Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άχ, βρε Χρυσάνθη μου, πολύ λυπάμαι :(:(:(:(

Εγώ δεν είχα πολύ αίμα. Μπορώ να σου πω ότι είχα λιγότερο από άλλες φορές!!! Εντελώς, κουφό!!! Ίσως το ενδομήτριο να μην είχε ετοιμαστεί καλά, γι'αυτό δεν τα κατάφερε το σποράκι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόοοοονια Πολλά, σε σένα, Χρόοοοοονια Πολλά, και ευτυχισμένα!!!

Και του χρόνου να γιορτάζεις μαζί με το παιδάκι σου Αναστασούλα μου

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν στεναχωρεθηκα....απλα μολις το εμαθα εκανα ονειρα κ μετα προσγειωθηκα....αλλα φυσικα καλυτερα απο το να το μαθαινα στην β επιπεδου....κατι αλλο μετα την βιοχημικη κανατε ξανα χοριακη ή κανενα υπερηχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε εμένα έκαναν χοριακή. Δεν γνωρίζω τα αποτελέσματα. Απλά μου είπαν τηλεφωνικώς ότι ημουν έγκυος, αλλά δεν είμαι πια...

Girl84 νομίζω ότι σήμερα θα πήγαινες για χοριακή (εάν δεν με απατά η μνήμη μου...).

Τι έγινε; :?::?::?::?::?::?::?::?::?:

Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις διάβασα τα νέα σου... :(:(:( και στεναχωρέθηκα πολύ... :(:(:(:(

Κλάψε, γλυκιά μου, σήμερα και αύριο, όσο μπορείς... αλλά μην ξεχνάς ότι σε λίγες ημέρες μπαίνει ένας καινούργιες χρόνος, που θα φέρει νέες προσπάθειες, νέες ελπιδοφόρες προσπάθειες. Γι' αυτό μέσα στη βαθιά σου θλίψη σήμερα, προσπάθησε να πάρεις κουράγιο από το φωτεινό στίγμα που μας προσφέρει το μέλλον και μην εγκαταλείψεις τις προσπάθειες. Είμαστε όλες δίπλα σου και σε στηρίζουμε. Μπορεί να μην έχουμε ακόμα επιχειρήσει μια εξωσωματική, αλλά κάποιες έχουμε χάσει εγκυμοσύνες και γνωρίζουμε πολύ καλά τον πόνο σου...

Φοβάμαι ότι σε λίγο καιρό, θα βρίσκομαι εγώ στη θέση σου και εσύ θα μου γράφεις τα ίδια λόγια παρηγοριάς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki m kali s mera!

kathe periptwsi einai diaforetiki glikia m!

dn simainei oti epeidi egw pira tin apoliti apotixia stin diki m prospatheia, simainei oti auto tha simvainei kai se alles kopeles!

oxi kopela m!

des poses kopeles ta xoun kataferei. . . !auto na vlepeis!tis epitixies!

egw fanika atixi kai twra pernw mia poli diskoli fasi!tha perasei omws!giati?giati etsi PREPEI!

O THEOS auta ta sxedia exei gia mena!den mporw na ta allaxw!oute na epemvw sto diko Tou ergo!O MEGALODINAMOS kati xerei parapanw apo emas kai oti mas simvainei, to fernei sti zwi mas gia kalo!

klaiw, ponaw, apogoiteutika, pikrathika, pligwthika, thimwnw kai ola auta giati elpiza!elpiza gia to thetiko parapanw apo kathe alli fora! distixws omws to apotelesma p pira itan to apolito mideniko!

den xerw kan pote tha xanavrw ta podia m!eimai sto apolito keno!

omws. . . se oles esas pou prospatheite me opoio tropo ki an einai, kante to, riskarete to, axizei ton kopo kai mono i idea oti auti i fora einai i diki sas, i tixeri sas!

egw tha sas euxithw kali epitixia, kala apotelesmata kai kali sinexeia kopeles m!

min to vazete pote katw!

filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.........

GIRL84 ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ..........

ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΕΤΟΙΜΟ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΧΕΔΙΑΖΕΙ

Δ Υ Ο !!!!! :P

ΚΑΙ Τ Ρ Ι Α ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ!!!!!!!!!!

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!

ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπωσδήποτε κάθε περίπτωση είναι διαφορετική girl84. Εγώ ανέφερα τον ευατό μου γιατί όταν σε λίγες ημέρες ξεκινήσω τη διαδικασία της εξωσωματικής στην Ελλάδα, το ποσοστό επιτυχίας είναι 1-2%!!!!! Είναι τελείως τρελό που θα το επιχειρήσω στα 44 μισό!!!

Πράγματι δεν γνωρίζουμε ποιά είναι τα σχέδια του Θεού για μας. Μέχρι στιγμής κάθε δυσκολία στη ζωή μου ήταν για καλό!!! Το δύσκολο είναι να αφεθείς στα χέρια του Θεού χωρίς πικρία και να τα δεχτείς όλα με καρτερικότητα, με απόλυτη εμπιστοσύνη και πίστη για ένα καλύτερο μέλλον... Εγώ ακόμα το παλεύω... Δυσκολεύομαι να αποδεχτώ ότι ο Θεός δεν έχει στα σχέδιά του μια οικογένεια για εμένα και τον άντρα μου... Η διαδρομή είναι πολύ ψυχοφθόρα και χρειάζεται γερά νεύρα!!!

