Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2010 Νο3!!


Recommended Posts

γεια σας φιλες μου!!

το μωρακι μου κοιμαται κ ειπα να δω τι κανετε!!

Κικη μου οχι δεν περνει πιπιλα με τιποτα...πιστευω ομως οτι κανει κ τοσο ανυσηχο υπνο λογω οδοντοφυιας..δεν εχει βγαλει κανενα ο καημενος ακομα! δεν κοιμαται αν δεν τον βαλω στο στηθος αλλα τον βλεπεις οτι κ αυτος βασανιζεται πολλες φορες στον υπνο του γι αυτο πιστευω οτι ποναει απ τα δοντια του..τι να πω δεν ξερω...

Ελενα μου συγνωμη αλλα ο γιατρος λεει μ*λακιες..δεν εχει κανενα δικαιωμα να σου πει ποτε θα διακοψεις τον θηλασμο αντιθετως εχει υποχρεωση να σε καθοδηγησει σωστα κ να δει τι φταιει κ δεν περνει βαρος το παιδι που ειναι 100% σιγουρο οτι δεν ευθυνεται ο θηλασμος...προφανως κ ο ανθρωπος ειναι ασχετος απο θηλασμο οπως ειναι κ ο δικος μας παιδιατρος... αν θελεις μπες κ εδω εχει παιδατρο συμβουλο γαλουχιας κ μπορεις να ρωτησεις οτι θελεις

http://www.mitrikosthilasmos.com/search/label/ γινε μελος κ μπορεις να ρωτησεις οτι θελεις αλλα ψαξε λιγο κ τις προηγουμενες ερωτωαπαντησεις μπορει να ειχε κ αλλη μανουλα το ιδιο θεμα

εγω κοριτσια μου του το γυρισα το καθισμα οταν πατησε τα 9 κιλα χωρις να ρωτησω τον γιατρο..κακως επραξα??? αλλα τα ποδαρακια του σχεδον ακουμπανε μπροστα στο καθισμα του Κωστα...τι θα γινει οταν ψηλωσει κ αλλο??θα βγαλω το εξτρα στρωματακι που εχει μεσα κ θα ειναι αλλιως λετε??? θα το δοκιμασω μια μερα...

να μην ξαναπω οτι εχω γινει πρασινη απο ζηλια :mrgreen: που δεν ειχα κ εγω την ευκαιρια να ερθω να σας γνωρισω απο κοντα...

Σοφακι πως πηγε η 1η μερα κοριτσι μου???

φιλακια πολλα πολλα!! :-*:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΟΦΑΚΙ -ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΙΑ ΦΟΡΕΜΕΝΗ ΜΠΛΟΥΖΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΜΗΠΩΣ ΣΕ ΜΥΡΙΖΕΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

Κ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΩ...ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΙΝΕ ΣΕ ΕΜΑΣ ΙΣΧΥΕΙ ΚΙΟΛΑΣ...ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ Κ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΕΚΛΑΙΓΕ Κ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ,ΔΕ ΡΙΧΝΕΙΣ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ?

ΣΟΡΡΥ Κ ΠΑΛΙ , ΔΕ ΤΟ ΛΕΩ ΑΠΟ ΚΑΚΟ , ΑΛΛΑ ΔΕΣ ΤΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ...!

Κ ΕΜΕΝΑ ΧΩΡΙΣ ΔΟΝΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΝΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΚΟΜΗ!ΤΡΙΒΕΤΑΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟ!

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ 10 ΜΗΝΩΝ ΔΟΝΤΙΑ!ΜΑΛΛΟΝ Κ ΑΥΤΗ ΚΑΤΑ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΚΟΒΩ!

ΕΓΩ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΜΕ ΚΑΤΑ ΠΙΣΩ ΑΚΟΜΗ!

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ...ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ ΜΥΞΕΣ...ΕΜΒΟΛΙΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΟΥΛΑ

ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΓΑΤΑ

ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ ,ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ?

ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΚΥΛΙΑ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΟΣ,ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΕΙ

ΕΙΧΑΜΕ ΟΤΑΝ ΜΕΝΑΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ Κ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ , ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΕΛΛΕΙΨΗ ΧΩΡΟΥ

ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΦΕΡΟΥΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ...ΕΣΚΑΣΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΤΟΥ ΘΑΝΟΥ!!!!!ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ.ΛΕΤΕ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟΥΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ?

