Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2010 Νο3!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΗΣΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΟΛΥ!!ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ,ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΟΥ,ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΘΑΝΟ!!ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ,ΗΠΙΑ ΚΑΦΕ ΣΤΑ STARBUCKS ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ Μ'ΑΥΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ!!ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΒΕΒΑΙΑ..ΕΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΝΑΤΕ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ?ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ,ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΗΜΕΡΑ..ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΓΛΥΚΟΠΑΤΑΤΑ ΣΤΑ ΚΑΡΦΟΥΡ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ,ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΑΝ ΘΑ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟΝ ΘΑΝΟ..ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙ?

ΠΟΛΥ ΖΗΛΕΥΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙΤΕ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ...ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΘΑΝΟ,ΚΑΙ ΠΙΕΙΤΕ ΕΝΑ FREDDO ΓΛΥΚΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΟΥΤΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!! :(:(:(

ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΛΕΓΑΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΟΝ ΕΔΩΣΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΤΗΣ ΝΟΥΝΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ,ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΣΚΕΤΟ,ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΗΤΑΝ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΜΕ 2 ΦΡΟΥΤΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΕΝΤΑΝΟΣΤΙΜΟ!!ΤΟΝ ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ,ΠΟΥ Ο ΘΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΙΔΙΟΤΡΟΠΟΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ..ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΝΟΥΝΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΙΔΙΚΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΜΕΝΟΥ,ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΡΕΜΕΣ ΤΗΣ ΝΟΥΝΟΥ..ΤΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΙΚΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ?ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ?ΕΧΕΙ ΓΕΥΣΕΙΣ?

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ?ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΟΣΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΒΙΒΛΙΟ..ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΓΙΑ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ?ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ?

SOPHIAK ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΑΦΗΣΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ,ΟΤΑΝ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ,ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΜΟΝΟ ΤΟΥ..

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΦΑΙ ΤΟΥ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια ανυπομονώωωωω...σε λίγες ώρες θα σας γνωρίσω (κάποιες τουλάχιστον).

Έδωσα χτες του Γιώργου γιαουρτάκι Όλυμπος. Εμένα μου άρεσε τρομερά σαν γεύση αλλά του μικρού μάλλον του έπεσε λίγο πιο ξυνό απ΄ότι περίμενε...Δεν τρελάθηκε, παρόλα αυτά έφαγε περίπου 80γρ (το μισό σε σχέση με το advance). Σήμερα λέω να του βάλω λίγη μπανάνα μέσα να γλυκάνει λίγο.

Ρε κουκλίτσες, πειράζει στον καφέ να φέρω και παρέα την αδερφή μου?? Έχει κι αυτή μωρό 4 μηνών και μόλις της είπα τί θα κάνουμε τρελάθηκε...Μου είπε ότι γουστάρει πολύ και θα ήθελε να έρθει...Δε νομίζω να πειράζει, εεεε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το νεο θέμα!

Πω πω, δε σας προλαβαίνω!!! Είχα να μπω κάποιες μερες γιατι έτρεχα με τα διαδικαστικά για τη βάπτιση της μπέμπας μου και είχα να διαβάσω τόοοοοοοσα πολλά!

Αφήστε ....απο τη μια κλείνω εκκλησία και δε βρήσκω την ιδια ημερομηνια στο χώρο για τη δεξίωση , απο την αλλή αλλαζω ημερομηνία στο χώρο και δεν υπάρχει στην εκκλησία!

Να φανταστήτε πως πίστευα ότι δεν κάνει κανένας μυστήρια το χειμώνα και η εκκλησία μας έχει κλείσει 4 μυστήρια για το Σάββατο..... οποτε μάλλον θα επιστρέψουμε στο αρχικό πλανο της Κυριακής.

Εσεις τι θα επιλέγατε έχοντας στο μυαλό ότι θα ακολουθήσει δεξίωση, Σάβατο απόγευμα ή Κυριακή μεσημέρι?

Διάβασα ότι δίνετε αυγό και γιαούρτι. Η παιδίατρος μας είπε ότι αυτα θα μπούν στο 11 με 12 μήνα.

Τι να πώ ...για άλλη μια φορά ο κάθε γιατρός λέει τα δικά του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου επιστρεψαμε απο το καφεδακι!!!Δεν εχω λογια για τα μπεμπακια και τις μαμαδες!!!

Η Γλυκεριαννα εχει τα πιο τελεια μαγουλακια!!!!Ο Λεωνιδας ειναι απιστευτος τυπακος!!!Ο Γιωργος εχει τοοοοοο μαλλι!!!!Βεβαια να μην παραλειψω το μικρουλι της παρεας...και αυτος κουκλι!!!

Αντε την επομενη φορα παμε για φαγητο!!!Ελενα (και Νικο)...ειπαμε οχι ομως για μακαρονια...ξερετε που!!!

Παω να ετοιμασω ρουχα για τη βαπτιση αυριο!Φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα ηταν τα ζουζουνακια ολα!!Εχω να δηλωσω οτι το παιδι μου εχει τα πιο κοντα μαλλια!!!!Που θα παει θα μακρυνουν!!!!Μακαρι βρε κοριτσια να μπορουσαμε ν ατα πουμε ολες απο κοντα!!

