Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

Χρονια πολλα και καλα Χριστουγεννα να εχουμε.αυριο με υγεια κοριτσια να ειμαστε ολοι καλα και ευχομαι συντομα να μαθουμε για νεες εγκυουλες :)

οσο για αυτο που ειπε το μορουλι εχει δικιο...να βγουμε ολες μαζι να κοιταξουμε τον ουρανο και να παρακαλεσουμε τον Χριστουλη μας με την γεννηση του να στειλει πολλα γερα μωρακια :x:x:x:x:x

ισως τις επομενες μερες να μην μπω λογω των ημερων καταλαβαινετε.καλα να περασετε και να χαμογελατε ;;):-*:-*:-*:-*:-*@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια, Χρόνια Πολλά, γεμάτα θγεία και πολύ αγάπη, μας ευχομαι το νέο έτος να μας βρει με μωράκια στην κοιλίτσα μας. Μην ξεχάσετε αυριο το βράδυ στις 12 να βγείτε έξω να κοιτάξετε τα αστέρια και να ευχηθείτε αυτό που θέλετε. Είναι η νύχτα του Χριστού.

morouli σημερα γεννιεται ο Χρηστος μας προς αυριο....μηπως σημερα το βραδυ? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ χρονια πολλα.....

rose μου δεν εχω αποβαλει καμια φορα......η μια ηταν διακοπη στις 22 εβδομαδες λογω προβληματος, η αλλη ενδομητριος θανατος κ αυτο ηταν βιοχημικη...πρωτη φορα εφυγε ετσι μονο του κ τοσο νωρις....εννοειται οτι εχω ψαξει...να φανταστειτε μιλησα κ με επιστημονες στο εξωτερικο κ μου ειπαν ειναι θεμα τυχης....αυτα...απλα οπως εχω ξαναπει ειμαι πολυ τυχερη....δεν πειραζει ομως θα τα καταφερω....δεν με περνει απο κατω κ δεν φοβαμαι τιποτε πια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xronia pollaaa kala xristougenna..katafera bika simera eida kai oti post eixa xasei kai thelw na pw..ELEOS..TYXAIO KAI TYXAIO...emena 9 xronia padremeni pote den mou etuxe tuxeo..tin prwti fora emeina eguos me prospatheia kai etsi elpizw kai twra..eleos...koritsakia mou na exete kales giortes..Anastasia kai Marikakai efxomai ta kalutera kai meres pou einai na exete oles aisiodoksia kai tpt allo parakalw...egw exw tooosi pou kai o adras mou to exei pistepsei kai leei oti eimai eguos ston kosmo..lew kale ama telika den eimai ti tha peis kai leei eee tote tha pw lathos....koritsa doulevw poli kai ama exw ligo xrono paw gia doin doin...den thelw na afisw wra anekmetaleft..gia afto kai den benw suxna..meta tis girtes pou i douleia tha xalarwsei tha benw mesa suxna efxomai kala nea an kai to post einai poli gourloudiko ..den perimenw 11-01..Agie mou Vasili ksereis ti dwro thelw eee?????filiaaaaaaa na eiste oooles kala!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!μπηκα λιγο να δω τι γινεται απο οτι βλεπω ομως δεν εχουμε κινηση ολες τρωτε ε? :-p

χρυσανθη μου τι να πω εχεις περασει πολλα.μακαρι ο Θεουλης να σου στειλει ενα μωρακι υγιες και να μην ξαναεχεις αλλα προβληματα!χαιρομαι που δεν το βαζεις κατω και φυσικα να μην φοβασαι ειμαι σιγουρη οτι θα ξαναστειλει το θαυμα Του γερο.για καποιο λογο αλλωστε τα παιρνει ξερει εκεινος!φιλια και καλα να περασετε :-*:-*@};-@};-

kiska ευχομαι το νεο ετος να μπει με πολυ ευχαριστα νεα για σενα και το σπορι σου να εχει παρει τον δρομο του ;):-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια Πολλα κοριτσαρες και απο μενα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Το νεο ετος ευχομαι ολοψυχα να φερει σε ολες μας αυτο που ποθουμε :x:x:x:x

Βρε κοριτσια δεν ηθελα να σχολιασω και γενικοτερα δεν ανακατευομαι σε αλλα post του mamylland αλλα διαβασα καποια πραγματα και εμεινα αφωνη πραγματικα :o:o:o:o

δεν ξερω αν ειναι καποια πραγματα ψευτικα αλλα πραγματικα απορω με καποιες κοπελες που κανουν τοσο ντορο :-o:-o:-o:-o για ποιο λογο? :-??:-??:-??:-??:-??