ΝΑΝΑΒΙLL MENV STO DEYTERO PODI ΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ,ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΗΣΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ..ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ,ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΗΣΟΥΜΕ..ΕΧΩ FB ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΦΩΤΟ..ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ FB?

ΑΤΗΙNOULI ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΣΑΤΙΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ "ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ"..ΤΙ ΝΑ ΠΩ,ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΩΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΤΙΤΙΖΕΣ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΤΑ ΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΣΑΝ ΚΟΜΠΙΟΥΤΑΡΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ..ANYWAY ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΗΣΩ,ΠΟΛΥ ΘΑ ΤΟ'ΘΕΛΑ..ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ,ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ,ΙΣΩΣ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ..

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΘΙΛΑΣΜΟΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ..ΑΛΛΟ ΑΝ ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΒΑΡΟΣ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΘΗΛΑΖΑ ΜΕΧΡΙ 3 ΜΙΣΥ ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Ο,ΤΙ ΠΙΟ ΕΠΩΔΥΝΟ ΕΚΑΝΑ ΠΟΤΕ ΜΟΥ,ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΕΝΝΟΩ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΕ ΚΑΙ ΠΑΙΔΕΥΟΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΛΛΑ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΠΟΥ ΕΡΙΞΑ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ..ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΒΙΑΣΜΟΣ,ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΦΟΣΩΝ ΕΧΕΙΣ ΓΑΛΑ,ΜΗΝ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΣΟΥ,ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΣ ΤΙ ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΚΑΝΑ,ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ,ΠΑΛΕΨΕ ΤΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΝΗΣΥΧΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ..ΕΣΥ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ..ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ..

ANYWAY ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΝΥΣΤΑΞΑ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια...

Σοφάκι-Φιρφιρίκο μου, σίγουρα και τα δοντάκια ενοχλούν πολύ τα μωρά και φυσικά βρίσκουν παρηγοριά στο στήθος της μανούλας. Αλλά και η μανούλα η δόλια πρέπει να ξεκουράζεται για να έχει δυνάμεις να ανταποκρίνεται στο ρόλο της. Μήπως να ξύπναγες κάποιες φορές (μία στις τρεις σου λέω για παράδειγμα) τον αντρούλη σου για να εξοικονομήσεις έστω και μισή ωρίτσα παραπάνω ύπνο? Εγώ από τότε που έκανα το Γιώργο, ανακάλυψα ότι ακόμα και ένα εικοσαλεπτάκι ύπνος έχει τεράααααστια διαφορά στον οργανισμό μου. Παλιά δε με έφτανε το μεσημεριανό 2 ωρο, τώρα με μισή ωρίτσα είμαι καινούργια ;) Επίσης, συμφωνώ με αυτά που είπες στην Έλενα, κάτι ανάλογο είπα κι εγώ χτες. Ο θηλασμός δε φταίει για το βάρος, ο Λεωνιδάκος "φρέναρε" όπως όλα τα παιδιά κάποια στιγμή. Εγώ που τον είδα από κοντά, μια χαρά θρεφταρούλης είναι ο γλυκός μου.

Dimi με γειά το δοντάκι σας...Ξέρεις, το έθιμο λέει ότι αν εσύ το είδες πρώτη, πρέπει να αογράσεις στο παιδί ένα κόκκινο μπλουζάκι :)

Κορίτσια, εγώ έχω άλλη σκοτούρα. Ο Γιώργος είναι χλωμός και έχει μαύρους κύκλους κάτω από τα μάτια. Οι κοπέλες που βρεθήκαμε από κοντά, μπορεί και να το είδαν. Αυτό συμβαίνει εδώ και 1,5μήνα περίπου. Η παιδίατρος τον είδε, τη ρώτησα τί μπορεί να είναι και μου είπε "Ενδεχομένως να είναι αλλεργική σκιά". Δε μου είπε περισσότερα γιατί είπε ότι δεν είναι τίποτα ανησυχητικό. Έλα όμως που εγώ ανησυχώ μήπως έχει καμιά έλλειψη σιδήρου ή τίποτα στο συκώτι (κάπου το διάβασα). Σημειώνω ότι από φαγητό πάμε γενικά καλά με εξαίρεση το απογευματινό που το ψιλοφτύνει. Από ύπνο πάμε σούπερ (14 ωρες ημερησίως, τις 11-12 τη νύχτα). Αλλά τα μάτια του είναι μονίμως σαν να είναι μπουζουξής και κοιμάται ξημερώματα. Εχετε καμιά ιδέα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΚΟΚΟΡΑΚΙ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΜΑΥΡΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ?Η ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΠΡΟ?

Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΥΡΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ ,Κ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ Κ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟ...

ΔΕ ΞΕΡΩ...ΔΕ ΞΑΝΑΡΩΤΑΣ ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια μου!Λοιπον....χθες η μερα ηταν δυσκολη!!!Αρχικα φευγοντας απο το σπιτι εφυγα με κλαματα!!Δεν μπορουσα να δεχτω οτι απο εδω και περα θα αφηνω τη μικρη καθε μερα!Πειτε με υπερβολικη αλλα τι να κανω???Εχω και το Κωστα "Σταματα απο τη δουλεια, σταματα...θα βρουμε λυση".Μακαρι να ηταν ολα τοσα απλα!!Αnyway, μπαινω στο αμαξι ανοιγω το ραδιο f@#$%^ διεση με τσακισες με τις επιλογες σου... κσι παλι κλαμααααααααα!!!

Στη δουλεια τα πραγματα οπως τα αφησα!!!Τελος παντων θα δουμε!!

Λοιπον κοριτσια εγω το γυρισα το καθισμα και παμε μια χαρα οπου θελουμε!Μονο το βραδυ γκρινιαζει!Θα τολμησω να πω πως απο οτι θυμαμαι 39 και 6 ημερων οδηγουσα!!! :o Οσο για το κρεβατι μετα το περιστατικο φοβηθηκα πολυ, αυτο μου με εκανε ομως να το σταματησω(εκτος ειδικης περιπτωσης) ειναι οτι πριν 2 μερες με περασε κυριολεκτικα απο πανω....και ναι κοιμοταν!!!Κατα τρομαξα!!!Δεν εχω παιδι εγω,ακροβατη εχω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι μου, καθόλου υπερβολική δεν είσαι. Το έχω ξαναπεί, την πρώτη μέρα που πήγα στη δουλειά έκλαιγα από το κεφαλόσκαλο του σπιτιού μέχρι την είσοδο του γραφείου. Να δεις, σε μια - δυο μέρες θα είσαι μια χαρά γιατί θα πάνε ΟΛΑ ΚΑΛΑ με την Αλέξια και τη γιαγιάκα. ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ.

Νανά, έχω εγώ μαύρους κύκλους όντως....Είναι λες κληρονομικό??? Και είναι και ασπρούλης ο φουκαράς (ξανθομπάμπουρας). Τον βλέπω το Γιώργο με κονσίλερ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΜΟΥ!!! ΠΑΛΙ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΦΩΤΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ :lol::lol: ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑΤΑΚΙΑ ΣΗΜΕΡΑ. ΕΜΕΙΣ ΠΗΡΑΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ, ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΙΠΕΙ ΣΙΔΗΡΟΣ. ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΕΣ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΣΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΠΙΠΕΔΑ :D

ΚΙΚΗ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΜΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ; ΜΗΠΩΣ ΟΙ ΚΥΚΛΟΙ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΥΛΙ; ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΧΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΙΔΗΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ. ΓΙΑ ΠΕΣ ΤΟ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.

ΣΟΦΟΥΛΙ, ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!!!! ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΕΒΑΛΕΣ. ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ. ΤΟ ΑΦΥΣΙΚΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΦΕΥΓΕΣ ΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΤΡΕΧΕ ΤΙΠΟΤΑ!! ΕΜΕΝΑ ΧΤΕΣ ΤΗΝ ΠΗΡΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑΝ ΣΤΟΝ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΣΤΟ ΣΧΙΣΤΟ ( ΞΕΡΕΙΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ) ΕΚΑΝΑΝ 2 ΩΡΕΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΙ ΚΙΝΗΤΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ. ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΟΛΠΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ. ΚΑΙ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ Η ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΧΑΡΑ ΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ ΣΤΑ ΧΕΙΑ :lol::lol: ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ. ΟΧΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ.

