Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2010 Νο3!!


Recommended Posts

Γεια σας κ απο εμενα !!!

επιτελους τα καταφερα κ μπηκα !! Το κομπιουτερ μου ειχε παθει στα ξαφνικα ενα γερο μπλακ αουτ κ το πηγαμε για γενικο σερβις ..Βεβαια ο κομπιουτερας πνιγοταν στην δουλεια κ μας καθυστερησε αλλα δεν πειραζει ..Να μαι κ γω λοιπον ! Καλε μου λειψατε .. :lol:

Δεν εχω προλαβει ακομα να διαβασω τι εχετε γραψει βλεπω ομως φατσουλες με αποκριατικα κ ειναι πανεμορφες !!

Εμεις νεα πολλα δεν εχουμε ..τα γνωστα ..Η Αριαδνη βγαζει δοντι κ ειναι ανησυχη καπως , η Νικη μας εχει βηχα κ ετσι πηγε σημερα μετα απο 5 μερες στον παιδικο , η Σοφια δυστηχως βγαζει παλι ενα παλιοσπυρακι στο προσωπο σαν εκεινο που ειχε βγαλει τον Νοεμβρη κ δυστηχως απο το τιποτα την χτυπαει την αντιβιωσαρα ..

Τα επαγγελματικα τα δικα μου δυστηχως στασιμα , εφαγα κ μια φολα σ'ενα αλλο βιογραφικο που ορθα κοφτα η μανταμ που με καλεσε που ειπε οτι δεν μπορουμε να προχωρησουμε σε συνεντευξη γιατι εχω τρια παιδια αρα εκ των πραγματων δεν της κανω .. :evil::twisted:

Πινω λιγο καφεδακι να διαβασω τα νεα σας κ επανερχομαι !!

φιλια σε ολες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοριτσια!!!Επιτελους ανανεωσα το βιβλιαριο μου!!! :D Στη χωρα που ζουμε ειναι μια επιτυχια και αυτο!!!Η Αλεξια τσακισε χθες γιαουρτακι με μελι!!Της αρεσε πολυ!Το απογευμα λεω να της βαλω μηλο-κανελα!!Στα δημητριακα της βαζω το Ολυμπος το βιολογικο...ε δεν μπορω να παρω με τπτ advance που λεει η παιδιατρος βρε κοριτσια η δελτα ειναι τραγικη!!!

Δημητρα ειπες το Ζορζ κοριτσι βρε???? :lol::lol::lol: Παρ' το λογο σου πισω γιατι ειναι Πειραιωτης βαρης και ασηκωτος!!! :lol::lol::lol:

Ελα βρε Ευακι....ρωταμε ρωταμε που εισαι τοσο μερες!!Με το σπυρακι τι θα κανετε??Μονο αντιβιωση ή και κανενα καθαρισμο?Καλα πες το νουμερο να παει να κουρευεται...σιχτιρ πια!!!Τι να τα κανουμε τα παιδια μαρη να τα καταπιουμε!!

Σοφακι...Παρασκευη μπορεις???Οχι οχι....Σαββατο μπορεις???Μπορω μπορω μπορω....ναι αλλα δεν μπορω εγω!!!! :lol::lol:

Εχω ενα νεο για μια δουλεια...δεν ειναι κατι τρελο αλλα απο την ανεργια καλυτερο!!!Θα σας πω οταν μαθω λεπτομερειες!

Τρεχω fcb να δω το βιντεακι.........................!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsiaaaaaaaaa

de mporw na to βαλω το βιντεακι...ειναι μεγαλο...

το σβκ θα το δωσω σ εναν φιλο να το κοψει κ θα το βαλω!!!

λοιπον, σημερα εγινε το απιστευτο!!!

απο τισ 10 το πρωι δε κοιμηθηκε καθολου κστισ 6 εκλεισε μονη τησ τα ματια τησ...

αχ τι θα γινει τωρα να δουμε...θα ξυπνησει ? η θα το παρει σερι?

ποτε δε μου το εχει ξανακανει αυτο...

ναι μεν πολλα μεσημερια δε κοιμοταν ,αλλα ειχε κοιμηθει 2 ωρεσ το πρωι ...σημερα απο τισ7,30 που ξυπνησε κοιμηθηκε 9.30-10.00 κ μετα τπτ!!!

καθε μερα κατι αλλο!!!

δημητρουλα μου...χαιρομαι που ειναι καλυτερα η μεση σου!!!

φιλια στον θανουλη!!