Η πλακα ειναι πως πισω μας ηταν και μια αλλη παρεα με μαμαδες....αλλα απο αλλο φορουμ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!! ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ;; ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 11 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ, ΟΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 9!!!!!!!!!! ΤΙ ΚΛΑΜΑ ΕΧΕΙ ΡΙΞΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΝΕΥΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΝΥΣΤΑ ΤΗΣ ΔΕ ΛΕΓΕΤΑΙ :(:( 3 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ, ΜΟΝΟ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΟΜΩΣ, ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΟΝΤΙΑ 'Η ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ :(

ΧΤΕΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ. ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΠΑΛΙΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ. ΚΑΛΑΜΠΟΥΡΙ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΟΤΗΤΑ ΑΝΕΥ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥ :D ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ. ΒΕΒΑΙΑ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΞΙΝΟ. ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ, ΒΑΖΩ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ,ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΣΟΦΙΑ, ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΣΤΡΙΒΩ ΚΑΙ ΠΙΑΝΩ ΘΗΒΩΝ, ΑΡΧΙΖΕΙ ΕΝΑ ΟΥΡΛΙΑΧΤΟ.................................................ΣΦΑΔΑΖΕ!!!!!! ΑΦΟΥ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΜΕ ΑΛΑΡΜ, ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΑ, ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΗΣ ΘΗΒΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΜΑΖΕΨΕΙ. Η ΤΑΡΑΧΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ!!!! ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΕ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΕΠΕΣΕ ΣΕΚΟΣ :x

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ......ΣΟΦΙΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΟΥ, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ, Η ΑΛΕΞΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΓΛΥΚΟΥΛΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟ ΗΣΥΧΟΥΛΙ!!! ΔΕΝ ΚΟΥΝΗΘΗΚΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΣΗ ΩΡΑ!! ΠΑΙΧΝΙΔΙΑΡΑ ΚΑΙ ΣΚΕΡΤΣΟΖΑ. ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΓΟΗΔΕΣ :lol::lol:

STARANGEL, ΕΤΣΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕ ΜΑΓΑΖΙ ΕΚΚΛΗΣΙΑ. ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΧΕΙΜΩΝΑ..ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΕΜΑ;;;; ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΔΕΞΙΩΣΗ, ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΝΟΕΙΣ; ΣΤΥΛ ΓΑΜΟΥ ΔΗΛ; ΤΟΣΟ ΕΠΙΣΗΜΑ; ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΤΑ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΕΓΩ ΘΑ ΕΠΕΛΕΓΑ ΜΙΑ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΠΛΗ, ΚΑΙ ΤΑΒΕΡΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ. ΣΤΗΝ ΠΑΡΝΗΘΩΣ ΔΕ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ; ΘΕΣ ΠΙΟ ΚΙΡΙΛΕ; ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΑΠΟΛΙΣ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ, ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΟΔΑ. ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΕΥ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΥΛΗΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΕ ΒΟΗΘΑΩ. ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΞΕΡΩ, ΜΗ ΛΕΩ ΚΑΙ ΣΑΧΛΑΜΑΡΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο εμας ..

τι καλα που πηγατε για καφεδακι ..Σε δυο εβδομαδες περιπου θα συναντηθουμε μαλλον ξανα με τα κοριτσια απο το Ηρακλειο και μεις .

Σημερα καναμε την οικογενειακη μας κυριακατικη βολτα και περασαμε τελεια ..Βεβαια μου βγηκε ξινο γιατι αυπνες οι μεγαλες μου κοπελιτσες ηταν μεσα στην υπερενταση μετα , το Αριαδνακι κοιμηθηκε κατα την επιστροφη για ενα μισαωρακι και αυτο ηταν ολο ..Αρκετο για να βγαλει μπολικη γκρινια ..Φυσιολογικα θα επρεπε να πεσει για υπνο ξεθεωμενη απο την κουραση αλλα δυστηχως ειχε τρομερη υπερενταση κ απο τις 9 που την εβαλα εχει ηδη ξυπνησει 4 φορες ..Οποτε αλλαζει πλευρο ξυπναει , θεε μου ειναι εξαντλητικο ολο αυτο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ!

ΑΝΑΨΑ ΑΕΡΟΘΕΡΜΟ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΜΕ ΜΕΣΑ Κ ΕΞΩ...ΜΕ ΓΚΑΖΟΝ ΚΟΥΝΙΕΣ ΚΤΛ Κ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΨΥΧΡΑ ΚΑΘΗΣΑΜΕ ΕΞΩ!ΕΓΩ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΤΣΑΝΤΑΡΑ ΠΑΙΧΝΙΑΔΙΑ ΣΧΕΔΟΝ ΕΙΣ ΔΙΠΛΟΥΝ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΖΗΛΕΥΕΙ Κ ΤΗΣ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ Κ ΜΑΛΩΝΟΥΝ...ΕΤΣΙ ΕΙΧΑΜΕ 2 ΜΠΑΛΕΣ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ -2 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙΑ - ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΚΤΛ...Κ ΑΛΛΑ ΠΟΣΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ!