ΝΑΝΟΥΚΑ, ΑΡΧΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΥΞΟΥΛΕΣ, ΘΑ ΤΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ 'Η ΟΧΙ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΜΕ ΣΥΝΑΧΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΕΚΡΙΝΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ.

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΝΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΤΡΕΠΕΙ. ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥ ΕΔΙΝΕΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ; ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΧΟΡΤΑΙΝΕ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΔΕΧΟΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ. ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΦΑΪ ΤΗΣ :P

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ. ΠΑΡΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΙΔΗΡΟ ΚΑΙ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΜΗΝ ΠΕΣΕΙΣ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ. ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ. ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ, ΘΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗΣ PEG-PEREGO. ΑΥΤΟ ΓΥΡΝΑΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΠΡΟΣ;; ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΣ ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΒΓΑΛΑΜΕ ΤΕΤΑΡΤΟ ΔΟΝΤΙ!!!! [smilie=wav.gif]

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΘΗΝΑΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΚΑΙΡΟ. ΤΙ ΤΟΥΣ ΦΟΡΑΤΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ. ΤΗΣ ΦΟΡΑΩ ΜΠΙΖΑΜΑΚΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΜΕ ΚΟΡΜΑΚΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΚΕΠΑΖΩ ΜΕ ΣΕΝΤΟΝΙ ΚΑΙ ΠΙΚΕ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΤΗ ΣΚΕΠΑΣΩ. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΝ ΚΡΥΩΝΕΙ 'Η ΑΝ ΖΕΣΤΑΙΝΕΤΑΙ :-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά μου, αυτό σκέφτομαι να πω στην παιδίατρο...να μας γράψει καμιά εξέταση αίματος. Είναι όντως αδυνατούλης?? Δεν τον λες και τσουπωτό βέβαια αλλά και η μάνα μου μου λέει ότι έχει αδυνατίσει. Τρώει όμως ρε γμτ, όχι υπερβολικά αλλά νορμάλ - δεν είναι και ΤΟ φαγανό παιδί...ξέρω κι εγώ??

Με γεια το δοντάκι κι εσείς....ε ρε παϊδάκι που 'χει να πέσει :P

Εγώ το βράδυ του φοράω φορμάκι κοντομάνικο με κοντά μπατζάκια και τον σκεπάζω με πικέ κουβερτάκι. Σε 10 λεπτά έχει πετάξει το κουβερτάκι και κοιμάται ανενόχλητος. Οπότε αναγκαστικά κλείνω τελείως το τζάμι για να μην κρυώσει. Τον ξανασκεπάζω, ξαναξεσκεπάζεται και μετά τον αφήνω ήσυχο. Είπαμε, το παιδί μου είναι από τα Μάταλα. Μαλλί, ξυπολησιά και τσιτσίδι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ,ΔΙΚΑΙΟ ΕΧΕΙ Η ΑΘΗΝΑ ΔΕ ΧΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ!ΜΑΤΑΛΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΤΣΙ, ΕΔΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΟΠΟΥ Κ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΝΩ 2 ΛΕΠΤΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΠΙΤΙ Κ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΝΟΥ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΩ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ!

ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΤΑΙΖΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΕΛΙΩΣΕ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ, ΜΕ ΤΠΤ ΝΑ ΤΗΝ ΗΡΕΜΗΣΩ!ΕΦΑΓΕ 20 ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ!ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΓΑΛΑΤΑΚΙ Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΤΟΥΦΑ ΕΠΕΣΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ!ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΠΑΙΞΑΝ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΟΤΑΝ ΕΛΕΙΠΑ Κ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ Κ ΝΥΣΤΑΖΕΙ!

ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ,ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ Κ ΜΟΝΟ, ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΑΨΑ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ!ΤΗΝ ΕΧΩ ΜΕ ΕΝΑ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΟ ΠΙΤΖΑΜΑΚΙ!