Τελος παντων ........... Τωρα Κισκα μου ευχομαι πραγματικα κοπελα μου να εισαι εγκυος να το γιορτασουμε,, περασανε μερες που εχουμε να ακουσουμε για εγκυμοσυνη

Αντε κοριτσια κισκα --Αναστασια ---Μαρικακι και οι υπολοιπες κοπελες για βαλτε τα δυνατα σας η λιστα περιμενει [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Τα δικα μου νεα ακομα ειναι στασιμα,, ξεμπερδεψα με τις εξετασεις εγω και ο αντρας μου και ξεκλεψαμε 3 μερουλες για διακοπες στο χωριο....

Εχω μπει και επισημα πλεον στον κυκλο της εξοσωματικης ξεκινησα και ενεσουλες και απο Γεναρη η εμβρυομεταφορα με την βοηθεια του θεου και της παναγιας :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σε ολη αυτην την προσπαθεια που λιγοι γνωριζουν ( συγκεκριμενα μονο φιλοι και επ εξω απ εξω οι γονεις μου που δεν ξερω και αν εχουν καταλαβει και πολλα)

Φυλακας φρουρος σταθηκε μια μεγαλη καρδια απο το forum... Δεν θα μακρυγορησω πολυ ομως 1 πραγμα θα πω μου εστειλε φαρμακα μεγαλης αξιας,, χωρις να σκεφτει οτι ισως να τα χριαστει και η ιδια μελλοντικα.....

Για σενα λοιπον φιλεναδα ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΙΑ ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗΗΗΗΗ @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΗΝ ΑΞΙΖΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Κανοτικα τωρα θα πρεπει να αλλαξω post ομως απο δω θα τα λεμε αντε να μαζευτουμε σιγα--σιγα κοριτσια ..... :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΓΕΜΑΤΑ....

ΜΕ ΠΑΙΔΙΚΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΚΑΙ ΦΩΝΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ! :P

ΟΛΑ ΟΜΟΡΦΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ............

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ....

Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝ 7 ΚΙΛΑ ΤΟ 2010!

ΑΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΕΙ ΤΟ 2011 ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΧΑΣΩ....

ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΑΡΩ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaaaaaaaa

xronia polla koritsiaaaaaaaaa k fouuuuuuuuuu fouuuuuuu fouuuuuuuuu se oles...ante na gemizoun oi koilitses sas..

egw eimai mia xara ...pera apo ligo aimataki pou eixa ola kala.....akousa kai kardoula 24/12 ..........195 xtupous to kamari mou...

filakia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ MERYKAL!!!!

ΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ...........

ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΟΛΥ!!!!

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια Χρονια πολλα!!!

xouanitaki μου μην ανησυχεις θα παχυνεις καποια στιγμη και για αλλο λογο :-p ασε και εγω εχω παρει αυτες τις μερες κανα 2 κιλακια.αυτα τα μελομακαρονα τι μας κανουν :)):))

μερυκαλ μπραβοοο πολυ ευχαριστα τα νεα σου πολυ χαιρομαι που ολα πανε καλα!με το καλο να ειναι και καλη Πρωτοχρονια να εχετε :-* ετσι φυσα να κολλησουμε και εμεις :-p αν και εμενα βλεπω να μου ερχεται η κυρια :( πριν ειχα κατι πονους χαμηλα θα ετοιμαζεται, αυτες τις μερες την περιμενω.αλλωστε τι αλλο να περιμενα [smilie=dontknow.gif] απο τον καινουργιο χρονο ομως θα ερθει και σε μενα το σπορι μου θα το τσακωσω που θα παει :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααααααααααα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ,και πανω απο ολα γερα !!!Πως περασαμε τα Χριστουγεννα? Εγω ακομα σε αναμονη....αντε αυτη η εβδομαδα εμεινε να μας λυθει η απορια!!! :mrgreen: Αραγε εγινε τιποτα εκει κατω? :? Ολο συμπτωματα ειμαι και τιποτα δεν ξερω!!! :lol:

