο κακο ηταν αυτο που του ειπα;;;;;To ελα να δεις εγινε!!!! Αλλα κι εγω μολις τον ειδα να φωναζει....λεω δε φευγω απο δω αν δε μου υπογραψει ο μ....ας που να χτυπιεται!!!!! Ειπε, ειπε....μουρμουρησε.....αλλα στο τελος υπεγραψε!!!! :evil::evil::evil:

Περιμενω να διαβασω και τα δικα σας!!!! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.

Ειχα μερες να μπω λογω δουλειας στο μαγαζι....και τελικα μπηκα και εμαθα τα ασχημα νεα!

Δεσποινακι κανε κουραγιο για την μπεμπα σου!Ξερω πως ο πονος ειναι αβασταχτος ομως το μωρακι σου σε χρειαζεται δυνατη και το ιδιο και η μανουλα σου!ΚΟΥΡΑΓΙΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ.... ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!

ευχομαι το δεσποινακι μας να ειναι καλα και το μωρακι της!!!!στεναχωρεθηκα πολυ με την κατασταση της,ελπιζω ο χρονος και το μωρακι της να της απαλυνει τον πονο.

ας μαζευτουμε κοριτσια και ας αλαξουμε την ατμοσφαιρα εδω μεσα οπως ειπε και η ματα,να μπει μια μερα το δεσποινακι και να διαβαζει χαρουμενα νεα μας, μωρουδιστικα νεα!!!!οτι εχει σχεση με το δεσποινακι μου θα της γραφω σε πμ ωσπου να ξαναμπει!!!!

τα δικα μου νεα ειναι οτι τελειωσαμε με το σπιτι ηταν ενα κουραστικο 3ημερο αλλα εγινε ενα δωματιο γλυκα,θα σας βαλω φωτο αλλα θελω να μου βαλετε και σεις που τα εχετε ετοιμα!!!!

βρε ματα μου τι κακο με την γραφειοκρατια τους γιατρους τα ικα ουφφφ αμαν!!!!!

χρυσα εδω ειμαστε εγω μπαινω καθε μερα αλλα δεν μπορουσα να γραψω!!!!

ιωαννιτσα ελενα λενακι αννουλα σοφακι μαριελεν μπιμπιμπο μπαρμπιτσα ζωουλα και οποιες ξεχνω οοοοολλλεεεεςςςς μου λειψατε σας φιλω και σας καλημεριζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα κοιλίτσες!Πως είστε??Εγώ προχθές έτρεχα νοσοκομείο 2 η ώρα τα ξημερώματα!!! :shock::shock::shock: Ξύπνησα με έναν πόνο στο στήθος ο οποίος με έπιανε για λίγα δευτερόλεπτα και δεν μπορούσα να πάρω ανάσα και συνεχίστηκε ανά 5 λεπτά περίπου!Δεν ήθελα να ανησυχήσω τον άντρα μου και προσπάθησα να ηρεμήσω και ναι κοιμηθώ αλλά δεν γινόταν μέχρι που ξύπνησε ο καημένος ο Γιώργος και με πήγε στο εφημερεύον!Ακούσαμε την καρδούλα του μικρού μου,μου έκαναν καρδιογράφημα, με άκουσαν,είδαν την καρδιά μου με υπέρηχο και όλα καλά!Κανείς δεν μπορούσε να καταλάβει τι έχω... :? Μέχρι που πήγα σε μια πνευμονολόγο και χωρίς να με εξετάσει,κατάλαβε ότι έχω παλινδρόμηση οισοφάγου!! :shock::shock::shock: Τελικά μου έγραψε ένα Maalox να πίνω μετά το φαγητό,μου είπε ότι πρέπει να κοιμάμαι σε δύο μαξιλάρια και να μην τρώω τουλάχιστον 2 ώρες πριν τον ύπνο!Ευτυχώς τώρα είμαι καλύτερα...Χαλάστηκα αρκετά με τα νέα που διάβασα χθες και πάλι την πλήρωσε ο αντρούλης μου...Σήμερα θα του φτιάξω κάτι σπέσιαλ για φαγητό για να ξεχάσει την χθεσινή γκρίνια! 8-)

Ρεββέκα,πολύ γλυκό το δωματιάκι!!!Θα βάλω και τα δικά μας αν και δεν έχουμε τελειώσει ακόμα, πρέπει να βάψουμε και να πάρουμε κουνουπιέρα! :D

Μάτα μου,καλά του έκανες του "γιατρουδάκου"!!