ΣΗΜΕΡΑ ΓΥΡΝΟΥΣΑ ΣΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ Κ ΠΑΓΩΣΑΑΑΑΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες καλό μεσημέρι!!

Κική ο Γιώργος είναι μιά χαρά παιδί. Είναι άσπρο το δέρμα του και γι'αυτό νομίζεις οτι έχει κύκλους. Μπορεί να είναι και κληρονομικό. Πάντως μην ανησυχείς.

Σοφάκι δύσκολη η πρώτη μέρα!! Αλλά σκέψου οτι την έχει η μαμά σου και θα περνάει καλά!!

Αθηνά όλα τα μωράκια έχουν έλλειψη σιδήρου. Πες μας πως θα πάει με τις σταγόνες.

Φεύγω για δουλειά!!

Σας φιλώ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανά η νύστα είναι άτιμο πράμα....Υπερτερεί συνήθως της πείνας. Κι εμένα το έχει κάνει αυτό ο Τζωρτζ, να νυστάζει τόσο που να μη θέλει φαί και μόλις πάρει τον υπνάκο του να τρώει κι εμένα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλό μεσημέρι...Πάω σπίτι σε λίγο και έχω δουλειές με φούντες (και το Γιώργο να κυνηγάει τη σκούπα ως συνήθως....). Φιλιά πολλά και τα λέμε αύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΡΕ ΚΙΚΗ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΥΛΗΣ. ΑΝ ΤΟ ΕΒΛΕΠΕ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΑΙΔΙ :) ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΟΥ ΕΧΕΙ ΕΛΛΕΙΨΗ ΣΙΔΗΡΟΥ, ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ. ΤΩΡΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΟΤΙ ΟΙ ΜΑΥΡΟΙ ΚΥΚΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΚΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ. ΕΓΩ ΔΗΛ. ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΑΣΧΩ. ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΪΔΑΚΙ, ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΪ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΣ ΠΑΪΔΙ....ΕΝΝΕΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΟΥΡΛΙΑΖΕ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MIAΣ Κ ΑΝΕΦΕΡΕ Η ΑΘΗΝΑ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΠΑΪΔΙ ...ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΤΕ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΣΑΣ?

ΕΓΩ ΕΧΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΓΙΟΥΒΑΡΛΑΚΙΑ Κ ΠΡΟΧΤΕΣ ΚΡΙΘΑΡΑΚΙ ΜΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ Κ ΜΠΡΟΚΟΛΟ!

Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Κ ΑΥΤΗ ΜΑΣ ΕΔΙΝΕ Κ ΔΟΚΙΜΑΖΑΜΕ!

ΤΑ ΓΙΟΥΒΑΡΛΑΚΙΑ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΑΝ ΦΑΓΗΤΟ?

ΕΓΩ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!

Νανουκα μου ειχαμε εμβολιο προχτες κ τον ειδε ο γιατρος στα αυτακια κ ειναι μια χαρα...οποτε δεν ειναι αυτο στανταρ! μπλουζακι εχω βαλει αλλα κοιμαμαι διπλα του κιολας δεν ειναι οτι με εχει στερηθει...ειναι απλα απο τα παιδακια που ξυπνανε πααααρα πολυ το βραδυ..δυστυχως!! ειδα κ σε αλλο ποστ οτι πολλες κοπελες που θηλαζουν εχουν το ιδιο θεμα κ ρωτησα συμβουλο θηλασμου κ μου ειπε πως ειναι τελειως φυσιολογικο αυτο που κανει...ασχετο αν εμενα με εχει εξαντλησει για το μωρο ειναι φυσιολογικο...

περιμενω κ υπομονη περιμενοντας πως ολα θα γινουν καλυτερα καποια στιγμη...τι να πω..ειδωμεν...