Ποια αλλη περιμενει αυτο το ετος?Νομιζω εσυ rose και η cuando...Αντε καλη επιτυχια σε ολες μας!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia μου εσυ προηγησε οποτε περιμενουμε ευχαριστα αυτη την βδομαδα!αντε να ξεκιναμε παλι σταματησαμε λιγο και δεν μου αρεσει :-p

εγω δυστηχως θα εχω κοκκινες επισκεψεις αναστασια μου αλλα ειμαι συνηθισμενη δεν πειραζει!μεχρι την Παρασκευη δεν περιμενω αλλα αυριο μαλλον θα ερθει γιατι ειχα πονακια και ειχα δυο σταγονες καφε.οποτε αυριο αντε μεθαυριο το πολυ θα ερθει!εδω ειμαι και θα περιμενω απλα ευχομαι ο Θεος να αλλαξει γνωμη και να στειλει σπορι :)):))

α ξεχασα να σας πω ειδα και ενα ονειρο σημερα!ειδα ενα κοριτσακι νεογεννητο, πολυ μικρουλι και ελεγα οτι ειναι μια κουκλα και οτι ειναι δικια μου αλλα μετα σκεφτομουν πως την γεννησα εγω εφοσον δεν θυμαμαι να ημουν εγκυος και να εχω φουσκωμενη κοιλια.επειδη εχουμε αποφασισει εμεις τι ονομα θα βγαλουμε αν ειναι κοριτσι η αγορι :-p (ναι καλα διαβασατε ακομα δεν εμεινα εγκυος και εχουμε αποφασισει και τα ονοματα :)) ) ειπα οτι εφοσον ειναι κοριτσι θα την πουμε τελεικα αυτο το ονομα.δεν ξερω αν σημαινει κατι, εσεις τι λετε?μαλλον τυχαιο ηταν αυτο το υποσεινηδητο μας παιζει παιχνιδια 8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια και απο μενα ;;);;);;);;)

rose το ιδιο ονειρο εχω δει και γω με μωρο :)):)):)):)) εγω μαλιστα το ειχα και στο καροτσακι λεει και το πηγαινα και βολτα :)):)):)):)):)):)) ετσι και γω σκεφτομουνα ποτε το εκανα και πως μεγαλωσε και ετσι μαλιστα =))=))=))=))=))=))

αστα να πανε δεν εισαι η μονη...........

τι εγεινε ρε κοριτσια το εχετε ριξει στους κουραμπιεδες και τα μελομακαρονα και εχετε εξαφανιστει???? :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

εγω μαλιστα αγορασα μελομακαρονα τα οποια εξαφανιστηκανε σε 2 μερες οποτε αποφασισα σαν καλη νοικοκυρα να φτιαξω μονη μου,, ομως δεν τα τρωει κανενας :-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w τυχαιο???? :-w:-w:-w:-w

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ

την πρωτοχρονια να φορεσετε ολες κοκκινες κιλοτες λενε οτι φερνει γουρι για το καινουργιο ετος :-?:-?:-?:-?:-? εγω θα φορεσω ποιος ξερει :-?:-?:-?:-?

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante na arxisoun oi anakoinoseis!!!perimene to marikaki simera alla prepei na xei xathei anamesa stous kourampiedes..xaxaxa...rose..stagones kafe treis meres prin??profitika oneira??xmxmxmx...gia na doume..ego edo sto kinigi tou pelargou...ego perimeno stis 2!!!an mou to ferei o aivasilis ehei kalos giati ama perimeno apo ton pelargo!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φιλενάδες μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Οι τελευταίες ημέρες ήταν πολύ γεμάτες! Τα Χριστούγεννα είχα τα πεθερικά μου τραπέζι, την Κυριακή κάναμε κάτι ψώνια και μετά μας χτύπησε μια τρομερή χιονοθύελλα για 1 εικοσιτετράωρο. Θα έχετε δει στις ειδήσεις τι έγινε στη Μασσαχουσέττη. Οι άνεμοι ήταν τόσο δυνατοί, που χθες το βράδυ δεν έκλεισα μάτι. Το χιόνι έπεφτε ασταμάτητα και στίβαξε 15 εκατοστά. Θα ήταν πολύ περισσότερα εάν δεν φυσούσε τόσο δυνατός άνεμος. Σήμερα έφτιαξα τις βαλίτσες μου και αύριο το βράδυ (Τρίτη), Θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος (γιατί είχε κλείσει το αεροδρόμιο της Βοστώνης) πετάω για Αθήνα μέσω Ζυρίχης.