ΛΟΙΠΟΝ, ΕΠΑΙΖΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΕ ΚΑΤΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ...Κ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΗΚΑΝ, ΠΗΓΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΝΑ ΤΟΝ ΜΑΖΕΨΩ Κ ΤΟΥΣ ΔΕΛΕΑΣΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΜΠΑΛΑ!ΝΑ ΜΗ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΩ ΜΑΛΩΝΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΙΟ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ...2 ΕΙΧΑΜΕ ,ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ...ΑΑΑΑΑΑΑ Η ΜΑΝΑ Η ΜΙΑ ΜΟΥ ΣΧΟΛΙΑΣΕ "ΦΕΡΑΤΕ ΜΠΑΛΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ?"ΟΧΙ ΛΕΩ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ...ANYWAY...ΑΝΤΙ ΟΙ ΜΑΝΕΣ ΝΑ ΒΡΟΥΝΕ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΤΑ ΧΩΡΙΖΑΝ...ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟ!

ΤΑ ΜΑΖΕΥΩ ΟΛΑ Κ ΤΑ ΒΑΖΩ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ...ΜΑΖΙ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ!

Κ ΤΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΑ ΠΟΣΗ ΩΡΑ...*ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΟΤΙ ΛΟΓΩ ΠΡΟΣΚΟΠΙΣΜΟΥ ΞΕΡΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ*

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ:

1.ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΤΕΤΟΙΟ ΧΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ? (Η ΜΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΙΟΛΑΣ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ)

2.ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΜΑΝΕΣ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΟ?

3.ΓΙΑΤΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΣΥΜΒΙΜΒΑΣΤΙΚΕΣ ΛΥΣΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΥΝ ?

ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΟΥ ΦΕΥΓΑΜΕ ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΕΝΑΣ ΜΠΑΜΠΑΣ , ΜΠΡΑΒΟ ΛΕΕΙ ΤΑ ΧΩΡΙΣΕΣ ΠΟΛΥ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΑ Κ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΕΒΑΛΕΣ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝΕ!ΕΜ ΑΝΘΡΩΠΕ ΜΟΥ , ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ...ΕΧΩ Κ ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ...ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΜΙΛΑΣ ΓΛΥΚΑ Κ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ...ΔΕ ΚΑΘΕΣΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΓΚΑΖΟΝ ΜΕ ΤΗΝ ΔΩΔΕΚΑΠΟΝΤΗ ΓΟΒΑΚ ΤΗΝ ΔΙΑΦΑΝΗ ΤΗΝ ΦΟΥΣΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΕΙΣ!

ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΚΑΗΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΣΤΑΡΑΚΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΠΑΘΑΜΕ?ΑΦΟΥ Η ΚΟΡΗ ΤΟΥΣ ΕΤΡΕΞΕ ΜΕ ΦΙΛΗΣΕ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΙΞΟΥΜΕ!

Κ ΞΑΝΑΡΩΤΑΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΞΑΝΑ: ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΝΑΓΚΗ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ?Κ ΑΠΑΝΤΑΩ: ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ Κ ΠΡΟΣΟΧΗ!

Κ ΔΕΝ ΛΕΩ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ, ΝΑ ΦΟΡΑΝΕ ΟΛΟΙ ΑΘΛΗΤΙΚΑ, ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ...ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ!ΝΑ ΑΦΙΕΡΩΣΕΙΣ ΕΣΤΩ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΦΡΕΝΤΟ-ΚΑΠΟΥΤΣΙΝΟ!

ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΧΡΟΝΟ Κ ΜΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΕΣΤΩ Κ ΓΙΑ ΛΙΓΟ!ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΦΩΝΑΖΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ :ΜΑΜΑ ΔΕΣ , ΜΑΜΑ ΔΕΣ...ΤΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΣΟ ΕΛΛΕΙΨΗ ΠΡΟΣΟΧΗΣ ΥΠΑΡΧΕΙ!

Κ ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΧΑΡΑ ΕΙΧΕ ΤΟ ΜΠΙΖΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ...Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΦΟΥΛ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΠΟΥ Η ΘΕΙΑ ΞΕΡΕΙ ΤΟΣΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ!!!ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΒΑΛΑ Κ ΧΟΡΕΨΑΝ ΜΕΤΑ ΤΟ ΟΚΙ-ΚΟΚΙ ΑΠΟ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ...Κ ΕΓΩ ΜΑΖΙ!ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ! Κ ΟΥΤΕ Μ ΕΝΟΙΑΞΕ ΑΝ ΚΟΙΤΟΥΣΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ,ΟΥΤΕ Μ ΕΝΟΙΑΞΕ ΠΟΥ ΓΕΜΙΣΑ ΛΑΣΠΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΚΑΖΟΝ!

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΜΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ!ΣΟΡΡΥ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ Η ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!

ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΤΗΣ ΕΡΙΞΑ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΜΠΙΣΚΟΤΟΚΡΕΜΑ Κ ΕΓΙΝΕ ΠΟΛΥ ΝΟΣΤΙΜΟ!

Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΗ ΜΥΞΟΥΛΕΣ!ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙ ΩΤΙΤΙΔΑ?

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟΣ ΑΠΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAI ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΣΤΙΓΜΗΣ!

ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ?

ΕΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΗ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ -ΠΕΝΤΕ Κ ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ Κ ΗΡΕΜΟΥΣΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TI KANETE MANOYLITSES?ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΧΑΛ/ΚΗ ΨΥΧΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΒΡΕΧΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΜΕΙΝΑΜΕ ΜΕΣΑ ΕΜΕΙΣ... :( Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΒΓΗΚΕ,ΕΙΔΕ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΕΞΩ..ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΘΑΝΟ ΜΠΑΝΙΟ,ΕΦΑΓΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΗΣΩ ΜΙΑΜΙΣΥ ΩΡΑ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΥΚΟΛΑ,ΘΕΛΕΙ ΚΟΥΝΗΜΑ,ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ,ΠΑΡΕΟΥΛΑ..ΚΑΛΟΜΑΘΕ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΘΕΣ/ΚΗ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ,ΕΤΥΧΕ..ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΕΠΑΝΑΦΕΡΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...

ΝΑΝΑΒΙLLΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΑΞΙΑ..ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΜΑΝΕΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΝΕ NORMAL ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΜΑΝΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΕΞΩ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΑΝ ΠΕΙΝΑΣΕΙ,ΠΕΙΝΑΣΕ..ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ ΑΝ ΛΕΡΩΘΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣΑΛΕΙΦΤΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΛΑΣΠΕΣ..ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΟΣΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΤΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΚΙ ΟΛΑΣ!!ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙ ΝΑ ΣΕ ΞΑΝΑΔΕΙ,ΜΙΑ ΞΕΝΗ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ,ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΟΣΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΗΣ ΛΕΙΠΕΙ..ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΟΥΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΑ,ΕΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ..ΠΟΣΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΛΑΧΤΑΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΤ ΤΑ'ΧΟΥΝ,ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ!!ΜΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΟΛΗ ΤΗΝΠΡΟΙΚΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΑΖΙ ΜΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΝΕ ΠΕΡΙΕΡΓΑ?ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΡΕΛΛΑ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΚΟΙΤΑΝΕ Η ΟΧΙ..ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΝΑ ΚΟΙΤΑΝΕ...ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΦΑΓΟΥΡΑ..

ΜΑΜΑ ΕVΑ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΚΡΗΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ..ΟΛΕΣ ΜΑΚΡΙΑ ΕΙΣΑΣΤΕ.. :(:(:(

ΑΝΤHROPAKIΤΙ ΑΓΧΟΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ?ΔΕΝ ΜΟΥ'ΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΨΩ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΔΗΛ.ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ 10 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ,ΦΑΝΤΑΣΟΥ!!Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΤΙ ΕΙΠΕ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ ΝΑ ΣΑΣ ΜΑΖΕΨΕΙ?Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ Μ΄'ΕΒΡΙΖΕ!!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΛΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ..ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΑΘΑΙΝΕΙ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ,ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΧΟΥΓΙΑ!!

ΣΟΦΑΚΙ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ,ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΝΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ,ΚΑΙ ΖΗΛΕΥΩ....ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΑ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΗ ΤΡΕΛΛΑ,ΕΔΩ ΠΛΑΤΗ ΜΑΣ ΕΧΕΙ Η ΠΡΙΓΚΙΠΕΣΣΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΦΑΓΩΜΑ!!ΔΩΣ'ΤΗΣ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ..ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ..ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑΒΙLL ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΒΛΕΠΑ ΤΑ ΖΟΡΙΑ ΤΑ ΠΟΛΛΑ,ΜΙΑ ΣΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΤΟΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΘΑΙΝΕΙ..ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΩΡΑ ΝΟΥΜΕΡΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΟΜΑΘΕ ΘΕΣ/ΚΗ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ..ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΑΕΡΑ Σ΄ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΝΗΡΟΥΛΙΑ ΤΑ ΑΤΙΜΑ.. ;);):D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδες!!!Τι κανετε??Απο σημερα το μεσημερι επιστροφη στη δουλεια!!! :(:( Αν και το αφεντικο μου με εχει διαβεβαιωσει οτι τις 3 πρωτες εβδομαδες θα ημουν πρωι...δουλευω 15.00-22.00

Τη μικρη θα την εχει η μαμα μου οποτε νιωθω ασφαλεια!!

Το καλο με την πρωινη βαρδια ειναι οτι δουλευω 6.30-14.30 αλλα με το μειωμενο θα σχολαω στις 13.30 οποτε στις 14.00 θα ειμαι σπιτι!!

Επιστρεφω σε λιγο.....κακα.....!!!! :oops::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες!!!

πολυ χαιρομαι που περασατε ομορφα κ ευχομαι καποια στιγμη να καταφερω να ειμαι κ εγω Αθηνα σε καποια συναντηση...