ευα μου welcome back...θα σου πω κατι οσον αφορα τα παιδια...και το βιογραφικο...!

ειναι κατα γενικη ομολογια ρατσιστικη συμπεριφορα να μη σε προσλαμβανουν λογω των παιδιων...αλλα ειδικα σ αυτη την εποχη που μπορουν να παρουν κοψοχρονια τον οποιοδηποτε για τη δουλεια...

εσυ εισαι ασυμφορη...εχεισ αδειεσ μητροτητασ,επιδοματα κτλ

αρα...υπομονη κατι θα βρεθει!!!

τι σπυρακι εβγαλε η μικρη?περαστικα σας!

ποκαχοντας...το ολυμπος θεωρειται απο τα καλυτερα γαλατα...!

παω να δω το μπιζουδακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia sorry gia τον Ζορτζ,εννοειται πως το παιρνω πισω Σοφακι μου,μαλλον θα μου ειχε αποσπαστει το μυαλο μου..Βλεπω τωρα την eurovision,αυτη που τα παρουσιαζει,ποια ειναι?

Μαμα Ευα τι σπυρακι ειναι αυτο που θελει και αντιβιωση?Γιατι το ξανα εβγαλε?Χαιρομαι που ειστε καλα γενικα και οσο για την δουλεια,τι να πεις..Δυστηχως υπαρχει αυτος ο ρατσισμος λες και οι μανες που εχουν παιδια εχουν χολερα..Τι να πω?Αντι αυτες να εχουν προτεραιοτητα,τις κλεινουν και τις πορτες..μην στεναχωριεσαι,θα βρεθει κατι,κανε υπομονη..

Νανα μου ξυπνησε η μικρη?Ευχομαι να το παρει σερι και να μην σε ταλαιπωρησει την νυχτα..Περιμενουμε να μας πεις αυριο..

Σοφακι μου μακαρι να εχεις ευχαριστα νεα και εσυ απο την δουλεια,να πανε ολα καλα..Οντως ειναι κατορθωμα πια να τελειωσεις δουλεια στο δημοσιο την ιδια μερα!!Τα δημητριακα ποτε της τα δινεις της Αλεξιας?Και το γιαουρτακι το απογευμα το δινεις?Θα τον δοκιμασω αυριο αν ειναι γιαουρτι,τον εδωσα καμια 2 φορες αλλα δεν τον αρεσε..Με μελι δεν δοκιμασα.

Αυτα κοριτσια..Σας αφηνω..Καλο βραδυ μανουλιτσες..Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλα τα δημητριακα της τα εδωσα πρωι 2 ημερες για να τσεκαρω αν τα σηκωνει το στομαχακι!Απο αυριο θα το δινω ενναλαξ με το γιαουρτακι!Επεισης αν δωσεις αυτο το πρωι με μια μπανανα και το απογευμα το γιαουρτακι με ενα μηλο ή αχλαδι δεν χανει και τα φρουτακια!Αυριο θα φτιαξω σημιγδαλοκρεμα!Οσο για το Ζορζ πλακα εκανα βρε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου! Κανει πολυ κρυο και τις επομενες θα εχουμε περισσοτερο! Οποτε πανε οι βολτες με την μπουμπους.....!

Αρχικα να πω οτι η αποφαση με το μαγαζι ειναι η τελικη μας γιατι πολυ απλα δεν εχει δουλεια, το ενοικιο ειναι υψηλο για την εποχη( δεν το μειωνει) και δεν μπορουμε να το αφησουμε να μας "βουλιαξει".Θα μπορουσαμε να κανουμε μετεγκατασταση αλλα τα χρηματα που απαιτουνται δεν ειναι και λιγα!!!!Εχουμε παιδευτει πολυ για να το φτιαξουμε και εχουμε θυσιασει πολλα πραγματα και οι δυο μας αλλα οπως λεει ο μπαμπας μου "ο σωστος επιχειρηματιας πρεπει να ελισσεται".Βεβαια ηδη εχουμε σκεφτει ενναλακτικες!Ψυχραιμια θελει....

Σοφακι ποια δημητριακα της δινεις? Παντως γαλα ,γιαουρτι και εγω χρησιμοποιω ολυμπος.Χθες της εφτιαξα κεικ χωρις ζαχαρη.Βλεπει που τρωμε εμεις και θελει και η Δαναη! Μονο που το δικο μας εχει ζαχαρη :D:D:D:D !

