Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

ΣΙΑ εγώ την πήρα την κόκκινη κιλότα, μου ήρθε και περίοδος, οπότε στις 31 full στα κόκκινα θα είμαι!!!! Τι άλλο να κάνω πια η γυναίκα; [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] [smilie=blob6.gif] [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Και όλες μαζί μετά θα τραγουδάμε σαν τα ζουζούνια "κόκκινο κόκκινο... κόκκινο κόκκινο"

http://www.youtube.com/watch?v=SYDEc1lsND0

:)):)):)):)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσαρεςςςςςςςςςςςς!!!Αν ειναι να μας φερει γουρι όχι μονο κυλότα κοκκινη , ολοκληρη στολη θα παρω!!!Κανενα νεο απο το marikaki εχουμε?

Cuando ειπαμε εμεις μαζι παμε, την Κυριακη ολα θα τα μαθουμε!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΙΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΧΑΙΡΕΤΑΕΙ ΤΟ 2010!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΝΑ ΦΥΣΗΞΟΥΝ ΓΕΡΑ ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΑΓΓΙΞΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΟ 2011!!!!!!!!

ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ........ ;)

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΥΜΠΑΣΧΟΥΣΕΣ.........

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και απο μένα, κορίτσια κόκκινο βρακί και πεταμα ότι στο σπίτι σας είναι περιτό και παλιό. Νέος χρόνος νάε πράγματα νέα εποχή.....

Λοιπόν εγώ είμαι για 1 του έτους να έρθει η κοκκινη, για να δούμε...στην αναμόνή, βέβαια κάτι πονάκια όλη την εβδομάδα έχω, τώρα θα έρθει τώρα δεν θα έρθει είναι. Ευτύχώς ακόμη το πάει για την μέρα την σωστή και όχι νωρίτερα...Θα δείξει λοιπόν τι κάναμε αυτόν τον μήνα. Πάντως την έχω πατήσει λίγο...κορίτσια δεν θυμάμαι καθόλου τις μέρες που ειρθαμε σε επαφή. Σπάω το κεφάλι μου, κοιτάζω και ξανακοιτάζω το ημερολόγιο αλλά δεν. Δεν μπορώ να ξέρω αν ήμουν μέσα στις σωστές μέρες ρε γα@@το. :roll::roll:

Δεν ξέρω αν το καταλάβατε αλλά το πάω σιγά σιγά το "¨Ήταν τυχαίο δεν κατάλαβα πως έγινε" Μην σας έρθει και απότομα. χιχιχιχι.

Πάντως κορίτσια μου όσο θετική και να θέλω να είμαι έχω την αίσθηση ότι θα αδιαθετήσω κανονικότατα, και πριν δυο βδομάδες ένιωσα ξαφνικά ότι είμαι έγκυος αλλά και το πιστεψα κιόλας, και φυσικά εσείς καταλαβένεται πολύ καλά αυτό το συναίσθημα το παραπλανητικό που θέλουμε πολύ να είναι αληθινό. Αυτό το τρελό παιχνίδι του μυαλού μας με τα θέλω μας.

Δεν πειράζει όμως εμείς στην πορεία μας και στον στόχο μας....

Κορίτσια για ετοιμαστείτε να μας ανακοινώσετε τα καλύτερα νεα στο τέλος του χρόνου και τα καλύτερα στην αρχή του Χρονου, ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Morouli την ιδια διαισθηση εχω κι εγω, πως θα ερθει 2/1 η συχαμενη!!!Παλι τιποτα δεν καναμε!!!!Απο πονους τιποτα, μονο το στηθος ειναι τουμπανο πρωτη φορα!!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα......επεστρεψα.....

κοριτσακια τι κοκκινες κυλοτες διαβαζω......να παρω αμα ειναι να μεινει.....(γιατι εγω θα μεινω..αυτο μετα θα μειενει?) ετσι να λεμε αστειακια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φιλεναδίτσες μου :-*:-*:-*:-*

Βρίσκομαι πλέον σε ώρα Ελλάδος και το βιολογικό μου ρολόι τα έχει παίξει :-o:-o:-o:-o

Δυστυχώς σήμερα με επισκέφθηκε η ακατανόμαστη X(X(X(

Τελευταία η συνέπειά της σπάει κόκκαλα... :-t:-t:-t

Αναστασούλα, cuando, morouli σας κάνω πάσα... άντε να μάθουμε κανένα καλό νέο, μπας και μπει η νέα χρονιά με το καλό :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: .