Εν τω μεταξύ έχω κάτι ψιλοπονάκια, σαν περιόδου και είμαι σχεδόν σίγουρη για την αποτυχία και της τρίτης σπερματέγχυσης... Την Πέμπτη θα πρέπει να κάνω χοριακή γιατί θα είναι 16 ημέρες μετά την σπερματέγχυση και να στείλω τα αποτελέσματα στην Αμερική.

Αυτά είναι τα νέα μου κοπελιές μου. Μου έχετε λείψει πολύ, αλλά από την Πέμπτη θα είμαι συντονισμένη σε ώρα Ελλάδας!!!!

Σας φιλώ γλυκά, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΑΠΌ ΕΝΑΝ ΜΙΚΡΟ ΜΠΟΜΠΙΡΑ!!!

cuando καλή διασκέδαση στα Παρίσια, πιες κανένα ωραίο κρασάκι και για μας, και ρίξε καμιά βόλτα κατά Μονμάρτη μεριά, γιατί ένα πουλάκι μου είπε ότι κάπου εκεί τριγύρω ξημεροβραδιάζεται ο πελαργός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!! ΜΕ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΟΜΑ.

Εγω περιμένω ήσυχα και υπομονετικά να δω τι έκατσε. Ή το σποράκι μου είρθε για να μείνη η περίοδος θα έρθει για να φύγει. :lol::lol::lol:

Υπομονή και θα μάθουμε λίαν συντόμως.

¨Εχω πάρει κανα δυο-τρια-τεσσερα κιλά :roll::roll::roll: δεν θυμάμαι ακριβως. Εχτές έλεγα στον άντρα μου ότι ΄μετά θα κάνω έναν χρόνο δίαιτα για να χάσω τα κιλά της εκγυμοσύνης, για τώρα μην ανχοθώ :lol::lol:

Κορίτσια αν δεν καταφέρω να σας γράψω ξανά, σας ευχομαι ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ, με ΜΩΡΑΚΙΑ... ΕΥΤΥΧΙΑ, ΑΓΑΠΗ, ΥΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki akoma den irthe e???ax o aivasilis tha sto ferei...xtes imoun sti monmarti kai ton tsakosa...xaxaxaxa...ekei pou agnanteue tou piasa tin oura kai tou eipa dio logakia..mou iposxethike pos tha erthei..ehei polles douleies,einai kai i krisi kai merika ta edose ston aivasili epeidi ehei elkithro kai den ta kouvalaei ena ena..ta vazei sto sako kai paei...xxoxoxo...mou eipe pantos pos tha erthei..tou edosa ti lista mas kai mou eipe pos mas gnorizei kai xerei oti ehei kathisterisei alla tou pesan polles aitiseis..ehei ftasei i seira mas omos..ante koritsia!!!itan eugenikos o kirios pelargos..kai ehei ti lista mas!!!! :lol:

euxomai marikaki na xeis mia thetiki xoriaki..!!!moraki ki esi kai oles..rose ti egine?katevike kanonika??anastasia simptomata??ego tipota kai den katafera na to paro apo do to moraki mou na min trexei o kir pelargos mes ta xionia..den mou to dinei etsi..prepei leei na to ferei autos kai na kano ipomoni.. :geek: alla ehei ena poli gliko moraki mou eipe.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, Χρόνια πολλά και καλά, με υγεία και πολλά μωράαααα!!!

Πώς περάσατε τα Χριστούγεννα? πιστεύω όλες να του δώσατε να καταλάβει...του κουραμπιέ!! ;) χιχιχι....