Ευα μου welcome back και περαστικα στην Σοφια σου.Υπομονη και κατι θα βρεθει αλλα τι νοοτροπια εχουν ορισμενοι!Παιδια ειναι!

Δημητρα χαιρομαι που ειναι καλυτερα η μεση σου γιατι ειναι λιγο ενα θεματακι με το να σηκωνεις τα πιτσιρικια.Η κουνιαδα σου πως ειναι?

Αθηνα φανταζομαι εισαι καλυτερα.....Κουκλα ειναι η Γλυκεριαννα!!!!!

Νανα εμενα αν βγει εκτος προγραμματος μετα τραβαω τα πανδεινα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σααααςςς!!

Ιωαννα μου οπως σου ειπα και προχθες τα μαγαζια γινονται!Εσεις να ειστε καλα και θα τη βρειτε την ακρη σας!Χιλιες φορες ενα κλειστο μαγαζι παρα ενα που θα σε βαλει χιλιαδες ευρω μεσα!!Τα εχω περασει και ουτε εγω ξερω πως τα καταφεραμε!!Δημητριακα της δινω τα κουακερ!Το απογευμα θα κανω και μια βολτα στο μαγαζι με τα βιολογικα να παρω και καμια καινουρια γευση!!Να δοκιμασω και τη σημιγδαλοκρεμα!Γαλα της δινω σκονη ακομη, στα υπολοιπα βαζω ολυμπος!Σημερα που θα παω για ψωνια θα δω και τι παιζει με το κουκακη που ειναι απο τα καλυτερα γαλατα!Πιο καλο και απο το ολυμπος!

Νανα πως πηγε???Ξυπνησε???

Παω να φτιαξω καφεδακι...φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσουδια μου!!!! Πως πατε; Κρυοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!! εχω ψοφησει! το πρωι πηγαμε με το σχολειο θεατρο, στο ΙΜΕ παρασταση της Καρμεν Ρουγγερη και ηταν εξαιρετικο! Μονο που δεν ειχαν αναψει τα καλοριφερ και ξυλιασαμε!!! φαντασου, αρχισαν κι εκει την οικονομια :shock::shock::shock:

Ιωαννα μου συμφωνω με τις αλλες. καλυτερα ενα κλειστο μαγαζι παρα να δουλευετε για να πληρωνετε τα ενοικια και το τεβε. Και η μαμα μου με το δικο προς τα εκει ειναι. Αλλα δυσκολευεται να παρει την αποφαση. Προσπαθουμε να την πεισουμε ολοι οι αλλοι γιατι τα χρηματα που εισπραττει ειναι μονο για να πληρωνει ενοικιο, ΔΕΗ, και αλλου λογαριασμους. Μηδεν εις το πηλικο δηλαδη.

Νανα εχουν κι αυτα τα θεματα τους με τον υπνο. Καπου καπου το χανουν το προγραμμα. Τελικα το πηγε σερι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΤΕΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 6.30 ΤΟ ΠΡΩΙ...ΔΛΔ 12,5 ΩΡΕΣ...ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΑΡΓΗΣΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ!

ΚΑΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΣΕΛΗΝΗ ΣΤΟΝ ΥΔΡΟΧΟΟ???

ΞΕΡΩ Κ ΕΓΩ??

ΚΑΤΑ Τ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!

ΙΩΑΝΝΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΔΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ!

ΠΟΚΟ ΤΑ ΜΑΣΑΕΙ ΤΑ ΚΟΥΑΚΕΡ?

ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ?

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΡΜΟ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ, ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ ΧΩΡΙΣ ΖΑΧΑΡΗ!ΔΕ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΟΜΩΣ...

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Τι κανετε μανουλες σημερα? Κοριτσια ερχεται πολυ κρυο !!!!!!Εμεις ανεβαζουμε ξυλα για το τζακι!Μην ανεβοκατεβαινουμε!!!!!! :D:D Την κυριακη ,εδω τουλαχιστον, θα εχει λιγο ηλιο το πρωι οποτε θα παμε με την Δαναη μου στις κουνιες! ;)

Νανα μου ηταν κουρασμενη η μπουμπου σου!!! :D Η μαρμελαδα εχει αρκετη ζαχαρη μεσα.Τωρα αν φαει ποοοολυ λιγη τι πειραζει??!!!!!Καποια στιγμη θα φανε.Ιδιαιτερα αν ειναι σπιτικη τι καλυτερο!

