Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΝΕ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΝΑ ΔΕΙΣ....


Recommended Posts

το θεμα ειναι να βαζεις τα ορια σου απο την αρχη και να μην σηκωνεις μυγα στο σπαθι σου,ειναι η ζωη σου το σπιτι σου και μονο εσυ και ο αντρας σου εισαστε οι αρχηγοι!!!!

Συμφωνώ απολύτως μαζί σου Ρεββεκάκι μου......

Αλλά όταν.... ο άλλος "την έχει δει"...... "είμαι ο Βασιλιάς του Κόσμου"..... "και θα γίνεται μονίμως το δικό μου"............. "και θ΄ακούς πάντα τη γνώμη μου γιατί εγώ έχω δίκιο για όλα"...............

Του κόβεις μία και καλή τον αέρα.......... προκειμένου να χαλάσεις το σπιτικό σου..........

Έτσι δεν είναι??????

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Και δυστυχώς...............

Δεν αναφέρομαι μόνο στην πεθερά....................

Τέλος πάντων...........

:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 331
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έτσι ακριβώς samantha μου τα όρια πρέπει να τα βάζουμε απο την αρχή..η δικιά μου αρχικά φαινόταν η καλύτερη πεθερά του κόσμου..μέχρι που πήρε τον "αέρα" που ήθελε κ παρολίγο να μας καβαλήσει!Καλά λένε τα σιγανά ποταμάκια να φοβόμαστε!Μια χρουσούζα είναι,κακός άνθρωπος!Ανακατεύει μέχρι κ τα παιδιά της μεταξύ τους κ τους βάζει να μαλώνουν! Μέχρι που την πήρα χαμπάρι κ τώρα δε χάνω ευκαιρία να της τα χώνω με το γάντι πάντα γιατί είμαστε κ ΚΥΡΙΕΣ!Αλλα κ να την έβριζα χύμα πάλι δε θα τη πείραζε γιατί αυτή απο επίπεδο είναι πάτωμα! Τεσπά! Για την εγκυμοσύνη μου δε το ξέρει πρώτον γιατί τον προηγούμενο Ιανουάριο που έμεινα έγκυος πρώτη φορά κ πήγαμε με τόση χάρα να της το πούμε στη 10η εβδομάδα απέξω απέξω της έπεσε η κουτάλα κάτω απο τη ταραχή της κ γύρισε κ μας είπε:Απαπα!Παναγία μου!Αυτό μας έλειπε τώρα να κάνετε κ παιδί!Έχετε χρόνια ακομα!Περιττό να σου πώ οτι μου ήρθε εκείνη τη στιγμή να της βάλω τη μούρη μές τη κατσαρόλα που μαγείρευε!Ακούς η παλιοσκύλα τι μας είπε;;Σιγά μη τη βάλω κ στο "μπίπ" μ τροχονόμο! Κ για μην πολυλογω,την ίδια μέρα το βράδυ πηγαίναμε επίσκεψη 3 στενά παρακάτω απο το σπίτι κ τρακάραμε με τη μηχανή κ το έχασα.Καταλαβαίνεις γιατί χρουσουζιά λέμε;!Απο τότε ο άντρας μου ορκίστηκε άν ξαναμείνω έγκυος να μην της πούμε τίποτα μέχρι να δούνε τη κοιλιά μου τούρλα!Γι'αυτό μετακομίζουμε σε άλλη περιοχή για να μην με δούν να φουσκώνω!δεύτερον γιατί θα το πεί στη Σάρα κ στη Μάρα κ δε γουστάρω! τρίτον γιατί θα με ζαλίσουν με τα ονόματα απο τώρα όπως έκαναν κ στη συνυφάδα μου κ δεν πρόκειται να τους κάνω το χατίρι! Αυτά με εμένα!Εκνευρίστηκα πάλι με το τούβλο! Εσύ γιατί καθυστέρησες να τους το πείς;

lollipop στείλε μου τη διεύθυνση να παραγγείλω κ εγώ για τη καλή μου πεθερούλα!! :lol::lol: χαχαχα!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απαπα!Παναγία μου!Αυτό μας έλειπε τώρα να κάνετε κ παιδί!Έχετε χρόνια ακομα!