α την γατουλα μου την εχω δωσει στην μαμα μου γιατι με ειχε τρομαξει ο γυναικολογος με το τοξοπλασμα αν κ την ειχα 7 χρονια δεν το ειχα περασει κ μου ειπε να μην την εχω μεσα στο σπιτι κ την εδωσα κ επειδη περασε πολυς καιρος δεν την φερνω τωρα γιατι εχω κ σκυλο κ εγω ενα τσοου τσοου αν εχεις δει στο φεις κ θα την φαει ζωντανη αν την δει τωρα..την ξεσυνηθησε ο τουφας μου κ ειναι φοβερα επιθετικος με τις γατες κ καθε ειδους πλασμα που περπαταει!!εκτος απο ανθρωπους φυσικα!! :o3 γιατι περιμενετε μετα τον χρονο ομως?? ειναι επιθετικο το σκυλι σας? εμενα ειναι απιστευτα καλος με τους ανθρωπους κ τον Βασιλη απο την μερα που τον φεραμε σπιτι νεογεννητο λες κ το εχει καταλαβει δεν το πλησιαζε καθολου,μονο οταν κοιμοταν στην καλαθουνα στο σαλονι πηγαινε κ καθοταν απο κατω σαν να τον φυλαγε! τωρα καπως εχει ξεκινησει κ ερχεται κ μυριζει τα ποδαρακια του αλλα μεχρι εκει..εχουν ενστικτο τα σκυλακια βρε αρκει να μην ειναι ζηλιαρικα...

Κικη μου δεν τον κοιμηζει ο αντρας μου γιατι δεν σταματαει με τιποτα αν δεν κανει πιπιλα στο στηθος..εκει ειναι το κακο της υποθεσης...για να του το κοψω αυτο πρεπει να τον αφησω να κλαψει πολυ 2-3 νυχτες κ ετσι θα κανει βραδυνο αποθηλασμο αλλα δεν μπορω να το κανω αυτο...μου ειναι τρομερα δυσκολο κ γι αυτο υποφερω ετσι...οσο για το 20λεπτακι υπνου που λες??? με βρισκεις απολυτα συμφωνη!!ανανεωνομαι τρομερα!!

Σοφακι μου καθε αρχη κ δυσκολη μαναρι μου...καλο κουραγιο κ καλη δυναμη για την συνεχεια...πως ηταν σημερα η 2η μερα??

κ εμενα ειναι πολυ ασπρο το παιδι παρα πολυ ολοι μου το λενε αλλα ο παιδιατρος δεν μου εχει πει τιποτα..μηπως επειδη ειμαι κ εγω? δεν ξερω?? αλλα θελω να του κανω κ εγω εξετασεις για αναιμια καποια στιγμη!

εγω του δινω να δοκιμασει αλλα οχι ολα τα φαγητα..φοβαμαι αυτα που εχουν αυγα για παραδειγμα αλλα θελω να δοκιμαζει γευσεις!

συγνωμη αν ξεχασα να απαντησω σε καποια.. :oops:

φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟ ΖΟΥΜΙ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ ΚΑΙ ΔΟΚΙΜΑΖΕΙ. ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΒΓΗΚΑΜΕ. ΠΛΕΟΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΑ ΜΠΙΖΟΥΔΑΚΙΑ. Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΑΝΘΟΤΥΡΟ, ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΑΤΟ ΚΑΙ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ. ΓΕΝΙΚΑ Η ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑ, Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΞΕΤΡΕΛΕΝΕΤΑΙ! ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΥΡΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ! ΤΑ ΓΙΟΥΒΑΡΛΑΚΙΑ ΕΝΝΟΕΙΣ ΑΝ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΩΣ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ; ΕΓΩ ΟΧΙ. ΑΚΟΜΑ ΚΙΝΟΥΜΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ. 2 ΜΕΡΕΣ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ 2 ΜΟΣΧΑΡΙ, ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΒΑΖΩ ΠΟΛΛΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΜΕΣΑ, Ο,ΤΙ ΕΧΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΚΑΙ ΡΑΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΚΟΛΟ ΚΑΙ ΝΤΟΜΑΤΑ, ΚΡΕΜΜΥΔΙ...ΑΠ'ΟΛΑ. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΑΛΛΟ ΒΑΖΕΤΕ; ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΑΣ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΤΣΑΚΩΜΕΝΗ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΝΤΑΣΙΑ. ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΜΟΝΟ ΤΑ ΤΕΤΡΙΜΜΕΝΑ. ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΣΑΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΔΩ ΟΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΑΡΚΕΤΑ, ΟΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΤΗΣ ΑΣΧΕΤΗΣ :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλες!!!Ειπα να μπω να σας πω τα νεα μου, τα δικα σας τα διαβαζω απο το κινητο αλλα δεν ξερω για ποιο λογο δεν μπορω να κανω log in :?::?::?: .Εχω στειλει email αλλα δεν εχω λαθει ακομη απαντηση. :roll:

