Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2010 Νο3!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια για τελευταια φορα σημερα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Με συγκινησατε με τισ ευχες σας !!!!! Φετος ελαβα τις περισσοτερες απο καθε αλλη φορα!!!

Πηγαμε παιδιατρο: ειμαστε 9 κιλα και 72 εκ :) Χοντρες μας ειπε και παλι :x Τελοσπαντων.....μας ειπε γιαουρτι να αρχισουμε και αυγο σε 15 μερες. Επισης να βαλουμε καργα λαχανικα σε σουπα. Την ανυσηχησε λιγο που το φουσκαλακι κανει ακομα κακα 7-8 φορες τη μερα και μας εδωσε κατι εξετασεις αιματος να κανουμε :( Δεν το πολυσκεφτομαι, να μην φλιπαρω.

Σοφουλα -φιρφιρικο, κι εγω τησ ιδιας ιδιοσυγκρασιας ειμαι, δεν μπορω να κλαει η Γλυκεριαννα και εγω να ειμαι στη βολτα μου ή να κοιμαμαι. Οποτε πραξε οπως νιωθεις καλο μου! Θα περασουν ολα καποια στιγμη. Σασ γιλω πολυ, Καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif]

Βρε Νανα μου αληθεια.........δεν μπορει να εισαι αληθινη!!!!!!!!!!!!!! =))=))=))=))=))

Γευματα και εμενα τοσα κανει!Δηλαδη αν καποιο δεν ειναι πολυ καλο μετα απο κανενα μισαωρακι της δινω γαλα!

Τις τελευταιες μερες παρατηρω οτι απορροφα τα παντα πολυ πιο γρηγορα κοριτσια!!Αφηστε που κατι λεγαμε για την lady Gaga και της εχει κολλησει και λεει δυο μερες τωρα γκαγκα γκαγκα!!! :D

Αυτο που με κανει να θελω να την βαλω κατω και της δωσω 1,000,000 φιλια ειναι που καθε φορα που αρπαζει κατι κανει ωχ!ωχ! και καλα εκπληξη!!! :D:D:D:D

Το πιο γελοιο-επικινδυνο ειναι οτι αφου σηκωθει ορθια ξαφνικα αφηνει και τα δυο χερια!!!Που να την αφησω μονη της!!!!!!!!!!

Νυσταξα φιλεναδες αλλα πρεπει να κανω μια-δυο δουλιτσες!Καλο βραδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΟ3

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ...ΤΙ ΛΕΩ? ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ? ΛΕΕΙ ΚΑΚΑ!

ΠΟΣΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΧΕΙ Η ΜΑΜΑ ? ΕΝΑ ΕΝΑ ΛΕΕΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΑΝ 9 ! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΜΑΘΗΜΑ Κ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΠΙ ΠΟΥ ΤΟ ΜΙΜΕΙΤΑΙ ΠΟΛΥ!

ΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΠΟΣΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΧΕΙ Η ΜΑΜΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΛΕΓΕ 2!

Κ ΕΤΣΙ ΛΕΜΕ...ΠΟΣΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ?ΔΥΟ

ΠΟΣΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΧΕΙ Η ΚΑΘΕ ΜΑΜΑ ? ΕΝΑ

Κ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΑΜΕ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ!

ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ...

ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Κ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΜΕ ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΑΣ Κ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΤΙ ΚΑΛΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΕΝΑ!

ΕΡΧΕΤΑΙ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ:ΝΑ ΠΑΡΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ? ΤΟΥ ΛΕΩ ΟΚ...Κ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΣΚΑΤΙΑΡΗΣ?ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ Κ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΡΟΥΛΟΥ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ,ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΑΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ,ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΒΡΩΜΙΑΡΟΥΛΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΣΙΣΑ Κ ΚΑΚΑ ΠΑΝΩ ΤΗΣ! ΟΛΑ ΤΑ ΓΥΡΩ ΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΛΙΩΣΑΝΕ...

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ...1 ΜΩΡΟ Κ ΕΝΑ 2ΧΡΟΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ!Κ 2 ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΤΑ ΠΡΟΘΥΡΑ ΝΕΥΡΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ- ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΩΣ ΚΛΑΣΣΙΚΕΣ ΑΔΕΡΦΕΣ ΜΑΛΩΝΟΥΝ ΑΝΑ 10 ΛΕΠΤΟ Κ ΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΣΤΟ 2ΛΕΠΤΟ

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΟΥ ΕΝΑΤΟΥ ΚΑΝΑΤΕ?

ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΚΡΙΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΑ 7900 ΑΝ ΒΑΛΑΜΕ ΣΤΑΘΕΡΑ 500 ΟΠΩΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΟΓΔΟΟ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 8400 Κ ΣΤΟΝ ΕΝΑΤΟ 8900 ! ΑΡΑ ΟΛΑ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ...

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΦΙΛΙΑ ΚΤΛ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!! ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΙΝΗ, ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΟΡΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!

ΣΟΦΟΥΛΑ, ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΕΙ, ΑΦΗΝΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΜΕ ΦΟΡΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ. ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ ΜΟΝΗ ΤΗΣ;;;;; ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΜΟΝΟ ΜΠΟΡΩ, ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΕΞΤΡΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ. ΚΑΙ ΚΑΘΙΣΤΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΝΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΜΕ ΦΟΡΑ ΠΙΣΩ. ΟΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΚΑΘΙΣΤΗ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ. ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ, ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΡΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ :shock:

ΝΑΝΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΝΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΙΩΣΗ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΑΜΕ. ΠΑΝΤΩΣ Η ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΟΠΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟΝ ΕΝΑΤΟ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΗΝ ΚΛΙΜΑΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ 12 ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 20 ΠΙΟ ΨΗΛΕΣ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΣΥΝΔΥΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΨΟΣ-ΒΑΡΟΣ. ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΟ.....

ΤΟ ΑΥΓΟ ΠΟΙΑ ΩΡΑ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ ΤΟ ΔΙΝΕΤΕ; ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ, ΜΕΤΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ, ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΡΟΚΟ. ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΕΥΜΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟ. ΤΟ ΔΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ζουζούνες και καλορίζικο το Νο3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif]

Εχω μέρες να μπω και έχω χάσει λίγο τα αυγά και τα πασχάλια!!!!

Αθηνά μου σου τα είπα μέσω fb, αλλά σου λέω και από εδώ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!! [smilie=occasion13.gif]

Επίσης, συγγνώμη που θα το πω, αλλά πες του παιδιατρου να παει να κοιταχτει. Αν εχει αυτός κολλημα με το δικό του βάρος να μην ξεσπάει στα μωράκια :evil: Είδα τις καμπύλες σας και στο ύψος βρίσκεται στην 75η ενω στο βάρος πλησιάζει την 90η. Μέσα στα όρια είστε. Απλά συνήθως λένε οτι πρέπει να συμβαδίζουν οι καμπύλες ή ακόμα πιο ιδανικό είναι η καμπύλη του βάρους να είναι ενα κλίκ χαμηλότερη από αυτήν του ύψους. Αλλά πάλι σου λέω οτι το κουκλί σου είναι μια χαρά!!!!!

Νανα μου είσαι απίστευτη!!!! Αυτό σου λέω μόνο!!! χαχα!!! =))

Ζηλεύω που θα πάτε καφεδάκι..... θέλω και εγώ.... ~o) !!!!!! Εύχομαι να περάσετε υπέροχα και τα μικρά ζουζούνια να είναι φρόνημα!!!! Θέλω πολύ να σας γνωρίσω αλλά έχουμε θεματάκι με την απόσταση... αν δεν υπήρχε θάλασσα να μας χωρίζει θα ήταν ευκολίτερα τα πράγματα. Βέβαια τότε δεν θα ζούσα σε νησί.... μα τι λέω;;;; πάλι σαχλαμάρες...! 8-}

Ευα μου, τώρα είδα οτι κανονήσατε Ηρακλειοσυνάντηση για την Παρασκευή;;; Θα έρθω και εγώ!!!! Μόνο με εσένα και την Nickis μιλάω και "γνωρίζω" αλλά δεν πειράζει, ευκαιρία να γνωρίσουμε και άλλες μανούλες! Τα νινάκια θα τα έχουμε μαζί, έτσι;;;