Εγώ περιμένω τέλος αυτής, αρχή της επόμενης εβδομάδας.... θα δείξει.

Εχθές είχα ένα απίστευτο πόνο αριστερά σαν ωορρηξία και λίγο σήμερα άλλα δεν μπορώ να τον δικαιολογήσω...δεν ξέρω τι μπορεί να είναι! Επίσης τώρα κανονικά το στήθος μου έπρεπε αν είναι πολύ πρησμένο και δεν είναι καθόλου! Τι να πώ? Κάθε φορά έχω και διαφορετικά συμπτώματα αλλά κάθε φορά έρχεται η άτιμη!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!

ΣΙΑ μου τα εχουμε χασει εντελως :)):)) απο ονειρα αλλο τιποτα!!!

cuando μου αφου τον επιασες και του εδωσες και την λιστα πιστευω οτι τον καινουργιο χρονο θα το φερει και το δικο μου μωρακι.προστοπαρον ηρθε κανονικα η κυρια περιοδος!αν και στην σερβιετα δεν εχω πολυ αιμα αλλα οταν σκουπιζομαι εχω..δεν νομιζω να παιζει καποιο ρολο ε?σορρυ αν ειναι λιγο αηδιαστικο ετσι οπως σας το λεω :ymblushing: να πω την αληθεια δεν απογοητευτηκα συνηθισμενη ειμαι πλεον απλα πιστευω πολυ οτι ο νεος χρονος θα μου το φερει ;;)

μαρικακι μου ευχομαι να πανε ολα οπως τα θες και επιτελους το μωρακι να ερθει και να μην σε ταλαιπωρησει αλλο, ο Θεος ξερει τι κανει ;;)

μορουλι ευχομαι σε σενα να ερθει το σπορι και να φυγει η περιοδος ;) περιμενουμε νεα σου!

χρυσανθη χρονια πολλααα!που χαθηκες εσυ?εισαι καλα?

elina76 καλα κανεις και κοβεις τον καφε δεν κανει και καλο.ολα χρειαζονται αλλα με μετρο..μπορεις να πινεις και χυμουλη που κανει πολυ καλο!

levou και συ περιμενεις αυτες τις μερες ε?αντε μακαρι να ακουσουμε ευχαριστα και απο σενα..αχ βρε κοριτσια ολες εσεις που δεν περιμενετε μακαρι να ειστε εγκυουλες να κλεισει ο χρονος τελειααα και να ξεκινησει με εμας μετα παλι με ευχαριστα ;):-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ;;);;);;);;);;);;);;);;);;)

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??? CUANDO ROSE ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΓΙΑ ΓΕΝΑΡΗ :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΜΩΡΟΥΛΙ ΛΕΣ ΝΑ ΣΕ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΡΙΝ ΤΟ 2011?? :-?:-?:-?:-?:-?

ΜΑΡΙΚΑΚΗ ---ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΑΣ :x:x:x:x:x

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΕ ΑΚΟΥΤΕ Η ΜΙΛΑΩ ΣΤΟΝ ΒΡΟΝΤΟ?????[smilie=director.gif][smilie=director.gif][smilie=director.gif]

ΠΗΡΑΤΕ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΙΛΟΤΕΣ ΟΛΕΣ??? ΦΕΡΝΕΙ ΓΟΥΡΙ ΣΑΣ ΛΕΩ ΜΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙΤΑΙ ΑΛΛΟ[smilie=director.gif][smilie=director.gif]ΣΗΚΩΘΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΚΑΝΑΠΕΔΕΣ ΝΤΙΒΑΝΙΑ ΝΤΙΒΑΝΟΠΑΟΥΛΑ ΠΟΛΥΘΡΟΝΕΣ ΚΑΙ ΤΡΕΞΤΕ[smilie=director.gif] [smilie=director.gif]ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΟΡΕΘΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΤΩΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΑΚΟΥΤΕ?????[smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΤΡΕΞΤΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΤΕ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΙΛΟΤΕΣ ΘΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΓΟΥΡΙ..........

ΑΝΤΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΠΑΣΕΙ Η ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ :ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug: :YMSMUG

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...