Και μιας και μιλαμε για μαρμελαδες χθες εφτιαξα μαρμελαδα μηλο και αυριο θα εχω ετοιμο και το πορτοκαλι( το φτιαχνω πρωτη φορα)!!!! :D

Αθηνα ελπιζω να σας ακουσει η μαμα σου γιατι δεν αξιζει να παιδευεται για τους λογαριασμους μονο...

Ψαχνωντας για baby συνταγες βρηκα αυτο http://www.wholesomebabyfood.com/ . Εχει ωραια πραγματακια :-?;):-?;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!!

Σημερα πρωτη φορα φωναξα στην Αλεξια...και το μετανιωσα φυσικα!!!Χθες πηγαμε στην πεθερα μου..ο πεθερος μου λοιπον της εκανε παιχνιδια τυπου να της παιρνει το παιχνιδι, το νερο κτλ για να τον μαλωνει...η μικρη αρχισε να τα παιρνει ασχημα..νευριασε η πεθερα μου που ειχε σπασει τα νευρα του παιδιου και τον αρχισε στα ντα ντα ντα!!Ελα που ομως το κοπιαρε η κυρια και απο χθες το βραδυ εχω φαει καμια 10αρια!Κανω οτι δε συμβαινει τπτ να το ξεχασει...ελα ομως που τρωω μια το πρωι μες το ματι που εχασα το φως μου!!Εχασα τον ελεγχο και της εβαλα της φωνες!

Μου λεει ο Κωστας μη της φωναζεις δε φταει το μωρο!!Ε και φυσικα δε φταει!!Σιχτιρ!!Νευριασα!Της τα ειπα βεβαια κομμενα τα νταντα και τα νευρικα παιχνιδια..αν και για να ειμαι ειλικρινης εκεινη δε φταει ο πεθερος μου την επριξε!Ολη τη ωρα του ελεγε να σταματησει και οτι το παιδι δεν ειναι μαθημενο στα νευρα και στις φωνες!!Αντε να δουμε ποσες θα φαω μεχρι να το ξεχασει!

Παω σιγα σιγα να αρχισω τις προετοιμασιες γιατι θα κατεβουμε στη μαμα μου απο αυριο!Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ Κ ΕΜΕΙΣ ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΠΡΟΧΤΕΣ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ ΦΡΑΟΥΛΑ!ΠΕΝΤΑΝΟΣΤΙΜΗ!

ΤΟΝ ΚΟΡΜΟ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ ΒΕΡΙΚΟΚΟ ΑΠΟ ΤΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΖΑΧΑΡΗ!

ΣΟΦΑΚΙ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Κ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ 5-6 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΤΑΝΤΑ

Κ ΦΤΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ!

ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΛΕΕΙ!Κ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ, ΕΙΔΑ ΔΙΑΦΟΡΑ...ΔΕ ΤΟ ΕΚΟΨΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!

Κ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΜΑΛΩΣΕΙ...ΑΛΛΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΜΑΛΩΝΑ ΕΚΑΝΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!

ΤΖΑΝΑΜΠΕΤΑΚΙΑ!!!!

ΕΔΩ ΟΠΩΣ ΞΑΝΑΕΙΠΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΟΥ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙΟΥ!!!

Κ ΕΤΣΙ ΤΟ 3ΗΜΕΡΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ - ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ- ΘΑ ΤΟ ΓΛΕΝΤΗΣΟΥΜΕ!!!

ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?Εμεις πηγαμε σ'ενα μασκε παρτυ για παιδακια,που ειχε και κλοον και περασαμε πολυ ωραια..Βεβαια πιαστηκε λιγο η μεση μου απ'το να παιρνω τον Θανο αγκαλια και να τον κυνηγαω..Πηγαινε και χωνοταν στα αλλα τα παιδακια και εγω απο πισω να τρεχω μην τον παρουν παραμαζωμα..

Σοφακι μου πολυ καλη η ιδεα σου με το γαλα και την μπανανα,εβαλα και δημητριακα στο μπλεντερ και τον αρεσε πολυ..Σ'ευχαριστω για την ιδεα!!Ειδες ρε συ Σοφακι,μια βολτα στα πεθερικα και τα παιδια μας κατ'ευθειαν πιανουν τις μα..κιες που τους κανουν!!Ετσι και εγω με την σομπα την αλλη φορα και ακομα δεν μπορω να του το κοψω..Δεν φταιει η πεθερα σου,παλι καλα ο ενας βασταει λιγο στα λογικα του,εμενα και οι 2 ειναι ασ'τα να πανε!!Μην την δινεις πολυ σημασια την Αλεξια οπως σου ειπε και η Νανα,μπας και το σταματησει..Οσο τα λες μη,τοσο πεισμωνουν και τα κανουν..