Η δευτερη μερα ηταν σαφως καλυτερη...λιγοτερο κλαμα!!!Η τριτη ομως θα ειναι σουπερ αφου εχω ρεπο!!Στον υπνο της βαζω φορμακι και παντελονακι-πιτζαμα αλλα λεπτο!Εχω και εγω κλειστα τα παραθυρα γιατι ξεσκεπαζεται καποιες φορες!!

Κικη ρωτα την παιδιατρο δεν εχεις να χασεις κατι!!Καλε τι αδυνατο μια χαρα ειναι το παιδι!!Στην τελικη κανε και μια εξεταση αιματος να εισαι σιγουρη!!

Νανα καλοριφερ ακουω????Εδω ειναι πολυ καλυτερος ο καιρος και προς το παρων το καλοριφερ φανταζει μακρυνο!!Γενικα εμεις δοκιμαζαμε τα παντα!!Δεν ειχαν οι γονεις μας τετοια θεματα που εχουμε εμεις τωρα!Μεχρι στιγμης δεν της εχω δωσει κατι!Ο Κωστας παλι θελει σα τρελος αλλα φοβαται οτι θα τον μουρμουραω χαλαρα για 2-3 ωρες και κρατιεται!!

Σοφακι και βεβαια να μην κοψεις το θηλασμο απλα προσπαθησε να τον αφηνεις λιγο με τη μανουλα σου...σιγα σιγα απο λιγο!Να κοιμηθεις λιγο βρε!

Κοριτσια το μη και το οχι το ακουνε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΑΚΙ ΡΕΠΟ???

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!

ΤΟ ΟΧΙ Κ ΤΟ ΜΗ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΕΚΤΕΛΟΥΝΕ ΑΛΛΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ!

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΜΕ "ΝΟ" ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΟΧΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΣΤΟ ΛΕΞΙΛΟΓΙΟ ΤΟΥΣ Κ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΩΡΙΣΟΥΝΕ!

ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΧΕ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 10,30 ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΠΑΙΖΕ!!!

ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΕΣΣΕΡΑΜΙΣΗ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!!!

ΕΛΕΟΣ!!!!!!!

ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ!Κ ΝΑ ΞΕΡΩ ΕΝΑ ΦΑΓΗΤΟ ΠΑΝΤΑ ΚΟΙΤΑΩ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ!

ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΟΜΩΣ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΦΑΓΗΤΑ!

ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ!ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΟΛΙΑ!

ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλενάδες!

Δυο μέρες τώρα είμαστε αρρωστούλια...μανα και γιός.... :( Μύξες, βουλωμένη μύτη, πονόλαιμος, πονοκέφαλος... ευτυχώς δεν έχουμε πυρετό... αλλά η γκρίνια δεν του λείπει...

ΕΛΕΝΑ.....ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!!! [smilie=occasion13.gif]

Το καθισματάκι του αυτοκινήτου το έχω πάντα στο πίσω κάθισμα γιατί στην θέση του συνοδηγού υπάρχει αερόσακος και απαγορεύεται να μπει εκει. Το πρόσθετο μαξιλαράκι του το έβγαλα από 6 μηνών. Η γιατρός μας είπε πως από τα 9 κιλά μπορούμε να το γυρίσουμε να βλέπει μπροστά.

Από τον 7ο μήνα μου είπε η γιατρός να του δίνω να δοκιμάζει από τα φαγητά μου για να μαθαίνει τις γεύσεις. Του δίνω απ'όλα και δοκιμάζει εκτός όμως από φαγητά που εχουν αυγό, μιας που ακόμα δεν το ξεκίνησε. Και δεν δίνω απλά ζουμακι... προχθες ειχα φασολάκια με πατάτες και εβαλα σε ενα πιατάκι μια πατάτα την οποία ζουλιξα λίγο με το πιρούλι και την εφαγε όλη! Του αρεσει η διαδικασία του μασουλήματος! Επίσης, εδώ και 2 βδομάδες περίπου, του δίνω ψωμάκι και κρατάει στο χερι του και το μασουλάει! Κανει τον κόσμο γεμάτο ψιχουλα αλλα του αρεσει τρελά! :-p

Συμπεθέρα μου λογικό το κλάμα σου αλλά θα συνηθίσεις... να σκέφτεσαι θετικά!

