Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

kimonaki μου κ σε εσένα φυσικά η μπεμπεδόσκονη!!!ξανά φού φού φού!!! [smilie=sign19.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] μακάρι κ για εσένα Αναστασάκι μου!! :ympray: Κάτι μου μυρίζει..όμως..μήπως είναι το μπεμπεδάκι σου η ανακατοσούρα;;;Πάντως στην πολυ αρχή συνέχεια ταβλιαζόμουν απο τις ζαλάδες!Λες βρε Αναστασία;;;; Crysatalleni ευχομαι κ σε εσένα να έχει έρθει ήδη το σποράκι σου!!! ;);)

Elenakos μακαρι να ειναι αυτο!!!Ειχα διαβασει εδω μεσα, μια αλλη κοπελα αλλα δεν θυμαμαι ποια, πως ειχε παει σουπερ μαρκετ και ξαφνικα της κοπηκαν τα ποδια και μετα εμαθε πως ηταν εγκυος....ισως να ηταν και τυχαιο....αλλα δεν νομιζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τα φυσηματα και για τα καλα σας λογια..παντως εγω πριν ξαναμετρηθηκα γιατι ειχα κ εχω που κ που πονακια περιοδου κ ενιωθα υγρη κ ελεγα τωρα μου ηρθε μετα μου ηρθε αλλα ηταν πολλα πολλα υγρα κ ανυσηχησα κι γιαυτο μετρηθηκα και η θερμοκρασια μου ηταν 37,4..λογικα επρεπε να πεσει καθως αυριο την περιμενω και οχι να εχω δεκατα...αχ το θελω τοοσοοο πολυ..απ την μια λεω αφου ειδα αχνη γραμμη απ την αλλη λεω ηταν νωρις κ ηταν χαλασμενο το τεστ και απ την αλλη η θερμοκρασια που αντι να πεσει αναιβαινει..τι να πω?ευχομαι να μεγαλωνει το θαυματακι μου μεσα μου κ ας ειναι να τα περασω ολα αυτα..εμενα σημερα μου κοπηκαν κ τα ποδια ενιωσα μια εντονη αδυναμια κ το στομαχι μου το νιωθω διαρκως φουσκωμενο..φτανει ομως δεν λεω τπτ μην εχω καμια χαζη επισκεψη κ ξεφτυλιστω παλι αλλα αμα ειναι θα σας πω τα δικα μου ''συμπτωματα''..φιλιααα κ σας ευχαριστω πολυ για την στηριξη σας...κ συντομα να ειστε κ εσεις φουσκοκοιλιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως κοριτσια, την εβδομαδα που περιμενα περιοδο, 2 φορες ειχα ζαλαδα και αναγουλα...και μου εκανε εντυπωση γιατι γενικα εχω πολυ καλο στομαχι!!!ουτε οταν τρωω πολυ με ενοχλει, ουτε οταν ειναι αδειο!!ειμαι πολυ γομαρα!!!και τωρα που το λετε, το συνδυασα.....βεβαια, αφοτου εκανα την χοριακη και ηταν θετικη, ουτε μια ενοχληση, μια ζαλαδα, κατι, βρε αδερφε!!!με εξαιρεση το στηθος, που παρεμεινε πρησμενο....τελος παντων, θελω να πω, βλεπουμε πολλα συμπτωματα, οταν λαχταραμε κατι, αλλα δεν ειναι ολα στο μυαλο μας!!!!γι'αυτο, ευχομαι να ειναι οντως σημαδακια του οργανισμου που αλλαζει για να υποδεχτει το θαυματακι του!!!!πολλα φιλια και με το καλο να ακουσουμε τα ευχαριστα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite μου ασε εδω master των συμπτωματων!!!Λογικο ειναι μωρε, λαχταραμε τοσο ενα μωρακι που ολα μας φαινονται σημαδια.....που θα παει καποτε θα εχουμε δικιο!!!Παντως εγω ειμαι στη χρονικη στιγμη που λεω μια ειμαι και μ ια δεν ειμαι εγκυος!!!Να με ακουσει κανεις να μονολογω θα πει παει τα εχασε αυτη! :-ss8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα!!!!καλημερα master!!!!!γιατι, η πρωτη εισαι η τελευταια;;δε βαριεσαι, ας ερθει το σπορακι, αναστασια, κι ας ερθει οπως θελει, με συμπτωματα η χωρις!!!φιλια κι υπομονη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραα κοριτσια !!!ξυπνησα πρωι πρωι αλλα δεν μου ηρθε!!!!!γιουππππιιιιι!!!αχ αχα χααχχαχαχχα ας μην ερθει..ας ηταν σωστο το τεστ ας ερχεται το σπορακι μου σε παρακαλω παναγιτσα μου!!!ηθελα να κανω τεστ αλλα φοβηθηκα... γιατι φοβηθηκα? :shock: θα περιμενω αλλα σιγουρα θα παω για χοριακη την τριτη αν δεν μου ρθει..μακαρι..ευχηθειτε μου οτι καλυτερο και φυσηξτεεεεεεεεεεε καλε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραα κοριτσια !!!ξυπνησα πρωι πρωι αλλα δεν μου ηρθε!!!!!γιουππππιιιιι!!!αχ αχα χααχχαχαχχα ας μην ερθει..ας ηταν σωστο το τεστ ας ερχεται το σπορακι μου σε παρακαλω παναγιτσα μου!!!ηθελα να κανω τεστ αλλα φοβηθηκα... γιατι φοβηθηκα? :shock: θα περιμενω αλλα σιγουρα θα παω για χοριακη την τριτη αν δεν μου ρθει..μακαρι..ευχηθειτε μου οτι καλυτερο και φυσηξτεεεεεεεεεεε καλε...

Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!Μακαρι να μην ερθει για τους επομενους 9 μηνες!!!!!!Προσπαθησε να εισαι οσο πιο ηρεμη μπορεις!!!!Να το νιωσει και το σπορακι και να κατσει να μην παει πουθενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσπαθω καλη μου αναστασια αλλα νιωθω ενα κομπο στο στομαχι απο το αγχος..για να δω την εξελιξη..αχχχ θελω τοοσοοο πολυ..μακαρι παναγιτσα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραα κοριτσια !!!ξυπνησα πρωι πρωι αλλα δεν μου ηρθε!!!!!γιουππππιιιιι!!!αχ αχα χααχχαχαχχα ας μην ερθει..ας ηταν σωστο το τεστ ας ερχεται το σπορακι μου σε παρακαλω παναγιτσα μου!!!ηθελα να κανω τεστ αλλα φοβηθηκα... γιατι φοβηθηκα? :shock: θα περιμενω αλλα σιγουρα θα παω για χοριακη την τριτη αν δεν μου ρθει..μακαρι..ευχηθειτε μου οτι καλυτερο και φυσηξτεεεεεεεεεεε καλε...

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuanto μου δεν έγινε τιποτα, δυναμικά τον άλλο μήνα. Όρεξη για τρελίτσες να χεις και θα ρθει το μωράκι σου:-)

Merycal μου ανυπομονούμε να μάθουμε ευχάριστα. Οτι καλύτερο

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!εγω δεν μετραω θερμ ουτε ζουπαω τα βυζια μου πλεον Ε-ΛΕ-ΟΣ!!!!Ηπια και τα ποτακια μου χθες....αρκετους μηνες εμεινα κλεισμενη με τις αμφιβολιες μου και τα ...αμα!αν ειναι θα ρθει δεν παλευω αλλο με τις σερβιετες γιατι παντα βγαινουν νικητριες... :-w:-w [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!εγω δεν μετραω θερμ ουτε ζουπαω τα βυζια μου πλεον Ε-ΛΕ-ΟΣ!!!!Ηπια και τα ποτακια μου χθες....αρκετους μηνες εμεινα κλεισμενη με τις αμφιβολιες μου και τα ...αμα!αν ειναι θα ρθει δεν παλευω αλλο με τις σερβιετες γιατι παντα βγαινουν νικητριες... :-w:-w [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] .