Νανα μου εισαι και εσυ χρυσοχερα βλεπω..Μαρμελαδα φραουλα πολυ μ'αρεσει..μιαμ μιαμ..Εχει φραουλες αυτη την εποχη?Μπραβο το πουλακι μου που κοιμηθηκε,φαντασου κουραση που εχουνε τα ζιζανια,αφου δεν καθονται καθολου!!Και εμενα τελευταια,περα που θα ξυπνησει την νυχτα,μετα ξυπναει κατα τις 6¨30 θα πιει γαλα,και θα ξανα κοιμηθει μεχρι τις 9 00.Βεβαια στις 6 30 τον παιρνω διπλα μου γιατι σηκωνεται ορθιος και κλαιει..

Ιωαννα μου,και εσυ χρυσοχερα!!Μπραβο..Η μαρμελαδα μηλο πρεπει να ειναι πολυ νοστιμη,δεν εχω ξανα δοκιμασει η ακουσει..Δεν πρεπει να πειραζει μωρε λιγο να φανε,ετσι νομιζω αφου τωρα πλεον μπορουν να τρωνε τα παντα!!Πολυ ωραιο το site με τις συνταγες,πολυ μ'αρεσε..Μακαρι να κανει καλο καιρο να βγαλεις και την Δαναη..Και εμεις ειχαμε πηξει τοσες μερες μεσα..Μακαρι η μαμα σου να παρει την σωστη αποφαση για το μαγαζι,ειναι δυσκολο γιατι το εχει πονεσει αλλα δυστηχως εχουν αλλαξει οι καιροι και αυτο δεν μπορουμε γενικα να συνηδειτοποιησουμε!!Αλλα οπως λενε και τα κοριτσια,να το εχει ανοιχτο μονο και μονο για να πληρωνει τους λογαριασμους?Δεν συμφερει με τιποτα!!Η συνειφαδα μου ειναι καλυτερα λενε,δεν εχει ξυπνησει ακομα,αλλα την σταματησανε τα φαρμακα και περιμενουν να ξυπνησει απο μονη της..Αντε να δουμε..

Αθηνουλι μου τι κανετε εσεις?Τι κανει η Γλυκεριαννα?

Μαμα Ευα μου ελπιζω να μην πολυ στεναχωριεσαι για την δουλεια,σιγουρα κατι θα βρεθει..Τωρα που θα ανοιξει και η σεζον,θα ζητανε.Πηγες σε κανενα ξενοδοχειο να κανεις αιτηση?

Φιρφιρικο μου πως ειναι ο Βασιλακης μας?Την Τεταρτη θα κατεβουμε για εμβολιο και θα παω και στον Ιανο,πως λεγεται μακαρι να ειναι ανοιχτο και να παρω το βιβλιο με τις συνταγες..

Αυτα κοριτσια καλο τριημερο να εχουμε με πολυ κεφι και χαμογελα!!Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ χαρα κ απο εμενα

μπηκα να ευχηθω κ απο δω στην κοπελια μας την Μαριλου που σημερις γαμο-βαφτιζει ..

Να ζησετε κοριτσακι μου , σαν τα ψηλα βουνα ! Να χαιρεστε κ τον μικρουλη σας κ να του χαρισετε πολλα πολλα αδερφακια !!!

θα τα ξαναπουμε αργοτερα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ Κ ΜΕΤ ΑΛΕΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕΦ!! ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ!!!!!

ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΑΡΥΛΟΥ!!!! ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΝΑ ΖΗΣΕΙ Κ Ο ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ Κ ΟΙ 3 ΣΑΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!ΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Κ ΚΑΛΗ ΚΑΘΑΡΟΔΕΥΤΕΡΑ!!! :-*:-*:-*:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΥΛΟΥ ΜΟΥ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ , ΝΑ ΕΙΣΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΣΟΥ!!! ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΥΓΙΕΙΣ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΠΗΓΑΝΕ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΟΝΕΙΡΕΥΤΕΙ!

ΚΑΙ Η ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΖΩΗ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΛΑΜΠΕΡΗ ΟΣΟ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαριλοο μου να ζησετε!!Να σας ζησει και ο νεωφοτιστος!!Να εισαστε παντα γεροι και ευτηχισμενοι!!Ευχομαι ολα σας τα ονειρα να γινουν πραγματικοτητα!Μακαρι σημερα να πηγαν οπως τα ονειρευοσουν και ο μικρουλης μας να μην εκλαψε..Περιμενουμε νεα σου..Αντε και με πιο πολλους απογονους!!Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα φιλες!!