Όσο για το κόκκινο βρακί, ισχύει και για τις εξωσωματικές;;; :lol::lol::lol: Γιατί εγώ αύριο ξεκινάω τις ενέσεις.... Άν είναι να το αγοράσω και εγώ βρε παιδιά... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακι μη σε περνει απο κατω....εγω νομιζω οτι αυτη τη φορα το επιασες το σπορακι!!!!! :D

ποτε πας για χοριακη;;;;;

Στις 3/1 παω για χοριακη αν στις 2/1 δεν μου ερθει :mrgreen: αλλα δεν την βλεπω τη δουλεια, θα με προλλαβει!!! :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φιλεναδίτσες μου :-* :-* :-* :-*

Βρίσκομαι πλέον σε ώρα Ελλάδος και το βιολογικό μου ρολόι τα έχει παίξει :-o :-O :-o :-O

Δυστυχώς σήμερα με επισκέφθηκε η ακατανόμαστη X( X( X(

Τελευταία η συνέπειά της σπάει κόκκαλα... :-t :-T :-t

Αναστασούλα, cuando, morouli σας κάνω πάσα... άντε να μάθουμε κανένα καλό νέο, μπας και μπει η νέα χρονιά με το καλό :ympray: :YMPRAY: :ympray: :YMPRAY: :ympray: .

Όσο για το κόκκινο βρακί, ισχύει και για τις εξωσωματικές;;; :lol: :lol: :lol: Γιατί εγώ αύριο ξεκινάω τις ενέσεις.... Άν είναι να το αγοράσω και εγώ βρε παιδιά... :lol: :lol: :lol:

Καλως το κοριτσι μας!!!!Δεν πειραζει marikaki παμε γερα για εξωσωματικη, εδω ειμαστε μαζι σου και διπλα σου!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ, καλή μου φιλενάδα :YMHUG::-*:YMHUG::-*

Το ξέρω ότι είσαστε εδώ, μαζί μου και δίπλα μου, γι αυτό σας αγαπώ πολύ :x:x:x:x:x:x:x

Τα αισθήματα είναι αμοιβαία :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κι απο μενα..κριμα βρε μαρικακι ...ημουν πολυ σιγουρη..κριμα..δεν πειραζει τι να πω..παμε με κοκκινο βρεκι και με μεγαλη ευχη για το 2011!!!ειναι που ο πελαργος δεν προλαβε να το δωσει στον αι βασιλη..θα στο φερει ο ιδιος..!! :lol:

κι εγω αναστασακι περιμενω στις 2!!!αχ ας μην ερθει με τον καινουριο χρονο!!!ουτε εγω εχω ουτε ενα συμτωμα...λιγο το στηθος..και αυτααααααααα....τιποτα..εχω κι ενα σπυρακι κλασσικα...περιεργο δε νιωθω τιποτα..μονο η μεση μου εχει κοπει αλλα γιατι εχω ξεποδαριαστει εδω στα παρισια...χαχα φιλια σε ολες και καλη χρονια ευχομαι με πολλα πολλα μωρακια!!!!!!!!!!! :ympray::ympray::ympray: \:D/ \:D/ [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλάκια πολλά cuando στα Παρίσια :-*:-*:-*:-*

Θα το βάλουμε το κόκκινο βρακί οι σεξουλιάρες [smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif] και θα προχωρήσουμε στο 2011 ΔΥΝΑΤΑ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ!!!!! Που θα πάει, κάποιο μωρό θα αφήσει και σε μας ο πελαργός :-w:-w:-w:-w

Καλή Πρωτοχρονιά στα Παρίσια [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] και Καλή Διασκέδαση :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Μαρικάκι τι κρίμα... αλλά δεν μασάμε, πάμε δυναμικά για εξωσωματική. Και μην ξεχνάς εδώ ήμαστε, εγώ προσωπικά θα σου κάνω σίγουρα παρέα τα υπόλοιπα κορίτσια που δεν περιμένουν θα τα συναντήσουμε σε άλλη mammyκατάσταση ;);)

Καλέ καλώς ήρθες και στα πάτρια εδάφη, καλώς ήρθες στας Ελλάδας !!!!