Α και κάτι άλλο κουφό που έγινε!!Την penny1979 την θυμάστε?Ο άντρας της κι ο δικός μου γνωρίζονται!!Και μάλλον θα έχουμε την ευκαιρία να γνωριστούμε από κοντά,μιας και μένουν κοντά σε μας!Και έχουμε λίγες μέρες διαφορά στην ΠΗΤ!Θα κάνουν παρέα τα μωράκια μας!! :mrgreen:

Την Παρασκευή θα πάω Θεσσαλονίκη-Χαλκιδική να δω τους δικούς μου (μάλλον τελευταία φορά μέχρι τον νέο έτος...Μετά ξανά το Πάσχα ή το καλοκαίρι με τον γιο μου παρέα!!

)Αυτά τα λίγα νέα μου...Σας φιλώ όλες,να είστε καλά κι εσείς και τα νινάκια σας!! :-*

post-13601-13873935465795_thumb.jpg

post-13601-13873935466768_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σε όλα τα κοριτσάκιαα!!

Μάτα μου έχεις πολύ δίκιο και χαίρομαι που τα κορίτσια έβαλαν φωτογραφίες από τα κουκλίστικα παιδικά δωματιάκια κι εύχομαι να τα βλέπει το Δεσποινάκι και να χαμογελάει :):) Όσο για τον γιατρό καλά του έκανες, έτσι θέλουν!!!!

Ρεββέκα μου άρεσαν πολύ τα χρώματα στο δωμάτιο και η κουρτίνα!!! Αννούλα πολύ ωραίο σχέδιο η κούνια και η συρταριέρα!!! Μπράβο κορίτσια πολύ ωραία τα δωμάτια!!! Ανυπομονώ κι εγώ να το τελιώσω.. Εγώ περιμένω να μου φέρουν την κουρτίνα σε καμια δεκαριά μέρες και επειδή είμαι ξάπλα ακόμα δεν έχω πάει να δω για κούνια.. :cry: Έχω βάλει κάτι ωραία αυτοκόλλητα στον τοίχο όμως με τον Mickey!!! Μόλις έρθει η κουρτίνα θα βγάλω κι εγώ φωτό να σας το δείξω!!

Αννούλα μου γενικά κι εμένα με πιάνει δύσπνοια τώρα τελευταία.. ειδικά όταν έχω φάει δεν μπορώ με τίποτα να ξαπλώσω.. να προσέχεις αυτό που σου είπε ο γιατρός και να τρως ελαφριά το βράδυ και όλα καλά θα πάνε!

Φιλάκια πολλά σε όλες!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα μου πολυ ωραια τα επιπλακια,μου αρεσει το ξυλο παρα πολυ!

κανε υπομονη με το στομαχακι σχεδον ολες οι γκαστρουλες το παθαινουν αυτο νομιζω και το δεσποινακι ειχε προβλημα,υπομονη κοντευουμε!

ζωουλα περιμενουμε φωτο και απο το δικο σου :!:

κοριτσια να ρωτησω οι κοιλιτσες σας ειναι χαμηλα??η δικη μου ειναι πολυ χαμηλα :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα κοριτσακια!!!!! Ειδα τα νεα σας και χαρηκα πολυ που ειστε ολες καλα!!!!

Εγω ειμαι Θεσσαλονικη!!!! Ειμαι καλα αλλα οχι και τελεια αλλα αποφασισα να σας λεω μονο τα ευχαριστα. Η αληθεια ειναι οτι τους τελευταιους 2 μηνες εχω πιεστει αφανταστα αλλα συνεχιζω να εχω πιστη και θετικη σκεψη.

Εγω λογω των καταστασεων δεν εχω ακομα ετοιμο το δωματιο η μαλλον τα δωματια. Περιμενω τα επιπλα της μεγαλης για να μεταφερω της μικρης στο αλλο δωματιο. Τα χριστουγεννα ελπιζω να ειναι ολα ετοιμα.

Παντως τα δικα σας ειναι τελεια. Ρεββεκα μου αρεσαν πολυ τα χρωματα. Παντως ρε θηριο αντεχεις, δεν το βαζεις με τιποτα κατω :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!