Μαρυλου μου να ζησετε και καλοφωτιστος ο Χριστοφορακος!!Να ειστε παντα καλα και ευτυχισμενοι!Περιμενουμε νεα και φωτο!!Φιλια πολλα!!

Εμεις ειμαστε στη μαμα μου!Χθες παραλιγο να βουτηξω εγω ενα μπατσο!Αφου μας εβαλαν και πηγαμε απο ενα χωματοδρομο χαλια....και αφου εχουμε φτασει με τα χιλια ζορια στο τελος του...μας λενε δεν μπορειτε να περασετε ουτε απο δω!!Τρελαθηκα και εγω...μην αφησω τον Κωστα να τρελαθει και μας μαζεψουνν οικογενειακως...ανοιγω το παραθυρο και δεν θυμαμαι τι ελεγα!!Το μονο που θυμαμαι ειναι οτι το ρωτησα καμια 10αρια φορες αν εχει παιδια????Τελικα μας αφησαν...ε μα πια!!Να δουμε τι θα γινει αυριο....θα εχει τσακωμο η επιστροφη???

Φιλακια πολλα να περασουμε ολες, πρωτα ο Θεος, μια υπεροχη Κ.Δευτερα!!!!Σμουτς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρυλου μου να ζησετε!!!!!Να ειστε παντα ευτυχισμενοι και η ζωη σας να ειναι οπως ποθειτε!!! @};-@};-:x:x:x[smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love6.gif][smilie=love4.gif][smilie=love3.gif]

Καλοφωτιστος και καλοτυχος ο Χριστοφορος!!!! :YMHUG:

Ελπιζω να περασατε τελεια και ολα να πηγαν οπως ηθελες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρυλου μου να ζησετε και καλοφωτιστος ο Χριστοφορακος σου!! Σας ευχομαι ολη η ζωη σας να ειναι ανθοστολιστη και ευτυχισμενη σα τη μερα του γαμου σας! Πολυ συντομα και με αλλο μωρακι!!!

Φιρφιρικο μου η συνταγη με το κουακερ ειναι σουπερ!!! Επιτελους η Γλυκεριαννα εφαγε μηλαρακι. Χτες της εβαλα και λιγη μπανανα και κανελα και το κατασπαραξε!!! Χιλια ευχαριστω με εσωσες για το απογευματινο.

Σοφουλα παλι τα ιδια με το δρομο και τους αστυνομικους; Αμαν πια! Ελπιζω να γυρισετε καλα.

Εμεις φαγαμε πολυ κρυο και επιστρεψαμε. Αυριο θα εχει περισσοτερο!!! Δε θελω να παω για δουλειααααααααααααααααα!!!

Καλη σαρακοστη να εχουμε! Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!

εχει ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΡΥΟ ΕΔΩ...ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΟΜΩΣ...χιονιζει κιολας κ το εχει στρωσει εξω...μπρρρρ

περασαμε πολυ ομορφα κ εχτες κ σημερα εχουμε διαφορα εθιμα εδω κ πηγαμε εχτες στην πλατεια ηταν ολοι μασκαρεμενοι κ αν κ εβρεχε κ ειμασταν με ομπρελες κ ντυμενοι σαν κρεμμυδια ο Βασιλης μου το καταευχαριστηθηκε!! ειχε μουσικη χορευαν ολοι ειχε σουβλακια κ αναβουμε κατι τεραστιες φωτιες κ ειχε παθει πλακα με ενα γκαμυ μπεαρ κ εναν κοκκορα...στην αρχη βεβαια εκλαιγε αλλα μετα του αρεσε τοσο πολυ που δεν ηθελε να φυγουμε χορευε στην αγκαλια ασταματητα το μαναρι μου!!! αλλα εκανε κ κρυο ποσο να κατσεις ρε γαμωτο??σημερα πηγαμε σε ενα πολυ ψηλο σημειο στην Κονιτσα που ειναι τερμα πανω στο βουνο κ εκει καθε χρονο μοιραζει ο δημος φασολαδα-χαλβα-λαγανα-ελιες κλπ κ ειχε πολυ κοσμο παλι κ ειχαν παλι μια τεραστια φωτια στην μεση ευτυχως κ δεν καταλαβαμε πολυ το κρυο αλλα απο το μεσημερι κ μετα κοριτσακια μου εχει απιστευτο κρυο....πω πω...δεν εχει σταματησει το τζακι καθολου αυτες τις μερες αφου μαζευουμε την σταχτη απο γυρω γυρω δεν σβηνει η φωτια...