Καλά συμπεθέρα μου, είναι απίστευτο το Αλεξιακι! Πανέξυπνη και πολύ τσαχπίνα!!!! :x

Χθες πήγαμε στην παιδίατρο! Είμαστε 8 μηνών ακριβώς και ζυγίζουμε 8.800γρ και 73 εκ! Αυτόν το μήνα πήρε πάλι μόνο 300γρ (270γρ για την ακρίβεια) όπως και τον προηγούμενο αλλά είπε οτι είναι λόγω της υπερκινητικότητας! Βέβαια ούτως ή άλλως από τον 7ο και μετά παίρνουν περίπου στα 400γρ το μήνα, οπότε και δεν μας ανησυχησε! Υψος δεν πήρε καθόλου αυτόν το μήνα :( μου είπε ότι επειδή τους προηγούμενους 2 μήνες πήρε συνολικά 7 πόντους, έβαλε λίγο φρένο η ανάπτυξη. Υπάρχει και το ενδεχόμενο να του έκανε λάθος μέτρηση την προηγούμενη φορά, αλλά τι το ψάχνω τώρα;;; οτι έγινε εγινε! Αρκεί που το παιδάκι μου είναι μια χαρά, τον βρήκε πολύ σούπερ και μας είπε πως με τους ρυθμούς που έχει θα περπατήσει μέχρι τον 11ο μόνος του!

Από φαγητά δεν έχουμε καμία εξέληξη.... αυγό στον 11ο! Ρητά και κατηγοριματικά!

Πάω να ετοιμάσω την φρουτόκρεμα γιατί δυσανασχετεί το πουλάκι μου!!!!

Φιλάκια!!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΥΛΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΕΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΓΟ; ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΔΗΛΑΔΗ; ΕΜΕΝΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΗΤΑΝ 27/7 ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΖΥΓΙΖΕ 8,700. ΛΙΓΟ ΔΕΝ ΠΗΡΕ;;; ΕΧΩ ΑΝΥΣΗΧΗΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ. ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ, ΜΕΣΑ ΣΕ 1 ΩΡΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΒΑΡΒΑΤΕΣ. Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΥΤΟ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ. ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ, ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια....Καλοριζικο το 3!!!!!

Αθηνα μου πρεπει να σου ευχηθω και εγω σαν τελευταια.....Να τα χιλιασεις κουκλα μου και παντα με υγεια [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] @};-@};-

Η Γλυκεριαννα νομιζω οτι ειναι μια χαρα σε βαρος, γιατι στην εχει στην διαιτα?Τωρα τι να σου πω .....ο καθε παιδιατρος εχει το δικο του ευαγγελιο!Τωρα για τα κακα να την ρωτησεις τι μπορει να φταιει..γι'αυτο την πληρωνεις αλλωστε...

Νανα ειναι τελεια τα πιτσιρικια σας!!!!Θα εχουν πολυ γελιο να τα βλεπεις να λενε τα δικα τους!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif]

StarAngel περαστικα στην μικρουλα σου.Δυστυχως ο καιρος ειναι περιεργος....

Φιρφιρικο Σοφια ουτε εγω μπορω να την ακουω να κλαιει.Και εγω την θηλαζω ακομα την Δαναη αλλα με το μπιμπερο δεν ειχαμε προβλημα (με δικο μου γαλα μεσα).Βεβαια εμαθε ετσι απο 40 ημερων που επρεπε να ερχομαι στο μαγαζι καποιες ωρες και ισως γι'αυτο δεν εχουμε θεμα τωρα.Τωρα ισως ειναι και λιγο δυσκολο γιατι καταλαβαινουν πολλα οποτε δυσκολα θα τον ξεγελασεις.. [smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif]

Σοφια τελεια η Αλεξια.Τωρα ειναι νομιζω που μας θελουν συνεχεια απο πισω τους!!!!!

Εμενα η Δαναη μας ριχνει κουτουλιες νομιζοντας οτι μας δινει φιλακια!!!!!!Αφου την εχω τρελανει στα φιλια !!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα και για το θεμα του καφε......