Προ ολίγου μπήκα να δω τι μου κάνετε κ ομολογώ ότι σοκαρίστηκα με τα δυσάρεστα νέα... Πίστευα ότι θα τα καταφέρει ο αδερφός της Δέσποινας... Δεν την ξέρω την κοπέλα, αλλά πραγματικά λυπήθηκα, νομίζω με καταλαβαίνετε... ελπίζω να ήταν η τελευταία δοκιμασία αυτή! Ο Θεός ας αναπαύσει την ψυχή του κ κουράγιο στους ανθρώπους!

Θαυμάζω αυτή την κίνησή σας όμως και τη θέληση να ομορφύνει η ατμόσφαιρα του θέματος. έτσι αργότερα θα πάρει κουραγιο και η Δέσποινα! Πολύ ωραία τα δωματιάκια που είδα, μπράβο!

Σας φιλώ κ σας καληνυχτώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!! Τι κανετε??

Τι ωραια που μαζευομαστε ολες παλι σιγα σιγα.Μου ειχατε λειψει! Με το Δεσποινακι μιλησα λιγο στο φεις.Εκαναν μια σελιδα για τον αδερφο της.Μολις νιωσει καλυτερα ειπε θα μπει να μας γραψει.

Ρεββεκακι τι γλυκο το δωματιακι της μικρης! Το ιδιο ακριβος χρωμα στους τοιχους εχω στο σαλονι μου! :D Ειναι πολυ μικρουλι και του ταιριαζει.Μην φανταστεις καμια σαλοναρα! :lol: Η κοιλια εμενα ειναι πολυ ψηλα! Τοσο ψηλα που δεν παει αλλο.Νομιζω θα μου βγει ο μπεμπης απο το στομα! :D Εισαι τυχερη που εχεις χαμηλη κοιλιτσα.Τετοια ειχα και εγω στην μικρη μου και μεχρι τελευταια μερα μπορουσα να κανω τα παντα μονη μου.Τωρα ουτε το βρακι μου δεν μπορω να βαλω :lol::lol:

Αννουλα μου τελειο και το δικο σας δωματιακι!! Ωραιο χρωμα στα επιπλακια και στους τοιχους! Ενσταση για τον καθρεπτη! Να τον βγαλεις αν θελεις γιατι φερνει κακη ενεργεια στον χωρο! ;) Να προσεχεις με την παλινδρομηση.Να κανεις οτι σου ειπε ο γιατρος.Φιλη μου κοντεψε να πνιγει στον υπνο της απο αυτο.

Χρυσα μου να μην το βαζεις κατω.Μολις ερθει το νινι ολα θα ειναι καλυτερα. :)

Ζωουλα μου ανυπομονουμε να δουμε και το δικο σας δωματιακι!!

Εγω για τον μικρο δεν θα κανω ακομα μιας και στο νεο σπιτι θα εχω ενα παιδικο.Τον πρωτο χρονο θα τον εχω στην κρεβατοκαμαρα μου και μετα θα τον βαλω μαζι με την Ειρηνη.Θα κανω ομως δωματιο στην Ειρηνη.Σκεφτομαι να βαλω στους τοιχους φουξ και λαχανι χρωμα και διαφορα αυτοκολλητα.Οταν το ετοιμασω θα σας βαλω φωτο να το δειτε.

Σημερα υπεγραψα επιτελους τα συμβολαια για το νεο σπιτι!! Στις 15 Δεκεμβριου μπαινουμε πρωτα ο θεος! Κατα τα αλλα ολα καλα! Ο μπεμπης εχει τρελαθει να με κλωτσαει και να τεντονεται και καθε φορα που κουνιεται βογκαω απο τον πονο! Μου αρεσει ομως!!! ;)

Την καληνυχτα μου σε ολες! Παλι σεντονι απλωσα! Φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ για τα μηνυματα σας.

Δυστυχως ο αδερφουλης μου εγινε ενας αγγελος κι αυτος.

Κουραστηκε να προσπαθει να επιβιωσει.

Τωρα προσπαθουμε να προσαρμοστουμε στη νεα πραγματικοτητα.Ειναι τοσο δυσκολα τα πραγματα.

Η απροσεξια μας ξενης διελυσε την οικογενεια μας.Πηρε τον μονακριβο μας...

Η μπεμπα μας θα ειναι η συνεχεια του,θα της δωσουμε το ονομα του,Θεοδωρα.Ειναι το λιγοτερο που μπορουμε να κανουμε γι'αυτον.