Αθηνουλα μου πολυ χαιρομαι που βρηκατε λυση με το φαγακι της..να βαζεις κ κανελιτσα ναι ειναι σουπερ αντιοξειδωτικη κ δινει τελεια γευση...αν παρεις κ το βιβλιο που σας προτεινα εχει πολλες συνταγες με φρουτα κ οχι μονο κ συνδιαζει κ φρουτα με διαφορα οπως μια συνταγη που εχει πιο καλοκαιρινη κ ειναι με κοτοπουλακι κ σταφυλια..

Σοφακι απαραδεκτοι μερικοι ανθρωποι...παλι καλα που σας αφησαν στο τελος...αν ειναι δυνατον...

Μαρυλου που εισαι να μας πεις τα νεα σου κοπελα μου???

αντε κοριτσακια μου καλη Σαρακοστη να εχουμε κ οσες νηστεψετε καλη δυναμη...φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια, χρόνια πολλά και Καλή Σαρακοστή να έχουμε.....

Μαριλού, να ζήσετε κούκλα μου, να είστε ευτυχισμένοι, να χαίρεστε το νεοφώτιστο Χριστόφορο και να τον καμαρώσετε σαν τα ψηλά βουνά (άντε, και καλούς υπόλοιπους απογόνους ;) ).

Δημητρούλα σε μαλώσανε τα κορίτσια που είπες το Γιώργαρό μου κορίτσι??? :lol::lol::lol: Εμ, με τέτοια μπούκλα, πού πάει κι αυτός???? Χαχαχαχαχα, λάθη είμαστε, ανθρώπους κάνουμε.

Κορίτσια, περάσαμε ΣΚΔ λουκούμι. Όλο βόλτες, πάρτι μασκέ και καφέδες-φαγητό έξω. Να μη σας πω τί επιτυχία είχε η στολή Ντ΄Αρτανιάν του Γιώργου....Μπέρτα, καπέλο, μπότες....αμέ αμε. Αφήστε που στο παιδικό μασκέ πάρτι ήταν (οχι να το παινευτώ) το καλύτερο παιδί. Έπαιζε ήσυχα ήσυχα, χόρευε, δεν πείραζε τα πράγματα των άλλων παιδιών, ένας κύριος ήταν το αγόρι μου. Δε με κούρασε καθόλου.

Με το φαί του τραβάω το ζόρι....Δηλαδή τρώει, αλλά δε δοκιμάζει εύκολα καινούργια πράγματα. Αχ, κορίτσια μου, έκανα κι εγώ τη συνταγή με κουάκερ, τριμμένο μήλο και νεράκι στην κατσαρόλα. Ούτε που να το φτύσει ο μικρός. Τί να του δώσω πια??? Κολλησαμε τοστ, γιαούρτι, κρέμα και φτου κι απ' την αρχή. Προχτές έφαγε τραχανά αλλά μόνο και μόνο επειδή είδε εμένα να τρώω......Για πείτε κανένα άλλο απογευματινό μπας και αλλάξουμε τροπάριο.

Ιωάννα λυπάμαι που τα πράγματα δε σας βγήκαν όπως θέλατε με την επιχείρηση. Είστε όμως νέοι άνθρωποι και θα ξαναπροσπαθήσετε. Πάνω απ' όλα να υπάρχει υγεία, όλα τα άλλα έπονται.

Σοφάκι μου, μην στενοχωριέσαι που μάλωσες λίγο το λουλούδι. Θα υπάρξουν και τέτοιες στιγμές, όλα μέσα στο παιχνίδι είναι. Κι εγώ έχω χάσει την υπομονή μου, έχω υψώσει τη φωνή (και έχω σκάσει από στενοχώρια μετά) αλλά προσπαθώ να γίνομαι καλύτερη κάθε μέρα που περνάει. Το παιδί μου ξέρω ότι το μεγαλώνω σωστά, σε σωστό περιβάλλον και προσπαθώ να του βάζω όρια χωρίς φωνή και μαλώματα. Ακούει τη λέξη "όχι" όταν κάνει κάτι που δεν πρέπει αλλά ποτέ δεν του λέω ότι είναι κακό παιδί ή κάτι τέτοιο (δε χρησιμοποιώ χαρακτηρισμούς). Όταν τον πιάνει γκρίνια μου τη δίνει αλλά προσπαθώ να είμαι κουλ. Δεν το καταφέρνω πάντα, έχω ένα σωρό στο κεφάλι μου. Αλλά προσπαθώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ζουζούνες μου!!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολυ για τις ευχές σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πέρασα υπέροχα στο γάμο μου!!!!!!!!! Δεν είχα καθόλου άγχος και το κέφι μου ήταν στα ύψη! Πραγματικά απόλαυσα και ευχαριστήθηκα την κάθε στιγμή!