Φιρφιρίκο μου τι να πω.... :?: υπομονή.... και εμένα πιπίλα το κάνει το βυζί οχι ομως στον ιδιο βαθμό.

Παω γιατί ξύπνησε το βασανάκι μου.... :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΩΡΑΙΟΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΗ, ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ, ΥΓΙΗΣ, ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΓΑΠΑΝΕ!!

ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΡΟΣΙΣΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ! ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΙΠΙΛΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΧΟΥΜΕ ΡΙΞΕΙ ΥΠΝΟΥΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΣ. ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΦΙΡΦΙΚΟ ΚΑΙ ΕΥΑ :oops::oops:

ΜΑΡΥΛΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙΑ ΓΥΡΝΑΝΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΠΡΟΣ; ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΠΑΤΗΣΑΜΕ ΤΑ 9 ΚΙΛΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΤΟ ΨΩΜΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ, ΔΕ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗΠΩΣ ΚΟΨΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΑΙ ΠΝΙΓΕΙ; ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΔΙΣΤΑΚΤΙΚΗ. ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ Η ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑ ΠΝΙΓΕΤΑΙ 'Η ΚΑΝΕΙ ΠΩΣ ΠΝΙΓΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ. ΑΠΟ ΜΩΡΟ. ΓΑΛΑ ΕΠΙΝΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΟΥΡΛΩΝΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ. ΕΧΩ ΛΑΧΤΑΡΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ. :cry: ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ!! ΚΡΥΩΜΑΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ 'Η ΙΩΣΗ; ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ.....Σ.......ΤΑ! ΑΜΑ ΣΕ ΧΤΥΠΑΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΚΑΙΓΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΥΣΑΕΙ ΚΑΙ ΠΑΓΩΝΕΙΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΠΙΑ. ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ ΤΗ ΒΓΑΖΩ ΕΞΩ ΜΕ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ Η ΕΣΤΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!

ΜΑRILOO ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...ΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΖΙ?ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ?Ο,ΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ,ΠΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ..ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΟΗΘΕΙΑ?ΠΕΡΣΤΙΚΑ ΣΑΣ..ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΑ ΓΡΗΓΟΡΑ!!

ΣΟΦΟΥΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΦΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΡΕΠΟ,ΣΤΗΝ ΧΛΙΔΑ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΕΝΑΔΑ,ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ,Ε?ΔΩΣ'ΤΗΝ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΜΑΛΛΑΚΙΑ,ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ Ο ΘΑΝΟΣ,ΙΣΩΣ ΤΟΥΣ ΒΓΟΥΝ ΜΑΖΕΜΕΝΑ..ΕΧΕΙ ΛΙΓΑ,ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΗΛ,ΤΟΣΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΜΕΝΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΛΛΑΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ..ΧΙ ΧΙ ΧΙ :D:D:D

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ,ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΥΠΕΡΚΟΠΩΣΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ..ΕΤΣΙ ΕΠΑΘΑ ΕΓΩ,ΠΡΙΝ ΑΠΟΘΗΛΑΣΩ,ΗΜΟΥΝ ΣΑΝ ΖΟΜΠΙ,ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΑ,ΧΑΘΗΚΑ..ΓΥΡΙΖΑΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ..ΠΡΟΣΚΥΝΟΥΣΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ,ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ,ΗΤΑΝ 5:30 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΧΟΛΟΥΣΕ ΣΤΙΣ 6,ΑΣΕ..ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΩ..ΠΡΟΣΕΧΕ,ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ..

ΝΑΝΑΒΙLL ΕΤΣΙ Μ'ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΧΘΕΣ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΤΑΝ..ΤΑ ΕΠΑΙΞΑ!!ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ,ΚΑΙ ΕΒΡΕΞΕ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ...

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ...ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...