Αχ ποτε θα τελειωσουν τα βασανα και ο πονος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα πέρα για πέρα!!!!! Τι κάνουν οι φουσκοκοιλίτσες σας???? Εμείς χορεύουμε όλη μέρα κ δεν αφήνουμε την μαμά σε ησυχία!!!! :lol::lol: Προσπαθώ να κάνω κ λίγες δουλίτσες κ μόλις λίγο κουραστώ , ξαπλώνω στον καναπέ κ ξεχνάω να σηκωθώ, μα τι ατονία είναι αυτή που νιώθω ώρες ώρες????? Ρεββεκάκι κ αννούλα πολύ όμορφα τα δωματιάκια σας, με το καλό να μπούνε μέσα σ'αυτά τα μωράκια σας!!! Λενάκι μου, σ' ενοχλεί που είναι ψηλά η κοιλίτσα εεεεεεε???? Δύσκολα μωρέ , υπομονή όμως τον φάγαμε τον γάιδαρο!!! Καλά του κάνες του @#$%^@*%$ του γιατρού Μάτα μου, άκου έκει!!!!

Geozouli, chrysa,demie, elena κ σε όλες τις υπόλοιπες φιλιάααααααααα!!!!

Δεσποινούλα μου είμαστε εδώ για ότι χρειαστείς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!

rebbeka annoula1987 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΑΦΟΥ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΜΑΣ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΔΩΜΑΤΙΟ.

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ.

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γκαστρούλες καλημέρα ,

Εγώ είμαι ιδιαίτερα χαρούμενη , πήγα χθες και είδα τα μωρά μου ο γιος 1509γρ και η κόρη 1278γρ , πάμε πολύ καλά , στις 25 & 25/11 θα κάνω τις ενέσεις για τα πνευμόνια υων παιδιών και στις 6/12 θα παω για dopller ,όπως πάμε καλώς εχόντων των πραγμάτων θα με βάλει μου είπε 1/1/2011 να γεννήσω .... πως σας φαίνεται????? θα αρχίσω αύριο να πλένω ρουχαλάκια , και να ετοιμάζω την βαλιτσούλα μου για παν ενδεχόμενο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!

δεσποινακη μια μεγαλη καλημερα για σενα γεματη αισιοδοξια για την νεα ζωη που θα φερεις στον κοσμο,ειναι νωρις το ξερω,ομως θα γιατρευτουν ολα σιγα σιγα!!!σε φιλω!!!

μολις γυρισα απο την βολτιτσα στην παραλια πηρα τον αερα μου περπατησα,και τωρα μαγειρεμα.θα κανω μακαρονια με κιμα αλλα ρε κοριτσια μου τελειωσαν τα κρεμμυδια πειραζει να τον κανω χωρις???η δεν θα γινει καλος??δεν βγαινω εξω για ψωνια βαριεμαι :oops:

φανικο τι ωραια θα ειναι απο τα πρωτα μωρα του χρονου!!και τα μπεμπακια σου τα πανε υπεροχα μπραβο!!

λενακι αντε καλοριζικο το νεο σπιτακι σας,εχεις δουλειες με φουντες!!!οσο για την κοιλιτσα μου αν και χαμηλα και γω δεν μπορω να ντυθω ευκολα γιατι με το που σηκωνω το ποδι να βαλω καλτσα η παντελονι με πιανει πονοοοοοοοοςςς χαμηλα σαν να με αγκιλωνει κατι!!!

ειναι αληθεια που λενε για τις χαμηλες κοιλιες οτι εχουν προορους τοκετους???

χρυσα μου οντως δεν μπορω να βαλω ποπο κατω!!!αφου και γιογκα που σταματησα κανω τωρα στο σπιτι μονη μου αλλα πολυ ελαφρια!!! :lol: συνεχιζω να περπαταω αλλα δεν τρεχω και επισης τωρα σκαιυτομαι να πλυνω τα μωρουδιακα του πρωτου 3μηνου γιατι αν περιμενω την μαμα μου που θα ερθει τελος δεκεμβρη μπορει να εχω γεννησει :D

ντεμι σοφακη ελενα σας φιλω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια όμορφη καλημέρα, έστω κ λίγο καθυστερημένα ;)

Είναι πολύ όμορφο που έχετε μπει κοριτσάκια μου σχεδόν στην τελική ευθεία και γίνονται όλες αυτές οι ωραίες προετοιμασίες! Εγώ περιμένω την Τρίτη να κάνουμε και τη β'επιπέδου, να ξενοιάσουμε, πρώτα ο Θεός!