Παλι καλα!!!!!

Η κολλητη μου οταν εμεινε εγκυος κ το ανακοινωσαν στην πεθερα,τους ειπε: <Αμαν!!!! Ηταν να σας τυχει κ αυτο τωρα;;;;;;>

:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι ακριβώς samantha μου τα όρια πρέπει να τα βάζουμε απο την αρχή..η δικιά μου αρχικά φαινόταν η καλύτερη πεθερά του κόσμου..μέχρι που πήρε τον "αέρα" που ήθελε κ παρολίγο να μας καβαλήσει!Καλά λένε τα σιγανά ποταμάκια να φοβόμαστε!Μια χρουσούζα είναι,κακός άνθρωπος!Ανακατεύει μέχρι κ τα παιδιά της μεταξύ τους κ τους βάζει να μαλώνουν! Μέχρι που την πήρα χαμπάρι κ τώρα δε χάνω ευκαιρία να της τα χώνω με το γάντι πάντα γιατί είμαστε κ ΚΥΡΙΕΣ!Αλλα κ να την έβριζα χύμα πάλι δε θα τη πείραζε γιατί αυτή απο επίπεδο είναι πάτωμα! Τεσπά! Για την εγκυμοσύνη μου δε το ξέρει πρώτον γιατί τον προηγούμενο Ιανουάριο που έμεινα έγκυος πρώτη φορά κ πήγαμε με τόση χάρα να της το πούμε στη 10η εβδομάδα απέξω απέξω της έπεσε η κουτάλα κάτω απο τη ταραχή της κ γύρισε κ μας είπε:Απαπα!Παναγία μου!Αυτό μας έλειπε τώρα να κάνετε κ παιδί!Έχετε χρόνια ακομα!Περιττό να σου πώ οτι μου ήρθε εκείνη τη στιγμή να της βάλω τη μούρη μές τη κατσαρόλα που μαγείρευε!Ακούς η παλιοσκύλα τι μας είπε;;Σιγά μη τη βάλω κ στο "μπίπ" μ τροχονόμο! Κ για μην πολυλογω,την ίδια μέρα το βράδυ πηγαίναμε επίσκεψη 3 στενά παρακάτω απο το σπίτι κ τρακάραμε με τη μηχανή κ το έχασα.Καταλαβαίνεις γιατί χρουσουζιά λέμε;!Απο τότε ο άντρας μου ορκίστηκε άν ξαναμείνω έγκυος να μην της πούμε τίποτα μέχρι να δούνε τη κοιλιά μου τούρλα!Γι'αυτό μετακομίζουμε σε άλλη περιοχή για να μην με δούν να φουσκώνω!δεύτερον γιατί θα το πεί στη Σάρα κ στη Μάρα κ δε γουστάρω! τρίτον γιατί θα με ζαλίσουν με τα ονόματα απο τώρα όπως έκαναν κ στη συνυφάδα μου κ δεν πρόκειται να τους κάνω το χατίρι! Αυτά με εμένα!Εκνευρίστηκα πάλι με το τούβλο! Εσύ γιατί καθυστέρησες να τους το πείς;

lollipop στείλε μου τη διεύθυνση να παραγγείλω κ εγώ για τη καλή μου πεθερούλα!! :lol::lol: χαχαχα!! :lol::lol::lol:

καλα,μιλάμε για πολύ γρουσούζα ομως ε?????Απίστευτο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε ουσττττττττττττττ!!!!! Και εμας μας ειπαν πως το ειπαμε νωρις και δεν επρεπε και τετοια!!!!ΕΕΕ το εχασα και τελειωσε η δουλεια!!!!Ησυχασαν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω Έλενα μιλάμε είναι πολύ γρουσούζα!!! Καλά που ο άντρας σου αντιδρά φυσιολογικά και δεν παίρνει το μέρος της...τι μέρος δηλαδή να πάρει...αυτά τα πράγματα δεν λέγονται...Α την γρουσούζα!!!