Νανα λες κ μιλουσα εγω ενιωσα με αυτα που εγραψες :ymapplause: ...τα περνω ατελειωτα με αυτες τις μαναδες που κανουν παιδακια κ τα καημενα μεγαλωνουν μονα τους...ειναι τοσο κριμα να βλεπεις στα ματακια τους ποσο πολυ αποζητανε την προσοχη απο τους γονεις τους για να παιξουν...κ εδω οπως λεει κ η Δημητρα κουβαλαω απο τωρα μες στην τσαντα ενα σωρο παιχνιδακια οταν παμε καπου! αφου ξερεις τοσα παιχιδακια πες μας κ εμας να εχουμε υποψιν για τα ζουζουνια μας!!! ;)

κοριτσια εμενα με εχει πιασει τρομενη φοβια κ εχω να οδηγησω απο τοτε που ημουν στον 6ο μηνα εγκυμοσυνης...νομιζω πως αν πιασω τιμονι με το μαναρι μου μεσα κατι θα γινει...το αμαξι μου εχει πιασει αραχνες!!! :?

Σοφιτσα μου καλη αρχη κοπελα μου!!! οσο για την λουλουδενια θα ειναι στα καλυτερα χερια του κοσμου μετα της μανουλας της οποτε καλα κανεις κ δεν ανυσηχεις!!! :YMHUG:

εγω συνεχιζω να ειμαι αυπνη...δεν ξερω τι θα γινει με αυτην την κατασταση..ενα απο τα κακα του θηλασμου ειναι αυτο...κ τωρα κ να αποθηλασω(που δεν το κανω)κ παλι θα ξυπναει γιατι το εχει συνηθησει..ξυπναει μονο κ μονο για να κανει πιπιλα στο στηθος...πολυ κουραση....τεσπα..μην σας κουραζω συνεχεια με αυτο το θεμα...

βρε κοπελα μου τι επαθε η Γλυκεριαννα σου κ εκλαιγε ετσι? πως το εβαλες το καθισματακι της?? εγω δεν καθομαι ποτε μπροστα με τον Κωστα ολο πισω με το παιδι αφου κλαιει συνεχεια...ενας απο τους λογους που δεν οδηγω ειναι κ αυτος..θα πρεπει να σταματαω συνεχεια...

Δημητρα μου εχεις δωσει λαθος κωδικο κ γι αυτο σου εμφανιζεται ετσι το τικερ σου στην υπογραφη σου...πρεπει να επιλεξεις αλλο κωδικο να κανεις επικολληση! :-*

χαρωπα τα δυο μου χερια τα χτυπω ω ω!!! αυτο ακουμε τωρα!!!!

φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες και κουκλάκια!!!!

Χαίρομαι που περάσατε καλά στην συνάντηση..... ζηλεύωωωωωω!!!!! Θέλω και εγώ!!!! Μακάρι να μπορούσα να σας γνωρίσω από κοντά κάποια στιγμή!

Συμπεθερα μου, καλή αρχή στη δουλειά! Αφού θα είναι στης μανούλας σου την αγκαλιά η μικρούλα να μην φοβάσαι τίποτα!

Εγώ από τον 6ο μήνα της εγκυμοσύνης σταμάτησα να οδηγώ και τώρα ψιλοφοβάμαι αν έχω τον Χριστόφορο μέσα. Μην φανταστείτε βέβαια καμιά τρελή απόσταση.... 7χλμ μέχρι της νονάς του το σπίτι! Ευτυχώς μέσα στο αμάξι δεν κλαίει και κάθετε πολύ φρόνημος αλλά φοβάμαι γιατί τον ανακατέβει λίγο και κάνει γουλίτσες καμιά φορά. Ασε που μέχρι τώρα είχα το καθισματάκι στραμένο προς τα πισω και δεν είχα οπτική επαφη. Χθες, μετά από εγκριση γιατρού, το γυρίσαμε ίσια!

Παω να τον βάλω για ύπνο και ξανάρχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!! ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ; ΨΥΧΤΑΝΕ ΣΤΟ ΒΟΡΡΑ; ΤΕΛΕΙΑ! ΕΜΕΙΣ ΑΠΟΨΕ ΡΙΞΑΜΕ ΟΜΑΔΙΚΩΣ ΠΙΚΕ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ! ΤΟΥΡΤΟΥΡΙΖΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ :roll:

ΝΑΝΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ! ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΙΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΟΡΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕΣΑ, ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ. ΤΗ ΜΙΑ ΘΕΛΕΙ ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΑ, ΤΗΝ ΑΛΛΑΗ ΜΑΛΑΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΣΠΑΤΕΨΕΙ....ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΑΠ'ΟΛΑ! ΑΦΟΥ ΜΕΡΙΚΑ ΤΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΑΦΟΥ ΤΑ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΠΑΝΤΟΥ. ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ-ΝΕΡΟ-ΜΠΙΜΠΕΡΟ-ΠΑΝΕΣ-ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ-ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ.....ΞΕΝΧΑΩ ΚΑΤΙ;;;;ΕΣΩΡΟΥΧΑ-ΚΑΛΤΣΑΚΙΑ..ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΕΞΩ;;;;ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΚΟΥΒΕΝΤΙΑΣΕΙ ΝΑΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΥΠΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ. ΠΟΥ ΠΑΣ ΚΥΡΑ ΜΟΥ;;;;ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΦΑΪ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ :lol: ΓΕΝΙΚΗ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ!!!! ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ, ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΞΑΝΑΠΕΦΤΕΙ ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΣΑ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5΄ΤΗΝ ΞΑΝΑΒΑΖΩ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ. ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΝΙΩΘΟΥΝ. ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΧΑΜΠΑΡΙ ΑΠΟ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ "ΜΗ ΤΗ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΜΕΤΑ ΔΕ ΘΑ ΞΕΚΟΛΛΑΕΙ" ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΗΔΙΕΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ, ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΑΓΚΑΛΙΑ, ΜΗ ΜΑΘΕΙ ΕΤΣΙ.ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΥΤΕ ΜΙ ΑΦΟΡΑ ΔΕ ΤΟ ΕΦΑΡΜΟΣΑ ΑΥΤΟ. ΤΟ ΦΟΥΣΚΑΛΑΚΙ ΦΟΒΟΤΑΝ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΜΗΝΑ ΤΟ ΕΚΟΨΕ ΑΥΤΟ!!!!!! ΟΛΑ ΚΟΒΟΝΤΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟΧΤΗΣΕΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ. ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΘΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΜΑΣ ΘΕΛΟΥΝ, ΕΓΩ ΤΗ ΒΑΖΩ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ.

ΔΗΜΗΤΡΑ, ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΜΟΝΗ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΠΟΤΕ ΑΛΛΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΜΟΝΗ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑ ΜΑΚΡΙΝΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ. ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΟΥΣΕ ΑΥΤΟ. ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΒΑΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΗ ΝΥΧΤΑ. ΤΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΚΙ ΕΤΣΙ ΗΘΕΛΕ ΑΓΚΑΛΙΑ. Ο ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΛΑΘΟΣ. ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙ ΚΑΙΡΟ, ΟΠΟΤΕ ΕΙΠΑ ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΩ ΜΟΝΗ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΓΙΝΕΙ!

ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ :D ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΛΟΓΙΑ :roll::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΘΕΛΑΝΑ ΝΑ ΤΟ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ, ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΤΟ ΞΕΧΟΥΣΑ. ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ, ΠΟΤΕ ΤΟ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ; ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ; ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΙ ΜΕΓΕΘΟΣ Ή ΑΠΛΩΣ ΓΥΡΝΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ; ΜΑΡΥΛΟΥ ΕΣΥ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ;;;;

ΦΙΡΦΙΡΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΠΙΣΩ ΚΑΘΟΜΑΙ....ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΙΣΩ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΑΣ ΒΛΕΠΕΙ ΚΙΟΛΑΣ. ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ. ΑΛΛΑ ΟΙ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΠΟΥ ΟΙ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΙΝΕΣ.

ΣΟΦΙΑ, ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΜΕΧΕΙ ΤΙΣ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ;;;;;;;;;;; ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΣ Κ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!

ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΡΕΒΒΑΤΙ!

ΕΜΕΝΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ!-ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΥΠΝΟΣ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ Κ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!

Κ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΔΕ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΤΑΙ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ!

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΧΕΙΜΩΝΙΑΣΕ Κ ΞΥΠΝΑΕΙ 7-730 ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ!Κ ΤΗΝ ΤΑΙΖΩ Κ ΜΕΤΑ ΤΣΟΥΠ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ Κ ΠΕΦΤΕΙ ΣΕ ΧΕΙΜΕΡΕΙΑ ΝΑΡΚΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 9!ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ!ΤΟ ΧΑΙΔΕΥΕΙ ΚΤΛ!

ΕΧΤΕΣ Ο ΜΠΙΛ ΗΤΑΝ ΕΞΩ ΓΥΡΙΣΕ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 4 Κ ΤΟ ΠΡΩΙ Η ΜΙΚΡΗ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΖΕ!ΒΡΕ ΤΗΝ ΓΥΡΝΟΥΣΑ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΑΥΤΙ!ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ!

ΕΧΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟ Κ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΙΩΘΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΙΑ Κ ΜΕ ΤΑ ΧΑΔΙΑ Κ ΤΗΝ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΨΥΧΟΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ!Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΕΙΝΑΙ : 1.ΓΙΑ ΤΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ Κ 2. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΗΡΕΜΙΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ!

Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΗ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ!Κ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ , ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΡΕΤΕ ΤΩΡΑ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΤΕ???

ΕΤΣΙ Κ ΕΓΩ ΣΥΝΩΝΟΜΑΤΗ ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ , ΔΕ ΧΑΜΠΑΡΙΑΖΩ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!!!

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ, ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!Κ ΠΟΥ ΟΔΗΓΟΥΣΑ , ΠΙΣΩ ΗΤΑΝ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ!

ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΘΟΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΠΙΣΩ!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ , ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΛΕΕΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ!

ΠΧ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ INGLESINA ΜΕΧΡΙ 18 ΚΙΛΑ...ΑΠΟ ΤΑ 9 ΚΙΛΑ Κ ΜΕΤΑ ΛΕΝΕ ΟΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕΙΣ Κ ΜΠΡΟΣΤΑ!

ΕΙΔΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΝΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΣΤΟ ΜΕGA -ΣΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΜΑΜΜΥ - ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙ BE SAFE- H KALYTERH ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙΑ-ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΑ- ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΑΥΤΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΑ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΝΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ ΜΕΧΡΙ ΜΕΓΑΛΗ ΗΛΙΚΙΑ-ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΑ...ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΠΙΛ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ, ΜΑΖΙ ΤΟ ΒΛΕΠΑΜΕ Κ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΘΥΜΑΤΑΙ!!!

ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ΘΑ ΑΚΟΥΜΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ...!

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ, ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΗΝ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΝΑ ΧΑΖΕΥΕΙ!!!

ΛΟΙΠΟΝ, ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ!!!ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!Κ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!!

Αθηνά μου η Γλυκεριάννα σου είναι για φάγωμα!!! Είναι πολύ γλυκιά!! Και ο δικός μου έκλαψε σε κάποιο σημείο της διαδρομής που γυρίζαμε λόγω πείνας μάλλον! Γενικά και εγώ αγχώνομαι όταν κλαίει στο αυτοκίνητο και δεν μπορώ να κάνω τίποτα. Μπορεί η μικρή σου να νύσταζε, ποιός ξέρει...!

Πάντως όλα τα μικρά είναι φοβερά. Και η Αλέξια και ο Γιώργος και ο Πιραντέλο και η νύφη μου!!!Χάρηκα πολύ που γνώρισα έστω και λίγες απο τις φίλες του mammy και ελπίζω να γνωρίσω και τις άλλες. Όσες μπορούμε να ξαναβρεούμε!!

Πήγαμε γιατρό το πρωί για εμβόλιο. Βάρος δεν πήρε αλλά πήρε 2+ πόντους. Πάλι καλά! Μου είπε οτι αν δεν πάρει 500 γραμμάρια σε 2 μήνες θα σταματήσω τον θηλασμό και θα δώσω ξένο. Κατά τα άλλα τον βρήκε μια χαρά!

Πάμε να κάνουμε ψώνια και θα τα πούμε αργότερα!!! Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλή εβδομάδα να έχουμε....Περάσαμε πολύ ωραία στον καφέ και θα συμφωνήσω ότι πρέπει να πάμε και για φαί κάποια στιγμή - αλλά με τους άντρες γιατί μας βλέπω να τρώμε σε βάρδιες!! Τα μωρά ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ....Ο Λεωνιδάκος όλο γέλιο και χαρά, η Γλυκεριάννα μαγουλήθρα από τις λίγες, ο δικός μου ο ζεν πρεμιέ ο νους του στη διπλανή γκόμενα :lol::lol: και η Αλέξια μία γλύκα και ΤΟΟΟΟΟΟΣΟ ΗΣΥΧΗ. Εννοείται ότι τη φασαρία την έκανε ο Γιώργος, χαχααχα. Ο μικρίτος της αδερφής μου, πάλι, ύπνος και των αγίων.....Να τα χαιρόμαστε όλες...

Αθηνούλα μου τί άγχος. Εγώ θα τα είχα παίξει χοντρά στη θέση σου. Και εννοείται θα έπαιρνα κι εγώ το Σωτήρη να έρθει να μας πάρει. Τη γλυκιά μου τη μαγουλίτσα, νύσταζε φαίνεται.

Σοφάκι καλή αρχή με τη δουλειά. Μην ανησυχείς, η Αλέξια είναι όντως στα καλύτερα χέρια του κόσμου μετά τους γονείς (Φιρφιρίκο μια χαρά τα λές). Και μια και είπα Φιρφιρίκο...Κουκλίτσα μου θα πάθεις τίποτα από την αϋπνία. Δεν θυμάμαι αν το έχεις πει αλλά παίρνει πιπίλα ο Βασιλάκης? Μήπως να δοκίμαζες μπας και κοιμηθεί χωρίς να πιπιλάει εσένα? Σε αυτή την ηλικία, σωστά λες ότι ξυπνάει μάλλον από συνήθεια και όχι πείνα, οπότε πρέπει να το περιορίσεις λιγάκι αυτό - με το μαλακό πάντα και πολύ σταδιακά. Μήπως εάν αναλάμβανε ο καλός σου να τον κοιμήσει κανα δυο βράδια χωρίς να μυρίζει το γαλατάκι σου? Λέω τώρα καμιά ιδέα....Μπορεί και να πιάσει...