Ρεββεκάκι, καλό μαγείρεμα! Δεν πειράζει για το κρεμμυδάκι. Μπορείς επίσης να βάλεις στο multi και να αλέσεις 1 καρότο κ διάφορες πιπεριές κ να τα ρίξεις μέσα στον κιμά. Επίσης, νόστιμος γίνεται και αν βάλεις κέτσαπ κ μουστάρδα την 'ωρα που βράζει. απο κει κ πέρα, εγώ προσθέτω το μαϊντανό και την αλεσμένη φρέσκια ντομάτα. Καλή όρεξη!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!!!!! :-*:-*

Δεσποινακι μου γλυκο, η Θεοδωρα σας θα σας φερει και παλι χαρα και σιγουρα ο Θοδωρακης σας δε θα θελει να σας βλεπει λυπημενους! Να εισαι δυνατη γλυκια μου!!!! :-*:-*:-*

Ρεββεκα μου, Αννουλα μου τέλεια τα δωματιακια σας!!!! Με το καλο να γεμισουν με τα μωρακια σας!!!! :x:x

Αννουλα μου περαστικα σου γλυκια μου!!! Ευχομαι να μη σε ξαναπιασει!!!

Ρεββεκακι μου κι εμενα χαμηλα ειναι η κοιλια μου....τωρα τι θα γινει θα δειξει!!! Κι εγω χθες ημουν σπιτι γιατι πονουσε πολυ η μεση μου κι εβαλα τη μανουλα μου να πλυνει τα πρωτα ρουχαλακια!!! Αντε σιγα σιγα να ετοιμαζομαστε!!!! :ymdaydream::ymdaydream:

Ζωουλα με το καλο να ετοιμασεις κι εσυ το δωματιο!!! :-*:-*

Χρυσα μου ευχομαι για το μπαμπα σου τα καλυτερα!!! :-*:-*

Λενακι μου με το καλο να μπειτε στο νεο σας σπιτι!!! :-*

Σοφακι μου ζωηρουλης ο μπεμπης σου!!!! Μπραβο!!! :-*

Ελενα μου κι εγω δε θα κανω δωματιο ακομα, αφου αρχικα θα τον εχω στην κρεβατοκαμαρα!!! ;):-*

Φανη μου μπραβο τα μωρακια σου!!! Και θα σου ερθουν και πρωτοχρονιατικο Δωρο!!!!Τελεια!!!!! :x:-*

demie μου, καλα αποτελεσματα στη Β' επιπεδου!!!! :-*

Μαριαλενα μου ολα καλα;;;

Πολλα πολλα φιλακια σε ολες!!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!!

Ας ελαφρυνουμε λιγο την ατμοσφαιρα συμφωνω!

Τι ωραιο δωματιο Ρεββεκα!!!!Ξετρελλαθηκα με τα χρωματα!Αντε με το καλο να ερθει και η Λυδια :):):)

Αννουλα πολυ ομορφα τα επιπλακια σας!Καλοριζικο το δωματιο :):):):)

Ελενα την κουνια εσεις την πηρατε;

Εμεις τελικα κοριτσια δεν θα αγορασουμε και πολλα πραγματακια.Θα μας δωσουν τα αδερφια του αντρα μου κουνια καροτσια 2 παρκα 2 καθισματακια αυτοκινητου και πολλα πολλα ρουχα μιας και οι ανιψιες ειναι 3 ;);););) Επισης μια ξαδερφη μου θα μου δωσει λικνο για τους πρωτους μηνες :):):) Οποτε εγω θα αγορασω πορτ μπεμπε μπιμπερο και ψιλολογια και αφου με ελαφρυναν απο τα εξοδα παρηγγειλα ηδη ενα κρεββατακι μια σιφινιερα και ενα κομοδινο για το δωματιο τησ μπεμπας μου!!!Με παρασυρατε κιολας με τα βαψιματα σας οποτε πηρα και εγω ενα ροζουλι χρωμα για να φρεσκαρουμε το δωματιο της.....Θα το βαψει ο αντρας μου μες στην βδομαδα που ερχεται οποτε μεχρι τελος του μηνα θα εχω και εγω σχεδον ετοιμο το δωματιο οποτε θα σας βαλω και φωτο!!!!!Με εχει πιασει μια ανυπομονησια βρε κοριτσια!!!Αντε να περασει ο καιρος!!!!!

Σε ολα τα κοριτσια μια γλυκια αγκαλια και μια γλυκια καλημερα :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...