Στον 7ο μήνα και βάλε να το πεις...α την φαρμακόγλωσση .... πω πω!!!

Και εγώ θεωρώ γρουσούζη τον πεθερό μου γιατί πέρυσι τα Χριστούγεννα που πηγαίναμε διακοπές 15 μέρες στους γονείς μου (πρώτη φορά πήραμε άδεια τόσες πολλές μέρες στα χρονικά!) ο βλάκας ο πεθερός μου έψαχνε όλο δικαιολογίες να κατεβάσει τον άντρα μου Αθήνα δήθεν για κάτι συμβόλαια (είναι δικηγόρος ο άντρας μου) παραμονές Χριστουγέννων δήθεν για να προλάβουν το οικονομικό έτος!! Δεν είχαν γίνει τα συμβόλαια όλη την χρονιά και θα γινόντουσαν τότε!! Παρεπιπτώντως δεν έχουν γίνει ακόμα!!

Και μας είχε φάει, πόσες μέρες θα καθήσετε, τόσες πολλές (φυσικά δεν του δίναμε σημασία) αλλά η γρουσουζιά γρουσουζιά...α και ζήλια!! Πολύ ζήλια .... Ε και παραμονές Πρωτοχρονιάς κάνω ένα τεστ και βγαίνει θετικό (δεν προσπαθούσαμε ακόμα για παιδί και είχα και 10 μέρες καθηστέρηση και εγώ η χαζή δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι μπορεί να είμαι έγκυος!!) . Και το λέμε αμέσως σε γονείς (ιδέα του άντρα μου!!!! Τι να πω...ξεφτέρι...) και την επόμενη ημέρα μου ήρθε περίοδος...Και πάω στο νοσοκομείο της πόλης όπου δεν υπήρχε γιατρός ούτε για δείγμα (31 Δεκεμβρίου αυτό)....και με βάζουν μέσα γιατί δεν ήξεραν τι μπορεί να έχω!!! Το αποτέλεσμα: μάλλον βιοχημική κύηση...και εγώ και όλη η οικογένειά μου 3 μέρες στο νοσοκομείο (γιατί δεν υπήρχε γιατρός να μας πει υπεύθυνα τι έχω!!!) ...

Και πραγματικά από τότε, έκοψα επαφές γιατί πολύ απλά δεν γουστάρω να με έχουν οι κουτσομπόληδες στο μυαλό τους, τι κάνω, τι δεν κάνω κλπ... Άσε που θέλαν να κάνουμε παιδί για να κοκορεύονται στους άλλους ότι ο γιος τους παντρεύτηκε και προχώρησε την ζωή του...

Και όταν έμεινα έγκυος τώρα, το είπα στους 3μιση μήνες κατόπιν πίεσης ...και πιο πριν μας είχαν ζαλίσει στα τηλέφωνα: γιατί δεν πάτε διακοπές, γιατί δεν πατε εκεί γιατί δεν κάνετε το άλλο...ΑΜΑΝ ΠΙΑ!!!!!!!!!! ΕΤΣΙ ΘΕΛΟΥΜΕ !!!! τους τα είπα ευγενικά ενα χεράκι όταν τους είπαμε ότι είμαι έγκυος, οτι δηλαδή μας ζαλίσανε όλο αυτο τον καιρό...και ρε παιδί μου μπορεί να είχαμε κάποιο πρόβλημα σαν ζευγάρι...δεν κατάλαβα δηλαδή...πρέπει να τους πουμε πως και τι???

Α και πήρε και το ξεφτέρι ο πεθερός μου και είπε να πάμε να μείνουμε σε σπίτι κοντά τους για να προσέχουν το μωρό και με πιάσαν τα γέλια :lol::lol::lol: ο άντρας μου ούτε καν μου το μετέφερε να φανταστείς...εγώ το άκουσα να του το λέει στο τηλέφωνο...

Πραγματικά το να χώνεται ο άλλος σαν την κατίνα επειδή δεν έχει δουλειά να κάνει και είναι παλιοκουτσομπόλης, είναι το χειρότερο...και όχι τίποτα άλλο...νομίζει ότι είναι και σοβαρός ανθρωπος...