cuando άσχημα περνάς ε ; χάλια φαντάζομαι θα είναι :lol::lol::lol:

Αναστασάκι κράτα καλά !!!! και εσείς υπόλοιπα κορίτσια που δεν περιμένετε !!!

morouli εδώ μέσα ξέρουμε όλες καλά τα παιχνίδια του μυαλού αλλά δεν γίνεται να τα αποφύγουμε.... είναι και αυτό μέσα στο πρόγραμμα της όλης κατάστασης. Η αναμονή είναι δύσκολη και καμία απο εδώ μέσα δεν περίμενε οτι θα εξελίσσονταν τα πράγματα έτσι αλλά οτι θα ήμασταν απο την άλλη πλευρά... ''αχ ήταν τυχαίο, ούτε που το κατάλαβα οτι ήμουν έγκυος''

Επειδή δεν θα σας δω αύριο να ευχηθώ μέσα απο τα βάθη της καρδιά μου το όνειρο σας να γίνει πραγματικότητα και η καινούργια χρονιά να είναι όλο εκπλήξεις ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ........ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΟΥΜΕ ΤΟ 2011 ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΗ ΕΝΔΥΜΑΣΙΑ :)):)):)):)):)):)):))

ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΕΝΕΤΑΙ??????? :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΑΠΟΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΘΑ

ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ :-w:-w:-w:-w:-w:-w

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΟΤΙ ΠΟΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ @};-@};-@};-@};-@};-@};-

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

post-5127-13873935925233_thumb.jpg

post-5127-13873935925276_thumb.jpg

post-5127-13873935925316_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια μου,

Να σας ευχηθώ κι εγώ με την σειρά μου υγεία, αγάπη και ευτυχία για το νέο έτος!

Το 2011 να είναι για όλες μας η χρονιά που θα καταφέρουμε να γίνουμε μανούλες!!!

Μαρικάκι μου είμαι σίγουρη ότι το θαυματάκι σου θα έρθει μέσα στο 2011, έχεις την αγάπη και τις θετικές σκέψεις όλων μας! Εγώ απόψε θα κάνω και 1 προσευχή για όλες τις κοπέλες εκεί έξω που πασχίζουν να γίνουν μανούλες.... ;)

Χρόνια πολλά και καλά...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι η καινουργια χρονια να φερει σε ολους μας οτι λαχταραμε, μαζι με υγεια, αγαπη και ευτυχια!!!!2011 λοιπον ευχες απο εμενα!!!

Υ.Σ.ελπίζω το αχνό που είδα σημερα τις επομενες ημερες να γινει εντονο!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ........ :YMHUG: :YMHUG: :YMHUG: :YMHUG:

ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΟΥΜΕ ΤΟ 2011 ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΗ ΕΝΔΥΜΑΣΙΑ :)):)) :)):)) :)):)) :))

ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΕΝΕΤΑΙ??????? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-?

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΑΠΟΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΘΑ

ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ :-w :-W :-w :-W :-w :-W

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΟΤΙ ΠΟΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ @};- @};- @};- @};- @};- @};-

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Εγραψες παλι φιλεναδα...ζωγραφισες!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!!

Μπήκα να σας ευχηθώ... Το 2011 να φέρει σε όλες υγεία ευτυχία και πολλαααα πολλάαα γερά μωράκια!!!!

Είπα να βάλω και μία φωτό με κόκκινο βρακί μαζί με τη νεράιδα για περισσότερο γούρι!!!!

blowingdust.gif

redunderwear.jpg

Αναστασία μου τι διαβάζω?.... Αχνό??? Έκανες τεστάκι????? Εύχομαι αυτή τη φορά να είσαι εγκυούλα!!!

Σε όλες τις κοπέλες το εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκανα η γυναικα, δεν αντεξα!!!!! :oops: Τωρα αληθεια λεει, ψεματα λεει θα σας γελασω!!!Βασικα με το μικροσκοπιο βλεπεις τη γραμμη...αλλα η ελπιδα πεθαινει τελευταια....ειμαι και στην 12η ημερα ακομα....Θα μαθω την Κυριακη σιγουρα και θα σας πω!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου εγώ λέω ότι είσαι έγκυος!!!!!!!! άχνο ξεαχνό το θετικό είναι θετικό....