Δεν γνωρίζω τη δική σου ιστορία και ποιές δυσκολίες αντιμετωπίζεις, ελπίζω όμως ότι όταν είσαι ψυχολογικά έτοιμη, θα συνεχίσεις τον αγώνα και σου εύχομαι να τα καταφέρεις.

Σου στέλνω πολλά φιλιά και μια ζεστή αγκαλιά :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια !!!!

αχ τσατίζομαι που αυτές τις μέρες σας έχω χάσει :((:(( δεν ξέρω τα νέα σας και δεν μπορώ να μιλήσω σε κάποιον...

καθημερινά αυτές τις μέρες περνάνε απο μπροστά μου τουλάχιστον 300 μαμάδες με καροτσάκια ή με παιδάκια που τα κρατούν απο το χέρι, τρελαίνομαι και τρελαίνομαι ακόμα ποιο πολύ όταν βλέπω γνωστές και συμμαθήτριες μου να έχουν 2 -3 παιδάκια ή να είναι έγκυες και εγώ ακόμα τίποτα

τα νεύρα μου !!!!!!!!!!!!! τα χάπια μου !!!!!!!!!!!!!

λυπάμαι πολύ που δεν έχω χρόνο να διαβάσω τα νέα σας αλλά εύχομαι ολόψυχα να είστε όλες καλά :x:x:-*:-*

μου λείπετε πολύ και...... αχ, έτσι τυχαία θα μήνουμε και εμείς έγκυες ;);):lol::lol::lol::lol:

Αχ μερεντούλα μου πόσο πολύ ταυτίζομαι μαζί σου δεν φαντάζεσαι!!! και το πιο δύσκολο είναι όταν σου λένε οι διάφορες συμμαθήτριες άααντε κάνε κι εσύ κανένα παιδάκι τι περιμένεις??? ή δεν ξέρεις τι χάνεις και άλλα τέτοια ωραία....

Ευτυχώς που έχουμε η μια την άλλη εδω στο μαμυ γιατί κι εγώ δεν μπορώ να μιλήσω σε κανέναν!

όσο για την γλυκιά μας την Χρυσάνθη εύχομαι να είναι πάντα δυνατή και υπομονετική, είμαι σίγουρη ότι το θαυματάκι της θα έρθει πολύ σύντομα και θα είναι το πιο γλυκό μωράκι του κόσμου!! ;)

Κουράγιο και πίστη σε όλες τις κοπέλες, μην απογοητεύεστε ο Θεούλης μας ακούει όλες και μας βοηθάει με τρόπους που δεν φανταζόμαστε!

Σας στέλνω την αγάπη μου και την θετική μου σκέψη σε όλες... Καλές γιορτές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πράγματι δεν γνωρίζουμε ποιά είναι τα σχέδια του Θεού για μας. Μέχρι στιγμής κάθε δυσκολία στη ζωή μου ήταν για καλό!!! Το δύσκολο είναι να αφεθείς στα χέρια του Θεού χωρίς πικρία και να τα δεχτείς όλα με καρτερικότητα, με απόλυτη εμπιστοσύνη και πίστη για ένα καλύτερο μέλλον... Εγώ ακόμα το παλεύω... Δυσκολεύομαι να αποδεχτώ ότι ο Θεός δεν έχει στα σχέδιά του μια οικογένεια για εμένα και τον άντρα μου... Η διαδρομή είναι πολύ ψυχοφθόρα και χρειάζεται γερά νεύρα!!!

ax bre marikaki poso dikio exeis???an o theos perimenei na kanw kati tetoio mallon de tha ginw pote manoula...de kserw re koritsia-!ante k na ksereis pws gia ola ftaiei to anxos k prepei na to apoballeis einai sto diko sou xeri!alla na exeis kapoio problima k na kaneis ti mia ekswsomatiki meta tin alli..... :cry:

einai poly dyskolo na afetheis se afto k na perimeneis to thelima theou!fysika mono Aftos mporei na sto dwsei alla k na dexteis tis anapodies k na perimeneis....

einai dyskolo alla doksa to theo apo ypomoni...gaidourisia :evil: den iksera oti exw tosi :lol::lol:

efxomai se oles ma oles oles ta epomena xristougenna na mas broun i me ena i dyo ninakia i me sporskia :) sorry an kourasa!

kales giorteeeeeeeees!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακι μου γι αυτο το διευκρινισα να μην λετε μετα =))=))

girl84 λυπαμαι που απετυχε αλλα χαιρομαι πραγματικα που σκεφτεσαι ετσι.ειμαι σιγουρη οτι ο Θεος θα σου στειλει το σπορακι σου συντομα γιατι οταν δεν χανουμε την πιστη μας ειναι διπλα μας και μας βοηθα!εχεις απολυτο δικιο σε οσα λες ο Θεος ξερει τι κανει και ποτε το κανει δεν μπορουμε να επεμβουμε στον εργο του!θα ερθει το μωρακι για ολες μας θελει πολυ υπομονη και πιστη κοριτσια θα το λεω συνεχεια μην χανει καμια την πιστη της!