Για αυτό και εγώ θα μαζέψω την οικογένειά μου όταν με το καλο έρθει η κορούλα μας και θα πάω στην πόλη από όπου κατάγομαι...και θα τους αφήσω να κουτσομπολεύονται μεταξύ τους...

Θα πάω κοντά στους γονείς μου που τέλειοι μπορεί να μην είναι αλλά σίγουρα είναι πολύ πιο σοβαροί άνθρωποι και μετρημένοι...και ξέρουν να μην μπλέκονται στα πόδια των άλλων...

τώρα πχ τους ανακοίνωσαμε ότι περιμένουμε κοριτσάκι και οι δικοί μου είπαν: μπράβο μπράβο, άντε να είναι καλά να γεννηθεί με το καλό ...και τα πεθερικά αρχίσαν τις βλακείες: αα εγώ κορίτσι ήθελα κλπ κλπ...πολύ μου την σπάνε αυτά γιατί ξέρω ότι θέλανε αγόρι για να δώσουν το όνομα (ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΟΣΟ ΖΩ!!!) αλλά και να θέλανε κορίτσι, ε δεν λες κορίτσι θέλαμε, λες μακαρι να πάνε όλα καλα...Για αυτό θα πάω σήμερα μετά από 4 μήνες που έχω να τους δω και θα τους τρομοκρατήσω ότι δεν είναι και σίγουρο ότι όλα είναι τέλεια και οι γιατροί είναι επιφυλακτικοι (που είναι και αλήθεια ως ένα βαθμό) για να φοβούνται την σκιά τους...γιατί μου αρχίσαν: μικρή είσαι, όλα καλά θα πάνε, σε μια δεύτερη ξαδερφη λέγαν: έγκυος είσαι δεν είσαι άρρωστη κλπ κλπ

για αυτό μετά το σημερινό θα τους κοπεί ο υπνος...

εκθεση έγραψα πάλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχααχχα εγω θα ξεκινησω λεγοντας.... γλυφυτζουριον θα ερθω οποτε θελεις..αλλα οταν μπορεις να εισαι καλα...παρε με ενα τηλ.και απλα πες μου ελα..και εγω αμεσως θα φτασω...

με μενα γινετε το εξης..οπως σας ανεφερα..δεν ηθελαν να ακουσουν ουτε σαν σκεψη πως και εγω καποια στιγμη θα κανω παιδι..αφου καποια στιγμη που ενω εγω ειχα καθυστερηση κ ηρθε μια τετοια συζητηση σε ενα τραπεζι με γνωστους πεταχτηκε ο πεθερος και λεει...ααα οχι δεν θελω αλλα εχω..εμεις κλεισαμε!!!να σημιωσω οτι τοτε η συννεφαδα μου ηταν εγκυος στο 2ο!!!εκεινο το βραδυ εγινα κομματια,με πειραξε πολυ..αλλα ελα που ο τροχος γυρναει..τωρα που χωρισε ο κουνιαδος μου μου λενε αντε καντε ενα παιδι..μην εχετε μονο το σκυλι..καντε ενα κανονικο παιδι και τετοια...ενω η πεθερα μου ελεγε..αππαααπα δεν σας χρειαζετε κ πολλα αλλα...ειναι πολυ απλα αθλιοι ανθρωποι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερικαλ αν δω οτι οι καναπεδες δεν εχουν αποτελεσμα,θα την πεταξω στον λακκο με τα κ...λοδαχτυλα μπας κ ηρεμησει!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Μολις εφυγε....μου ανεβαση την πιεση στο 24

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω ελενακι συμφωνο απολυτα με την μαμα ευα,να της το πειτε μολις γεννησεις με το καλο,μην σε πω να περιμενεις να σαραντησεις κιολας :?::?::?::!::!::!::!:

η κουμπαρα μου την κανει καλα την πεθερα της τις τα λεει χυμα εντελως!!!αφου την ημερα του γαμου επειδη εγινε ενα σκηνικο πηρε τηλεφωνο στην πεθερα της κ αφου της τα εψαλε ενα χερακι την απειλησε κιολας οτι το σκεφτεται να μην παει στην εκλησια χα χα ψωφισα στο γελιο κ η πεθερα της εννοειτε χεστηκε απο τον φοβο μην γινει ρομπα σε τοσο κοσμο!!!σουζα τους εχει αλλα ετσι θελουν στην τελικη μπινελικι! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama eva θα σου στειλω προσπεκτους απο το μαγαζι που πουλαει

<τα δωρα της καλης νυφης> :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αλλα εσυ απ οτι καταλαβα θες να τους επιπλωσεις ολο το σπιτι.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ θέλω να βάλω σε αυτούς τους καναπέδες τη συνυφάδα μου,που τους βρίσκω??????? :evil:X(X(X(

Αποφάσισα όμως να την αγνοώ από δω κ πέρα!!!Δεν υπάρχει για μενα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια έχω παθει πλάκα εγώ την πεθερά μου την χειρίζομαι το μόνο που μου σπαει τα νεύρα έιναι η συνυφάδα μου (eleniF να κάνουμε παρέα) η οποία είναι τόσο μπαζο που μου έκανε τα ίδια όταν έμεινα έγκυος στο πρωτο μωρο το οποίο και έχασα.Τον μπεμπη μου τωρα που είναι 3 μηνών τον μισεί αφου έλεγε στο γιατρό μου να μου το παρει καισαρική γιατί έτσι γέννησε και αυτή φαντασου μέχρι που φτάνει η ζήλια της!!!!!!! Το καλύτερο όμως μου το είπε ο γιος της όταν τους ανακοινώσαμε ότι θα κάνω αγοράκι.<< Α δεν θέλω γιατι το σπιτι και το μαγαζί θα το πάρω εγώ>> στο Θεό σου είναι τοσο χαζή που συζητάει τετοια πραγματα μπροστα στα παιδιά της.Είναι χαζή δεν πρεπει να τις δίνω σημασία αλλά μου σπαει τα νευρα όταν την βλεπω (ευτυχώς σπάνια).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΩ ΤΑ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΕΦΥΓΕ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΙ 11:15ΜΜ . Η ΠΕΘΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΘΕΟ ΤΗΣ ! ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ ΕΞΩ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΣΑΝ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΙΤΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙ ΑΝΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΕΛΕΟΣ!!!!!! ΠΑΕΙ ΓΥΡΕΥΟΝΤΑΣ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΑΛΙ!!! ΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΕΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΛΙΚΑ !!! ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΑΝΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ......? ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΝΕ ΜΥΑΛΟ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ, ΤΟ ΧΑΒΑ ΤΟΥΣ ΑΥΤΕΣ !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω παθάνει απο τα γελια!!Πραγματικά,ομως κ χωρίς παρεξήγηση!Το θεμα αυτό ειναι group therapy κ πιστεύω κανει καλό σε οσες είμαστε πεθερόπληκτες!!Τραβάτε ομως οι περισσότερε μεγάαααλο κουπί! Είστε βέβαια κ κοντά οι περισσότερες με τις πςθςρές σας κ αυτό εντείνει τα πράγματα.Εμείς ευτυχώς μένουμε πολύυυυ μακρυα απο ολους τους-κ απο τις 2 οικογένειες.Ειμαι κ γω της αποψης πάντως,οπως ηδη προείπαν,πως να μπαίνουν τα ορια νωρίς κ μολις δούμε πως τα πράγματα ξεφεύγουν...να τα λέμε εκείνη την ωρα για να μην παίρνουν διαστάσεις.Είναι στενάχωρα ολα αυτά κ ενω είναι τόσο απλά γίνονται τόσο πολύπλοκα....