Αρχικα εγω μενω Κορινθο και δεν μου ειναι τιποτα να ερθω.Απλα γι'αυτο το ΣΚ δεν θα εχω το αυτοκινητο γιατι θα παει ο Νικος για μια δουλεια Γιαννιτσα.Δυστυχως εχουμε ενα αυτοκινητο......Μην το χαλατε ομως για εμενα !Δεν θα το ηθελα....Θα ερθω στην επομενη συναντηση εγω με την Δαναη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φάγαμε τα φρουτάκια μας και τώρα μόλις πήραμε και τον πρωινό υπνάκο μας!

Αθηνά μου εγώ θέλω να του δώσω αυγουλάκι και το λέω έτσι γιατί βλέπω και σχεδόν όλες 8 ή 9 μηνών ξεκινήσατε αυγό ενώ εμας μας είπε από τον 11ο μήνα :( Δεν μου είπε το λόγο αλλά ετσι όπως μου το απέκλεισε δεν μου έδωσε περιθώρια να ρωτήσω τον λόγο.

Όσον αφορά το αυγό που ρωτούσες: Απ'οτι θυμάμαι από τα ανήψια μου το αυγό πρέπει να είναι σφιχτό (λόγω σαλμονέλας) και το δίνουν συνήθως ενδιάμεσα των φρούτων και του μεσημεριανού φαγητού. Επειδή σκετος σφιχτός κροκος δεν καταπίνετε ευκολα, η αδερφή μου έβαζε τον κροκο σ'ενα πιατάκι και έβαζε και ενα μικρό κοματάκι βραστή πατάτα (στο μέγεθος του κροκου) και λαδάκι και τα έλιωνε λίγο με το πιρούνι και τους το έδινε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!

Με γειά το Νο3. Να τα εκατοστήσουμε!!

Εγώ μένω Μέγαρα αλλά μπορώ εύκολα να έρθω όπου κανονίσουμε. Κρίμα Ιωάννα που δεν έχεις μέσο και αν θέλετε το κάνουμε άλλο ΣΚ που θα μπορούν και άλλες μαμάδες.No problem!!

Βρε παιδιά, εμενα ο μπεμπης ήταν 8950 και 73 πόντους αν θυμάμαι καλά πριν απο ενα μήνα και ο γιατρός είπε οτι δεν είναι πολύ χοντρός. Άρα, Αθηνά, η Γλυκεριάννα είναι μιά χαρά, δεν είναι πιο βαριά απο οτι πρέπει. Εξάλλου όταν περπατήσουν θα αδυνατίσουν!!

Και ο δικός μου στην κούνια και στο πάρκο αφήνει τα χέρια και πέφτει κάτω και φοβάμαι μην χτυπήσει. Πάντως έχουν πολύ γέλιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ...ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΒΑΡΕΜΑΡΑ Κ ΔΕΝ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ Κ ΕΤΣΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 6,30 ΣΤΟ ΠΟΔΙ, ΕΦΥΓΑ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΙΣ 8 ΠΑΡΑ ΓΥΡΙΣΑ 9 ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΜΠΙΛ ΧΩΡΙΣ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ

ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ ΜΕΙΩΣΗ ΩΡΑΡΙΟΥ ΛΟΓΩ ΚΡΙΣΗΣ Κ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ 5 ΑΡΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΑΝ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΙΕΣ ΕΧΤΕ FB? ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΟΝΟΜΑΤΑ ΣΕ ΠΜ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ADD NA "ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ" ΚΙΟΛΑΣ

ΜΗ ΣΑΣ ΔΩ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ Κ ΔΕ ΣΑΣ ΜΙΛΗΣΩ..... :lol::lol::lol::lol:

ΑΥΓΟ ΝΟΜΙΖΩ Κ ΕΜΑΣ 11 ΜΑΣ ΕΙΠΕ!

ΑΘΗΝΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΕΞΗΣ ΟΤΙ ΑΝ Η ΚΑΜΠΥΛΗ ΤΟΥ ΥΨΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΥ ΒΑΡΟΥΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ! ΜΟΝΟ ΑΝ Η ΚΑΜΠΥΛΗ ΤΟΥ ΥΨΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΥ ΒΑΡΟΥΣ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΠΑΧΥΣΑΡΚΟ! Κ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΟΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟΥΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ

ΤΗΣ ΕΧΟΥΝΕ ΠΕΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΣΚΕΨΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΗΤΑΝ ΛΙΠΟΒΑΡΕΙΣ...ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ 50 ΚΑΜΠΥΛΗ!

ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ......ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΜΕ ΛΕΥΚΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ - ΛΕΥΚΟ ΠΑΠΛΩΜΑ ΠΟΥΠΟΥΛΕΝΙΟ Κ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΑΚΙ ΤΙ ΣΕ ΕΠΙΑΣΕ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ;;;; ΕΙΔΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ;; ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΣ, ΑΝ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ.

ΝΑΝΑ ΜΟΥ, ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΠΟΥ ΛΕΣ, ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΟ ΚΑΪΜΑΚΤΣΑΛΑΝ, ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!! ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ : ΛΕΥΚΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΖΑΚΙ!!!!!!! ΚΑΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΠΙΣΙΝΑ!!!!!!!!!!!!!ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ΤΕΛΕΙΟ! ΠΟΣΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ!! ΟΛΟ ΛΕΜΕ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΑΝΑΒΑΛΛΟΥΜΕ. ΑΛΛΑ ΦΕΤΟΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΑΝ ΘΕΣ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΙΔΕΕΣ ;)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΠΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΕ ΧΟΝΤΡΗ. ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΡΑΒΑΕΙ ΖΟΡΙ ΜΕ ΤΑ ΒΑΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΘΕΛΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΣΙΛΙΒΙΘΡΟΝΙΑ. Ε, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΤΟΙΑ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΗΤΑΝ ΤΕΡΑΣΤΙΟ. ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΑΔΥΝΑΤΟΥΛΙ;;;;;;;;; ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ!!! ΑΦΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΥΠΕΡΗΧΟ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΤΑΝ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΕΚΡΥΒΕ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΑΝΥΣΗΧΗΣΕΙ. ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΘΗΚΕ ΟΤΙ ΦΟΒΟΤΑΝ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ, ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΣΟΝΙ ΚΑΙ ΝΤΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ. ΑΣΧΕΤΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑ ΗΤΑΝ ΦΟΒΕΡΑ ΑΝΕΠΤΥΓΜΕΝΗ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΠΤΟΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΜΕΝΑ. ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΛΕΣ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ....ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 5; ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ;;; ΣΤΟ VILLAGE ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια

αμαν Νο 3 , καλε ποτε προλαβατε κ γραψατε τοσα πολλα ? Θα σας διαβασω απο την αρχη αργοτερα ..

Καταρχην να πω και γω χρονια πολλα στην χτεσινη εορταζουσα , να τα χιλιασεις καλη μου με υγεια πανω απο ολα !!

Κοριτσια ο καθε γιατρος εχει καλα το ειπε καποια απο εσας , το δικο του ευαγγελιο τελικα ..Οι μεγαλες μου κορες πχ εφαγαν το αυγουλακι στον 11ο μηνα με την προηγουμενη μας γιατρο , ενω η Αριαδνη το τρωει απο τωρα ...

Οσο για το βαρος κ το υψος την τελευταια φορα που πηγαμε ειμασταν 74 ποντους κ 8550 , αφου της φοραω εσωρουχακια των κοριτσιων για ενος ετους παιδακι ..Πολυ νταρντανα η μπουλουκα μου , αυτο ελεγα στον γιατρο μας , ομως μου ειπε οτι ολα τα παιδακια ξεκινωντας μπουσουλισμα κ εν τελει περπατημα δεν διατηρουν αυτο το αφρατεμα αλλα αρχιζουν να στεγνωνουν κατα καποιο τροπο .Βεβαια μου επισημανε οτι η διατροφη παιζει ρολο γιατι αν για παραδειγμα ενα παιδι απο το πρωι εως το βραδυ μπουχτιζεται σαφως μπαινει σε αλλη κατασταση ...