χρυσανθη μου λυπαμαι πολυ :( γιατι αποβαλεις συνεχεια το εχεις κοιταξει?

κοριτσια ειμαστε εδω η μια για την αλλη και αυτο ειναι μεγαλη ανακουφιση για μενα και πιστευω και για εσας.ας εχουμε Καλα Χριστουγεννα και η γεννηση του Κυριου μας να φερει πολλα γερα μωρακια σε ολες μας :):):x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχετε δίκιο, κορίτσια, δεν πρέπει να χάνουμε τη πίστη μας. Έχει ο Θεός για όλες μας. Υπομονή λοιπόν και επιμονή...

Καλά Χριστούγεννα να έχουμε όλες μας, με υγεία, παρέα με όσους μας αγαπούν και τους αγαπάμε :x:x:x:x:x:x:x:x

Εύχομαι του χρόνου τα Χριστούγεννα να μας βρουν όλες με ένα μωράκι στη αγκαλιά, ή στην κοιλιά... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Cuando καλό ταξίδι στα Παρίσια. Εύχομαι να περάσετε αξέχαστα και μην ξεχάσεις να βουτήξεις τον πελαργό που λέγαμε... γιατι μας χρωστάει πολλά μωρά... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου μην το βάζετε κάτω εμένα μια φίλη μου απέκτησε μια υπέροχη κόρη ,έναν πραγματικό άγγελο,στα 50 της!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια στη φίλη σου mariannap και χαράς το κουράγιο της... 8-}8-}8-}8-}

Να της ζήσει το μωράκι και να έχει υγεία και δύναμη να το μεγαλώσει :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλά Χριστούγεννα εύχομαι σε όλες σας και ελπίζω το νέο έτος να φέρει ο καλός θεούλης ένα υγιαίστατο μωράκι στην αγκαλιά μας ή στην κοιλίτσα μας!

Εγώ δεν περιμένω την Κυριακή και εδώ και 3-4 μέρες έχει αρχίσει να πονάει το στήθος μου και ειδικά στις θηλές. Νομίζω πονάει κάπως διαφορετικά από ότι άλλες φορες που περίμενα. Τώρα τι να πω μπορει και να είναι όλα ιδέα μου! :-?

Κουράστηκα να ψάχνω όλο συμπτώματα και όλο λέω ότι την επόμενη φορα δε θα μπω σε αυτό το τριπάκι αλλά πάντα την πατάω και τα σκέφτομαι. [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Αν πάντως δεν έρθει μέχρι Δευτέρα τότε λέω να πάω για καμια χοριακή γιατί δε μπορω να είμαι σε αναμένα κάρβουνα μέσα στις γιορτές. [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου μην το βάζετε κάτω εμένα μια φίλη μου απέκτησε μια υπέροχη κόρη ,έναν πραγματικό άγγελο,στα 50 της!!!!!!!

50 ε ; απίστευτο αλλά αληθινό. που θα πάει ρε κορίτσια θα έρθει και η δική μας μέρα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MaDi μας έλειψες... :-h:-h:-h:-h Καλώς ήρθες πίσω :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μερεντούλα μας έλειψες και εσύ πολύ!!! Η τρελοπαρέα έχει ψιλοδιαλυθεί τελευταία :-??:-??:-?? , αλλά ελπίζω να επανέλθουμε δριμύτερες με το Νέο Έτος \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Το ρολόι κάνει τίκ-τακ-τίκ-τακ :!!:!!:!!:!!:!!

Ποιές δεν περιμένουν, κορίτσια;;; [-x[-x[-x

Να βγάλουμε τα φλογοβόλα;;; [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, Χρόνια Πολλά, γεμάτα θγεία και πολύ αγάπη, μας ευχομαι το νέο έτος να μας βρει με μωράκια στην κοιλίτσα μας. Μην ξεχάσετε αυριο το βράδυ στις 12 να βγείτε έξω να κοιτάξετε τα αστέρια και να ευχηθείτε αυτό που θέλετε. Είναι η νύχτα του Χριστού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κάνω διάλειμμα 8-}8-}:-o:-o:lol:

εγώ κορίτσια περιμένω σίγουρα, τώρα έτσι όπως είμαι ούτε ξέρω πότε... μάλλον 14/1/11.

πέρασαν οι γόνιμες μέρες μου και δεν κάναμε τίποτα, δεν έχω χρόνο ούτε για κούκου....

Κορίτσια ίσως να βρω και αυριο λιγο χρόνο να σας δω αν όμως όχι τότε..

Χρόνια πολλά και καλά !! η επιθυμία μας να γίνει πραγματικότητα @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...