Εμέις την αλλη βδομάδα θα ανεβούμε πάνω να τους δούμε,όλους τους,για κανα 10ημερο να δουν κ το παιδί κ το πως το σκέφτομαι δεν λέγεται.....Η δική μου ειπαμε ηταν κ ειναι καλός,χρυσός ανθρωπος κ την αγαπάω κ διακριτική κ ποτέ δεν είχαμε πρόβλημα,μέχρι που γεννήθηκε ο Αγγελος!!!Η πλήρης μετάλλαξη!!Κ είναι το δεύτερο εγγόνι,για να προλάβω απορίες!Αλλά,κατα τα λεγόμενά της, "το πρώτο ΚΑΝΟΝΙΚΌ"!!!Πάράνοια?!!Γιατί αυτό είανι του γιού κ αρα δικό τους ενω της κουνιάδας μου-κ αυτό αγόρι,ζωή να χουν τα μανάρια μας,ειναι του αντρα της!!!!Δεν θέλω να τα γρλαφω γιατί τα ξαναθυμάμαι κ φουντώνω!!!Κ θα αν'εβω "φτιαγμένη" κ δεν θέλω!!Γιατί εχουμε κ το πόλεμο του ονόματος,που εξακολουθεί να επιμένει ενω εμείς το παιδί το φωνάζουμε Αγγελο (ασχετο όνομα,δεν ειναι κανενός,αυτό γουστάραμε κ υτό δωσαμε),να το αποκαλλεί μπέμπη!!!Θέλω να πιστεύω ως τη βλαφτιση κ οχι καθολη τη διαρκεια της ζωής του!!

Αλλα δεν με απασχολεί!!Κουκουρουκου!!Απο το ενα αυτι μπαίνουν απο το αλλο βγαίνουν!!Ειδικα για το όνομα μια φορά μίλησα εγω κ δεν χρειάστηκε να μου το ξανααναφέρει,τον αντρα μου λυπάμαι που ειναι στο μπιρι μπίρι!!!Τέλοσπάντων ολα καλά!!!Μπρος σαυτά που παιρνάτε εσε'ις κοριτσια μου ....!!!Πάντως για ακόμη μια φορά λεω πως "μακρυα,κ αγαπημένοι"!!!Σοφή κουβέντα!

Καλή υπομονή,ας δίνουμε αξία σε οσους κ ο,τι το αξίζει!!ΑΑΑ΄,κ οοοουυυυστττττ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..αγαπητη θυμιδια ευκολο ειναι να λες να βαζουμε ορια αλλα θελω απλα να σου αναφερω πως οτι ορια κ να βαλεις οσα μπινελικια και να ριξεις υπαρχουν καποιοι ανθρωποι οι οποιοι ειναι απο την φυση τους κ λογω χαμηλου IQ που δεν μπορουν να αλλαξουν την ηλιθια συνηθεια που λεει πως η καλυτερη γνωμη ειναι η δικη τους αλλωστε κ εσυ παρολου που εισαι μακρυα φροντιζει να κανει αυτο που θελει αυτη φαντασου να σασταν κ κοντα τι ειχε να γινει...ειμεις ειμασταν χθες εκει και αρχιζει την γνωστη κλαψα για τα εγγονια της κ ετσι η μικρη και ετσι ο μικρος κτλ κτλ..καποια σιγμη λεει..

πεθερα..μιλησατε καθολου?(με την συννεφαδα)

εγω..οχι

πεθερα..γιατι ?παρτην!!!

εγω..οχι,να με παρει αυτη γιατι να την παρω εγω?

πεθερα...παρτην σου λεω,κανε πισω εσυ και ας φταιει αυτη...

εγω... [-x[-x[-x[-x (ετσι της εκανα)

νευριασα που δεν της τα χωσα και επειτα το βραδυ ακολουθησε καβγας γιατι το δικο μου το μοσχαρακι δεν εβγαλε αχνα...εε μαααα ελεος δεν θα κανω εγω τον μ@@@κα συνεχεια

κλεινω λεγοντας...βρε ουσσσσσσσσσσσσσσττττ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ κοριτσια υπομονη καντε :) Δυστηχως μαζι με του αντρες μας πηραμε και τις μαμαδες τους ( κ τους μπαμπαδες ενοιοτε)..

Παντως αυτο το ΟΥΣΤ πολλες φορες το σκεφτηκα κ το φωναξα μεσα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...