Ο μικρούλης μου μονάχα δεν πέρασε καλά.... :( Το πουλάκι μου έριξε το κλάμα της αρκούδας.... περίμενα οτι θα κλάψει άλλα οχι τόοοοσο πολύ.... από το κλάμα έκανε εμετο 2 φορές... η φωνή του έκλεισε εντελώς....μετά στο κέντρο ευτυχώς κοιμήθηκε καμιά ώρα αλλά οταν ξύπνησε ήταν μέσα στην γκρίνια. Να 'ναι καλά η αδερφή μου που τον είχε υπό την προστασία της!

Οταν κάναμςε την είσοδό μας στο κέντρο μπήκαμε με το τραγούδι που είχα επιλέξει (Πετάω ψηλά) ενώ εγω χόρευα! Δεν το περίμενα από εμένα!!!! Κόψαμε την τούρτα, ηπιαμε σαμπάνια και μετά χορεψαμε το τραγούδι μας (Δεν φοβάμαι) οπου στο τέλος ήρθε στην πίστα στην αγκαλιά μου και το μικρο μου το αντράκι και κάναμε φινάλε οι 3 μας!

Μετά από λίγο βγήκαν τα κρητικά τραγούδια οπου ανοιξαμε το χορό και μετά κλασικά η χερετούρα σε όλα τα τραπέζια! Κατά τις 12 αρχισε το λαϊκο πρόγραμμα και εκεί τα έδωσα όλα!! χαχα!!!!

Τα πιτσιρίκια ήταν στον παιδότοπο και δεν τριγυρνούσαν από δω και από κει και πέρασαν και αυτά καλα!

Το διαλύσαμε σχετικά νωρίς (κατά τις 3) και ευτυχώς γιατί ήμασταν πολύ πολύ κουρασμένοι και το μικρό μου πολύ ταλαιπωρημένο...

Αυτάαααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Φωτογραφίες και βίντεο θα έχουμε σε λίγο καιρό!

Α! Πήγαμες τις προάλλες και στην γιατρό για εμβόλιο αλλά επειδή είχε λίγο διάρροια δεν το κάναμε και απλά μετρηθήκαμε. Χάσαμε λίγο βάρος :( είναι τώρα 9.800γρ και 81εκ. Μια χαρά μας βρήκε!

Τόνια καλωσήρθες στην παρεούλα μας!

Αχ γκρινιάζει πολύ βρε παιδιά το μικρό μου.... είναι ακόμα βραχνιασμένος από το τόοοσο κλάμα.... πάω να τον πάρω πάλι αγκαλίτσα....

Φιλιά σε όλα τα μπουμπούκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου! Τι κανετε; Μαρυλου μου πολυ χαιρομαι που πηγαν ολα τελεια και περασατε φανταστικα στο γαμο σας! περιμενουμε να σε δουμε κι εμεις νυφουλα :D

Δεν ειναι καλη μερα για μας σημερα. Η Γλυκεριαννα ανεβασε 38 πυρετο γυρω στις 2 το πρωι και στις 8 ειχε 39. :cry: Αν δεν της εδινα πονσταν, με το ντεπον δε γινοταν τιποτα. Ακομα δεν ξερουμε απο τι μπορει να ειναι. Θα της κανω και μια καλλιεργεια αυριο το πρωι, να εξαλλειψουμε την πιθανοτητα ουρολοιμωξης. Αν ειναι παλι αυτο θα καταρρευσω. Δεν αντεχω να το ξαναπερασουμε. Απο την αλλη φοβαμαι μηπως εχω κουβαλησει εγω στο σπιτι καμια γριπη. Ευτυχως που ηταν σημερα τα σχολεια κλειστα λογω του χιονιου, γιατι ημουν εντελως αϋπνη.

Δεν εχω διαβασει τιποτα αλλο για να σχολιασω. Σας φιλω, παω να την ηρεμησω, παλι κλαιει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...