Σου βάζω μία φωτό απο το τέστ που έκανα εγώ στην 12η μέρα απο τη σύλληψη!!!

Πιο αχνό απο αυτό δεν νομίζω να είναι το δικό σου!! :lol::lol::lol:

p1010126yr.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Α καταλαβα... ναι οτι νομιζουν οι γιατροι.. αυτοι ξερουν!!  Προφανως θελουν να μην υπατχει η παραμικρη πιθανοτητα κ καλα κανουν!! Τα αποτελεσματα της παρακεντησης ποτε θ βγουν;
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!  Από ότι μου είπαν είναι σαν μαστογραφία αλλά πιο εξειδικευμένη... Κ εγώ δεν το έχω ξανακουσει... Κ εγώ αναρωτήθηκα αφού έκανα την παρακέντηση γιατί πρέπει κ τα άλλα κ την ρώτησα την γιατρό που μου την έκανε κ μου είπε ότι δεν είναι πάντα 100% σίγουρο το αποτέλεσμα... Κ όχι τίποτε άλλο με πόνεσε πολύ κ δεν θα είναι σίγουρα τα αποτελέσματα? 
    • Μπραβο κοριτσι μου!! Τα πρωτα νεα ειναι καθησυχαστικα!!😀👍 Καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σου!! Πιστευω οτι ολα θα ειναι καθαρα!!  Ειχαν ερθει περυσι κ μας εκαναν ενημερωση γ τις εξετασεις π χρειαζεται να κανουμε γ την προληψη του καρκινου μαστου κ μας ειπαν υπερηχο, μαστογραφια κ μαγνητικη. Η τομοσυνθεση δν ξερω τι ειναι... Κ η παρακεντηση καλο ειναι ν γινει προληπτικα γ ν ειναι σιγουροι 100%. Αφου θ κανεις παρακεντηση, αναρωτιεμαι τα υπολοιπα γτ γινονται;; δν εχουν σαφη εικονα απ το δειγμα; 🤔
    • Πήγα σε χειρούργο μαστού με είδε δεν του φάνηκε να είναι κάτι επικίνδυνο έτσι που είδε με το χερι αλλά με έβαλε να κάνω παρακέντηση και υπέρηχο για να είναι σίγουρος και σε 20 μέρες έκλεισα ραντεβού για μαστογραφία και τόμοσύνθεση αν το λέω σωστά... Κ πονάω πολύ με τη μαστογραφία αλλά πρέπει να το κάνω μου είπαν γιατί δεν αφήνουν τίποτα χωρίς να το ελέγξουν πλήρως... Μου είπαν να μην ανησυχώ ότι μπορεί να είναι από τις ορμόνες αλλά θα έχουν τελική εικόνα από τις εξετάσεις...
    • Καλησπερα Τοκυο μου!!  Μου ηρθε περιοδος πριν 10 μερες κ θα αφησουμε αυτο τον κυκλο να ηρεμησει ο οργανισμος μου κ να μπει σε φυσιολογικους ρυθμους... λογικα τελος μαιου περιμενω ξανα περιοδο κ θα με τσεκαρει ο γιατρος υπερηχογραφικα κ με αιματολογικες γ ν με προετοιμασει γ ετ (αν ολα ειναι οκ...) καλως εχοντων των πραγματων, μεσα ιουνιου θα γινει η ετ... αλλιως ιουλιο;; θα δουμε.. Ηδη νιωθω μεγαλη ανακουφιση που περασαμε το 1ο σταδιο κ σκεφτομαι κακως δν το ειχαμε κανει νωριτερα.. τεσπα, ολα γ καποιο λογο γινονται... Ωχ... ο διαβητης κυησης ειναι λιγο ταλαιπωρια.. ειχε κ η νυφη μου στην 3η εγκυμοσυνη της... κανεις διατροφη ε; λιγη προσοχη κ υπομονη. Εμεινε λιγο...  Ναι το ιδιο λεγαμε χθες με τη Νικολ... ειναι non stop ο γιατρος μας... για ποσο θα αντεξει ετσι;; εμενα με εβλεπε κτ 7 το πρωι πριν απο χειρουργεια ή 11 το βραδυ τελευταιο ραντεβου... κ φσκ εργαζεται κ ΣΚ... εξοντωτικο...😵‍💫 οσα κ να βγαζεις, αξιζει τοσο τρεξιμο;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...