maryloo28, το ειχε γραψει για συναντηση κ η ΣΩΣΩ στο θεμα Ηρακλειο Κρητης , ελπιζω να καταφερουμε να τα πουμε , εγω αναγκαστηκα θα παρω μαζι μου η τις διδυμες η την Αριαδνη η το τρελο σεναριο κ τις τρεις , θα δω πως μπορω να το κανονισω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου να ειναι καλα η γιαγιακα μου η καλη που ηρθε και κρατησε τη μικρη και τελειωσα!!Χθες βραδυ που υπηρχαν παντου ρουχα ηθελα να φουνταρω απο το μπαλκονι!!!Δεν τα κατεβασα λογω καιρου...αλλα λογω δουλειας!!Αφου ξεκιναω, δυστυχως, την αλλη εβδομαδα ειπα να τα τελειωσω απο τωρα να μην τρεχω σα την τρελη μετα!

Αθηνα η παιδιατρος σου ειναι βαρεμενη????Το παιδι γεννηθηκε 4 κιλα οχι 2500!!!!Αν ειναι δυνατον σε 8.5 μηνες εχει βαλει 5500 κιλα!Απολυτως φυσιολογικο, την στιγμη που ενα παιδι δεν θεωρειτε υπερβαρο ακομη και αν 3πλασιασει το βαρος γεννησης τον πρωτο χρονο!!!Λες να βαλει σε 3.5 μηνες 3 κιλα???Δεν νομιζω!Εμενα η μικρη ειναι 8 και κατι μηνων και εχει βαλει 5200!Ειναι 8 κιλα!

Ολα καλα θα πανε με τις εξετασεις, μην αγχωνεσαι!!

Μια χαρα ειναι το village εχει και χωρο να παρκαρουμε και χωρο να βολταρουμε με τα καροτσια!!Δε ξερω για τα δικα σας...η Αλεξια οταν βλεπει παιδακια λυσσαει, θελει να τα πιασει και φωναζει ολο χαρα και στανταρ θα την κανω 3-4 βολτες γιατι θα ουρλιαζει!!

Σοφακι και εγω ποτε δεν αφησα τη μικρη να κλαψει, ποτε ομως!Πιστευω μαλιστα οτι για αυτο το λογο δεν γκρινιαζει ιδιαιτερα!Αυτο που θελω να σου πω ομως ειναι οτι στην περιπτωση σας ισως να χρειαζεται να κλαψει λιγο!Δηλαδη αν καποια στιγμη υπαρχει απολυτη αναγκη να τον αφησεις τι θα κανεις?Δεν θα ειναι χειροτερα το αποτομο?Σε τουμπαρει ο αγοραρος!Λιγο λιγο θα τα καταφερετε!Ας τον για μια ωρα στη μαμα σου και κοιμησου ή καλυτερα πηγαινε για ενα καφε με τον αντρα σου!Μετα 1,5 και παει λεγοντας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ, ΣΤΙΣ 5; ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ. ΘΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ;; :lol::lol::lol: ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ. ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΗΜΕΙΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ;

ΣΟΦΟΥΛΑ, ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ, ΑΠΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΩΣ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟΠΑΙΔΑ!!! ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΟΡΜΗΣΕΙ ΟΛΑ ΝΑ ΤΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙ :D ΕΧΟΥΜΕ ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΣΤΗΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ :D ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΕΑΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προτείνω να βρεθούμε ή στο Flocafe ή μπροστά από κάποιο άλλο μαγαζί(????). Τι λέτε???? Τριαντάφυλλο δεν χρειάζεται, έχουμε τα μπουμπούκια μας!!!!! Συμφωνείτε ή έχετε κάποια ένσταση??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OK, ΣΤΟ ΦΛΟΚΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ. ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΡΓΗΣΕΙ, ΑΝ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΛΟΚΑ, ΘΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙ ;) ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ, ΠΟΣΕΣ ΠΑΡΕΕΣ ΤΙΓΚΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΘΑ ΕΧΕΙ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΠΗΓΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ, ΤΗΝ ΤΑΙΣΕ ΚΙΟΛΑΣ ΚΡΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΗΣΑ Κ ΕΠΕΙΔΗ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΕ...ΠΟΤΕ ΔΕ ΤΗΝ ΤΡΩΕΙ ΟΜΩΣ...!