Που εισαι βρε kimonaki μας!!!!!Καλα κανεις αφου το καταφερνεις.....διάβαζα ενα αρθρο πριν, το πως γινεται η σύλληψη..ενω ειναι μια απλη διαδικασία ποσο πολυπλοκη γινεται τελικα!!!!Και γιατι να γονιμοποιείται το ωάριο στις σάλπιγγες και οχι στη μητρα που ειναι πιο κοντα? :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια κάθε φορά που μπαίνω να διαβάσω τα νέα σας με πιανει ταχυκαρδία απο το άγχος!! #:-s:-ss Σας νίωθω τόσο πολύ κ αγωνιώ πραγματικά μαζί σας!! Cuando μου πάντως η κυρα περίοδος ούτε μέρα δε σε ξεχνάει,έχει τα καλά της..τουλάχιστον έτσι ξέρεις οτι δεν έχεις πρόβλημα αλλα ας καθυστερήση κ αυτή μια φορά για καλό λόγο!! ;) Που θα πάει τον επόμενο μήνα ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ!!!! ΞΟΥΤ ΞΟΥΤ ΠΑΛΙΟΠΕΡΙΟΔΟ!

Αναστασία μου αυτο που λές για το σούπερ μάρκετ το είχα πάθει κ εγώ!Μήπως να πάς κ εσύ σε κανένα για να δούμε αν λιποθυμήσεις;;!! :lol::lol::lol:

Μαιρούλα μου μια χαρά είναι η θερμοκρασία σου για να είσαι εγκυούλα!Τη μετράς το πρωί πριν σηκωθείς απο το κρεβάτι; Το τεστάκι μη το κάνεις..χίλιες φορές η χοριακή!

Κimonaki μου έγω ένα θα σου πω! Τη τελευταία φορά που περίμενα την ακατανόμαστη είχα αγοράσει με μισή καρδιά 2 πακέτα σερβιέτες των 20 το καθένα κ έλεγα:"Να της ανοίξω σε 9 μηνες όχι τώρα!" Ε!Τελικά τις έκρυψα βαθυά στο ντουλάπι του μπάνιου! Γι'αυτο ποτέ δε ξέρεις..μην απογοητεύεσαι αλλα μη το σκέφτεσαι κιόλας!(όσο γίνεται..) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merykal μακάρι να είσαι εγκυούλα! Όπως και η crystalleni, το Kimonaki και η Anastasia και όσα κορίτσια το περιμένουν :D

Από αύριο μία νέα εβδομάδα, με πολλά μπεμπεδάκια ελπίζω! Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenakos να σαι καλα με εκανες και γελασα. :lol: Ωρε αγωνια που μας τρωει καθε μηνα!!Φυσηξτε βρε μανουλεςςςςςςςςςςς να μας παρουν τα σκαγια!!!! [smilie=icon_rr.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!εγω δεν μετραω θερμ ουτε ζουπαω τα βυζια μου πλεον Ε-ΛΕ-ΟΣ!!!!Ηπια και τα ποτακια μου χθες....αρκετους μηνες εμεινα κλεισμενη με τις αμφιβολιες μου και τα ...αμα!αν ειναι θα ρθει δεν παλευω αλλο με τις σερβιετες γιατι παντα βγαινουν νικητριες... :-w:-w [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] .

Κιμωνακι σε εχασα!!!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*

Καλε γιατι βυζο-ζουπιεστε;;;; 8-}8-}8-}8-} Ψηφιζω την τακτικη του Κιμωνακίου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια τι αγωνια ειναι αυτη? :-ss:-ss μακαρι να ειστε ολες εγκυουλες αγωνιω να μαθω νεοτερα σας.

merykal ετσι οπως τα λες μπεμπε μου μυριζεται :P μακαρι το ευχομαι για ολες σας,αντε να λιγοστευουμε :)

παντος και εγω οποτε παω να αγορασω σερβιετες ολο αυτο σκεφτομαι μακαρι να μην τις χρειαστω αλλα δυστηχως της χρησιμοποιω :( που θα παει μια μερα θα της βαλω βαθεια στο ντουλαπι μου οπως λεει και η elenakos :)

προβλεπω οτι η εβδομαδα θα ξεκινησει με πολλες ευχαριστες ανακοινωσεις ;) για να αρχιζετε σιγα σιγα... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια !!αφαντη η κυρια εχτες!!!και σημερα αφαντη..αντε να δουμε αυριο...δν ξερω τι να πω..τι να κανω..ειμαι τοοσοοο αγχωμενη πλεον!!!παναγιτσα μου κανε το καλο σου,τι ειναι αυτο που επαθα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε λολλιιιιιιι που εισαι ειναι και πρωι να σε παρω τηλ...το ιπποκρατειο το διαγνωστικο ειναι ανοιχτο να παω για χοριακη??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...