Νανά τα παίρων κι εγώ ανάποδα με τη μάνα-γόβα-φρέντο (συνδυασμός που σκοτώνει). Τί το πας κυρά μου το παιδί βόλτα αφού δεν έχεις καμία όρεξη να ασχοληθείς? 'Άμα θες καφέ-τσιγάρο-γόβα και πάρλα, άσε το μικρό στο σπίτι και πάνε μόνη σου. Είσαι η πιο τζετ θεία που έκανες το ανιψάκι σου αλλά και τα άλλα παιδάκια να χαρούν. Μπράβο σου!!!Και όσο για το ότι γέμισες λάσπη και ήσουν με τα All Star...μαγκιά σου. Προτεραιότητα έχει να περνάμε καλά στις οικογειεακές εξόδους όλοι και όχι να είμαστε "ατσαλάκωτοι".

Όσο για το θέμα κρεβάτι-ύπνος. Εγώ κορίτσια το Γιώργο δεν τον έχω κοιμίσει ποτέ μαζί μας. Φοβόμουν πάρα πολύ μην το πλακώσουμε το παιδί (κοιμόμαστε και οι δύο άγαρμπα) και δεν ήθελα να κοιμάται μέσα στις αναπνοές μας. Τώρα που μεγάλωσε, δεν έχει χρειαστεί να τον πάρω δίπλα μου. Αν αρρωστήσει ή κάτι τέτοιο, θα πάω να κοιμηθώ στο δωμάτιό του σε ένα μονό κρεβάτι που έχω για τέτοιες περιπτώσεις. Η κουνιάδα μου πάντως που εφάρμοσε το co-bedding λόγω θηλασμού, έχει πρόβλημα τώρα γιατί η μπουμπού της δεν βγαίνει από το δωμάτιο με την καμία και οσονούπω έρχεται και δεύτερο μωρό (εσείς βέβαια μιλάτε για περιστασιακό κοινό ύπνο αλλά ποτέ δεν ξέρεις).

'Ελενα, αν δε θες να σταματήσεις το θηλασμό, μην το κάνεις. Τα παιδιά κάποια στιγμή "φρενάρουν" με το βάρος, γιατί να δώσεις συμπλήρωμα??? Ο Λεωνιδάκος τρώει στερεές τροφές, δεν νομίζω πια να εξαρτάται το βάρος του από το γαλατάκι...Ξανασκέψου το και ψάξτο λίγο.

Κι εμάς το καρεκλάκι μας είναι 0-18 κιλά της Britax και δεν το έχουμε γυρίσει προς τα εμπρός. Μου φαίνεται μετά το χρόνο αλλά δεν ορκίζομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ..ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ!!Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΜΠΗΚΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ!!ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥ ΘΑΝΟΥ,ΕΥΤΥΧΩΣ,ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΖΟΡΙΚΟ ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΩΡΗΣΩ,ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΑ!!ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΜΕΙΝΕ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΒΡΕΧΕΙ..

ΑΤΗΙΝΟΥLI ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΩ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΥΡΙΣΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΙΔΕΥΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝΕΤΑΙ ΚΤΛ..ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΣΩΣΤΑ ΤΩΡΑ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΑΝΑΡΩΤΙΟΜΟΥΝ,ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΑ,ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ?ΑTHINOYLI ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ,ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΠΟΛΥ,ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ,ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΑΙΤΙΑ..ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΥ ΕΝΑ ΟΡΙΟ,ΔΗΛ.ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΟΧΙ..ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΚΑΙ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΟΥΜΕ ΜΟΝΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΜΕΣΑ,ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΕΡΑ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΟΦΕΥΓΕΤΑΙ..ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΑΚΟΜΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΑΚΡΙΝΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΟΥΣΑ ΑΝ ΕΚΛΑΙΓΕ ΣΑΝ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ..

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΡ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΚΕΡ,ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ..ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΛΛΗΣΗ?ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ,ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΟ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ,ΤΟΣΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ..

ΣΟΦΑΚΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑΚΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΣΥΧΗ!!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΗΑ ΜΑΝΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΟΥΝ Σ'ΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΥΠΝΟΥ-ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ. ΣΤΟΝ ΠΕΡΙΓΥΡΟ ΜΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ!!!!!!! ΕΝΩ ΕΚΕΙΝΕΣ ΔΗΛ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ, ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΟΥΝ ΜΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΑ ΣΕΝΑΡΙΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ 5 ΧΡΟΝΩΝ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΕΙ!!!! ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΠΛΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ. ΑΥΤΕΣ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ?ΕΔΩ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΑΡΓΙΑ!ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΜΙΑ ΗΣΥΧΗ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΥΡΙΑΚΗ!ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ!

ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑΜΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Κ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ-ΑΠΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ Ο ΜΠΙΛ ΔΕ ΓΥΡΙΣΕ ΑΚΟΜΗ... :lol::lol::lol:

ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΧΕΙ FB? EVA EΣΥ?

ΝΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΤΙΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΣΑΣ!

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ADD!SE KALOΔΕΧΤΗΚΑ!ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ!!!

ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΕΡΟΣ ΜΕΝΕΙΣ?

ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ Ή ΠΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ?

ΕΓΩ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΥΧΝΑ ΘΕΣ.ΝΙΚΗ Κ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ!

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΦΙΛΕΣ!ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΦΑΓΗΤΟ! ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...