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΚΑΙΜΑΚΤΣΑΛΑΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΣΠΟΥΔΑΖΑ ΦΛΩΡΙΝΑ Κ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ Κ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΓΙΑ ΣΚΙ, ΒΟΛΤΕΣ ΚΤΛ!

ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΤΕ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΗ Η ΜΙΚΡΗΗΗΗΗ ΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ?ΟΛΟ ΧΑΖΑ ΚΑΝΕΙ!

ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ , Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΖΩΗ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ -ΕΠΕΙΔΗ Κ ΕΓΩ Κ Ο ΜΠΙΛ ΗΜΑΣΤΑ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!

ΚΡΕΜΙΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΣΤΟΥΣ ΚΑΝΑΠΕΝΔΕΣ ΣΚΑΡΦΑΛΩΝΕΙ ΠΑΝΩ ΜΑΣ...

ΟΥΠΣ ΚΑΚΑ ΚΑΝΑΜΕ...ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ λοιπον κατα τις 5 εξω απο τα flo!Eμεις Αθηνα μου λογικα θα γνωρισουμε η μια την αλλη!Ο Κωστας δε θα ερθει γιατι παιξει ο Ολυμπιακος Σαββατο!Δεν πειραζει την επομενη φορα!

Δεν ξερω αν σας το εχω πει η μαμα μου δουλευει στα grand resort Lagonisi!!!Mην κανετε το λαθος να δειτε τιμες δωματιων!Το χιλιαρικακι το θες για πλακα!!Αλλα..........η χλιδη σε οοοολο της το μεγαλειο!Μεχρι και η ντουζιερες στην πλαζ εχουν aircondition!!!E, να κανει ντουζ η πλουσία και να μη δροσιζεται????Τοστ 25 ευρω, κλαμπ 35 ευρω, νερακι...φιλικα 5 ευρω!!Βεβαια ολος ο καλος ο κοσμος,λεμε τωρα, απο εκει περναει!!Το δωματιο της Αλεξιας ειναι ολο αγορασμενο απο tips....απο 50 και πανω!!Στο 20 να καταλαβεται κραζουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΑΚΙ ΕΙΧΑ ΕΝΑΝ ΓΝΩΣΤΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΕΛΟΥΝΤΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΑ ΦΙΛΟΔΩΡΗΜΑΤΑ!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΠΕΡΙΣΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΜΥΚΟΝΟ ΣΤΗΝ ΨΑΡΡΟΥ - ΒΡΗΚΑΜΕ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ- Κ ΜΑΣ ΕΒΑΛΑΝ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΙΟΥΝΙΟΣ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΟΣΜΟ!Κ Ο ΔΙΠΛΑΝΟΣ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕ 100 ΕΥΡΩ ΤΙPAKI !!!

Κ ΗΤΑΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ ΜΙΑ ΔΙΑΣΗΜΗ ΝΑ ΜΗ ΓΡΑΨΩ ΟΝΟΜΑ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...Η ΟΠΟΙΑ ΕΦΥΓΕ Η ΝΤΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟ ΣΚΑΦΟΣ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΞΑΠΛΩΣΤΡΑ Κ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕ -ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΧΙ ΥΠΕΡΒΟΛΗ - ΝΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΑΝΑ!ΑΦΟΥ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ ΠΗΡΕ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΑΥΤΟ ΕΣΚΟΥΖΕ...ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΤΗΝ ΝΤΑΝΤΑ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΑΚΤΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΥΣΚΩΤΟ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕ Η ΝΤΑΝΤΑ ΗΡΕΜΗΣΕ!ΚΑΝΩ Κ ΕΓΩ 15 ΠΑΙΔΙΑ ΕΤΣΙ! ΝΑ ΒΓΩ ΣΩΜΑΤΑΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ - ΑΦΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ!

ΚΑΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑ ΑΦΟΥ ΣΤΗ ΜΥΚΟΝΟ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΧΑΡΜΟΣΥΝΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...